447, czyli szantażujący Yazdgerdi i skuteczny Eizenstat

Prawo amerykańskie, ale grozi Polsce, szantażuje ją.

Sakiewicz wytoczył armaty przeciw narodowcom! Ich ubogie parę procent spędza z oczu sen prezesowi, a prezesa myśli są rozkazem dla p. Sakiewicza. PIS na zimno i z podłością wykańcza wszystko, co po prawej (wizyty ABW, policyjne bezustanne nękanie organizatorów akcji „Nie dla roszczeń żydowskich”). W sumie nic nowego, od samego Okrągłego Stołu tak było. Po to ta partia została „powołana do życia”. Ale ja nie o tym chciałem. 

Jeśli notatka, którą ujawnia Michalkiewicz jest autentyczna, to Nowogrodzka, ma problem! Oczywiście będą go bagatelizować i pohukiwać, identycznie jak było z nowelizacją ustawy o IPN. Ale to jest sprawa poważniejsza.

Jeśli PIS przegra jesienne wybory, to tylko z jednego powodu: z powodu realizacji „testamentu Lecha Kaczyńskiego”, czyli upadlającej syjonizacji polskiego państwa i polskiej polityki. 15 kwietnia, w Wielki Poniedziałek mogło się stać coś nieodwracalnego – jest bardzo prawdopodobne, że tego dnia PIS utracił zdolność honorową. Z takich upadków nikt się już nie podnosi. Zwłaszcza w Polsce, jakby stłamszoną ona nie była. Już od jakiegoś czasu rozlegają się głosy różnych publicystów, że krachem istnienia PIS-u będą Żydzi.

PIS zniknie z polskiej polityki za przyczyną „kwestii żydowskiej” i „testamentu politycznego L. Kaczyńskiego” (nie tylko samej ustawy 447, „kwestia żydowska PIS-u” ma wiele punktów, niezliczoną prawie ich ilość, co jeden to bardziej hańbiący, a wiele punktów zbliża się, ociera o zdradę stanu…).

Notatka Michalkiewicza wyjaśnia zagadkę milczenia rządu i posłów PR (Partii Rządzącej): milczą przed społeczeństwem, przed ludźmi, przed wyborcami – a w cichości i tajemnicy dogadują się z rozbójniczą grupą przestępczą specjalizującą się w wymuszeniach rozbójniczych. Zresztą różnorakie tajemne, skryte działania są specjalnością kuchni tej partii.

Ze strony amerykańskiej bohaterem notatki jest Tomasz  Yazdgerdi specjalny posłannik Departamentu Stanu USA ds. Holokaustu.

Ilustracja. T.Yazdgerdi.

Wszystkie wypowiedzi polityków PIS-u na temat 447 (które zresztą pojawiły się dopiero niedawno) są kretyńskie. Zasłaniają się tym, że 447 to ustawa amerykańska i nie obowiązuje w Polsce. Udają głupich – należałoby to nazwać. Wiadomo, że chodzi o NACISKI (nieformalne i formalne) na Polskę. Naciski tego typu i takim językiem sformułowane przez amerykańskich Żydów rządowych – że po ich usłyszeniu rząd PIS-u w podskokach i służąc na dwóch łapach przyniesie żądane zapisy prawne a następnie ich realizację.

Pisowski (lechokaczyński) dogmat „miłuj Żyda swego ponad życie swoje” jest piętą achillesową PIS-u. Pięta już krwawi. Pomału, wraz z tchórzliwymi i rżnącymi głupa wypowiedziami polityków partii w krwawiącą piętę Achillesa wdaje się powoli gangrena. Sprawa jest już raczej nie do cofnięcia.

Z panem T.Y. już mieliśmy przyjemność. Wątpliwą. W czasie prac nad nowelizacją ustawy o IPN Yazdgerdi groził polskim dyplomatom zamrożenia kontaktów z USA na najwyższym szczeblu.  Groźby, naciski, szantaż i wymuszeniaidentyczny scenariusz ze 100% pewnością powtórzy się TUŻ PO WYBORACH JESIENNYCH ( o tym, że „tuż po wyborach” – mówi notatka ujawniona przez Michalkiewicza).

Amerykanista prof. Wróblewski zwraca uwagę, że DORADCĄ YAZDGERDIEGO JEST STUART EIZENSTAT, który odegrał kluczową rolę w naciskach środowisk żydowskich na Szwajcarię i  banki szwajcarskie, co skończyło się skuteczną egzekucją gotówki.

WCZEŚNIEJSZE GROŹBY I SZANTAŻE YAZDGERDIEGO W SPRAWIE WYCOFANIA POLSKIEGO PRAWA I ZASTĄPIENIA GO ŻYDOWSKIM (ustawa o IPN) zakończyły się sukcesem. Nie inaczej będzie z ustawą 447. Jego sukces polski przewyższy szwajcarski…

Teraz mamy etap buńczucznych pohukiwań – IDENTYCZNYCH JAK PRZED LIKWIDACJA POLSKIEJ USTAWY I PRZED ZASTĄPIENIEM JEJ ŻYDOWSKĄ. Te pohukiwania mają za zadanie uśpić społeczeństwo, uśpić czujność społeczeństwa, by bardziej niepostrzeżenie wejść jesienią w fazę realizacji.

Posłuchajmy innych informacji i ostrzeżeń prof. Wróblewskiego:

Kiedy w sprawę zaangażowała się administracja amerykańska i pojawiły się naciski i groźby, rząd szwajcarski i banki zmieniły swoje stanowisko. Zorganizowano komisję kierowaną przez Paula Volckera, byłego szefa Rezerw Federalnych, która przeprowadziła audyt w bankach szwajcarskich i opublikowała raport.

Sprawa nabrała kolorów między innymi dzięki zeznaniom strażnika bankowego, który uciekł do Izraela i twierdził, że widział niszczenie dokumentów o depozytach. [możliwe, że na Polskę przygotuje się też jakiś scenariusz „przyspieszający sprawę”, np. do Izraela ucieknie J. Daniels lub W. Pahl i „ujawni”, że w Polsce fałszowano dokumenty tyczące się nieruchomości żydowskich…, a poza tym, przecież  ministrowie   GOWIN I GLIŃSKI INTENSYWNIE FINANSUJĄ PODKŁAD PSEUDONAUKOWY DLA KANCELARII EIZENSTATA (Engelking, Grabowski i Bilewicz). PIS działa bardzo metodycznie i logistycznie sprawnie. W tej jednej kwestii co prawda tylko, czyli w kwestii żydowskiej.

Kluczową rolę w naciskach środowisk żydowskich na banki szwajcarskie odegrał Stuart Eizenstat podsekretarz handlu i stanu w administracji Billa Clintona. W 2000 r. między bankami szwajcarskimi a Światowym Kongresem Żydów zawarto ugodę. „

Ilustracja. Obecny doradca Yazdgerdiego, skuteczny egzekutor szwajcarskich banków, p.Stuart E.Eizenstat w którego ramiona swym tchórzliwym milczeniem i tajnymi konszachtami wpycha nas PIS. Wg prof. Wróblewskiego to właśnie kancelaria Eizenstata będzie egzekwowała od Polski – (po wyborach, wg notatki Michalkiewicza) – gotówkę i nieruchomości. Przyzwyczajajmy się do widoku tego szczerego oblicza…

Kontynuujmy lekturę wybranych fragmentów rozmowy z prof. Wróblewskim, w której rysuje on realną perspektywę MILIARDOWEGO BIGOSU PO ŻYDOWSKU a la PIS: 

„W informacji prasowej Onetu o notatce z polskiej ambasady w Waszyngtonie z 20 lutego 2018 r., która mówi o spotkaniu dyplomatów polskich z wysokimi przedstawicielami rządu amerykańskiego możemy przeczytać, że grożono Polsce sankcjami, takimi jak wygaszenie wspólnych projektów wojskowych i zamrożenie kontaktów na najwyższym szczeblu, jeżeli nie wycofamy się z nowelizacji ustawy o IPN i nie uporządkujemy innych rzeczy. Pod terminem „innych rzeczy” należy zapewne rozumieć załatwieniem roszczeń żydowskich.

I tutaj pojawia się ciekawostka – na stronie Departamentu Stanu można znaleźć informację, że doradcą Thomasa Yazdgerdi jest Stuart Eizenstat, czyli ten sam pan, który w latach 90. jako wysoki urzędnik w administracji rządowej pomógł wywrzeć skuteczny nacisk na Szwajcarów. Obecnie Eizenstat jest współwłaścicielem prominentnej w Waszyngtonie kancelarii prawnej oraz członkiem wpływowej organizacji lobbingowej, która w przeszłości pomagała na przykład premierowi Ehudowi Barackowi stworzyć koalicję rządową w Izraelu. Te związki personalne są wyraźne i nie wydają się pojawiać przypadkowo w kontekście zamieszania wokół naszego kraju, co źle wróży Polsce. Ktoś zmotywował Thomasa Yazgerdi, żeby poszedł na spotkanie z urzędnikami naszej ambasady w Waszyngtonie wywierać presję. Nie zdziwiłbym się gdyby okazało się w przyszłości, że kancelaria Stuarta Eizenstata zajmie się sprawami roszczeń i restytucji na podstawie ustawy 447.”

Cóż do tych informacji i logicznie z nich wynikających konsekwencji dodać? Hmm, może to: nie załamujmy się, przecież może być – jak w Szwajcarii – ugoda i wezmą od nas tylko 250 mld., które to pomniejszenie egzekucji natychmiast premier ogłosi jako epokowy sukces rządu.

Jeśli w sprawie o nieporównanie niższej gratyfikacji, czyli w sprawie ustawy o IPN YAZDGERDI  już posuwał się do szantażu i

  1. gróźb ZAMROŻENIA KONTAKTÓW Z USA NA NAJWYŻSZYM SZCZEBLU                                                                                        
  2. gróźb WYGASZENIA WSPÓLNYCH PROJEKTÓW WOJSKOWYCH 

to niech wyobraźnia nam podsunie do jakich gróźb posuną się Yazdgerdi Eizenstat w kwestii wypompowania 300 mld $… 

Nie wiadomo, czy jesienią nie trzeba będzie wyjść na ulice, bo prawda jest taka, że Polską nikt nie rządzi. Mamy obcy rząd i obcą opozycję. 

https://en.wikipedia.org/wiki/Stuart_E._Eizenstat

https://stopacthr1226.org/complicity-holocaust-no-double-standard-polish-jewish-collaboration/

https://wpolityce.pl/polityka/401788-nasz-wywiad-prof-wroblewski-o-nowelizacji-ustawy-o-ipn

WYBRANE KOMENTARZE

Myślę, ze sporo osób, podobnie jak ja, czuło w kościach, że PiS się zakulisowo układa z USraelem w sprawie żydowskich uroszczeń. Biorąc pod uwagę całokształt poczynań „dobrej zmiany”, nie było to takie trudne do przewidzenia. Nie jest to więc szok, tylko potwierdzenie przypuszczeń.

Los Palestyńczyków jest nie do pozazdroszczenia, a początki podłego i pogardliwego traktowania Polaków już gdzieniegdzie daje się odczuć.
https://youtu.be/98vDoIYNOuE
Później będzie tylko gorzej; o wiele gorzej.

Lotna 19.04.2019 08:18:33

Kaczor to syjonista i filosemita łgarz i oszust. Gdyby jego partia była patriotyczna jak kłapie wszem i wobec, skoro nie potrafi sobie poradzić z Żydami, powinien się odsunąć od władzy. On tymczasem tępi narodowców i ślepo wykonuje usraelskie polecenia. Dla takiego nikt nie będzie miał szacunku. Ani w Polsce ani w Usraelu.

wercia 19.04.2019 10:23:12

@wercia 10:23:12

Cyt://Kaczor to syjonista i filosemita łgarz i oszust.//

Ok, ale dlaczego PO nie powiewa sztandarem z napisem 447? Nie chce wygrać wyborów? Przecież to takie proste.

No i kto jest tym tajemniczym informatorem Michalkiewicza? Żyd, ruski żyd? Jeśli się lansują w Sputniku to z pewnością ruski żyd.

Potem znowu taki „służbowy” Korejba będzie musiał „świecić oczami” przed ruskim motłochem.

Arjanek 19.04.2019 10:52:56

@Arjanek 10:52:56

Nie powiewa sztandarem 447, bo dla niej to już przekracza szarpanie nogawek „przeciwnika”. Zna swoje miejsce w szeregu.
Chciałbyś aby Michalkiewicz zdradził informatora? To odwaga na cudzy rachunek.

wercia 19.04.2019 13:32:16

moim zdaniem

Polsce jak najszybciej potrzebne jest przywrócenie czynnej służby wojskowej, jej struktur i zaplecza na poziomie o wiele bardziej zaawansowanym i skutecznym niż za PRL oraz przywrócenie rodzimego przemysłu zbrojeniowego. 2/3 problemów kraju na arenie międzynarodowej wynika ze słabości militarnej i uśmiercenia tegoż przemysłu. Jesteśmy podpuszczani i wykorzystywani na skalę niewyobrażaną i wręcz ubliżającą godności. Czynna służba to nie tylko przeszkolenie na żołnierza ale także aspekt głębszy. Rzeźbienie z młodego „męskiego oseska” prawdziwego mężczyzny który umie pokierować własnymi sprawami i rozwiązywać problemy. Umie zadbać o rodzinę.
Oczywiście są faceci którym nawet i armia nie pomoże ale to margines.
Od tego należy zacząć aby pseudo sojusznikom powiedzieć „WON”.
Martwi mnie jednak wielka bierność polskiej kadry dowódczej. Widocznie honor polskiego żołnierza i Polski mają w dupie.

Stara Baba 19.04.2019 15:30:36

Jedno wiemy na pewno – mianowicie Polaków słudzy diabła rabują na niespotykaną w świecie skalę – i nie potrzebuje do tego wcale jakiegoś ciągu cyferek w konfiguracji – 447.

demonkracja 19.04.2019 17:30:04

To nowa strategia mafii żydowskiej.

Strategia polega na tym że mafia w USA ustala sobie prawa wygodne dla siebie i obowiązujące na całym świecie.

USA rozdają mafii „Inflanty”.

Syryjskie wzgórz Golan mają być Izraelskie,

Stolica Palestyny ma być stolicą Izraela,

Polska ma dać żydom miliardy …

Iranowi nie wolno kupować ani sprzedawać zagranicą… podobnie jak Rosji, Syrii, Wenezueli, Korei Pn…Kubie, Nikaragui.. i komu tam jeszcze mafia zechce zaszkodzić.

Turkom nie wolno kupić S400 od ruskich

Europie nie wolno handlować z Rosją zwłaszcza gazem.
Światu nie wolno kupować chińskiego G5 (bo mafia ma gorsze ale własne G5).

USA sterowane przez mafię żydowską udaje że rządzi światem…że jest dyktatorem świata.

Mafia o tym zawsze marzyła .. teraz w czasach upadku USA podczas przedśmiertnych drgawek tego potwora mafia próbuje zasmakować rozkoszy z władzy nad światem.

Mafia poprzez USA będzie generować jeszcze bardziej idiotyczne „ustawy”

Mafia może uchwalić w USA dosłownie wszystko… (przykłady niezliczone.. mafijne talmudyczne sądy mogą  podejmować niczym nieskrępowane decyzje korzystne dla mafii… wystarczy zaskarżyć kogoś kto nie chce handlować z mafią o „utracone korzyści” i już ten co nie chce będzie musiał dać mafii wszystko co mafia zechce.. są precedensy).

Jak jakaś firma wygra konkurencję z firmą mafijną, to ta zaskarża w talmudycznym sądzie w USA firmę o „nieuczciwą konkurencję” konkurencja nieuczciwa polega na tym, że ta firma jest lepsza od firmy mafijnej, to wystarczy… i już zdanie talmudycznego sądu firma musi zapłacić miliardy odszkodowania.

Wiele przykładów widać w UE (też mafia i też żydowska) zwłaszcza w relacjach z Rosją…dlatego Rosja gospodarczo odwraca się w kierunku wschodu.

Oscar 20.04.2019 07:31:04

Opublikowano za: http://wawel.neon24.pl/post/148551,447-czyli-szantazujacy-yazdgerdi-i-skuteczny-eizenstat

Wypowiedz się