Niebezpieczna Prawda

Społeczność internetowa ma dostęp do niezależnych informacji, które są zapisem pracy badawczej wielu ludzi. Ich działalność odsłania wiele tajemnic, od których na co dzień odgradza nas medialna papka propagandowa dezinformacji.

David Icke, Gegg Braden, Bill Ryan oraz wielu innych naukowców oraz dziennikarzy z nurtu wolnej publicystyki, przedstawiając różne fakty, z którymi czasem trudno się pogodzić. Większość tych informacji jest tak odległa od podawanych masowo informacji, że większość z nas odnosi wrażenie, że faktologia podana w tych relacjach jest zmyślona i niejasna.

Licencjonowani dostawcy informacji uczą ludzi, że na tego typu „rewelacjach” należy położyć czarną zasłonę z etykietka „sekciarstwa”, „wariactwa” lub „teorii spiskowych”. Obraz współczesnego świata, jako wyniku celowych działań wymierzonych przeciwko ludzkości, nie jest łatwy w odbiorze, choć tysiące publicystów i ich wypowiedzi otwiera zupełnie nowe widzenie kryzysów, biedy, głodu i ”normalności cywilizacyjnych chorób”.

Ludzie odrzucają te informacje, ponieważ z pozycji swojego człowieczeństwa nie możemy zrozumieć „elit władzy”, które dokonują ludobójstwa w ramach międzykontynentalnych wojen, mistyfikowanych zamachów terrorystycznych, szczepień przeciwko grypie i napędzanej psychozy lęku – elementów projektowanej obecnie pandemii. Ludzka empatia mówi „nie” dla każdej formy przemocy, cierpienia i społecznej krzywdy.

Współodczuwanie odróżnia nas od „władców świata”, „rasy nadludzi” tak wielce, że nie jesteśmy w stanie zrozumieć ich pobudek i argumentów działania. Tylko dlatego odrzucamy wiedzę o manipulowanej rzeczywistości, w której egzystujemy. David Icke w stosunku do przedstawicieli „najwyższej” władzy używa pojęcia „gadziej” nacji, bo trudno nazwać inaczej te cyniczne, bezuczuciowe istoty, które jednym podpisem skazują miliony ludzi na wojenny lęk, w imię „narodowych celów” i „wyższej racji stanu”.

Czas zmian świadomości

Na całym świecie spontanicznie odbywa się coraz więcej seminariów i spotkań ludzi, którzy zaczęli budzić się z sennej „normalności walki”. Internet umożliwia wymianę informacji drugiego obiegu. Oficjalne kanały medialne, podległe establishmentowi władzy, prowadza taktykę ośmieszania niezależnych informacji, lecz nie zmieni to biegu wydarzeń, ponieważ zegar czasu ma swoje niezależne, pozaziemskie zasilanie i nadchodzą chwile globalnej pobudki, której znaki już dostrzegamy w sobie i dookoła siebie.

Prawda uwalnia

Tytułowa „Niebezpieczna Prawda” jest niewygodna dla systemu, ponieważ odsłania kulisy oficjalnych wersji wydarzeń. Garstka wolnych od lęku, przebudzonych ludzi, poświęca swój czas i kariery, by podnosić świadomość Ziemi – informować innych o tym, co było, co jest,  i co do nas nadchodzi.

Prawda dociera do nas filmami, słowem pisanym i mówionym. Odkrywamy wiedzę o obiektywnej rzeczywistości, opowiedziana metaforycznymi obrazami z życia na Ziemi. I nie chodzi tu o same fakty, które system obala sfabrykowanymi anty-prawdami powierzchownych przekonań, tworzonych na bazie podstawionych świadków i antytez autorytetów ze świata nauki, filozofii, medycyny, duchowości, itd.

Procesy

Jeśli zaczniesz postrzegać informacje, jako obrazowania FIZYCZNYCH procesów oraz przejawy istnienia historycznej cykliczności, zauważysz wiele prawidłowości, które powtarzają się we wszystkich systemach totalitarnych. Zaczniesz widzieć zasady i cele kontroli niezmienne od tysięcy lat. Uświadomisz sobie, w czym na co dzień egzystujesz, gdzie pracujesz, komu podlegasz, do kogo się modlisz i na co przeznaczasz swoje podatki.

Świadomy człowiek nie jest wygodnym elementem systemu robotów, bo zaczyna zadawać zbędne pytania, zastanawiać się nad celem zautomatyzowania życia, prowadzonego na kredyt, zaciągnięty w jednym z globalnych banków. Wejście w świadomy wymiar człowieczeństwa zawsze jest bolesne, wymaga wielu poświęceń, strat iluzji, fałszywych wartości i powierzchownych „przyjaźnie”. Jednak przebudzenie prowadzi nas do sensu istnienia, którym jest życzliwość i dobro, okazywane w naturalny sposób każdej istocie życia.

Zrozumienie

Poznając proces przestajesz mu podlegać. Masz szansę na odnalezienie alternatyw dla „jedynej prawdy” – systemowej recepty na życie, które stało się globalna wojną ze wszystkim, co nas otacza. Zakodowanie wrogiego obrazu świata sprawiło, że ludzi stracili dla siebie szacunek, stali się agresywni i coraz bardziej nieludzcy wobec siebie – zautomatyzowani w odruchach. Teraz zaczyna się to zmieniać, wracamy do fundamentów naszego człowieczeństwa, w procesie nazywanym PRZEBUDZENIEM.

Prawda fizyki kwantów, obliczeń cząsteczek mikroświatów mówi, że wszyscy jesteśmy połączeni. Tworzymy wspólną teraźniejszość, która tworzy interpretacje przeszłych zdarzeń i wizje przyszłości. Uzmysłowienie sobie obecności pola morficznego, którym jesteśmy połączeni oraz roli uczuć w kreacji życia, daje odpowiedź na pytanie: dlaczego w świat ludzkich emocji i myślowych przestrzeni pompuje się taka ilość leku, obaw i katastroficznych wizji. Służy to manipulacji polem istnienia, byśmy kreowali życie w nieustannym poczuciu zagrożenia i potrzebie zbrojenia się przed wirtualnymi wrogami. Medialny przekaz tworzy w naszych umysłach postacie niewidzialnych przeciwników – są nimi bakterie, wirusy świńskiej grypy, terroryści i futurystyczni wrogowie z Marsa.

Te działania maja jeden cel – by na ekranie informacji, przekazywanych słowem, mgłami telewizyjnych obrazów i radiowych doniesień, pojawiło się jedno przesłanie: „bójcie się” i PODTRZYMANIU  nieustannego lęku przed nieznaną, wrogą przyszłością. W ten sposób naturalna sieć morficzna staje się matnią.

Technologią przetrwania chwil przełomu i możliwość tworzenia JASNEJ przyszłości, jest dystans do negatywnych informacji. Zrozumienie manipulacyjnej roli informacji, sterującej współczesnym światem, umożliwia obśmianie wszystkich makabrycznych scenariuszy pisanych w gabinetach władzy.

Stary system odchodzi

Szczepionka uodparniająca przed czarnym zamysłem globalnego zniewolenia jest w nas.

Odszukanie w sobie Centrum przynosi sukces. Jest to miejsce, w którym każdy z ludzi odczuwa radość, wzruszenie, miłość i wszystkie uczucia wyższe – oznaki naszego człowieczeństwa. Aktywacja Harmonicznej Fali Serca nadaje nowy ton istnieniu.

Temu służy inicjatywa ZENITH, która jest metaforyczną „technologia”, prowadząca do odzyskania kontaktu z wewnętrzna mocą. Bycie w centrum uczuć wyższych wspomaga odczuwanie głębokiego spokoju, co zapewnia polepszenie zdrowia oraz realną możliwość tworzenia lepszej przyszłości, poprzez kat wolnej woli dokonywany w czasie teraźniejszym.

Trening czyni mistrzem. Siła wielu serc jest mocą przemiany.

Autor: Merhlin

Wypowiedz się