Walka o uwolnienie ludzkości spod kontroli kabała osiąga ważny punkt zwrotny

[ Przy publikacjach Fulforda czasami nasuwa się nadtytuł: “Świat w oczach  funkcjonariuszy CIA” – red. kip]

Walka o uwolnienie ludzkości od sekty składających ofiary z ludzi czcicieli Szatana (Baala, Molecha itd.) osiąga kluczowy punkt zwrotny podczas gdy intensywne bitwy szaleją na wielu frontach. W istocie, walka odbywa się między masami sprzymierzonymi z wojskiem większości krajów, a głęboko zakorzenioną elitą najwyższego szczebla.

Ludzie, którzy zastanawiają się dlaczego nie miały miejsca masowe aresztowania muszą zrozumieć, że mamy do czynienia z tysiącletnim systemem kontroli, który nie ma zamiaru odejść bez walki. Aby zrozumieć jak głęboka jest królicza dziura, spójrzcie na poniższy diagram.

high-tech freemasons.docx

Ta grafika dotyczy nie tylko historii starożytnej ale raczej systemu, który do dziś kontroluje większość władców świata.

Na przykład w zeszłym tygodniu rosyjski wywiad dostarczył nam dowodów, że nie tylko premier Niemiec Angela Merkel, ale także brytyjska premier Theresa May i prezydent Litwy Dalia Grybauskaite są  „wszystkie trzy biologicznymi córkami Hitlera Rothschilda i Kasnerów”. „Salamon Rothschild bzyknął Panią Annę Marię Schicklegruber. Alois Rothschild Hitler kochał się następnie z Klarą Polzl Hitler i wystrzelił dzieci w Braunau am Inn gdzie urodził się papież Benedykt z tej samej linii krwi ”- mówią źródła. Jako dowód dostarczyli to zdjęcie, na którym rzekomo jest ta trójka podczas dni szkolenia przywódców w instytucie kontroli umysłu Tavistock:

Zauważają również, że May, który usilnie stara się zablokować Brexit, robi ten sam szatański znak „oka piramidy” co Merkel.

Następnie w Kanadzie mamy premiera Justina Castro-Sinclaira, który mógł zamordować swojego przyrodniego brata Michela Trudeau (którego ciała nigdy nie znaleziono). Matka Castro-Sinclaira, Margaret Sinclair, jest córką Jamesa Sinclaira z linii krwi, która założyła masonerię Szkockiego Rytu. Castro-Sinclair ujawnił swoje prawdziwe barwy zdradzając wieloletnią kanadyjską politykę zagraniczną, ślepo popierając reżimy nazistowskie na Ukrainie i w Izraelu, i odmawiając odebrania Banku Kanady spod kontroli kabała.

https://kioo17journal.blogspot.com/2018/02/cuba-claims-canadian-prime-minister-is.html?fbclid=IwAR0axEnbvOkw8EEUETowQAQ333jUisoJbIROEuhtViCPbgRNzgmhwEitmLI

https://en.wikipedia.org/wiki/Michel_Trudeau

In unexpected move, Trudeau commits Canada to defending Zionism

Jest również dobrze udokumentowane, że francuski prezydent Emmanuel Macron jest niewolnikiem Rothschildów. W rzeczywistości większość tak zwanych światowych przywódców jest niewolnikami, o czym pisaliśmy wcześniej.
Więc kogo wszyscy ci ludzie ostatecznie są podwładnymi? Odpowiedzią nie są fałszywi Żydzi, tacy jak premier Izraela Benjamin Netanjahu. Netanjahu jest po prostu zastępcą bossa, który jest podwładnym wyznawców Czarnego Słońca we Włoszech i Szwajcarii.

Zostało to udowodnione przez jego dobrze udokumentowane zaangażowanie w masowe morderstwo w Fukushimie przeciw Japonii. Ten atak był kierowany przez byłego czołowego Jezuitę Petera Hansa Kolvenbacha, który twierdził, że był Szatanem zaraz po tym jak to się stało w rozmowie telefonicznej zarejestrowanej przez NSA, potwierdzają to źródła japońskiego wywiadu wojskowego.

Jeśli więc mamy wyzwolić ludzkość, musimy dokładnie zrozumieć z kim mamy do czynienia a to oznacza, że ​​musimy zejść do kolejnej głębokiej króliczej dziury i spojrzeć na jedną z tajnych rządzących rodzin: Farnese.

Poniższe zdjęcia przedstawiają ich rodzinną fortecę, pierwotny pięciokąt, Pentagon w Waszyngtonie – których stworzenia byli organizatorami – i XVI-wieczną mapę pokazującą, że już dawno temu zaplanowali Waszyngton jako centrum światowego rzymskiego faszyzmu, rząd babiloński.

Vatican/Jesuit War Rooms

http://continuingcounterreformation.blogspot.com/2009/08/romes-pentagon-forerunner-to-washington.html

W tym momencie musimy pokazać czytelnikom jak ważne jest to wszystko dla bieżących wydarzeń. Zacznijmy od rzezi w meczecie w Nowej Zelandii w zeszłym tygodniu. Strzelec ma emblemat Czarnego Słońca na plecaku.

Nie zamierzamy zbytnio zagłębiać się w prawdziwą naturę tego ataku (ponieważ zostało to dobrze udokumentowane w innym miejscu), poza komentarzem, że była to ofiara dla Szatana, która miała na celu przywołanie mocy dla kabała.

https://phibetaiota.net/2019/03/breaking-new-zealand-false-flag-by-zionist-israel-with-complete-new-zealand-police-and-freemason-complicity/

Spójrzmy teraz na zaangażowanie włoskiej mafii, która przyjmuje rozkazy od wyznawców Czarnego Słońca, w ostatnich wydarzeniach z udziałem Korei Północnej i prezydenta USA Donalda Trumpa.

Zwróćcie uwagę, że spotkanie po szczycie pomiędzy Trumpem a północnokoreańskim siłaczem Kim Jong Unem nie powiodło się, prezydent Chin Xi Jinping odroczył planowaną na marzec wizytę w USA aby spotkać się z Trumpem. Zamiast tego leci w tym tygodniu do Włoch aby spotkać prawdziwych szefów.

https://www.straitstimes.com/asia/east-asia/chinas-xi-jinping-to-visit-italy-france-as-rome-joins-belt-and-road

Powiązane z tym było morderstwo w zeszłym tygodniu szefa mafijnej rodziny Gambino, Franka Cali. Źródło P2 Masonerii powiedziało, że Cali został zabity, ponieważ Włosko-amerykańska mafia obiecała sukces na spotkaniu Trumpa i Kim Jong Una, ponieważ przeprowadzili operację prania pieniędzy na rzecz Korei Północnej. Jednakże źródło kontynuowało: „Spotkanie nie powiodło się, ponieważ ideologiczna geopolityka bloków władzy była silniejsza niż pieniądze ”.

W rezultacie rodzina Gambino była zmuszona zapłacić za ogromne straty, ponieważ utknęli się w stosach bezwartościowej waluty Korei Północnej, powiedział. Z tym związany był również nalot na ambasadę Korei Północnej w Hiszpanii, który odbył się tuż przed szczytem Kim/Trump. Nalotu dokonali „dysydenci z Korei Północnej”, według prasy amerykańskiej i „przez CIA”, według prasy hiszpańskiej. Nie ulega wątpliwości, że komputery i telefony komórkowe zostały zajęte w czasie nalotu a japoński wywiad wojskowy podaje, że zawierały one informacje o operacjach prania pieniędzy mafii/Korei Północnej.

W każdym razie źródła P2 Masonerii i czcicieli Czarnego Słońca mówią, że teraz próbują wynegocjować z azjatyckimi tajnymi stowarzyszeniami utworzenie „rządu światowej federacji”. Tymczasem wojna ludzi przeciwko kabałowi nadal szaleje. Najbardziej niszczące z tych ataków były skierowane przeciwko kontrolowanym przez kabała firmom z branży zaawansowanych technologii. Opłaty karne i antymonopolowe są obecnie przygotowywane przeciwko Google, Facebookowi i wielu innym firmom z branży high-tech, co było szeroko relacjonowane.

Wszystkie te firmy zostaną rozbite, a wielu ich kierowników pójdzie do więzienia, mówią źródła Pentagonu. Spójrzcie na poniższy obrazek aby dowiedzieć się, kto naprawdę kontroluje te firmy:

http://alcuinbramerton.blogspot.com/

Te firmy high-tech, podobnie jak reszta kabała, nie poddadzą się bez walki. W zeszłym tygodniu pojawili się dwaj demaskatorzy, którzy ostrzegali nas, że planują użyć technologii 5G aby utrzymać kontrolę nad, a może nawet zabić, większością ludzkości. Jeden informator, dyrektor w dużej firmie technologicznej produkującej sprzęt 5G, twierdzi, że jest to niezwykle niebezpieczna technologia. W odróżnieniu gdy wprowadzono 3G i 4G, to źródło mówi, że najwyższe kierownictwo mocno naciska na wdrożenie 5G bez odpowiednich testów bezpieczeństwa.

Długość fali 5G jest bardzo podobna do tej co ludzkiego mózgu, dzięki czemu można ją wykorzystać do kontroli umysłu – powiedział. Powiedział też, że chociaż sygnały 3G uderzają w ludzi tak jak piłka do koszykówki, a 4G jak piłeczka golfowa, 5G jest bardziej igłą i może spowodować uszkodzenie mózgu. Ostrzegł również, że 5G będzie wymagać wież transmisyjnych co 100 metrów i będzie niezwykle uciążliwa i nasyci środowisko niebezpiecznymi falami elektromagnetycznymi. Powiedział, że żadne żywe stworzenie, nawet mikroby, nie może przetrwać w laboratorium jego firmy 5G.

Ten dyrektor poradził mi również żebym nie nosił smartfona 4G na ciele i nie ustawiał go w trybie samolotowym, kiedy chodzę spać. Wziąłem jego radę i mogę poinformować, że w rezultacie spałem dłużej i głębiej.

Skontaktował się z nami także były oficer wywiadu południowoafrykańskiego, który powiedział, że południowoafrykański reżim apartheidu użył elektromagnetycznych przenośnych częstotliwości do manipulowania zachowaniem czarnych Afrykanów. Powiedział, że w pewnym momencie wykorzystano ich do wzajemnego ataku. Dyskusję na ten temat można zobaczyć od momentu około 45:31 na filmie zamieszczonym poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=Aw5yuOgqayI

Źródła brytyjskiego wywiadu twierdzą, że Anglosaska Grupa Pięciu Oczu jest świadoma tych niebezpieczeństw i dlatego hamują 5G i z tego samego powodu, proszą również Chińczyków o to samo. W innych wiadomościach, w ubiegłym tygodniu doszło do serii pożarów w amerykańskich rafineriach ropy naftowej. Była to prawie na pewno zemsta Wenezueli za ukierunkowane ataki kabała na ich kraj. To dobry zakład, że będzie dużo więcej ataków w ramach zemsty na odsłoniętą infrastrukturę USA. Być może ktoś powinien przypomnieć amerykańskiej klasie rządzącej stare powiedzenie: Ludzie, którzy mieszkają w szklanych domach nie powinni rzucać kamieniami”.

https://www.zerohedge.com/news/2019-03-17/shelter-place-order-given-large-petrochemical-fire-rages-houston-area

https://www.bloomberg.com/news/articles/2019-03-16/phillips-66-shuts-crude-un-at-los-angeles-refinery-after-fire

Amerykańska Agencja Wywiadu Obrony zwróciła również uwagę na olbrzymi nieoczekiwany negatywny skutek wobec kontrolowanej przez kabała korporacji Boeinga w zeszłym tygodniu. 346 [ofiary Lion air i etiopskiej katastrofy lotniczej] nie zginęły na próżno”, mówią źródła Pentagonu. Ich śmierć wystawiła na atak rozdęty, marnotrawny kompleks militarno-przemysłowy, podczas gdy Trump został zmuszony do uziemienia samolotów 737 pomimo lobbingu Boeinga przez jego dyrektora generalnego i skorumpowanego Federalnego Urzędu ds. Lotnictwa (FAA)”.

FAA była w takim stopniu własnością Boeinga, że ​​Trump musiał uziemić 737 osobiście za pomocą zarządzenia wykonawczego, a Etiopia przekazała Francji zbadanie danych lotu i rejestratorów głosu w kokpicie, ponieważ nikt nie ufa USA”, kontynuowało źródło. FAA została poważnie zdyskredytowana a złoty standard bezpieczeństwa lotniczego znajduje się obecnie w UE i Chinach, zauważył. Źródła Pentagonu twierdzą, że teraz zmierzają cofnięcia certyfikatu bezpieczeństwa 737 i usunięcia funkcji zdalnego przejęcia kontroli Boeinga BHUAP, która pozwala Mossadowi i CIA przeprowadzać takie wydarzenia jak 9/11, Lion Air lub Malezyjski lot 370/17”.

Inny sojusznik kompleksu wojskowo-przemysłowego, Lockheed, traci sprzedaż gównianego F35 dla sojuszników takich jak Turcja, Tajwan i Niemcy” – zauważa źródło. Źródła Pentagonu dodały: Rosja buduje lepszą i tańszą broń co było kolejnym powodem, dla którego Trump musi kontynuować osuszanie bagna. Źródło Pentagonu zauważyło również, że zakończenie sondy Roberta Muellera a także odtajnienie FISA w celu obalenia Tajnego Państwa, rejestracja agentów zagranicznych organizacji syjonistycznych, ujawnienie 9/11” i inne posunięcia są nadal kontynuowane aby „uczynić Amerykę ponownie wielką.”

  Autor: Benjamin Fulford, White Dragon Society

Źródło: https://benjaminfulford.net/2019/03/18/battle-to-free-humanity-from-cabal-control-reaching-vital-turning-point/

Opublikowano za: https://meditation539.com/?p=9142&fbclid=IwAR3R5U0Ih1vsCqBt_FFFfJJRu4r-VFeoIOJsoqiT6LIj6wdMIPw6ObschX4

2019-03-25. Negocjacje mające na celu stworzenie „rządu światowej federacji ” osiągają krytyczny etap podczas gdy syjonizm imploduje

Miesiąc marzec kontynuuje szaleństwo z bezprecedensowym historycznym wydarzeniem – powstaniem pierwszego w historii rządu światowego – rozwijającym się na naszych oczach. To co ma miejsce to, że loża masońska P2, ludzie, którzy stworzyli monoteizm, zawarła umowę z tajnymi stowarzyszeniami azjatyckimi by stworzyć „rząd światowej federacji ”, potwierdzają źródła P2 i tajnych stowarzyszeń azjatyckich. Jedynymi osobami stojącymi teraz na drodze są czciciele szatana i fanatyczni Syjoniści, którzy wciąż trzymają się starożytnych zabobonów.

Potwierdza to wiele wydarzeń informacyjnych. Na przykład spójrzcie na ten obraz negocjacji między Chinami a Monako w oficjalnym chińskim serwisie informacyjnym Xinhua.http://www.xinhuanet.com/english/2019-03/25/c_137920727.htm

Czy to wygląda na negocjacje między krajem o powierzchni dwóch kilometrów kwadratowych z populacją 38 400, a rządem 1,4 miliarda Chińczyków? To co naprawdę się dzieje, to fakt, że Monako jest siedzibą bardzo potężnej i tajemnej monakijskiej loży masońskiej, znanej również jako P2. Oznacza to, że Monako jest potężnym miastem-państwem rywalizującym z Waszyngtonem, D.C., londyńskim City i Watykanem, podają źródła P2. Dyskutują o współpracy w takich dziedzinach jak nauka i technologia, innowacje, ekologia i ochrona środowiska, ochrona przyrody i energia odnawialna”.

Chińskie oficjalne media otwarcie mówią także o „nowej erze”, jakby już się rozpoczęła. Opisując wizytę chińskiego prezydenta Xi Jinpinga we Włoszech, Xinhua donosi: Chiny są gotowe uścisnąć dłonie z Włochami aby zdecydowanie utrzymać kierunek stosunków dwustronnych w nowej erze” i negocjować „główne kwestie takie jak sprawy ONZ, globalne zarządzanie, zmiany klimatyczne i program działań na rzecz zrównoważonego rozwoju do roku 2030.

http://www.xinhuanet.com/english/2019-03/23/c_137916738.htm

Tajne stowarzyszenia azjatyckie postanowiły negocjować bezpośrednio z włoskimi tajnymi stowarzyszeniami po nieudanym spotkaniu na szczycie 27 lutego między prezydentem USA Donaldem Trumpem a północnokoreańskim siłaczem Kim Jong-unem. Szczyt ten dał im do zrozumienia, że ​​Trump nie dowodzi tak naprawdę, mówią źródła MI6 i azjatyckich tajnych stowarzyszeń.

Dlatego Xi Jinping odwołał swoje zaplanowane marcowe spotkanie z Trumpem i udał się do Włoch aby spotkać się z prawdziwymi szefami”, przedstawicielami 13 linii krwi, mówią źródła MI6.

Cała ta powierzchowna historia o szczycie Trump/Kim między zubożałym narodem 25 milionów ludzi i supermocarstwem świata rozpada się. Na przykład były szef CIA misji Korea Andrew Kim ujawnił aż tyle, kiedy powiedział publiczności w Seulu, w Korei w zeszłym tygodniu, że Kim zażądał całkowitej demilitaryzacji zarówno Hawajów, jak i Guam, jak również rozbrojenia amerykańskiej floty morskiej Indo-Pacyfiku.

https://www.trunews.com/stream/former-negotiator-north-korea-has-denied-concept-of-denuclearization

http://news.donga.com/Main/3/all/20190322/94678753/1

Fakt, że Kim, rzekomo szef małego, zbankrutowanego narodu, czuł się w stanie wystosować takie żądanie, potwierdza, że ​​jest w rzeczywistości szefem tajnego azjatyckiego stowarzyszenia, tak jak źródła NSA od dawna nam mówią.

W każdym razie kolejny niezwykły znak przyszedł z zakończeniem dochodzenia Roberta Muellera w sprawie „rosyjskiej ingerencji w wybory” ogłoszonego 22 marca – 322, liczba Czaszki i Kości.

https://en.wikipedia.org/wiki/Skull_and_Bones#/media/File:Bones_logo.jpg

Czaszka i Kości są powszechnie znane jako tajne stowarzyszenie z Uniwersytetu Yale, ale Masoni P2 twierdzą, że oryginalną czaszkę i kości można znaleźć w kościele w Rzymie zbudowanym przez matkę cesarza Konstantyna w roku 322. Poniżej znajduje się zdjęcie oryginalnej rzeźby czaszki i kości.

Data ta została wybrana przez ludzi P2 jako znak dla wtajemniczonych o zasadniczej zmianie, według źródeł P2 Masonerii.

Nie jest też przypadkiem, że Japonia ogłosi nazwę swojej nowej ery 1 kwietnia i wprowadzi na urząd nowego cesarza 1 maja, podają źródła azjatyckiego tajnego stowarzyszenia.

Narodziny nowej ery będą również widoczne przy implozji syjonizmu, zgadza się wiele źródeł. Źródła Pentagonu twierdzą, że jeśli Izraelczycy ponownie wybiorą czczącego szatana masowego mordercę Benjamina Netanjahu na premiera, to nastąpi krótka, ostra kampania wojskowa w celu usunięcia zbrodniczych reżimów izraelskich i saudyjskich. Prawdopodobnym czynnikiem byłby ruch Rosji, Turcji, Iranu, Syrii, Iraku, Jordanii i Egiptu w celu przejęcia Wzgórz Golan, mówią źródła Pentagonu. Źródła dodają, że „nielegalne” uznanie suwerenności Izraela nad Wzgórzami Golan przez Trumpa nie jest wspierane przez siły zbrojne USA i izoluje Izrael jeszcze bardziej dzięki masowej międzynarodowej opozycji ONZ, UE, Wielkiej Brytanii, Francji, Niemiec, Egiptu, Rosji, Turcji, Iranu itd.

Źródła dodają, że Trump gra marionetkę załatwiającą sprawy dla Izraela, aż do pewnego dnia kiedy przestanie. Sprawa Golan jest tylko kolejnym gwoździem do trumny Syjonizmu”, kontynuują źródła. Zauważają, że syjonistyczna policja ds. opinii Southern Poverty Law Centre jest w rozsypce, a politycy Partii Demokratycznej bojkotują spotkanie organizowane przez grupę lobbingową AIPAC (American Israel Public Affairs Committee). Bojkotują, ponieważ większość amerykańskich Żydów uświadamia sobie fakt, że to syjoniści byli naprawdę odpowiedzialni za Holokaust i odwracają się od nich.

Inne oznaki upadku Syjonizmu były również widoczne w zeszłym tygodniu podczas gdy syjonistyczny darczyńca Bob Kraft może zostać zmuszony do sprzedania drużyny piłkarskiej Patriots, a Brown University staje się pierwszą szkołą z prestiżowej ósemki, w której studenci głosowali w 69% za pozbyciem się korporacji prowadzących interesy z Izraelem zauważają źródła. Źródła Pentagonu mówią, że publikacja raportu Muellera uniewinniającego Trumpa doprowadzi do odtajnienia FISA, opublikowania raportu Inspektora Generalnego Departamentu Sprawiedliwości, otwarcia aktów oskarżenia i trybunałów wojskowych.

Słyszeliśmy to już wcześniej i uwierzymy w te trybunały kiedy rzeczywiście się wydarzą. Dobrym sposobem na rozpoczęcie byłoby aresztowanie Jareda Kushnera. Nie zapominajcie, że budynek Kushnera 666 Fifth Avenue był miejscem, w którym opracowywali mikroczipy „znaku bestii”, by wszczepiać je w ludzkie głowy. Istnieje wystarczająco dużo dowodów na to, że Kushner popełnił przestępstwo, by nawet twierdzić, że jest Antychrystem.

https://beforeitsnews.com/v3/religion/2018/2542730.html

Były oficer operacyjny CIA Robert David Steele zauważa na tym froncie, żeksiążka Kushner, Inc. wywołała burzę artykułów medialnych skierowanych w stronę Jareda Kushnera, który idzie w ślady jego ojca, prosto do więzienia. Od korzystania z WhatsApp do komunikowania się ze światowymi liderami, omijania wszystkich oficjalnych protokołów i kanałów komunikacji, zdradzania zaufania prezydenta na wielu poziomach, łamania wielu przepisów dotyczących oszustw, podatków i nieruchomości Kushner zdaje się zmierzać w kierunku zwolnienia z Białego Domu i haniebnego końca. Jego żona – i córka prezydenta – została ujawniona jako próżna lalunia z poczuciem uprzywilejowania, która przeczy przekonaniom ”.

Oprócz usunięcia Kushnera ludzie pytają, dlaczego szeroko znani pedofile nie są łapani. Strona internetowa Qanon opublikowała ostatnio wiele dowodów łączących znane osobistości wysokiego szczebla z Wyspą Pedofilską Jeffreya Epsteina. Ponieważ Trump był gościem na tej wyspie i jest teściem Kushnera, może sam zostać usunięty, jeśli nie podejmie działań na tych frontach, podają źródła CIA.

Kryminalne dochodzenie w sprawie Boeinga dotyczące zdalnego porwania i rozbicia samolotów jest co najmniej znakiem, że pewne działania przeciwko kabałowi w Stanach Zjednoczonych już się rozpoczęły. Nawet pełniący obowiązki Sekretarza Obrony Patrick Shanahan jest pod nadzorem za jego zaangażowanie, mówią źródła Pentagonu.

http://time.com/5555186/patrick-shanahan-defense-ethics-probe/

Źródła podają, że to dochodzenie „doprowadzi do zbadania jego przepłaconego sprzętu wojskowego” i korupcji w Departamencie Obrony i kompleksie wojskowo-przemysłowym, a także korupcji rządu korporacyjnego i rządu amerykańskiego. Trwające publiczne ujawnianie przestępstw oligopoli z branży high-tech to kolejny znak. Najnowszym przykładem jest potwierdzenie, że firmy technologiczne nielegalnie i systematycznie używają telefonów komórkowych do podsłuchiwania ludzi w celach komercyjnych i innych. Jeśli w to nie wierzycie spróbujcie porozmawiać o produktach, które zamierzacie kupić, a następnie zobaczcie jakie reklamy pojawią się przy następnym surfowaniu po Internecie.

https://www.thesun.co.uk/tech/8678640/proof-phones-listening-to-us/

Oczywiście syjoniści nie poddadzą się bez walki. Na przykład firmy high-tech starają się uzyskać chińską ochronę w zamian za transfer technologii do Chin. Częściowo wiąże się to z obietnicami zapewnienia Chińczykom pełnego opanowania populacji świata dzięki technologii kontroli umysłu 5G, podają źródła Pentagonu. Pentagon dokłada wszelkich starań aby to powstrzymać, dodają. Pobieżne potwierdzenie tego można zobaczyć tutaj:

https://www.defensenews.com/smr/cultural-clash/2019/03/21/dunford-to-meet-with-google-for-debate-on-chinese-ties/

Syjoniści będą również starali się używać grafiki komputerowej do rozpowszechniania dezinformacji i propagandy. Najnowszym przykładem jest kolejny fałszywy film Neila Keenana.

http://neilkeenan.com/neil-keenan-update-theres-a-new-sheriff-in-town-no-more-freebies/

Zauważcie, że Keenan w tym filmie ma żydowską jarmułkę podczas gdy prawdziwy Keenan był katolikiem. Mój kontakt CIA w Indonezji, który mówi tym językiem i jest tam od 20 lat, potwierdził, że władze Indonezji nie mają żadnego zapisu o wjeździe Neila Keenana do ich kraju. Zauważa, że ​​ten najnowszy film i publikacja zbiegły się w czasie z obiegiem realnych obligacji roszczących sobie prawo do 91 173 ton indonezyjskiego złota. To kolejny sposób w jaki [bankrutujący] Rothschildowie próbują uzyskać dostęp do bunkrów [złota], ale tak się nie stanie, mówi. Prawdopodobnie będzie więcej eksplozji, sabotażu, zaaranżowanych katastrof pogodowych i więcej podczas gdy umierająca syjonistyczna bestia rozpycha się we wszystkich kierunkach.

https://www.channelnewsasia.com/news/asia/china-chemical-plant-blast-explosion-death-man-rescued-40-hours-11372312

Zjednoczone Królestwo, na przykład, przygotowuje się na burzliwy, ciężki Brexit z planami ewakuacji swoich przywódców do bunkrów, mówią źródła MI6. Wojsko brytyjskie przygotowuje się do przejęcia logistyki, takiej jak dostawy żywności i paliwa w przypadku zamknięcia komputerów systemu finansowego (bankomaty itp.).

https://news.sky.com/story/brexit-military-steps-up-preparations-in-case-of-no-deal-11671941

https://www.theguardian.com/politics/2019/mar/22/secret-cabinet-office-document-reveals-chaotic-planning-for-no-deal-brexit

Na koniec w tym tygodniu zauważamy, że wiele osób może potępić tego pisarza jako „globalistę”. Pragnę przypomnieć czytelnikom, że wszystko co robię, to przedstawianie świata takim, jakim jest naprawdę, a nie takim, jakim chciałbym aby był. Jednak świat musi współpracować, aby zatrzymać trwające na Ziemi planetarne masowe wymieranie, a to właśnie próbują zrobić światowi przywódcy.

Autor: Benjamin Fulford, White Dragon Society

Źródło: https://benjaminfulford.net/2019/03/25/negotiations-to-create-world-federation-government-reach-critical-stage-as-zionism-implodes/

Opublikowano za: https://meditation539.com/?p=9182

Wypowiedz się