Sekretarz Stanu USA ponagla rząd RP ws. realizacji roszczeń żydowskich

Odbywająca się w Warszawie konferencja bliskowschodnia miała być wielkim sukcesem Polski, świadczącym o jej prestiżu na arenie międzynarodowej. Ale już pierwszego dnia amerykański sekretarz stanu Mike Pompeo pokazał, co jest dla USA naprawdę ważne.

A jest to sprawa roszczeń żydowskich kierowanych pod adresem Polski.

Dla USA nie ma znaczenia, że są to roszczenia bezprawne. Polska ma je zrealizować i to jak najszybciej!

– Doceniamy również wagę rozwiązywania nierozstrzygniętych kwestii z przeszłości i wzywam/ponaglam moich polskich kolegów, aby poczynili postępy w zakresie kompleksowego ustawodawstwa dotyczącego restytucji mienia prywatnego dla osób, które utraciły nieruchomości w dobie Holocaustu – powiedział Pompeo na konferencji prasowej po spotkaniu z szefem MSZ Jackiem Czaputowiczem.

Tomasz Fenske‏ @tomaszfenske

O tych słowach @SecPompeo mało słychać, a nie powinny być pomijane w relacjach ze spotkania z Czaputowiczem: I urge my Polish colleagues to move forward with comprehensive private property restitution legislation for those who lost their property during the Holocaust @TOKFM_NEWS

10:29 – 12 lut 2019

https://twitter.com/tomaszfenske

Sygnał jest jasny i tylko głupiec może udawać, że nie wie, o co chodzi. Amerykański sekretarz stanu pogroził Polsce palcem i zażądał, żeby sprawę żydowskich roszczeń załatwić jak najszybciej.

Dzisiejsza wypowiedź Pompeo pokazuje, czego możemy się spodziewać w związku z przyjęciem przez USA ustawy 447 JUST.

Możemy spodziewać się coraz poważniejszych nacisków i to nie tylko werbalnych. Ambasador Mosbacher szantażowała rząd RP sankcjami ekonomicznymi przy sprawach dużo mniejszego kalibru.

Czy ktoś naiwnie sądzi, że w sprawie 300 miliardów, które Żydzi chcą wyłudzić od Polski, Stany Zjednoczone poprzestaną na wezwaniach? Bez żartów!
Znaleźliśmy się w sytuacji katastrofalnej. Nasz amerykański sojusznik przystawia nam pistolet do głowy i ponagla, żebyśmy nacisnęli spust. Mamy popełnić samobójstwo, czyli pozwolić na przejęcie polskiego majątku przez Żydów wspieranych przez amerykańskiego cerbera.
Tym, którzy ze zdumieniem przecierają oczy, przypominam, ze USA sprzedały nas sowietom w Jałcie i powieka im nie drgnęła. Teraz sprzedają nas żydowskim gangsterom.
Przy okazji informuję, że 300 miliardów dolarów to nie koniec żydowskich roszczeń. W
lutym 2018 roku powstał dokument z wytycznymi do walki z antysemityzmem, w którym zapisano, że wszystkie państwa świata mają przeznaczać 0,02% PKB rocznie na tę walkę.
W przypadku Polski to 400 milionów złotych. Rok w rok! O tym skoku na kasę mówiłam w telewizji wrealu24. Poniżej link do nagrania. Zobaczcie koniecznie!

Opublikowano za: https://wprawo.pl/2019/02/13/sekretarz-stanu-usa-ponagla-rzad-rp-ws-realizacji-roszczen-zydowskich/ 

Wypowiedź amerykańskiego sekretarza stanu skomentowali m.in. Leszek Miller i Krystyna Pawłowicz.

Mike Pompeo wzywa polskie władze do postępów na rzecz restytucji mienia. Warto przypomnieć Panu Pompeo, że mocą umowy z 16 lipca 1960 rząd USA przejął na siebie wszelkie roszczenia własnych obywateli i zobowiązał się, że nie będzie wysuwał, ani popierał żadnych dalszych roszczeń.

— Leszek Miller (@LeszekMiller) 13 lutego 2019

„NIE” — dla tzw.”RESTYTUCJI” mienia „bezspadkowego” w PL,bo taka konstrukcja prawna w cywilizowanym świecie NIE ISTNIEJE. To jakby sięgać bezprawnie po CUDZE…

— Krystyna Pawłowicz (@KrystPawlowicz) 14 lutego 2019

Kontrowersje budzi też fakt, że Pompeo przywołał postać niedawno zmarłego Franka Blaichmana, żydowskiego partyzanta, który wg polityka „ryzykował życiem, przeciwstawiając się nazistowskiej machinie wojennej”.

Tymczasem według niektórych źródeł postać ta po II wojnie światowej została p.o. kierownika Wydziału Więzień i Obozów Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego w Kielcach, IPN w 2010 roku wszczął przeciwko niemu śledztwo w związku z podejrzeniem o popełnienie zbrodni stalinowskich i mordowanie członków polskiego ruchu

Katarzyna TS u Roli: Żydzi chcą od Polski 400 mln zł rocznie na walkę z antysemityzmem [WIDEO]

Walka z antysemityzmem to żydowska metoda na wyłudzenie od Polski gigantycznych pieniędzy. I nie tylko od Polski.

To metoda na złupienie wszystkie państw świata poprzez nałożenie na nie haraczu w postaci rocznej opłaty w wysokości 0,02% PKB z przeznaczeniem na walkę z antysemityzmem.

W przypadku Polski ten haracz to 400 milionów złotych. Ale to jeszcze nie wszystko. Żydzi żądają też, żeby „każda grupa, organizacja i instytucja przeznaczyła rocznie kwotę w wysokości 1% swojego budżetu na walkę z antysemityzmem w kontekście własnej działalności”.

O tym skoku na kasę i o szokujących wytycznych do walki z antysemityzmem opowiedziałam podczas rozmowy z Marciem Rolą w telewizji wrealu24.

Zobaczcie koniecznie! I nie myślcie, że te informacje to mój wymysł. Link do publikacji z wytycznymi do walki z antysemityzmem znajdziecie TUTAJ. Załączam też LINK do szczegółowego opisu omawianej w programie definicji antysemityzmu.

SKANDAL! „Eskimosi” chcą wyłudzić od Polski 400 mln rocznie na „walkę z antysemityzmem”? Gdzie MSZ?

https://youtu.be/u13SJt3MH0k

Opublikowano za: https://wprawo.pl/2019/02/13/katarzyna-ts-u-roli-zydzi-chca-od-polski-400-mln-zl-rocznie-na-walke-z-antysemityzmem-wideo/

Wypowiedz się