Wygraliśmy z żydowską organizacją: „Otwarta Rzeczpospolita”

Ponad dwa lata temu “Otwarta Rzeczpospolita” oskarżyła nas o mowę nienawiści, ponieważ napisałem prawdę o Judeopolonii, o żydach, którzy chcieli przejąć państwo polskie.

Pomimo, że sprawa była poważna, nie ugięliśmy się. Inni blogowicze pod naciskiem policji, usuwali moje artykuły ze swoich blogów.

Otwarta Rzeczpospolita konsultowała się z zagranicą, chcieli nas znokautować, ponieważ tu nie chodzi o jeden artykuł, a o naszą działalność. Na temat żydów, judaizmu, żydowskiej finansjery mamy setki artykułów.

To my jako pierwsi połączyliśmy klocki. Powiązaliśmy informacje geopolityczne, historyczne, ekonomiczne, biblijne.

Część wiedzy na przykład o Judeopolonii czy systemie bankierskim była dostępna w publikacjach internetowych.

My prawidłowo odczytaliśmy jedną grupę żydowską reprezentowaną przez państwo żydowskie Izrael i drugą grupę żydowską reprezentowaną przez międzynarodową finansjerę.

W wielu sprawach obie grupy współpracują razem w innych nie. O tyle jest to ważne, że sądzimy, iż międzynarodowa finansjera zostanie całkowicie zniszczona przy udziale swoich braci żydowskich.

Te informacje najbardziej bolą lobby żydowskie.

Pierwszą rundę wygraliśmy.

Dziękujemy wszystkim urzędnikom państwowym, którzy nie uklękli przed lobby żydowskim.

Zdaję sobie sprawę, że to pierwsza runda, ponieważ lobby żydowskie jest bardzo silne w Polsce i na świecie. Mają miliony dolarów do walki z takimi portalami jak nasz.

Sami z nimi nie wygramy, dlatego potrzebujemy pomocy od państwa, od urzędników państwowych, od patriotów, od ludzi dobrej woli.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do małego zwycięstwa.

Prawda się obroniła, dość fałszowania historii…

Kolejny etap naszej walki o prawdę, to pokazanie potęgi Polski – Lechii/Lachii.

To my pokonaliśmy Imperium Rzymskie.

Dlatego nas tak gnoją.

Boją się silnej Polski… byliśmy potęgą i mamy szansę stać się nią znowu.

O tym musi wiedzieć każdy Polak.

Poniżej przypominam artykuł opisujący naszą walkę z Otwartą Rzeczpospolitą.

——————————

Dostałem list od znanego blogera, który został wezwany na policje, między innymi w mojej sprawie. Urzędnik pytał go o moje dane. Postraszył i nakazał usunąć z jego portalu artykuł o Judeopolonii. Sprawa poszła do prokuratury. Okazuje się, że oprócz mojego portalu, ścigają kilka innych, bardzo popularnych blogów.

Dokładnie chodzi o ten artykuł: „Judeopolonia – atak Żydów na Polskę”.

Jak to możliwe, że prokuratura ściga prawdę o przeszłości Polski?

O Judeopolonii powinny uczyć się dzieci na lekcjach historii.

Kto jest zleceniodawcą, donosicielem?

Kto tępi prawdę i polski patriotyzm?

Organizacja o nazwie „Otwarta Rzeczpospolita” 

Z informacji, które do mnie dotarły, wynika, że organizacja „Otwarta Rzeczpospolita” wysyła donosy do organów ścigania. Pod lupę wzięli internautów, portale i blogi, które wyrażają poglądy „antysemickie”, przeciwko islamizacji i afrykanizacji Europy.

Rozumiem, jeżeli ktoś pisze wulgarnie, obraża daną nację, kpi bez historycznej argumentacji.

Jednak podciąganie prawdziwej historii o Judeopolonii pod antysemityzm jest atakiem na Polskę. Antypolskość powinna być karana i ścigana przez prokuraturę. To organizacja „Otwarta Rzeczypospolita” powinna być wzywana przez prokuraturę za gnębienie Polaków, bo tym są donosy i szkalowanie dobrego imienia.

Oto donos, który złożyła na mój artykuł organizacja „Otwarta Rzeczpospolita” – LINK.

„Na stronie, w założeniu mającej podtrzymywać wartości tradycyjnie katolickie i patriotyczne, regularnie pojawiają się treści o charakterze antysemickim, znieważające osoby pochodzenia żydowskiego i nawołujące do nienawiści wobec nich ze względu na przypisywane im, jako narodowi, cechy.

Podjęte interwencje przez Otwarta Rzeczpospolita:

 • 11.04.2016 – Stowarzyszenie Otwarta Rzeczpospolita składa prośbę o otrzymanie kopii uzasadnienia decyzji o umorzeniu.
 • 25.03.2016 – Umorzenie dochodzenia bez podania przyczyny.
 • 24.03.2016 – Podjęcie zawieszonego dochodzenia.
 • 27.10.2015 – Prokuratura postanawia o zawieszeniu dochodzenia z powodu konieczności oczekiwania na wyniki międzynarodowej pomocy prawnej.
 • 27.07.2015 – Policja wszczyna dochodzenie o przestępstwo określone w art. 256§1 kk.
 • 03.07.2015 – Sąd uwzględnia zażalenie i uchyla postanowienie Prokuratora o odmowie wszczęcia dochodzenia.

I 02 15 uwzględnienie zażalenia.pdf

 • 26.03.2015 – Stowarzyszenie Otwarta Rzeczpospolita składa zażalenie na decyzję prokuratury.
 • 20.03.2015 – Prokuratura Rejonowa Warszawa-Śródmieście odmawia wszczęcia dochodzenia „wobec braku ustawowych znamion czynu zabronionego”.

I 02 15 odmowa wszczęcia dochodzenia.pdf

 • 05.01.2015

Stowarzyszenie Otwarta Rzeczpospolita zawiadamia prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa.

Nie możemy zgadzać się na tego typu działania, ponieważ za niedługo policja zapuka do twoich drzwi i zakuje cię w kajdany za udostępnianie obrazka, który „Otwarta Rzeczypospolita” uzna za antysemicki.

Myślisz, że to śmieszne?

Niekoniecznie.

Otwarta Rzeczpospolita namawia do składania donosów

„Otwarta Rzeczpospolita” utworzyła stronę, która namawia do składania donosów na Polaków – zglosnienawisc.otwarta.org.

Pod hasłem „zgłoś nienawiść” ukazują się takie donosy:

 • „31.07.2015 na stadionie Lechii Gdańsk (Pokoleń Lechii Gdańsk 1 80-560 Gdańsk) podczas meczu między Lechią Gdańsk a Pogonią Szczecin przez kibiców Lechii Gdańsk został wywieszony transparent, który nawołuje do mordowania ludzi o poglądach komunistycznych (‚A na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści’). „
 • Strona https://wolna-polska.pl/wiadomosci/category/holoszwindel rozpowszechnia kłamstwo oświęcimskie. Autor zamieszczonych na stronie informacji jawnie neguje prawdę o niemieckich zbrodniach dokonanych na Żydach, uznając, że powszechnie przyjęta interpretacja Holokaustu jest zafałszowana.

Tzw. kłamstwo oświęcimskie jest powszechnie potępione, jako niezgodne z prawdą historyczną oraz niezgodne z pamięcią i czcią dla ofiar Holocaustu. W Polsce istnieją obostrzenia prawne, nakładające na organy państwowe obowiązek ścigania z urzędu osób szerzących to kłamstwo. Na podstawie art. 55 Ustawy z dnia 18 grudnia 1998 r. o Instytucie Pamięci Narodowej  Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu zaprzeczanie publicznie i wbrew faktom zbrodniom, o których mowa w art. 1 pkt 1 ustawy, jest przestępstwem ściganym z urzędu. Czynami określonymi w art. 1 pkt 1 ustawy są m.in. popełnione na osobach narodowości polskiej lub obywatelach polskich innych narodowości w okresie od dnia 1 września 1939 r. do dnia 31 lipca 1990 r. zbrodnie nazistowskie i inne przestępstwa stanowiące zbrodnie przeciwko pokojowi, ludzkości lub zbrodnie wojenne. Ustawa zabrania negacji „wszelkich zbrodni popełnionych przez systemy totalitarne, zarówno w mutacji faszystowskiej, jak komunistycznej”.

Podjęte interwencje:

27.07.2015 – Prokuratura Okręgowa w Warszawie przekazuje sprawę Oddziałowej Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu w Warszawie

24.06.2015 – Stowarzyszenie Otwarta Rzeczpospolita zawiadamia prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa ściganego z urzędu.

Podjęte interwencje:

11.08.2015 – Otwarta Rzeczpospolita dzwoni do właścicieli księgarni i rozmawia z nimi sugerując sprawdzenie treści sprzedawanych książek pod kątem nienawistnych treści. W celu ustosunkowania się do tych treści, musielibyśmy przyjrzeć się szczegółowo publikacji.

 Więcej o donosach antypolskich TUTAJ.

Kto sponsoruje organizację Otwarta Rzeczpospolita?

Organizacja Otwarta Rzeczpospolita działa na dużą skalę, na terenie całej Polski. To wymaga bardzo dużych środków finansowych. Zobacz jakie firmy sponsorują ich antypolską akcje. Jeżeli to tylko możliwe, to nie korzystaj z ich usług, a jeżeli jesteś ich klientem, to poinformuj właścicieli firmy o ich antypolskiej działalności.

Wybrani sponsorzy akcji przeciw Polakom:

Musimy wspierać takich ludzi jak Zbigniew Boniek. Otwarta Rzeczpospolita razem z Gazetą Wyborczą prowadzi kampanie przeciwko polskim kibicom, którzy na stadionach wywieszają transparenty z prawdą historyczną – LINK.

Podsumowanie

Proszę zauważyć, jak zajadła w swoim postępowaniu jest organizacja „Otwarta Rzeczpospolita”. Prokuratura umarza postępowanie wobec mnie, a członkowie organizacji dalej składają skargi.

Skala działania organizacji jest potężna. Jeżeli przeglądniesz donosy i ilość składanych pozwów, to można wysunąć wniosek, że polskie sądy są zalewane często antypolskimi oskarżeniami. Najgorsze jest to, że ich działalność jest skuteczna.

Właściciele blogów po wizycie na policji, usuwają artykuły o prawdzie historycznej dotyczącej działalności żydów chazarskich. Zobacz, pod hasłem „Judeopolonia”. Jest coraz mniej artykułów piszących prawdę, a powinno być ich    setki.

Jeżeli tylko masz możliwość legalnej walki z takimi antypolskimi portalami jak Otwarta Rzeczpospolita i ich    sponsorami, to zrób wszystko co w twojej mocy, ponieważ oni powoli podcinają nam skrzydła.

Rozsyłaj proszę te informacje po całym internecie, bo tylko w społeczeństwie siła. Pojedynczo nas wyeliminują, ale całego społeczeństwa nie zdetronizują.

Aktualizacja – 31 marzec 2017 roku.

Robert Brzoza

Opublikowano za: https://wiadomosci.robertbrzoza.pl/polska-kolonia/otwarta-rzeczypospolita-oskarza-mnie-o-antysemityzm/

Wypowiedz się