Zmarł prof Robert Faurisson demaskujący kłamstwa holokaustu

21 października 2018 roku zmarł w Vichy, przeżywszy lat 89, prof. Robert Faurisson, francuski literaturoznawca, autor licznych prac naukowych oraz publicystyczno-historycznych.

Przez kilkadziesiąt lat, od początku lat 1970 opublikował krytyczne prace na temat tzw. Holokaustu, za co był prześladowany przez lobby syjonistyczne. W roku 1991 za głoszenie swoich poglądów i publikowanie niezbitych dowodów na liczne manipulacje dotyczące oficjalnej wersji tzw. Holokaustu, został usunięty z profesury literatury na uniwersytecie w Lyonie.

Był wielokrotnie skazywany przez sądy za tzw. negowanie Holokaustu, był kilkakrotnie brutalnie pobity przez “nieznanych sprawców” oraz żydowskie bojówki. Jego prace były objęte ścisłą cenzurą, a traktowanie przez francuski wymiar sprawiedliwości wzbudzało sprzeciw nawet wśród jego ideowych przeciwników, w tym znanego żydowskiego intelektualisty Noama Chomsky’ego.

Faurisson w 1974 roku napisał wielostronicowy list do Muzeum Holokaustu Yad Vashem ukazujący zakłamanie licznych kluczowych aspektów oficjalnej wersji tzw. Holokaustu.

W latach 1978-79 roku napisał trzy listy do Le Monde ponownie wskazując na zakłamanie dotyczące kardynalnych dogmatów tzw. Holokaustu, w tym: braku wiedzy czy zgody Hitlera na przeprowadzenie masowej eksterminacji Żydów; braku jakichkolwiek dowodów czy poszlak na ludobójcze wykorzystanie komór gazowych w niemieckich obozach koncentracyjnych (zob. “The Problem of the Gas Chambers“); oraz fałszerstwa dotyczącego niepodważalnej liczby “6 milionów” ofiar tzw. Holokaustu.

“Do 1960 roku wierzyłem w prawdziwość gigantycznej masakry w “komorach gazowych” ” – pisał Faurisson w listach do Le Monde – “potem jednak, po lekturze prac Paula Rassiniera – partyzanta wojennego i autora pracy Le Mensonge d’Ulysse – zacząłem nabierać wątpliwości.

Po 14 latach refleksji nad tematem i 4 latach intensywnych badań, przekonałem się, tak jaki 20 innych autorów rewizjonistycznych, że mam przed sobą historyczne kłamstwo”.

Przeciwko niespodziewanej publikacji listów w Le Monde i dalszej dyskusji zaprotestowało 34 historyków, których serwilizm, polityczną poprawność i brak profesjonalizmu charakteryzują ich słowa:

“Nie możemy pytać jak od strony technicznej te masowe morderstwa mogły się dokonać. Było to możliwe do wykonania, bo się dokonało. Naszą odpowiedzialnością jest stanowcze i proste stwierdzenie prawdy: nie było, nie może być i nigdy nie będzie debaty na temat istnienia komór gazowych.”

Faurisson był autorem licznych prac, w tym pokazującej fałszerstwo tzw. Pamiętników Anny Frank (zob. “Is The Diary of Anne Frank Genuine?“). Przez wiele lat współpracował z amerykańskim ośrodkiem skupiającym niezależnych badaczy – Institute for Historical Review gdzie publikował i drukował swoje badania. Prowadził regularnie swój blog.

Cześć Jego Pamięci!

Źródło: //www.bibula.com/?p=104966

KOMENTARZE

wypasione Une przeciągają strunę;

Nasuwa się pytanie do jakiego stopnia Francja oraz inne kraje są jeszcze suwerenne, jeśli ich obywateli tyranizuje się i kara za kwestionowanie i sprzeciwianie się agendzie syjonistycznej mafii. Jest jeszcze całkiem sporo naiwnych “analityków”, którzy z całą powagą twierdzą, że na przykład: USA, UK, Canada, Niemcy, Francja, Polaka, Rosja czy Chiny prowadzą jakąś tam politykę wewnętrzną czy zagraniczną. Otóż nic z tych rzeczy, ta ich “polityka” to tylko rezultaty wykonywania nakazów z góry. Organizmy państwowe w naszym tradycyjnym rozumieniu zostały już w 100% zredukowane do pionków na szachownicy tej upiornej mafii.

Nibiru 04.11.2018 00:46:19

Linki w artykule

https://robertfaurisson.blogspot.com/1978/12/letter-to-le-monde.html
https://www.ihr.org/jhr/v03/v03p147_Faurisson.html
http://www.ihr.org
https://robertfaurisson.blogspot.com

Lotna 04.11.2018 02:20:46

@Nibiru 00:46:19

O tym właśnie mowa w filmiku poniżej: Francja nie jest wolnym krajem i nim nie będzie dopóki rewizjonizm historyczny jest tłumiony. To samo dotyczy innych krajów. Holokaust stał się religią, a antyrewizjonizm stosuje przemoc i metody równie brutalne jak fanatyzm islamski i powinien być równie potępiany. Zamiast tego, rewizjoniści są odrzucani, prześladowani, bici i zamykani w więzieniach.
https://codoh.com/library/document/6196/?lang=en

Lotna 04.11.2018 02:52:27

@Lotna 02:52:27

W XXI wieku mamy inkwizycję. Okazuje się przy tym, że te wszystkie organizacje broniące praw człowieka, swobody wypowiedzi, demokracji, dostępu do informacji, to atrapy działające z mandatu tyrana. Uniwersyteckie wydziały filozofii, socjologii, politologii i historii to ordynarne pralnie mózgów. Do czego to wszystko zmierza?

Nibiru 04.11.2018 07:02:31

@Autor

No cóż, francuski profesor przynajmniej dożył sędziwej choć niespokojnej starości. Natomiast polskiemu profesorowi Dariuszowi Ratajczykowi nie było to dane. Bezpodstawnie oskarżany przez żydowskie media i żydowskich kacykow usadowionych w polskiej polityce został dosłownie zaszczuty na śmierć przez żydowskich siepaczy.

matterhorn 04.11.2018 07:42:29

Cześć Jego Pamięci!

http://arjanek.neon24.pl/tag/235,zydzi

Arjanek 04.11.2018 09:53:01

5* – Prawda broni się sama, kłamstwo musi mieć ochronę instytucji żydo-reżimów

więcej: https://wps-neon24-pl.neon24.pl/post/119480,dosc-klamstw-holokaustu

Rzeczpospolita 04.11.2018 15:00:16

Elementy architektury UE i zbrodni ludobójstwa na Polakach, mieszkańcach ZSRR i innych krajów.

http://www.relay-of-life.org/pl/2017/09/nazistowskie-korzenie-brukselskiej-ue/

Laznik 04.11.2018 18:58:38

Opublikowano za: https://lotna.neon24.pl/post/146185,zmarl-prof-robert-faurisson-demaskujacy-klamstwa-holokaustu

Wypowiedz się