Trump wkracza w strefę zamachu na własne życie

Wszystkich zamordowanych amerykańskich prezydentów, Lincolna, Garfielda, McKinley’a, Kennedy’ego, walczących z plagą zadłużenia w bankach centralnych Rothschilda, łączyło coś w rodzaju „zakazu”.

A teraz Trump zapisał się z takim stwierdzeniem:

„Rezerwa Federalna jest niewybraną kliką centralnych bankierów, która ściąga naszą gospodarkę w przepaść, a jedynym sposobem naprawienia naszych długoterminowych problemów gospodarczych i finansowych, jest zniesienie tego“.

Jeśli chodzi o FED, który nadal podnosi stopy procentowe pomimo ostatnich zawirowań rynkowych, to Trump właśnie oskarżył FED o „zmierzanie do szaleństwa” … i „Oni są tacy sztywni. Myślę, że FED oszalał”.

 „Szalony, obłąkany … znieść FED … brr! Co więcej, historia dowodzi: anarchia z uprzywilejowaniem Rothschilda, i już nie żyjesz”.

Czy Trump będzie naszym piątym prezydentem, który dowie się, że historia mu to gwarantuje? Historia powtarza się z powodu nękania ludzkości przez tak wiele stuleci. Ostatecznie nasza przyszłość zależy od tego, czy Naród podźwignie się …

Andrew Jackson byłby naszym pierwszym zamordowanym prezydentem za atakowanie przywilejów Rothschilda; na szczęście oba pistolety mordercy nie trafiły w cel. Jackson dotąd grzmocił zabójcę swoją laską, aż tłum przejął kontrolę …

Jackson był bardziej barwny dawniej, w 1835 roku, kiedy jeszcze istniała wolność słowa:

„Jesteś jaskinią żmij. Mam zamiar wyrwać cię z korzeniami, a z pomocą Wiecznego Boga unicestwię cię. Gdyby tylko ludzie zrozumieli wagę niesprawiedliwości naszych pieniędzy i systemu bankowego, wybuchłaby rewolucja jeszcze przed świtem”.

USA posiadają trzy banki centralne kontrolowane przez Rotszylda.

Pierwszy Bank Stanów Zjednoczonych (1791-1811);
Drugi Bank Stanów Zjednoczonych (1816-1836);
„Rezerwa Federalna” (dopóki śmierć nas nie rozłączy)?

Jackson zawetował odnowienie wynajmu Drugiego Banku Stanów Zjednoczonych kilka lat wcześniej, 10 lipca 1832. Niedługo po jego deklaracji „..jaskinia żmij“, Jackson powiedział swojemu wiceprezesowi:

„Bank, panie Van Buren, próbuje mnie zabić”.

Kiedykolwiek zapytano go o to, co uważał za swoje największe osiągnięcie, Jackson zawsze odpowiadał:

„Zabiłem bank”.

Zamiast obarczać obywateli od 24 do 36 procentowymi odsetkami żądanymi przez bankierów, by sfinansować wojnę secesyjną z Północą Lincolna, wymyślili „zielone” (greenbacks). Wydrukowano 449.338.902 tych w pełni prawnych środków płatniczych.

Lincoln wyjaśnił:

– „Władza pieniądza wyrządza szkodę narodowi w czasie pokoju i konspiruje przeciwko niemu w czasach niepomyślnych. Jest bardziej despotyczna niż monarchia, bardziej bezczelna niż autokracja, bardziej samolubna niż biurokracja. Widzę, że w niedalekiej przyszłości zbliża się kryzys, który mnie niepokoi i sprawia, że drżę o bezpieczeństwo naszego kraju. Korporacje zostały intronizowane, nastanie era korupcji, a władza pieniężna kraju dołoży starań, by przedłużyć swoje rządy, pracując przeciwko prawomocności narodu, dopóki bogactwo nie zostanie zebrane w kilku rękach, a republika zostanie zniszczona”.

Oto odpowiedź redaktorska z London Times dotycząca „zielonych”:

– „Jeśli ta psotna polityka finansowa, która miała swoje korzenie w Republice Północnoamerykańskiej, będzie utrzymana w przyszłości, to rząd ten dostarczy własne pieniądze bez kosztów. Spłaci długi i będzie bez długu. Będzie miał wszystkie pieniądze niezbędne do prowadzenia handlu. Stanie się bogaty bez precedensu w historii cywilizowanych rządów świata. Mózgi i bogactwo wszystkich krajów trafią do Ameryki Północnej. Ten rząd musi zostać zniszczony, albo zniszczy każdą monarchię na świecie”.

Oto co klika z banków centralnych musi zniszczyć:

– „Rząd dostarczający własne pieniądze bez kosztów (bez lichwy)”,
– „Rząd spłacający długi i nie mający długu”,
– „Rząd z wszystkimi pieniędzmi potrzebnymi, by prowadzić swój handel, prosperować bez precedensu w historii cywilizowanych rządów, przyciągając mózgi i bogactwo wszystkich krajów”.

Czy możliwe jest dobitniejsze wskazanie całkowitego wroga Ludu?

Zdecydowanie najbogatsze czasy, jakie Stany Zjednoczone kiedykolwiek widziały, zdarzyły się w latach wolnych od ucisku banków centralnych.

Lincoln został zamordowany w 1865 roku.

Prezydent Garfield ostrzegał przed niebezpieczeństwami grążącymi Ameryce, gdyby ci europejscy bankierzy centralni kiedykolwiek zdobyli władzę:

„Kto kontroluje pieniądze narodu, ten kontroluje naród i jest absolutnym władcą całego przemysłu i handlu. Kiedy zdasz sobie sprawę, że cały system jest bardzo łatwy do kontrolowania, w ten czy inny sposób, przez kilku potężnych ludzi na szczycie, przestaną ci mówić, skąd biorą się okresy inflacji i kryzysy gospodarcze”.  

Garfield został zamordowany w 1881.

Prezydent McKinley rozpoczął atak na centralny „wrzód” z udziałem sekretarza stanu Johna Shermana. Użyli ustawy antymonopolowej Shermana (Sherman Antitrust Act) przeciwko wspieranemu i fundowanemu przez Rothschilda imperium finansowemu JP Morgan, znanemu jako Northern Trust, który pod koniec XIX wieku był własnością prawie wszystkich linii kolejowych w Ameryce.

McKinley został zamordowany w 1901 r. 

Prezydent Kennedy był ostatnim prezydentem, który stworzył amerykański system pieniężny wbrew przywilejowi Rothschilda.
W dniu 4 czerwca 1963 roku Kennedy podpisał Dekret Wykonawczy 11110, a Ministerstwo Skarbu emitowało do obiegu 4,3 miliarda dolarów amerykańskich banknotów („srebrne certyfikaty”).

Kennedy został zamordowany w 1963 roku.

Prezydent Woodrow Wilson z pewnością wdepnął w Strefę Zabójstwa swoim:

– „Odkąd wszedłem do polityki, przede wszystkim powierzono mi prywatnie ludzkie poglądy. Niektórzy z największych ludzi w Stanach Zjednoczonych – w dziedzinie handlu i produkcji – boją się kogoś. Wiedzą, że władza istnieje gdzieś tak zorganizowana, tak subtelna, tak czujna, tak powiązana, tak kompletna, tak dominująca, że lepiej nie mówić głośno, gdy wymawiają to z potępieniem”.

A także:

– „Wielki przemysłowy naród jest kontrolowany przez swój system kredytowy. Nasz system kredytowy koncentruje się w rękach kilku osób. Staliśmy się jednym z najgorzej rządzących, jednym z najbardziej kontrolowanych i zdominowanych rządów na świecie – przestaliśmy być rządem wolnej opinii, nie jesteśmy już rządem z przekonania i wyboru większości, ale rządem według zasad i przymusu małych grup dominujących ludzi”.

Wilson przeżył, wmanewrowując USA w I Wojnę Światową i skazując nas w 1913 roku na trzeci, prawdopodobnie ostateczny bank centralny Rothschilda, „Rezerwę Federalną” (FED)  – i urząd skarbowy (Internal Revenue Service – IRS), aby lokować fundusze na spłatę długów narosłych od pożyczonych naszych pieniędzy od FED … pieniądze wyczarowane z „rozrzedzonego powietrza”. Oto przywilej Rothschilda.  

Pieniądze z niczego, a twój dług prawdziwy.

Trump robi niesamowite rzeczy w związku z ujawnieniem zła tajnego państwa (Cabal), najwyraźniej poruszając się po ostrzu brzytwy między pomaganiem ludziom i służeniem kabale.

Czy on rzeczywiście zdoła rzucić wyzwanie, choćby likwidując FED, i przetrwać?

Historia spisana jest przeciwko niemu.

Autor: Rand Clifford dla Veterans Today, 14 października 2018 r

Rand Clifford specjalizuje się w ujawnianiu prawdy. Kontakt: randtruth@gmail.com

Źródło: https://www.veteranstoday.com/2018/10/14/trump-enters-the-assassination-zone/

Comments

  1. marcin says:

    To jest tylko jakaś interpretacja, oparta na założeniu, że Trump powiedział co powiedział zupełnie poważnie.

    Inna, alternatywna interpretacja głosi, że Trump mówiąc to, co powiedział, chciał tylko podtrzymać nadzieje milionów naiwniaków, którzy ciągle wierzą, że on „wysuszy bagno” tak jak zapowiadał w kampanii wyborczej. On oczywiście robi zupełnie co innego, ale frajerzy tłumaczą sobie, że on tak naprawdę ich nie zawiódł tylko gra w szachy w czterech wymiarach i to, co robi, znaczy zupełnie co innego niż naprawdę znaczy.

    Ta druga interpretacja, moim zdaniem, jest znacznie bliższa rzeczywistości. Tutaj dłuższa analiza:

    https://www.youtube.com/watch?v=UQt4h7M07R0

Wypowiedz się