Gdybym wtedy wiedział to, co teraz wiem

Radzenie sobie z tajnym, przestępczym Rządem Ukrytego Cienia RICO, pozostającym poza kontrolą, gdy nadużycia zazwyczaj nigdy nie są celem normalnych ludzi wciągniętych w pajęczą sieć, dokładnie tak jak było ze mną 27 lat temu.

Rząd w Waszyngtonie odprawia ceremonię, by oszukać nas, Naród, abyśmy uwierzyli, że wybrani przez nas urzędnicy są tam po to, by reprezentować nasze interesy, podczas gdy w rzeczywistości tak nie jest.

Oni są tam po to, aby zostać Książętami Dworskimi i Księżniczkami i mieć udział w ogromnym bogactwie i mocy Króla, o ile są gotowi wykonywać przypisane im zadania i pozwolić sobie na kompromitowanie się przez agentów Króla.

Ta ludzka ugoda stanowi wielki bodziec, aby nigdy nie obrócić się przeciwko królowi … ale nagrodą za to są wielka moc, przywileje, status i bogactwo.

W Ameryce i większości zachodnich narodów król jest nagi, ale jego dwór musi codziennie chwalić jego nowe ubrania, które nie istnieją.

Menadżerowie Króla w Ameryce to grupa pomocniczego sortu „wycinanek z papieru” (pajacyków), takich jak różne okrągłe stoły, rady doradcze obrony, CFR, AIPAC itp. umieszczone tam, by zarządzać wybranymi Książętami DC i Księżniczkami.

Poważne poprawki czynione są przez FBI, CIA i Mossad (Mossad ma siedzibę za granicą, ale ma tu wolną rękę za sprawą tajnego traktatu, podobnie jak inne zagraniczne agencje wywiadowcze G7). I jest wiele innych agencji pomocniczych – w rzeczywistości jest ich w Ameryce 37 wywiadowczych, a nie 16, jak twierdzono, a wiele z nich jest nieuznanych oficjalnie. Są to agenci Króla specjalizujący się w kompromisach z ludźmi (pedophile ops).

Wygląda na to, że agencje wywiadowcze G7 współpracują ze sobą, dzielą się immunitetem dyplomatycznym w innych krajach i mają wiele wspólnych operacji.

Mogą wydawać lokalne regulacje prawne np. „zlecenia odstąpienia” za zgodą wysokiego urzędnika w tym kraju, w którym pracują jako goście.

Niektórzy wykonują zlecone zadania dla dużych kontrahentów DOD (Departament Obrony USA), którzy zostali deputowani w ramach bezpieczeństwa narodowego.

FBI ciężko pracuje, aby gnębić dysydentów, demaskatorów i Prawdę na wielu frontach. Ci królewscy agenci ciężko pracują, aby chronić Rządzącą Kabałę (Ruling Cabal), która jest umocniona tajnym kultem Baala, tak jak to praktykuje się w Artystycznym Gaju (Bohemian Grove) każdego lipca przez większość światowych przywódców, i która zazwyczaj cechuje się seksualną anomalią, pedofilią i dziecięcymi ofiarami w najwyższych kręgach.

Jeśli masy kiedykolwiek zrozumiałyby prawdę o tym, co te potwory chodzące pośród nas robią w tajemnicy, wielu ludzi natychmiast upolowałoby ich jak stado dzikich strażników wymagających natychmiastowej sprawiedliwości.

Właśnie dlatego Król wydaje tyle pieniędzy kontrolując główne środki masowego przekazu w Ameryce – w przeciwnym razie jego zły system ludzkiego pasożytnictwa, śmierci i cierpienia byłby ujawniony i powstrzymany bez względu na koszty poniesione przez obudzony „My, Naród” (We, The People).

Ale kto jest Królem, który zasiada skryty za zasłoną ciągnąc za sznurki swoich „DC-lalek” i wszystkich jego agencji Intela oraz organów ścigania?

Wielu tajnych badaczy uważa, że Król jest zbiorowiskiem ludzi, którzy tworzą i wydają pieniądze w postaci papierów dłużnych, naliczając zgubną lichwę za to, że pozwalają nam używać to, co powinno być naszym prawdziwymi pieniądzem w pierwszej kolejności, bez żadnych odsetek.

Nazywam te byty banksterami, ale nie mogę nazwać ich ludźmi, ponieważ na podstawie ich niehumanitarnych zachowań, nie jestem pewien, czy są oni genetycznie ludźmi.

Wtajemniczeni klasycznie nazywali ich „cinkciarzami” (moneychangers). Inni nazywają ich watykańskimi banksterami na wzór City of London.

Ponad 25 lat temu nawiązałem kontakt z tym tajnym rządowym systemem agentów. To skomplikowana historia, która dotyczy FBI, Promis Software, Inslaw i innych. Ale, w gruncie rzeczy, zostałem poinformowany przez klienta o prawdopodobnym „nieuczciwym FBI” – specjalnym agencie w Dywizja FBI-5, który działał jako płatny zabójca króla i który zamordował licytatora Sądu Upadłościowego Chitown (Chicago).

Z powodu interesu, w jakim wtedy tkwiłem, byłem zobowiązany zgłosić ten fakt lub narazić się na odpowiedzialność za nieujawnienie zbrodni.

To jest coś, co większość książąt i księżniczek DC popełnia często, a także sporadycznie dopuszcza się poważnych zbrodni RICO (zbrodnie zbiorowe np. organizacji mafijnych), a nieraz też i zdrady a nawet podburzania.

Jeśli masz wystarczająco dużo szczęścia, by zostać księciem lub księżniczką DC i chcesz grać według zasad króla, masz bezpośredni dostęp do pieniędzy podatnika DC.

Oznacza to zdolność do gromadzenia ogromnego majątku podczas pełnienia urzędu, wnoszenia ogromnych składek potrzebnych do ponownego wyboru, dostęp do wysoko płatnych konsultacji i stanowisk w zarządzie oraz dużych „przydziałów na boku” w zagranicznych bankach na cyfrowych rachunkach.

Uwaga: do tej pory te konta nie mogą być lokalizowane przez FINCEN (financial crimes enforcement network), ale tylko dzięki pewnym zaawansowanym pochodnym znanego Promis Software skradzionego przez USDOJ (Departament Spraweiedliwości USA) wiele lat temu.

Po tym, co zrobiłem, zgodnie z tym, co mi powiedziano, że na mocy prawa federalnego wymaga się doniesienia o tym specjalnym agencie w Dywizji 5 do szelmowskiego FBI, sprawa została natychmiast zamknięta pod pretekstem ochrony narodowej i przejęta przez WFO w DC (Washington Field Office – US Secret Service).

Wkrótce stałem się celem. Przestępca FBI (perp) dostał małego klapsa, ale potem wrócił do pracy. Nie wysłano go nawet do Butte, Montana do ścigania skradzionych samochodów przez rok, zwykła kara Biura, ale został odesłany do pracy, by kontynuować swoją niegodziwą pracę dla CIA.

Niewielu wie, że najwyższe stanowiska FBI zostały zinfiltrowane przez CIA i poddane kontroli (przechwycone). Powiedziano mi, że cała Dywizja 5 jest połączona z CIA.

Po wykonaniu mojej pracy i zgłoszeniu tego agenta specjalnego do FBI, mając nadzieję, że zostanie on zbadany i w pełni postawiony przed sądem, ponieważ było odpowiednie potwierdzenie, to ja sam stałem się celem.

Okazuje się, że ten agent specjalny FBI nie był wcale zbirem, ale działał w imieniu wyższych agentów króla i był chroniony przez najwyższe poziomy CIA.

Szukałem pomocy poprzez kongresmana Charliego Rose’a, ale jego główny detektyw skierował mnie dalej po pomoc do detektywa Jamesa Rothsteina, który był w NYCPD Gold Shield, Specjalnej Drużynie Komisji ds. Przestępczości w stanie Nowy Jork. Jim dostarczył mi wielu informacji i wielu sugestii, jak się chronić i pomógł mi przetrwać burzę, która trwa już około 27 lat.

Widzisz, kiedy poważnie nadepniesz na odcisk agentom króla, możesz zostać umieszczony na liście AGENCJI i zazwyczaj już podlegasz inwigilacji i nękaniu przez resztę twojego życia, które może zostać skrócone, jeśli nie jesteś wyuczony jak chronić siebie, przez tych którym udało się to zrobić.

Niedawno zadzwoniłem do Gordona Duffa (mojego mentora od kiedy dostałem się na pokład w VT) po radę, ponieważ upał ostatnio się wzmógł. Kiedy Gordon po raz pierwszy sprowadził mnie do VT, bardzo mi pomógł, za co jestem wdzięczny. W ubiegłym tygodniu odbyliśmy dość owocną dyskusję i po raz kolejny Gordon wyłożył mi reguły gry, którą trzeba grać, aby przeciwdziałać nieoficjalnemu, nielegalnemu wykorzystywaniu agentów króla w imieniu Nagiego Króla.

Zapytałem Gordona, dlaczego te agencje, takie jak FBI, CIA i DHS, nigdy nie przestają nękać osoby, gdy tylko raz nawiązują kontakt. Zasadniczo jego odpowiedź brzmiała, że dzieje się tak dlatego, że muszą uzasadniać swoją pracę i że są zajęci, a to jest najprostszy sposób, aby pokazać wyniki, umieszczając ludzi na regularnych planach nadzoru i nękania w różnych okresach, w zależności od przypadku.

Weźmy federalnego sygnalistę Marka Novitsky’ego, człowieka, który jest nieszkodliwy dla systemu, ponieważ politycy DC i wszystkie organy ścigania w pełni wygłuszyły jego oparte na faktach skargi do USG.

Mark jest wielkim Amerykańskim Bohaterem i zrobił wszystko, aby ujawnić kilka bardzo poważnych zbrodni USG, które odkrył dzięki wcześniejszemu zatrudnieniu w jednej z największych tajnych operacji szpiegowskich króla, która nadzoruje i pasożytuje na większości Amerykanów, nie wiedzących o tym.

FBI wie, że Mark jest nieszkodliwy, a jednak FBI i DHS umieściły go na liście niepracujących i poważnie stale go nękają. To nie ma żadnego sensu dla każdej rozsądnej osoby, ale tak właśnie mają funkcjonować te królewskie agencje.

Ale odważył się powiedzieć „nie” swoim pokrzywionym szefom i zgłosił ich poważne szpiegostwo przeciwko Ameryce. Nikt z władz nie słuchał ani nie dbał o to, a Mark teraz codziennie płaci cenę.

W ciągu ostatnich 27 lat wiele robiono przeciwko mnie, ale dzięki Jimmy’emu Rothsteinowi i Gordonowi Duffowi, odkąd wszedłem na pokład w VT, byłem w stanie utrzymać grunt pod nogami. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak to się robi, dokładnie zbadaj historię lekarza Philipa Whitehursta, który „dmuchnął w gwizdek” w kryminalnym laboratorium FBI i był w stanie przetrwać dzięki bardzo sprytnym zabezpieczeniom.

Wniosek:

Ostatecznie, gdybym wtedy wiedział to, co wiem teraz po latach udaremniania królewskiego nękania, nie zgłosiłbym zbrodni, o której mnie poinformowano, ponieważ nigdy nie przynosi to pożytku. Czemu?

Ponieważ nie istnieje żadna reguła prawna w Ameryce – została zniszczona w 1913 r., kiedy banksterzy City of London (COL) przejęli Amerykę i utworzyli tak wiele swoich skorumpowanych organów egzekwujących prawo, aby stłumić sprzeciw i ukryć przestępstwa króla i jego agentów na zawsze.

Widzisz, kiedy masz króla, który jest nagi, ale jest tak potężny, że może zmusić cały swój dwór, by wciąż wmawiać mu, jak wspaniałe są jego nowe urojone ubrania, to wróży bardzo źle dla każdego poddanego, który kwestionuje jego autorytet.

Możesz przeczytać o tym, w jaki sposób król tłumi prawdę, aby utrzymać swój status quo w ostatniej powieści Hermana Melville’a, która opisuje romans Billy’ego Buddhy.

Dobra wiadomość jest taka, że system króla posunął się za daleko z jego obsesją na punkcie zaawansowanego szpiegowania i nadzoru. „Oni” założyli światową sieć internetową jako największe narzędzie szpiegowskie, jakie kiedykolwiek wymyślono, ale to przyniosło odwrotny skutek z nieoczekiwanymi rezultatami.

Internet stał się nową prasą Gutenberga, która na zawsze kończy tajność i powoduje, że populizm pojawia się na całym świecie, szczególnie w Ameryce. Ten ogromny nowy radykalizm zasilił Internet jako internetowe Alt media (www), takie jak VT, i utworzył pętlę sprzężenia zwrotnego z dodatnim wzmocnieniem.

Ten nowo wyłaniający się populizm i koniec tajności będą stopniowo obalać złego króla i jego agentów, wszystkich – jednego po drugim – we właściwym czasie, i ukazywać króla jak w rzeczywistości jest nagi.

* * * * *

Poniższy film pochodzi z najnowszego albumu Joe Bonamassy, „Redemption” (Odkupienie). Joe został uznany za nowego króla bluesa od śmierci BB Kinga i największego gitarzysty Blues Rock w ciągu ostatnich 25 lat. Brytyjczycy, którzy kochali późnego, wspaniałego, legendarnego Gary’ego Moore’a, wielkiego człowieka, który nigdy nie osiągnął sławy na którą zasłużył, mogą wyczuć ogromny wpływ Gary’ego na Joe w wielu jego utworach, zwłaszcza w tym. Joe powiedział kiedyś, że wysłuchanie koncertu Gary’ego Moore’a było jak zstąpienie burzy na jego głowę.

Autor: dr Preston James, 29 września 2018 r.

Źródło: https://www.veteranstoday.com/2018/09/29/if-id-only-known-then-what-i-know-now/

Wypowiedz się