Tajne stowarzyszenia, tajne służby i religie: obecny układ sił

Tajna wojna o planetę Ziemia nasila się i zmierza ku swojemu szczytowi. Z tego powodu przed rozpoczęciem jesiennych bitew warto przyjrzeć się najważniejszym tajnym stowarzyszeniom na świecie, rządom, religiom i programom, z którymi są powiązane.

Pierwszą rzeczą, którą ludzie muszą zrozumieć patrząc na tę kwestię, jest to, że w świecie rzeczywistym agencje szpiegowskie, tajne stowarzyszenia i armie są podporządkowane religiom. Powodem tego jest to, że chociaż Mao Tse-Tung powiedział: “Moc wyrasta z lufy pistoletu”, to naprawdę wyrasta z umysłu osoby trzymającej broń. Tak więc walka o planetę Ziemia jest naprawdę walką o serca i umysły ludzi, którzy naprawdę liczą się podczas walki o władzę – wojowników.

Zacznijmy od azjatyckich tajnych stowarzyszeń. Ogólnie rzecz biorąc, ich pogląd jest taki, że Zachód rządził planetą wystarczająco długo i teraz jest ich kolej. Jednak azjatyckie tajne stowarzyszenia, podobnie jak ich zachodni partnerzy, są podzielone na kilka konkurujących ze sobą grup.

Największą jest prawdopodobnie Hongowie z 55 milionami członków, głównie w Chinach i azjatyckich społecznościach na całym świecie. Prezydent Chin Xi Jinping jest członkiem tej grupy. Można to postrzegać jako rodzaj połączenia między izbą handlową a grupą gangsterów. Tak przy okazji, to samo dotyczy zachodnich tajnych stowarzyszeń, ponieważ posiadanie dużych pieniędzy i wielkiej władzy wymaga ochrony. Hongowie są ściśle związani z Chinami, ale nie tak jak Komunistyczna Partia Chin. Ich hierarchia opiera się na merytokracji a nie na liniach krwi. Istnieje również odłam z Tajwanu, ale tracą wpływ i siłę ze względu na słabe przywództwo i zdradę ich tajnej deklaracji z 19 marca.

Hongowie mówią, że chcą rządu światowego, aby ludzkość mogła żyć w pokoju i dobrobycie. Jednak w oparciu o moje osobiste doświadczenia z nimi, muszą oni stać się bardziej wielokulturowi jeśli mają odnieść sukces.

Drugą ważną grupą azjatycką jest rodzina Smoka. Jest to grupa starożytnych, królewskich rodów z ich sieciami służących i ich skarbami historycznego złota. Są najsilniejsi na Tajwanie, w północnych Chinach i Azji Południowo-Wschodniej. Korea Północna jest jedną z ich głównych twierdz, ponieważ kraj ten jest prawdziwym spadkobiercą dynastii mandżurskiej, która rządziła Chinami podczas dynastii Qing (1644-1912). Są również silni w północnych Chinach, Japonii i Mongolii. Są spadkobiercami mongolskich wojowników, a każdy kraj, którego nazwa kończy się na “-stan”, takich jak Pakistan lub Afganistan, ma silne dziedzictwo mongolskie. Rodzina Smoka ma bliskie związki z europejskimi rodzinami królewskimi, a także wierzy w rząd światowy, ale uważają, że dziedziczne rody i konstytucyjne monarchie są potrzebne, aby zapewnić rządowi stabilność i ciągłość.

Innym ugrupowaniem, które było bardzo potężne była Organizacja Czarnych Smoków (BDS). Byli oni za imperialistycznymi japońskimi siłami w czasie drugiej wojny światowej dla stworzenia większej wschodnioazjatyckiej kooperacji. Grupa ta myślała, że ​​naziści wygrają II wojnę światową i będą próbowali zniewolić, a następnie wyeliminować rasy azjatyckie i inne niż białe, jak wskazał Hitler w Mein Kampf. BDS było bardzo skuteczne w rekrutowaniu pozaeuropejskich ludzi na całym świecie w ich dążeniu do położenia kresu panowaniu Europy/Zachodu. Jednak, jak wyjaśnił to afro-amerykański aktywista temu pisarzowi: “Wszyscy byliśmy na korzyść ich celów, z wyjątkiem tego, że powiedzieli nam, że wszyscy musimy stać się Japończykami i być posłuszni Japończykom.” Istnieje kilka organizacji, które twierdzą, że są spadkobiercami Organizacji Czarnego Smoka, ale żadna z nich nie ma żadnej prawdziwej władzy.

Drugim wielkim tajnym stowarzyszeniem azjatyckim jest Błękitny Smok, są oni spadkobiercami Zabójców. Są silni w Persji (Iran) i świecie muzułmańskim, zwłaszcza muzułmanów w Indiach. Wierzą, że wielki przywódca zwany Mahdi wyjdzie i uwolni świat od zła przed Czasami Ostatecznymi. Grupa ta, choć nie ma wyraźnego przywódcy, pracuje nad wspólnym celem uwolnienia świata muzułmańskiego, zwłaszcza Bliskiego Wschodu, od neokolonialistycznych władców.

Istnieją inne azjatyckie grupy i mniejsze jednostki, takie jak powiązany z Shinto Trójnożny Kruk, ale nie są głównymi graczami w obecnej bitwie o planetę Ziemia i dostosują się do tego, kto zwycięży.

Teraz spójrzmy na tajne stowarzyszenia Zachodu odkąd wiele już o nich napisano a nasi czytelnicy są bardziej obeznani z nimi, dostarczymy tutaj tylko zarys.

Nadrzędną grupą w zachodnim społeczeństwie jest chrześcijaństwo. Podczas gdy ludzie Zachodu walczyli między sobą od tysiącleci, wciąż mają tendencję do jednoczenia się w obliczu wspólnego niechrześcijańskiego zagrożenia. Tradycyjnie byli to muzułmanie, ale obecnie istnieje nacisk na “sojusz chrześcijański” aby zrównoważyć wzrost Azji.

Na początek spójrzmy na Szkocki Ryt Wolnej Masonerii, który może być postrzegany jako główne tajne stowarzyszenie w świecie Anglo. Są powiązani z monarchią brytyjską, Imperium Brytyjskim i niekatolickim chrześcijaństwem. Są dominującą siłą w świecie Anglo, a mianowicie Australii, Kanadzie, Nowej Zelandii, Wielkiej Brytanii i USA. Za kulisami współpracują z Chinami i Rosją. Wspierają większą rolę Azji w odnowionej globalnej architekturze, ale wolą walczyć na śmierć niż zostać niewolnikami Azjatów.

Druga duża grupa zachodnia to Loża P2 Wolnej Masonerii. Ta grupa kontroluje 1,5 miliarda członków Kościoła katolickiego i mafię. Są również bardzo wpływowi w wojskowo-przemysłowym kompleksie dzięki kontroli nad zakonami rycerskimi, takimi jak Rycerze Maltańscy, Krzyżacy itd. Ta grupa doświadczyła czegoś w rodzaju zamachu stanu w 2013 r., kiedy usunięto przeklętego papieża (Benedykta XVI) z urzędu za bycie szatańskim pedofilem. Również pod rządami papieża Franciszka Kościół Katolicki reorientuje się z miejsca swego urodzenia w Europie w kierunku Afryki i Ameryki Południowej, gdzie żyje przeważająca większość jego wyznawców.

Teraz zwracamy się do najbardziej problematycznej grupy Zachodu – Żydów i ich tajnych władców, czczącej szatana mafii chazarskiej. Żydowskie tajne stowarzyszenie, w swoim czystym sensie, opiera się na opowieści, że kiedy Jeruzalem dostało się w ręce Babilończyków wszyscy męscy potomkowie króla Dawida zostali zamordowani. Dlatego, aby zachować linię rodu Dawida, jego tajna służba zaczęła strzec swych żeńskich potomkiń. To jest początek tradycji, że musisz mieć żydowską matkę aby zostać uznanym za Żyda. Ta grupa z powodzeniem zinfiltrowała królewskie i arystokratyczne rodziny Europy. Wierzą, że mają dziedziczne prawo do rządzenia ludzkością dane im przez Boga. Ich symbolem, jak widać na wielu herbach europejskich członków rodziny królewskiej, jest Lew Judy.

https://fr.wikipedia.org/wiki/Fichier:Ranulf_le_meschin.svg

Ich historycznymi przeciwnikami na Zachodzie są Gnostyccy Iluminaci, którzy śledzą ich historyczne pochodzenie do greckiego matematyka Pitagorasa (570-495 pne), a także ich duchowe pochodzenie do ocalałych z Atlantydy, cywilizacji, o której mówią, że została zniszczona przez powódź 26 000 lat temu. Gnostyccy Iluminaci rekrutują geniuszy wieków do swoich szeregów i są przeciwni rządom linii krwi. Twierdzą, że stoją za Rewolucją Francuską, Amerykańską i Rosyjską, a teraz pracują nad światową rewolucją.

Wreszcie przechodzimy do mafii chazarskiej. Ich historię można przeczytać w artykule w linku poniżej:

https://www.veteranstoday.com/2015/03/08/the-hidden-history-of-the-incredibly-evil-khazarian-mafia/

Możemy dodać do tego, że najwcześniejszym historycznym odniesieniem do mafii chazarskiej jest Hyksos, lud pasterski, który najechał Egipt około roku 1650 pne. Czcili zwierzę o koźlej twarzy z rozwidlonym ogonem o imieniu Baal, którego wizerunek można zobaczyć poniżej:

https://realgoodhead.bandcamp.com/track/blasphemous-worship-of-baal-demo

Ten bóg połączył się z egipskim bogiem Setem i jest źródłem tego, co teraz nazywamy Szatanem, Molochem itp. Ich wyznawcy przejęli władzę w USA i świecie zachodnim po 11 września 2001 roku. Aktywnie planowali oni zabić 90% ludzkość i zniewolić resztę. Wielu wyższych rangą oligarchów jest członkami tej grupy. Można to zaobserwować na przykład u czcicieli Molocha, którzy każdego lata gromadzą się w Bohemian Grove. Ich siedzibą jest kompleks rodzinny Rothschildów w Zug w Szwajcarii, ale mają wiele innych baz. Kluczowym źródłem ich siły jest przejęcie światowego systemu finansowego i stworzenie światowego niewolnictwa za pomocą pieniężnej “Magii” – którą jest pusty pieniądz – tworzenie pieniądza z niczego.
Wreszcie przechodzimy się do Towarzystwa Białego Smoka. WDS jest luźnym sojuszem, którego członkami są europejskie królewskie rody, przywódcy Gnostyckich Iluminatów, przywódcy przemysłowo-wojskowi, rosyjski FSB, tajna policja Korei Północnej, japoński wywiad wojskowy, tajne stowarzyszenia azjatyckie itp. Sojusz WDS powstał w odpowiedzi na plany ludobójcze Chazarów. Ponadto są zaniepokojeni niesamowitą niekompetencją ludzi, którzy obecnie zarządzają planetą.

WDS naciska na pokój na świecie i masową kampanię, podobną w skali do III wojny światowej, aby natychmiast zakończyć ubóstwo i zniszczenie środowiska. Chcą także, aby ukryta technologia (na przykład 6000 patentów ukrytych w USA ze “względów bezpieczeństwa narodowego“) została uwolniona, aby rozpocząć nową erę bezprecedensowego dobrobytu i ogromnej ekspansji we wszechświecie.

Kluczem do tego jest usunięcie kontroli nad światowym systemem finansowym z rąk Chazarów. Tegoroczna jesienna ofensywa zostanie wymierzona w tym kierunku a szczególna uwaga zostanie zwrócona na Bank Rozrachunków Międzynarodowych (BIS) i jego spółki zależne, takie jak Rada Rezerwy Federalnej, Europejski Bank Centralny, Bank Japonii, Bank Anglii, itp.

Chazarzy wiedzą, że jeśli prawdziwy zakres ich zbrodni, w tym ofiary z ludzi, kanibalizm, zatrucie żywności i systemów medycznych, ich rozpętywanie wojen itp. zostanie ujawniony, zostaną ukarani. Zróbmy to.

Autor: Benjamin Fulford, White Dragon Society Raport z dnia 6 sierpnia 2018 r.

Źródło: https://benjaminfulford.net/2018/08/06/secret-societies-secret-services-and-religions-the-current-balance-of-power/

Za: https://meditation539.com/2018/08/09/benjamin-fulford-tajne-stowarzyszenia-tajne-sluzby-i-religie-obecny-uklad-sil/

Comments

 1. mjacek2013 says:

  Jaką rolę odegrają te tajne organizacje w Świecie ?! Pożyjemy, zobaczymy ? Na pewno wciąż są na etapie walki o władzę i wpływy. A ta walka jest generowana przez złe siły Kosmiczne okupujące tę planetę, które zawsze szkodzą Ziemi i Ludzkości, zawsze. Jeśli się nie zjednoczymy przeciwko tym siłom znów nas będą wykorzystywać i do niewolnictwa i cierpień prowadzić. Załączę poniżej 3 moje teksty, one wiele wyjaśnią. Pozdrawiam. Jacek

 2. mjacek2013 says:

  Nieznany Świat – list 2018 rok

  Moi Drodzy !

  Chciałbym nawiązać do artykułu Mariusza Malca pt ‘Czy Obcy podbiją Ziemię ?’ z numeru 9 NŚ z 2018 roku.
  Przekonanie autora, że Ziemia jest siedliskiem zła, a wszędzie w kosmosie panuje idylla i miłość jest dziecinnym marzeniem. Prawda jest brutalna. W Kosmosie panuje różnorodność. Zarówno skrajne zło jak i niesamowite dobro można w Kosmosie spotkać. Ziemia jest mieszanką jednego i drugiego. Dlaczego ? Dlatego, że jak pisałem w dwu poprzednich swoich listach kiedyś Ziemia była Rajem ale została podbita przez Gadzie skrajnie złe istoty, których metabolizm polega na żywieniu się cudzym strachem, cudzym cierpieniem, cudzymi negatywnymi uczuciami poprzez produkowanie z nich tzw. luszu = narkotyku dla złych istot. Wiedzą to ci mistycy, którzy zetknęli się z ciemną stroną mocy bezpośrednio bo zostali zaatakowani. Wiedzą to ci badacze rzeczywistości, którzy sięgnęli głębiej w wiedzę o wymiarach / gęstościach. Na stronie Klubu Inteligencji Polskiej pojawił się cykl artykułów ‘Bogowie to nie fikcja’ [przesyłam] w których udowodniono, że na Ziemi o którą bogowie [kosmici] walczyli zwyciężyła opcja złych bogów [kosmitów], że ludzie mają być składani w ofierze krwawej kosmitom. I tak się działo w wielu kulturach prymitywnych. Wielu światłych ludzi usiłowało powstrzymać ten proceder. Ale to było trudne, bo tak czyniono długie tysiąclecia, bo do niedawna jeszcze płonęły stosy gdzie palono heretyków, czyli w większości ludzi światłych. I dziś to męczeństwo w różnych formach trwa, jak i wiele chorób i wojen – pozaziemski okupant bardzo dba o to aby lusz był produkowany wciąż. Jesteśmy tu na Ziemi hodowlą ciemnych sił, jak stado kurczaków. Działamy pod tzw. programami Marduka, który wraz z Anu jest szefem Annunaki = Reptylian dozorujących ziemską hodowlę oraz ten sektor Galaktyki. Szokujące ? O tak. Polecam w tym względzie kilka pozycji. Piąty wywiad z doktorem Nerudą ze stron WingMakers opowiadający jak nas zniewolono, opowieść Inuaki – dziecka z Rumunii, które twierdzi, że pochodzi z planety Inuak z cywilizacji Inuaki, która od pół miliona ich lat = cykli jest wolna od Annunaków i ich zbrodniczych działań i nikt tam od tej pory zbrodni nie popełnił, nawet nie zabija się tam zwierząt. Polecam również wywiady i filmiki z Peggy Kane – ona bada sprawy dusz zniewalanych w astralu przez Annunaki, bo i tam sięga ich władza i technologia. Obecnie nadzoruje ziemską hodowlę kilka milionów Annunaki oraz zniewolone Szaraki. Jak podają już ok. 20-letnie przekazy Kasjopejan 3 ogromne statki kosmiczne wiozą w kierunku Ziemi 12 milionów x 3 = 36 milionów Nefelin czyli Gigantów, o których liczne starożytne kultury wspominają, w tym i Biblia, a których szkielety są coraz częściej odnajdywane – tylko się o tym oficjalnie nie mówi. Gigantów o mentalności Nazistów. Aby nie straszyć tylko i wyłącznie powiem, że i dobre siły ściągają w kierunku Ziemi z różnych światów i wymiarów – również inkarnując się wśród nas. I wygląda na to, że może nastąpić walka o nasze być albo nie być na tej planecie. I z naszym i bez naszego udziału ta walka może się odbywać – zależy od wymiaru, w którym to nastąpi.
  Przesyłam kilka pozycji i życzę wielu sukcesów w badaniu Nieznanego Świata – również w badaniu wyższych wymiarów / gęstości.
  Tak to prawda, że Bóg = Bogini = Źródło jest Miłością, a całe Stworzenie jest ucieleśnieniem i emanacją tego Źródła.
  Pozdrawiam
  Jacek – Mieczysław Jacek Skiba, geolog, górnik, mistyk
  em.; mjacek2013@interia.pl , http://chomikuj.pl/mjacek2013/Dokumenty [tu są aktualne materiały, trzeba się zalogować aby pobrać za darmo], http://www.przeslanie.com – moja strona, https://plus.google.com/u/0/108181152670139080095 – Google+

 3. mjacek2013 says:

  Jaka jest dziś sytuacja ?

  Ludzkość wciąż jęczy w niewoli Imperium Oriona, które szczuje Człowieka przeciw Człowiekowi – ustrój przeciw ustrojowi – religię przeciw religii – system przeciw systemowi !!! I to działa – Ludzie ze sobą walczą często jak Demony. W 4-tym wymiarze tkwi Okupant – Gady – Wąż Starodawny – służą wciąż swemu Panu Lucyferowi – uwielbiają żywić się ludzkim mięsem – stąd w wielu kulturach składano ofiary z Ludzi – nawet Żydzi składali ofiary Molochowi z pierworodnych – czego oduczył Ich Mojżesz !!! Dziś Iluminaci – Kabała tak czynią – Demony w Ludzkim Ciele !!! Dlatego Ziemianie zrozumcie – że sami dla Siebie wrogami nie jesteśmy – ten Wróg kryje się w wyższym cielesnym wymiarze !!! Co robi oprócz szczucia Ludzi przeciw sobie i niszczenia krajów np. kryzysami !!! Otóż rozesłał Wici – u boku ma zniewolonych Szaraków. Z głębin kosmosu przybywają Nefelin – giganci jak trole o wymiarach 6-8 m – nadzorcy niewolników – trzema statkami w liczbie 12 milionów. Nordycy zdradzieckie rasy ludzkie. Plejadiańscy Renegaci – którzy będąc Elfami stali się Orkami – bo wpadli w sidła Ciemności !!! Kto jeszcze ? – wiedzą Ci co to szczegółowo badają !!! Ja też rozsyłam Wici !!! Do Was – już pojmujecie ? Do Świata podziemnego – Szambali – do Ludów żyjących w Pokoju od tysięcy lat, które przetrwały liczne zagłady Cywilizacji Ludzkich !!! Wiedzą już, że jeśli chcemy ocalić Ziemię – nasz Dom-Ojczyznę i dziedzinę naszą muszą podjąć walkę o ocalenie Ziemi !!!? Przybył Ra – pół Człowiek pół Gad – zawsze wierny – twórca 10 przykazań – kiedyś wcielony dobry Faraon, który miłością i mądrością zbudował potęgę Egiptu – ale przyszli źli faraonowie i wszystko zepsuli – nawet śmierć męczeńska Ozyrysa i Horusa, którzy stali się dla Uciśnionych Bramą do Nieba nie zakończyła czasów Ciemności w Egipcie – i Egipt padł !!! Stąd Ra stanął po mojej stronie i pomógł !!! Gdy zejdą na Ziemię będą potrzebować jeść – tak ja i my również mięso zwierzęce. I wciąż ślę Wici do Federacji Galaktycznej – Oni z całą swoją flotą okrętów są w Światłości – czyli w starym Niebie chronionym przez Ogień Niebieski, który Ich przepuszcza bo są dobrzy – a nigdy nie przepuszcza tych złych !!! Jest to taki stan w którym zarówno ciało jak i rzeczy się nie zużywają – są Nieśmiertelne !!! Dlatego osobiście bardzo się Im nie dziwię bo schodząc tu staną się śmiertelni !!! Są piękni jak Elfy – różnorodni – każdy zupełnie niepowtarzalny pod względem wyglądu, charakteru, światopoglądu – cudowna i niesamowita różnorodność. Gdy Ich ujrzycie zrozumiecie co znaczy, że Bóg nie chce aby jakaś jedna religia zawojowała cały Świat !!! Będą się żywić jarzynami i owocami !!! Potrzebujemy więc produkować bardzo zdrową żywność na Ich przybycie !!! Na Ziemi jest wielu wcielonych Buddów, jest Kryszna – Sai Baba, jest wielu w wielu kulturach – działają już lub nie !!! Czekam na przebudzenie Gabriela – Mahometa !!! Czekam i na Wasze przebudzenie !!! Słuchajcie !!!?

  Jakie potęgi i technologie staną naprzeciw siebie by bronić Ziemi nie wiem – na pewno przekraczające nasze wyobrażenie !!!

  Mieczysław Jacek Skiba Nawiąże tu do Apokalipsy św. Jana, którą moim zdaniem dyktowały w większości Ciemne siły w zakresie dotyczącym ucisków, wojen, holokaustów, cierpień – a jedynie ziarna prawdy zdołały się przekraść do tego ‘Objawienia’. Takim ziarnem Prawdy może być końcówka Apokalipsy opisująca Nowe Stworzenie – Jeruzalem niebiańskie Ap21,22. Moim zdaniem ‘Miasto Święte – Jeruzalem Nowe … zstępujące z nieba od Boga’ to są właśnie bazy i statki Federacji Galaktycznej oraz grupy Ra wyłaniające się w naszym wymiarze 3-cim z wymiaru 6-tego ze Światłości Wiekuistej. Ja znam realia 6-tego wymiaru – i dość dobrze poznałem realia naszego Świata boleści 3-ciego wymiaru. Mam więc porównanie. I to rozwiązanie z tym przekazem jest moim zdaniem jak najbardziej kompatybilne. Pomyślcie o tym gdy ucisk narośnie do tego stopnia, że trudno go już będzie znieść !?

  Z fb http://firstcontact.world/main.html
  http://chomikuj.pl/mjacek2013/Dokumenty [tu są aktualne materiały, trzeba się zalogować aby pobrać za darmo], http://www.przeslanie.com – moja strona, http://jacek2016.blog.pl – mój blog, https://plus.google.com/u/0/108181152670139080095 – Google+
  Małgorzata Kołczykowska niesamowite

  Barbara Rzepa-Leichsenring Jacku, czy znasz wypowiedzi Olega Trehlebova, który twierdzi, że niebańskie Jeruzalem jest krystalicznym statkiem , olbrzymią bazą przeznaczoną tylko dla izraelitów ..itp?

  Mieczysław Jacek Skiba Ashtar dowódca floty Federacji Galaktycznej w jednym z przekazów wspominał o bazie kosmicznej nazywanej ‘Niebiańskie Jeruzalem’ – dokładnie tak jest powiedziane w końcówce Apokalipsy, co ciekawe – i ta baza przybywa od Boga i Jego Tronu – to by się zgadzało bo bazy te są obecnie w 6-tym wymiarze w Światłości Wiekuistej tzw starym niebie lub tzw 6-tym wymiarze/gęstości. Ale żeby to miała być baza tylko dla Izraelitów to moim zdaniem duże nadużycie i znów zwodnicze myślenie, że ktoś jest wybrany, a ktoś inny nie jest. Ta Baza i inne gdy się pojawią w tym wymiarze to dla dobra całej Ludzkości !!! Oby jak najszybciej !?

Wypowiedz się