TAJEMNA GRA

Przez kilka dni analizowałem awanturę związaną z ustawą o IPN. W tej przepychance nie znajdowałem żadnej logiki, aż do wczoraj, czyli do 2 lutego 2018r. Tego dnia zrozumiałem, że Jarosław Kaczyński rozpoczął tajemną grę, której cele są staranie ukrywane.

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że w tej rozgrywce biorą udział trzy rządy: Polski, Izraela i Stanów Zjednoczonych. Ustawa o IPN ma dwie role do odegrania.

Pierwsza rola to celowe wywołanie medialnej burzy w Polsce, Izraelu i Stanach Zjednoczonych  ukazującej Polaków jako antysemitów i wyeksponowanie Jarosława Kaczyńskiego i PiS jako antysemickich, a więc jako pro polskich  patriotów. PiS w oczach Polaków ma uchodzić jedyną patriotyczną partię i dzięki temu doprowadzić do wygrania wyborów w 2019 r.

Drugą, ukrytą  rolą tej ustawy  jest umocnienie żydowskiego rządu PiS-u, aby ten po 2019 r. przygotował warunki do realizacji  drugiego celu ustawy o IPN – celu okrytego największą tajemnicą.

Jaki to cel możemy ujawnić stosując logiczną analizę faktów. Szum medialny ucichnie. Izrael i Stany Zjednoczone powoli zrezygnują z krytyki.  PiS kupi ich przychylność importem broni, a Kaczyński  będzie bez przeszkód realizować drugi cel ustawy o IPN.

Spróbujmy dotrzeć  do największej tajemnicy ukrytej w ustawie o IPN.

Zestawmy fakty i wyciągnijmy z nich logiczne wnioski. W 2015r PiS zdobył samodzielną władzę w Polsce, Andrzej Duda popierany przez PiS został Prezydentem Polski. W Pałacu Prezydenta, w Sejmie i w Senacie zapaliły się chanukowe świece.

Trwały ożywione kontakty polskiego Rządu, Sejmu i Senatu z Izraelem, a osiągnięty poziom przyjaźni można było określić: jako NIE WZRUSZONY. Umacniały ten sojusz  kontrakty na zakup izraelskiego uzbrojenia i innych towarów produkowanych w tym  państwie..

To samo można powiedzieć o stosunkach z USA. Za oceanem też mamy sojusznika, który kocha Polskę za zakupy broni  liczone w  wielu miliardach dolarów oraz za miłość PiS-u do Izraela.

Obie strony wiedzą, że zakup baterii PATRIOT za ponad 7mdl dolarów nie ma sensu, bo te rakiety są kompletnie nieprzydatne do obrony Polski przed rakietami ISKANDER ulokowanymi w obwodzie Kaliningradzkim.

Obie strony wiedzą, że w razie hipotetycznego ataku Rosji na Polskę Stany Zjednoczone nie staną w naszej obronie, bo żaden polityk nie wystawi swojego kraju i swoich rodaków na atomowe ciosy potencjalnego najeźdźcy Polski.

Starannie ukrywa się fakt, że „prawdziwą” przyjaźń kupuje się za pieniądze…

Zapytajmy: Co stało się w Polsce niepokojącego?

Sielanka w stosunkach Izrael i USA została zakłócona Marszem Niepodległości w listopadzie

2017r. Dlaczego? Bo po raz pierwszy narodowe i patriotyczne hasła poparte obecnością 60 tys. patriotów zaniepokoiło żydowskich władców Polski.

Uznali oni, że zaczyna budzić się narodowy sprzeciw przeciwko rządom żydowskich wasali nad Polakami. Oczywiście to nie mogło ujść płazem i rozpoczęła  się TAJEMNA GRA Jarosława Kaczyńskiego.

Na czym ona polega? Jarosław Kaczyński postanowił ubrać się w  kostium patrioty z ledwo widocznymi naszywkami antysemityzmu  – brak zdecydowanej reakcji władz na różne manifestacje o zabarwieniu antyżydowskim.

Zgodnie z moim poglądem wyrażonym w analizie pt. „Inne spojrzenie” rozpoczęła się otwarta wojna  miedzy dwoma plemionami żydowskimi okupującymi Polskę.

Plemię z pod znaku Unii Europejskiej i Sorosa zaczęło walkę o ponowne zdobycie dominacji. Żydowski TVN opublikował film z leśnych obchodów urodzin Hitlera. Wg mojej oceny był to film z wyreżyserowanej przez TVN imprezy tylko po to, aby zmusić PiS do rezygnacji z pobłażania anty żydowskim ekscesom.

Platforma Obywatelska i Nowoczesna, partia Razem i inni podnieśli wielką wrzawę, ale PiS zachował zadziwiający umiar. O dziwo sondaże potwierdziły słuszność polityki PiS-u i Kaczyński uznał, że należy przystąpić do ofensywy. Premier

Morawiecki pojechał do Izraela i tam poinformował Premiera Izraela o prawdziwym celu ustawy o IPN. Netanjahu  obiecał zareagować w brutalny sposób na uchwalaną ustawę występując jako „władca Polski”.

Cytuję jego słowa: „Polska musi zmienić tę ustawę”. Był to bez precedensowy ton w stosunkach międzynarodowych między suwerennymi państwami.

Tak zostało uzgodnione w Izraelu łącznie z reakcją  Kaczyńskiego na dyktat Netanjahu. W Polsce Jarosław Kaczyński  w rozmowach z Szefem Departamentu Stanu poinformował Tilersona o prawdziwym celu ustawy o IPN.  Uzgodniono, że sprawie tej ustawy Departament Stanu wystąpi z protestem pro forma.

 Spiskowcy ustalili, że Kaczyński będzie okazywać całkowitą obojętność na te protesty po to, aby Polakom przedstawić się jako wielki patriota dbający o suwerenność Polski.
Nie dajmy się nabrać na takie chwyty, bo teraz Polską rządzi  wg Czesława Bieleckiego – architekta –  najbardziej pro izraelski ze wszystkich rządów po 1989r.

Ustawa o IPN,  spotyka się z uzgodnioną z Neteniahu reakcją Izraela i z uzgodnioną reakcją USA. To dlatego PiS idzie jak buldożer i nic ( pozornie) sobie nie robi z żydowskich protestów. Czyni tak, by przekonać Polaków iż jest patriotą i Mężem Stanu,  który ma za nic żydowskie interesy. 

Jestem przekonany, że wkrótce burza ucichnie i Kaczyński w glorii „wielkiego patrioty” rozpocznie marsz po zwycięstwo w wyborach parlamentarnych w 2019r. 

O czy marzy Jarosław Kaczyński? O trzech kolejnych kadencjach PiS-u po to, aby „przeorać Polskę” i stworzyć podatną glebę na powrót do Polski 3,3 mln Żydów i ustanowić żydowskie państwo POLIN dominujące w unii Trójmorza popieranej przez USA.

Ten plan ma logiczne uzasadnienie. Policzmy! Po powrocie do Polski 3,3 mln Żydów i po doliczeniu do nich  5 mln stałego elektoratu PiS-u otrzymujemy elektorat 8,3 mln co daje PiS-wi  konstytucyjną  większość i władzę na 3 wymarzone przez Jarosława Kaczyńskiego kadencje w Sejmie.

Trwa wielka mobilizacja Żydów na Ukrainie gdzie w rządzie jest ich bardzo wielu łącznie z polskimi ziomkami  (Balcerowicz, Nowak, Sikorski i inni).  Trwa imigracja Żydów do tego państwa.

O innych państwach nie mam wiedzy, ale zwracam uwagę na światową akcję otwartego demonstrowania przez Żydów swoich plemiennych korzeni.

Sądzę, że dla lepszego rozpoznawania się Żydów jakaś ich władza zaleciła zapuszczanie żydowskich zarostów. Polacy powinni uważnie przyglądać się tej demonstracji, bo to jest jedyna możliwość stwierdzenia w jakim stopniu opanowali oni wszystkie dziedziny państwowego i społecznego życia.
Ludzie o charakterystycznych brodach i uszach ( dolna małżowina przyrośnięta do karku) pojawiają się wszędzie: w rządzie, w Sejmie, w Senacie, w urzędach, w policji, w wojsku, w wymiarze sprawiedliwości, w służbie zdrowia, w sporcie itd. Dominują oni we wszystkich stacjach TV, w filmach i reklamach.
Np. TVN do opiniowania wydarzeń zaprasza wyłącznie żydowskich ekspertów i polityków. Podobnie dzieje się w TVP i w Polsacie oraz w innych stacjach telewizyjnych.

W oczywisty sposób wtłaczają oni Polakom ich poglądy – poglądy korzystne dla żydowskich interesów.

Charakterystycznym chwytem propagandowym używanym w dyskusjach o ustawie IPN  jest powiedzenie, że „cały świat jest tym oburzony”.  
Ten cały świat to państwa rządzone przez Żydów, a więc Izrael, USA, Ukraina i Francja. Nie ma reakcji Rosji, Chin, państw Dalekiego Wschodu, państw afrykańskich i państw Ameryki Południowej.  
Słowa ostrzeżenia kieruję do polskich patriotów. Porażeni kłamliwą propagandą – podzieleni przez Żydów Polacy tracą instynkt samozachowawczy i gotowi są jak stado bezwolnych baranów pójść w żydowską niewolę.
Każdy patriota, bez względu na to jakie ma polityczne poglądy powinien dążyć do skupienia się w dziele wyzwolenia Ojczyzny.  Bez naszego zjednoczenia się zostaniemy „zaorani” przez „wielkiego  patriotę” Jarosława Kaczyńskiego i na wieki zostaniemy niewolnikami Żydów.

Autor: Jerzy Bogowski

Oronne 2 luty 2018r.

Comments

  1. barbara77 says:

    Doskonały, trafny tekst. Starajmy się go powielać w mediach społecznościowych. Warto…

Wypowiedz się