Czy Żydzi zostaną wreszcie uwolnieni od niewoli chazarskiej mafii, gdy Izrael zostanie wyzwolony?

Świat zmierza w kierunku nowego wieku, a nie Nowego Porządku Świata. W związku z tym naród żydowski – wysokiego stopnia niewolnicy czczących szatana chazarskich gangsterów – zostanie uwolniony od trwającej tysiące lat niewoli babilońskiej. Dlatego właśnie zbójeckie państwo Izrael znajduje się w pełni w stanie wojennym, podczas gdy kontrolowany przez Chazarów rząd stoi w obliczu ultimatum, aby poddać się i uwolnić swoich żydowskich i arabskich zakładników, zgodnie z rosyjskimi źródłami FSB i Pentagonu.

https://www.debka.com/israel-announces-nationwide-military-drills-amid-war-preparedness-on-northern-and-gaza-fronts/

Wyraźny sygnał, że naród żydowski wreszcie się obudził, przyszedł w zeszłym tygodniu, gdy żydowskie organizacje praw człowieka złożyły petycje do swojego rządu, aby zaprzestali uzbrajania neonazistów. Wielu budzi się teraz do faktu, że nazizm i syjonizm są dwiema stronami tej samej monety. Są to w rzeczywistości ludzie, których Apokalipsa św. Jana 2: 9 w Biblii nazywa “tymi, którzy fałszywie twierdzą, że są Żydami, ale w rzeczywistości są synagogą Szatana“.

https://www.haaretz.com/israel-news/rights-groups-demand-israel-stop-arming-neo-nazis-in-the-ukraine-1.6248727

Źródła Pentagonu twierdzą również, że brytyjska monarchia oficjalnie poddała się wojskowym USA w imieniu chazarskich arystokratycznych rodzin linii krwi. Podczas wizyty prezydenta USA Donalda Trumpa w Wielkiej Brytanii: “Kiedy Melania odmówiła ukłonu, okazało się, że Królowa poddała Imperium Brytyjskie i kabała Trumpowi i żeby zachować twarz, Książe Charles i William nie pojawili się, aby uniknąć poniżenia“, wyjaśnia źródło Pentagonu.

Możemy teraz powiedzieć, że to Europejczycy, w tym brytyjska gałąź rodziny Rothschildów, byli za atakiem tsunami i nuklearnym w Fukushimie w Japonii w dniu 11 marca 2011 r. Prawdopodobnie wyjdzie to na jaw, gdy aresztowania europejskich chazarskich kabalistów rozpoczną się na dobre, zgodnie ze źródłami Organizacji Białego Smoka (WDS).

Jednak źródła MI6 twierdzą, że o ile Rothschildowie rzeczywiście byli zaangażowani w Fukushimę (wraz z rodziną P2 Agnelli, częścią dowództwa kosmicznego w USA i innymi), sytuacja nie jest taka prosta. Mówią, że atak w Fukushimie był nieudaną próbą utrzymania właścicieli grupy G7 u władzy.

Tak więc, jak mówią, teraz dzieje się tak, że zachodni przywódcy próbują wypracować wspólny front w negocjacjach z azjatyckimi tajnymi stowarzyszeniami nad utworzeniem rządu światowego. Z tego powodu zdominowany przez rodziny królewskie europejski Komitet 300 (kierowana przez królową Elżbietę) jest skłonny oddać codzienne zarządzanie negocjacjami rządowi USA reprezentowanemu przez Trumpa, podają źródła.

W każdym razie kłopoty na szczycie NATO w zeszłym tygodniu między Trumpem a innymi przywódcami NATO były kolejnym znakiem, że kontrolowany przez Chazarów powojenny porządek się zawalił. Zasadniczo Trump powiedział innym przywódcom, by zapłacili więcej pieniędzy na ochronę a oni powiedzieli mu żeby spadał.

https://www.yahoo.com/news/trump-tells-nato-leaders-military-pending-4-percent-155939755.html

https://www.bloomberg.com/news/articles/2018-07-12/leaders-hold-unplanned-emergency-session-nato-update

Być może najciekawszą rzeczą, jaka pojawiła się z tego szczytu, była fotografia pod linkiem poniżej.

http://pl.businessinsider.com/trump-nato-leaders-photo-reflects-tensions-2018-7

To zdjęcie pokazuje wszystkich przywódców NATO spoglądających w jedną stronę, podczas gdy Trump spogląda w drugą. Stanowiło to prawie na pewno wysłanie wiadomości i pokazuje, że ci “przywódcy“, w tym Trump, przyjmują rozkazy z innych źródeł.

Dla każdego racjonalnego obserwatora jest oczywiste, że NATO nie pełni żadnej użytecznej funkcji poza lobbowaniem na rzecz firm zbrojeniowych. Cała struktura propagandy i kłamstwa przedstawiająca Rosję jako agresora i zagrożenie dla Europy jest chazarskim pustosłowiem, bez żadnej podstawy. Kraje europejskie, działając racjonalnie, wolą raczej wydawać pieniądze na coś innego niż wojskowe instrumenty masowego morderstwa. Dlatego niedawny sondaż pokazał, że tylko 37% Niemców chce, aby armia amerykańska pozostała w ich kraju.

W rzeczywistości chodzi o to, że porozumienie zostało już osiągnięte między USA i Rosją w sprawie NATO, Ukrainy, Syrii i Izraela, zgodnie ze źródłami Pentagonu i FSB. W związku z tym, że niniejszy biuletyn będzie dostępny online, Trump spotka się z prezydentem Rosji Władimirem Putinem, aby to omówić, potwierdzają źródła Pentagonu.

Niezależnie od tego, jakie publiczne komunikaty będą przedstawiane po spotkaniu, FSB i Pentagon twierdzą, że umowa amerykańsko/rosyjska obejmuje uznanie przez USA rosyjskiej aneksji etnicznych, zdominowanych przez Rosję wschodnich prowincji ukraińskich i usunięcie tam chazarskiego reżimu. Ponadto Rosjanie i Irańczycy (z domniemanym poparciem ze strony Chin i amerykańskich sił zbrojnych) zmuszą zbójeckie państwo Izrael do przestrzegania międzynarodowych norm i porozumień.

Jak wspomnieliśmy wcześniej w tym biuletynie, osiągnięto już porozumienie między Organizacją Białego Smoka a Gnostyckimi Iluminatami, które pozwala Rosji przejąć od USA zagwarantowanie bezpieczeństwa dla Europy Zachodniej, z wyjątkiem Anglii.

Ponadto rosyjski agent FSB pojawi się w Azji jesienią, aby omówić nowy system finansowy z WDS, japońskim rządem, amerykańską armią i azjatyckimi tajnymi stowarzyszeniami, mówią źródła WDS. Szczegóły nowego systemu finansowego nie zostały jeszcze uregulowane, ale panuje ogólna zgoda, że ​​będzie to połączenie krypto-waluty i złota. Istnieje również zgoda, że ​​Indie będą miały znacznie większą rolę niż teraz, mówią oni. USA otrzymają więcej finansowania w zamian za dzielenie się niektórymi tajnymi technologiami z resztą świata.

Jednak na razie, pomimo tego porozumienia, Trump poprosił Europejczyków o kupno większej ilości amerykańskiej broni (“Zwiększenie wydatków NATO do 4% PKB“) i ropy (“Nie kupujcie od Rosjan – kup od nas, ponieważ chronimy was przed Rosjanami “, ponieważ Stany Zjednoczone wciąż są de facto bankrutami. Właśnie dlatego Trump nakłada cła importowe na chińskie towary. USA potrzebuje pieniędzy, aby utrzymać się w biznesie.

Gdy Stany Zjednoczone były kontrolowane przez oligarchów z Chazarii (i powinno się wymawiać jako “oilgarchs” ropogarchowie), nie miało dla nich znaczenia, że ​​USA jako kraj był zubożały przez deficyt handlowy. Dzieje się tak dlatego, że Chińczycy wykorzystują zarobione przez siebie dolary z nadwyżek w handlu z USA, by kupować ropę z Bliskiego Wschodu od oligarchów. Z kolei oligarchowie wykorzystali te pieniądze, aby sfinansować zniewolenie ludzkości i utworzenie kontrolowanego przez Chazarów rządu światowego.

Jest to jeden z powodów, dla których po spotkaniu NATO Trump powiedział CBS, że myślał o konstrukcie mafii chazarskiej, znanym jako UE, jako o “wrogu“. Oznacza to, że drenowali gospodarkę USA przez handel, a jednocześnie Amerykanie płacą za ochronę, nawet jeśli działają przeciwko interesom USA.

https://www.cbsnews.com/news/donald-trump-interview-cbs-news-european-union-is-a-foe-head-of-putin-meeting-in-helsinki-jeff-glor/
Nowy dowód na chazarski plan zniewolenia ludzkości pojawił się w zeszłym tygodniu, kiedy wyższy rangą członek azjatyckiego tajnego stowarzyszenia powiedział temu pisarzowi, że otrzymali od Chazarów propozycję, aby wykorzystać każdą japońską osobę jako zabezpieczenie obligacji. Dlatego japoński rząd usiłuje narzucić swój system “Mój Numer” swoim obywatelom. Azjaci, wiedząc, że to rozszerzy system niewolnictwa babilońskiego opartego na długu z Zachodu na Japonię, odrzucili tę ofertę.

W USA tymczasem wyzwolenie tego kraju przyspiesza pod przywództwem amerykańskich sił zbrojnych i agencji. Na tym froncie źródło Pentagonu, które powiedziało nam w zeszłym tygodniu, że Brett Kavanaugh nie zostanie wybrany do Sądu Najwyższego, miało następujące wyjaśnienie dlaczego: “Rzeczy nie są tym, czym się wydają, ponieważ Trump mógł wybrać Bretta Kavanaugha ( BK) w ostatniej chwili, pomimo ciężkiego bagażu związanego z Bushem i ukrywania morderstwa Vince’a Fostera, tak aby demokraci mogli zużyć swój kapitał polityczny i stracić punkty, jeśli go zaatakują“. Innymi słowy, BK jest kolejnym koniem trojańskim, który pozwoli dobrym ludziom na kontrolowanie Sądu Najwyższego na jesieni, nawet jak źli faceci myślą, że nadal jest ich człowiekiem.

Źródła Pentagonu również mówią, że w Stanach Zjednoczonych może być ponad 80 000 aresztowań, gdy legalna machina będzie w stanie załatwić wszystkich chazarskich gangsterów, którzy pójdą siedzieć. Dopiero gdy to się skończy, zaczną poważnie zajmować się Europejczykami i kryminalnym niewolniczym rządem w Japonii – mówią źródła.

Oczyszczanie w Japonii rozpocznie się na dobre w przyszłym roku po kwietniu, kiedy nowy cesarz formalnie wstąpi na tron, zgodnie ze źródłami tajnego stowarzyszenia azjatyckiego. Mówi się, że nastąpi to także wtedy, gdy rozpocznie się koreańska jedność i możliwe zjednoczenie Korei z Japonią. Japonia również otworzy swoje drzwi dla imigracji na dużą skalę, która rozpocznie się w przyszłym roku, dodają źródła.

Tymczasem w Meksyku, bardzo popularny prezydent-elekt Andrés Manuel López Obrador (Amlo) rozpoczął oczyszczanie chazarskiej bandy w swoim kraju. Źródła Pentagonu twierdzą, że nie będą ingerować w meksykańskie porządki, ale dodają, że “został ostrzeżony, by nie pozwalać Meksykowi na przyjmowanie zagranicznych pocisków rakietowych lub baz, dołączenie do BRICS, współpracę z kartelami narkotykowymi lub na bałagan z gringos.” To powinno zadziałać z wyjątkiem części dotyczącej karteli narkotykowych, którzy zostaną włączeni do legalnej ekonomii Meksyku, niezależnie od tego, czy Amerykanie to lubią, czy nie, mówią źródła watykańskie związane z Amlo. To dlatego, że legalizacja i regulacja narkotyków daje lepsze wyniki niż dziesięciolecia nieudanej “wojny z narkotykami” – zauważają. Stany Zjednoczone ostatecznie to rozwiążą.

Autor: Benjamin Fulford, White Dragon Society

Źródło: https://benjaminfulford.net/2018/07/16/will-the-jews-finally-be-freed-from-khazarian-mafia-slavery-as-israel-is-liberated/

Opublikowano za: https://meditation539.com/2018/07/19/benjamin-fulford-czy-zydzi-zostana-wreszcie-uwolnieni-od-niewoli-chazarskiej-mafii-gdy-izrael-zostanie-wyzwolony/

Wypowiedz się