Planowane odrodzenie Mandżurii podczas gdy Europa stoi w obliczu lata niepokojów społecznych

Po raz kolejny świat stoi w obliczu długiego, gorącego lata niepokojów społecznych, a w tym roku najprawdopodobniej z głównymi działaniami odbywającymi się w Europie i Azji Wschodniej.

UE prawdopodobnie doświadczy zmian  reżimów z powodu powszechnego gniewu, ponieważ ciepłe dni przynoszą kolejną ogromną falę głównie muzułmańskich imigrantów płci męskiej.

Na Dalekim Wschodzie spotkanie na szczycie prezydenta USA Donalda Trumpa z północnokoreańskim siłaczem Kim Dzong-unem doprowadziło do poważnych spisków mających na celu ożywienie imperium mandżurskiego rozciągającego się od Mongolii przez północne Chiny do Korei i Japonii, według wielu niezależnych źródeł, w tym CIA i japońskiego wywiadu wojskowego.

Zacznijmy od sytuacji w Europie, gdzie rządy w Austrii, Włoszech, Szwecji i innych krajach budzą świadomość, że tak zwany kryzys uchodźców jest tak naprawdę muzułmańską inwazją.

Nie jest to przesadą, ponieważ ponad 60% z około pięciu milionów uchodźców, którzy przybyli do Europy od 2013 roku, to mężczyźni.

Innymi słowy, armia złożona z trzech milionów muzułmańskich mężczyzn w wieku wojskowym najeżdża Europę za pomocą ukrytych środków. Statystyki te pochodzą z Eurostatu za pośrednictwem Wikipedii.

https://en.wikipedia.org/wiki/European_migrant_crisis

To nie jest przypadkowe zdarzenie. “Uchodźcom” wręczane są fałszywe dokumenty; na przykład mężczyźni afgańscy i pakistańscy otrzymują zwrot kosztów podróży i diety, a także fałszywe paszporty syryjskie przez samozwańczych inżynierów społecznych z P2 Wolnej Masonerii, którzy stoją za tym kryzysem.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, powiedziano nam, kiedy kilka lat temu odwiedziliśmy P2 we Włoszech, że ich planem było zmusić islam i chrześcijaństwo do walki między sobą, aby połączyć te dwie religie w jedną światową religię, którą będą kontrolować.

Jest to tło dla serii wydarzeń informacyjnych, które pojawiły się w zeszłym tygodniu, gdy rozpoczęła się ciepła pogoda.

Po pierwsze, nowy rząd włoski wdaje się w wojnę z Francją po tym, jak zdecydował się przestać przyjmować łodzie pełne uchodźców.

https://www.yahoo.com/news/italy-france-tensions-spiral-over-rejected-migrant-ship-133857517.html

Następnie mamy rząd Austrii, który wyrzuca imamów i mobilizuje swoją straż graniczną, podczas gdy fala 80 000 imigrantów zbliża się do granicy.

https://www.zerohedge.com/news/2018-06-14/situation-critical-austria-conducts-border-defense-drills-expected-wave-80000

Ponadto, jak wspomnieliśmy w zeszłym tygodniu, Szwecja zmobilizowała swoją Obronę Terytorialną po raz pierwszy od 40 lat, aby poradzić sobie z nielegalnymi strefami „brak wstępu” stworzonymi w Szwecji przez tych głównie muzułmańskich mężczyzn.

https://www.rt.com/news/428953-sweden-home-guard-drills/

Kryzys może obalić dwa reżimy – Francji i Niemiec – które popierają plany zwiększenia napływu uchodźców.

Członkowie rządu popierającej uchodźców “kanclerz” Angeli Merkel, mówią, że zostanie ona zastąpiona “w ciągu tygodnia” ze względu na jej stanowisko wobec uchodźców.

https://www.express.co.uk/news/world/975166/Angela-Merkel-Germany-Bundestag-EU-migration-crisis-Kai-Whittaker

Oczekuje się, że sytuacja zostanie rozstrzygnięta na szczycie NATO w dniach 11 i 12 lipca 2018 r.

https://www.nato.int/cps/en/natohq/news_155085.htm

Prezydent Rosji Władimir Putin spotka się w tym czasie z prezydentem USA Donaldem Trumpem, według rosyjskich źródeł rządowych.

Jest to zdecydowanie związane ze spotkaniem w Finlandii, które odbyło się 10 czerwca między czołowym amerykańskim generałem Josephem Dunfordem, a szefem sztabu generalnego armii Rosji gen. Walerym Gerasimovem, gdzie dyskutowali o “kwestiach bezpieczeństwa europejskiego“, “Syrii [Izraelu]” i innych sprawach.

https://www.militarytimes.com/flashpoints/2018/06/10/top-us-general-and-russian-counterpart-hold-talks-in-finland/

Ktoś, kto “wie” i kto jest bezpośrednio zaangażowany w negocjacje między Kim Jong-unem, [chińskim prezydentem] Xi Jinpingiem, Władimirem Putinem i Donaldem Trumpem, powiedział:

“Uważnie obserwujcie Władimira Putina podczas Mistrzostw Świata, zwłaszcza jego szachowy ruch w prawo  zaraz po zakończeniu Igrzysk 15 lipca. Wydarzenie ma się odbyć, co zmieni geografię wokół Krymu. Jak już ustalono, Xi Jinping, Kim Jong-un i Donald Trump nie pozwolą swoim rządom się zaangażować. “

Jeśli Putin i ludzie stojący za nimi są poważni, można przypuszczać, że oficjalnie przyłączą rosyjskojęzyczne części wschodniej Ukrainy.

Temu posunięciu może również towarzyszyć zmiana reżimu w pozostałej części Ukrainy, ponieważ nielegalny kryminalny nazistowski reżim jest tam usuwany, mówią rosyjskie źródła FSB.

reżim, ten w Izraelu, by albo usunęli swojego wielbiącego szatana dyktatora, Benjamina Netanyahu, albo stanęli w obliczu rosyjsko/irańsko-tureckiej inwazji na pełną skalę. Właśnie w tym kontekście przypominamy wam, że NATO już powiedziało, że nie będzie bronić Izraela.

Żydzi i inni ludzie żyjący w Izraelu będą wyzwoleni i chronieni w wyniku takiego posunięcia.

Zwróćmy teraz uwagę na sytuację w Azji Wschodniej.

Tutaj widzimy aktywne plany ożywienia Mandżurii, czyli państwa mongolskiego, biegnącego od Mongolii przez północno-wschodnie Chiny do Korei i Japonii, według spadkobierców dynastii Qing (mandżurskiej), członków gabinetu premiera Shinzo Abe, źródeł CIA i innych.

To nie jest tak daleko idące, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. W ten sposób azjatyckie źródło CIA przedstawiło umiarkowaną wersję tego planu:

Chodzi przede wszystkim o energię. Gazociąg będzie budowany przez Koree biorąc początek po stronie rosyjskiej i przechodząc przez Władywostok. Korea Północna stanie się Szwajcarią Wschodu. Teraz toczą się dyskusje, czy Japonia będzie również odbiorcą gazu ziemnego.”  Rezultat, będzie taki, że “Phenian stanie się nowym Singapurem“.

Członek gabinetu Abe potwierdził, że negocjacje odbywają się między Japonią i Koreą Północną, a odrodzenie Mandżurii było częścią tych dyskusji.

Pamiętajcie teraz, kiedy Xi Jinping spotkał się z Trumpem w Mar-a-Lago 6 kwietnia 2017 r., wyjaśnił Trumpowi, że Chiny mają ograniczoną władzę nad Koreą Północną.

Chodziło mu tylko o to, że zdominowany etnicznie mongolski północno-chiński okręg wojskowy był de facto w dużej mierze autonomiczny. Dlatego chociaż Xi, na prośbę Trumpa, później ogłosił sankcje przeciwko Korei Północnej, nie były one egzekwowane na poziomie przyziemnym.

Członkowie mandżurskiej rodziny królewskiej ze swej strony nalegają, aby G7 sfinansowała Plan Marshalla ze złota skradzionego od nich.

Jeśli Amerykanie i Rosjanie się z nimi zgodzą, to nagle kontrola nad większością pieniędzy, które pomogły rozwinąć G7, a później Chiny, wpadnie w nowe ręce – to jest Mongolsko/Rosyjsko/Amerykański sojusz wojskowy
To może być prawdziwy powód, dla którego inne kraje G6 wylewały „zimną wodę” na Północnokoreańsko/Amerykański szczyt i ich na nowo odkrytą przyjaźń.

Dlatego interesujące będzie zobaczyć, co Putin i Trump powiedzą kontrolowanej przez Chazarów reszcie NATO w lipcu.

Ponadto w zeszłym tygodniu pojawił się jeden news, który potwierdził twierdzenie tego pisarza, że ​​broń nuklearna Korei Północnej to naprawdę japońska broń jądrowa.

Po szczycie w Kim/Trump japoński rząd ogłosił, że z powodu presji ze strony USA zmniejszy zapasy plutonu.

Wytwarzanie plutonu jest największą przeszkodą w wytwarzaniu broni jądrowej, a jeśli go masz, to w zasadzie masz broń jądrową.

Na przykład, jeśli zrzucisz 10 kilogramów plutonu ze szczytu drabiny na 10 innych kilogramów plutonu, uzyskasz eksplozję nuklearną.

Japonia ma wystarczającą ilość plutonu, aby wyprodukować 6000 broni jądrowych, a także rakiety (pociski), które mogą trafić w dowolne miejsce na świecie.

Jak zauważył kiedyś prezydent Borys Jelcyn, Japonia miała zwyczaj mówić światowym przywódcom, że jest ona potęgą jądrową, nawet jeśli utrzymywała nie-nuklearną postawę publiczną.

Tak więc, jak wskazuje ta informacja, prośba Korei Północnej o pozbycie się broni nuklearnej okazuje się być prośbą wobec Japonii o pozbycie się broni jądrowej.

Kolejnym znakiem, że wyłania się sojusz Ameryka/Rosja/Mongolia (Japonia + Korea itd.) jest to, że po raz pierwszy od 1916 roku członek japońskiej rodziny królewskiej odwiedza Rosję. Te rzeczy nie dzieją się przez przypadek.

Kolejnym elementem układanki jest informacja o królu Tajlandii, która głosi, że przejmie kontrolę nad tajskim majątkiem królewskim.

Oto jak źródło CIA w Azji wyjaśniło ruch: “Król odsuwa się od Hunty. Wie, że są kontrolowani przez chazarski syjonistyczny kabał. Wartość 30 miliardów dolarów jest niezwykle konserwatywna. Jest 10 razy większa od tej kwoty, gdy dodajesz tajskie królewskie zasoby złota. “

Innymi słowy, można się domyślać, że legendarne tajskie królewskie złoto zostanie dodane do złota Qing (Mandżurskiego) w celu przejęcia kontroli nad światowym systemem finansowym od chazarskiej mafii.

W tym kontekście musimy przyjrzeć się deklaracji Trumpa o wojnie handlowej przeciwko UE i Chinom.

Źródła Pentagonu twierdzą, że ruch ma na celu zmuszenie do ponownego uruchomienia powojennego systemu finansowego i wyjęcie go spod kontroli chazarskiej mafii.

Co więcej, kontynuowane jest usuwanie chazarskiej mafii z amerykańskich mechanizmów władzy.

Największą wiadomością, ignorowaną przez kontrolowane przez Chazarów korporacyjne propagandowe media, było ogłoszenie przez Departament Sprawiedliwości 11 czerwca (6/11), że ponad 2300 pedofilów zostało aresztowanych.

Ponadto AT & T uzyskało prawo do przejęcia Time Warner, co zgodnie ze źródłami Pentagonu oznacza, że ​​CNN zostanie zmuszona do zaprzestania rażącej propagandy i ponownego rozpoczęcia emitowania prawdziwych wiadomości.

Na koniec, w tym tygodniu, choć generalnie unikamy komentarza rynkowego, chcielibyśmy zwrócić uwagę na następujący artykuł:

500 owiec umarło w “masowym samobójczym skoku” we wschodniej Turcji

Pamiętajcie tylko, że “trend jest waszym przyjacielem” (= podążajcie za owcami przed wami) działa tylko do momentu, gdy całe stado zręcznie ominie urwiska.

Nie mówcie, że nie zostaliście ostrzeżeni.

Autor: Benjamin Fulford, White Dragon Society. Raport z 2018-06-18

Źródło: https://benjaminfulford.net/2018/06/18/rebirth-of-manchuria-plotted-as-europe-faces-summer-of-discontent/

Opublikowano za: https://meditation539.com/2018/06/20/benjamin-fulford-odrodzenie-mandzurii-spiskowane-podczas-gdy-europa-stoi-w-obliczu-lata-niezadowolenia/

 

Wypowiedz się