KOSZERNY JAZGOT

Żydzi żmijowe plemię

Awantura związana z nowelizacją ustawy o IPN zatacza coraz szersze kręgi, a środowiska wrogie Polsce wciąż otwierają nowe fronty walki z naszym krajem. W całym okresie istnienia III Rzeczypospolitej kolejne rządy kapitulowały pod presją wpływowych środowisk żydowskich, przyglądając się biernie temu, jak nasze dobre imię jest szargane przez oszczerców.

W PRL-u zaś  o jakiejkolwiek próbie obrony polskiego honoru nie mogło być mowy, obowiązywała bowiem narracja płynąca z Kremla, którego władcy woleli nie budzić „demonów patriotyzmu” w Polakach i upokarzanie nas było im na rękę. Dziesięciolecia zaniedbań doprowadziły więc do kuriozalnej sytuacji, ponieważ mistrzowie czarnej propagandy zrobili z Narodu Polskiego, będącego bez wątpienia jedną z największych ofiar totalitaryzmu niemieckiego, wspólnika w dziele holokaustu. Byli i są też tacy manipulatorzy, którzy, pomimo oczywistych faktów, próbują przerzucić na Polskę odpowiedzialność za wybuch II wojny światowej.

Wiele lat kumulowania urojonych oskarżeń przyniosło w końcu efekt, w postaci brutalnego     i skoordynowanego ataku na nasz kraj.

Lecz wszystko wskazuje na to, że ustawa o IPN jest tylko pretekstem, ponieważ nowe zapisy wcale nie ograniczają swobody badań naukowych, a nawet działalności artystycznej, co zapewne zachęci plugawego Grossa do fabrykowania kolejnych pseudonaukowych paszkwili.

Deklaracje czołowych polityków PiS-u nie pozostawiają też żadnych złudzeń, co do skuteczności ścigania za granicą sprawców zniesławiania Polski. W takich bowiem przypadkach nowe prawo będzie raczej bezsilne. Dlaczego więc robi się rejwach wokół tej ustawy?

Podobno, „kiedy nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o pieniądze”, i coś w tym musi być, bo wyraźnie da się wyczuć, że to kolejny geszeft, który Żydzi chcą zrobić naszym kosztem.

Świadczy o tym brak zainteresowania ze strony izraelskiej przebiegiem prac nad ustawą o IPN, do której nie zgłaszano żadnych zastrzeżeń, a protesty zaczęły się dopiero gdy jej projekt trafił do Sejmu. Taki rozwój wydarzeń całkowicie zaskoczył rządzących, co przyznał Jarosław Kaczyński, który stwierdził, że „jak grom z jasnego nieba spadła na nas reakcja ze strony Izraela”.

Pomijając więc żenujący brak kompetencji organów państwowych, które nie miały bladego pojęcia o szykowanej przeciwko nam prowokacji, należy podkreślić, że środowiska żydowskie bacznie obserwowały prace nad inną ustawą, nazywaną potocznie reprywatyzacyjną. Przyznał to niedawno Patryk Jaki, który powiedział, że o tę właśnie ustawę „Izraelczycy intensywnie dopytywali i dopytują, o niej z nami rozmawiali wielokrotnie”, a ambasador Anna Azari „zgłosiła zaniepokojenie […], że na pracy [jego] komisji obywatele Izraela mogą tylko stracić”.

W całej rozciągłości potwierdzają to losy ustawy reprywatyzacyjnej, którą wycofano po cichu z Komitetu Stałego Rady Ministrów, gdy tylko rozpętała się burza wokół IPN. Niebagatelne znaczenie w tej sprawie odgrywa także toczący się w USA proces legislacyjny nad ustawą mającą pomóc Żydom w dochodzeniu ich roszczeń, które wobec Polski mają opiewać na astronomiczną sumę 65 miliardów dolarów. Widać więc, że awantura wokół kwestii historycznych jest jedynie zasłoną dymną przykrywającą koszerny interes, w wyniku którego Polska miałaby zapłacić „podatek od zbrodni niemieckich”.

Za co mielibyśmy zapłacić Żydom? Przecież nie za zagładę ich współplemieńców dokonaną przez Niemców, bo Polska w niej nie uczestniczyła, a Polacy też byli masowo mordowani przez okupanta niemieckiego. Na pewno nie za „polskie obozy śmierci”, bo takich nie było, za to bez wątpienia były niemieckie obozy zagłady. Może więc podstawą roszczeń żydowskich jest wyłącznie pazerność, będąca głównym powodem domagania się zwrotu tzw. mienia bezspadkowego, o które nie zabiegają żadni spadkobiercy. W takim przypadku polskie prawo przewiduje przejęcie dóbr przez Skarb Państwa, co oczywiście jest podważane przez organizacje żydowskie, pragnące położyć łapę na tym majątku. Podobny proceder opisał już dawno temu Norman Finkelstein, który czerpanie zysków przez Żydów niepokrzywdzonych bezpośrednio w wyniku zbrodni niemieckich nazwał dosadnie „przedsiębiorstwem holokaust”.

Sygnał do ataku na Polskę dała ambasador Azari podczas obchodów 73. rocznicy wyzwolenia Auschwitz i wtedy rozpętała się międzynarodowa nagonka, a pismacy z najbardziej opiniotwórczych gazet bez skrupułów przypisali nam winę za zbrodnie niemieckie.

Mnożą się też prowokacje ze strony wpływowych organizacji żydowskich, takich jak Ruderman Family Foundation, która wyemitowała skandaliczny spot z Żydami wypowiadającymi wielokrotnie zwrot „polski holokaust” i wzywającymi rząd amerykański do zerwania stosunków dyplomatycznych         z Polską. Film po paru dniach usunięto, ale smród pozostał.

Zwiększyła się także presja dyplomatyczna na władze polskie ze strony administracji amerykańskiej, a premier Izraela Benjamin Netanjahu w rozmowie z Mateuszem Morawieckim miał podobno stwierdzić, że „Polacy w sposób systemowy uczestniczyli w holokauście”. Jonny Daniels, szef fundacji From the Depths, wyraził natomiast przekonanie, że „Polacy kolaborowali z chciwości i nienawiści, Żydzi, aby się ocalić”.

Swoje pięć groszy dorzuciły także działające na terenie Polski organizacje żydowskie, które w oświadczeniu wyraziły „oburzenie z powodu narastającego w kraju klimatu nietolerancji, ksenofobii i antysemityzmu” oraz stwierdziły, że Żydzi „nie czują się dziś w Polsce bezpiecznie”. Dlatego wezwały rząd do zdecydowanego potępienia i ścigania przejawów antysemityzmu, oferując daleko idącą współpracę oraz zaapelowały do innych „ofiar klimatu nienawiści”, aby wspólnie „przeciwstawili się złu”. Z dużym zaangażowaniem wtórują im dyżurni opluwacze wyhodowani przez Michnika na zoologicznej nienawiści do Polski.

W tym kontekście trzeba więc zapytać:
Na co przydał się żarliwy filosemityzm rozpowszechniony w „polskiej” klasie politycznej?
Czy była potrzebna pielgrzymka rządu polskiego do Izraela?
Czy było warto gościć w Krakowie wyjazdowe posiedzenie Knesetu?
Czy było zasadne wydawanie setek milionów złotych na ratowanie dziedzictwa żydowskiego?
Na co przydała się kosztowna promocja kultury żydowskiej?
Czy było potrzebne nadawanie orderów czołowym opluwaczom Polski?
Na co przydały się kolacyjki szabasowe u lobbysty izraelskiego Danielsa?

Na te i wiele innych pytań musimy sobie odpowiedzieć zanim zaczniemy dyskutować nad przyszłością stosunków polsko-żydowskich.

Jednak już dziś wiemy z całą pewnością, że celem rozpowszechnianego kłamstwa o Jedwabnem i przepraszania za rzekome zbrodnie polskie, było przygotowanie gruntu pod ofensywę, która teraz uderza w nasz kraj i ma za zadanie zohydzić go w oczach światowej opinii publicznej. W ten sposób będzie nas można łatwiej wydoić, bo kto się ujmie za sprawcą holokaustu.

Ten brudny plan ujawnił już w 1996 roku na kongresie w Buenos Aires Israel Singer – sekretarz generalny Światowego Kongresu Żydów, który zakomunikował:Jeżeli Polska nie spełni roszczeń Żydów, będzie publicznie atakowana i upokarzana na forum międzynarodowym”.

Żydzi - was Polaków nie będzie

Wściekłe ataki na Polskę stały się przysłowiowym „kubłem zimnej wody” na głowy polityków oczadzonych filosemityzmem. Ukazały też w całej pełni fałsz głoszonej od wielu lat legendy o polsko-żydowskiej przyjaźni, o wspólnocie dziejów itp.

Maski opadły i nagle społeczeństwo polskie ujrzało prawdziwe oblicze Żydów, dla których liczy się tylko interes, a nie jakieś sentymentalne jasełka.

Ponieśliśmy niewątpliwie straty wizerunkowe, ale widocznie były one nie do uniknięcia, ponieważ wpadając w zastawioną pułapkę nie mieliśmy innego wyjścia, jak tylko bronić swoich słusznych racji.

Alternatywą zaś była całkowita kapitulacja przed obcym dyktatem, co byłoby równoznaczne ze zdradą interesów narodowych.

Propagandowa wojna polsko-żydowska stała się testem dla rządzących polityków, którzy niestety wykazali się dużą nieporadnością.

Wpadli bowiem w panikę i zamiast energicznie zwalczać szerzący się antypolonizm, to urządzają pokazowe polowania na wyimaginowane „demony antysemityzmu”.

Żydzi Ewa Kurek

Na kpinę zakrawa też projekt uchwały autorstwa senatora PiS Jana Żaryna, który chce, aby Senat przeprosił Żydów za marzec 1968 roku.

Pomysł ten, wypływający zapewne z chęci przypodobania się lobby żydowskiemu, źle świadczy o kondycji „izby refleksji i zadumy”, która najwidoczniej pogrążona jest w oparach absurdu.

Przecież nie od dziś wiadomo, że tzw. wydarzenia marcowe miały swoje źródło w rozgrywce wewnętrznej w PZPR, stoczonej między frakcją „chamów” i „Żydów”. Za co więc mielibyśmy przepraszać?

Niepokojem mogą również napawać głosy płynące z Izraela, jakoby rząd Morawieckiego dogadał się z Żydami, w sprawie rewizji zapisów ustawy o IPN, co stało się możliwe po zaskarżeniu jej do Trybunału Konstytucyjnego przez prezydenta Dudę.

W tej sytuacji musimy wykazać się wielką czujnością i powinniśmy wywierać stały nacisk na rządzących, bo inaczej zostaniemy oszukani i „obudzimy się z ręką w nocniku”.

 1. 03. 2018 r.                                                                                                 Wojciech Podjacki

 Żydzi 9

Comments

 1. fiesta says:

  fiesta • 16 godzin temu

  Moim Rodakom-Polakom chce przypomniec, ze w 2006r Sad Najwyzszy w Nowym Jorku (USA) wydal wyrok w sprawie zydowskich pozwow wobec Polski, w ktorych zydzi domagali sie zwrotu zydowskich majatkow rzekomo pozostawionych w Polsce po II w.s. – pisalem o tym kilkanascie lat temu na grupach dyskusyjnych.

  Oto dokument i decyzja sadu amerykanskiego:

  GARB vs Republic of Poland
  Docket No. 02-7844.
  440 F.3d 579 (2006)

  Fragment

  Plaintiffs have not satisfied the „commercial activity” exception of the FSIA, 28 U.S.C. § 1605(a)(2), because
  (a) a state’s confiscation of property within its borders is not a „commercial” act,
  (b) the subsequent commercial treatment of expropriated property is not sufficiently „in connection with” the prior expropriation to satisfy the „commercial activity” exception, and
  (c) we decline to credit plaintiffs’ re-characterization of what are in essence „takings” claims as „commercial activity” claims.

  Second, we hold that plaintiffs have not satisfied the „takings” exception of the FSIA, 28 U.S.C. § 1605(a)(3), because
  (a) plaintiffs seek to recover property that is not „present in the United States,”
  (b) in such circumstances, plaintiffs must show that the property „is owned or operated by an agency or instrumentality of the foreign state,”
  (c) plaintiffs allege that the property is „owned by” the Ministry of the Treasury of Poland, Appellants’ R. at 15, and (d) the Ministry of the Treasury of Poland is not an „agency or instrumentality” of the Republic of Poland because its „core function” is governmental rather than commercial.

  Caly dokument jest na stronie:
  https://webcache.googleuser
  https://webcache.googleuser

  Z dokumentu sadowego wynika, ze:

  ZYDOM NIE NALEZA SIE ODSZKODOWANIA OD POLSKI !….. ani w/g prawa amerykanskiego, ani w/g prawa miedzynarodowego FSIA, ktore rowniez obowiazuje w USA z dniem 21 pazdziernika 1976r (weszlo w zycie po podpisie zlozonym przez prezydenta G.Forda).

  W zwiazku z tym ZYDOWSKI WRZASK jaki robia zydzi z Izraela i USA poprzez media, organizacje zydowskie i senat USA (akt 447) sa probami zastraszenia Polski i nielegalnego wyludzenia pieniedzy od Polski.

  Mnie zastanawia postawa A.Dudy (prawnika z wyksztalcenia) i postawa rzadu PiS, ktorzy powinni znac szczegoly wyroku SN w Nowym Jorku, poniewaz to byla glosna sprawa w 2006r i dotyczyla Polski, a mimo tego ciagle obiecuja zydom odszkodowania, a z Polakow robia glupcow i ofiary zydowskiego oszustwa.

  Albo wladze PiS zrobia porzadek z nielegalnymi wyludzeniami odszkodowan od Polski przez zydow, albo Polacy zrobia porzadek z PiS.

  fiesta

  http://www.polishclub.org/2018/02/04/falszowanie-historii-proby-ograbienia-polski-wyplywaja-izraela-srodowisk-przestepczych-usa/

  Bezprawne roszczenia zydowskie

  Oto pelna informacja z 2006r dotyczaca sprawy:

  Jewish Groups Fail in Bid to Hold Poland Liable
  March 14, 2006
  This content has been archived. It is available exclusively through our partner LexisNexis.
  https://www.law.com/newyorklawjournal/a … 0201130145

  GARB vs Republic of Poland
  Docket No. 02-7844.
  440 F.3d 579 (2006)

  Informacja jaka znalazlem w „cache” na temat skargi zydow przeciwko Polsce jest na stronie:
  https://webcache.googleusercontent.com/ … =firefox-b

  fiesta

  p.s.
  Kopia wyroku SN w Nowym Jorku z marca 2006r znajduje sie na stronie:

  http://www.suwerennosc.com/archiwum/viewtopic.php?f=2&t=14&start=10

  • Klub Inteligencji Polskiej says:

   Dziękujemy za cenne uzupełnienie. Zachowanie Dudy i w mniejszym stopniu Morawieckiego ( ostatnio się cofnął) dowodzi jednoznacznie że działają przeciwko Polsce i Polakom, ponieważ wszędzie oskarżali Polaków o antysemityzm i zawarli tajne umowy z Izraelem i Rządem USA, które są elementem całej medialno politycznej HUCPY. Przygotowujemy na ten temat przekrojowy artykuł, dokumentując m.in. wspomniany wyrok Sądu Najwyższego USA, z wnioskami i rozwiązaniami.

Wypowiedz się