Tajna bitwa o planetę Ziemia wkracza w decydującą fazę w nadchodzących tygodniach

Masoneria ręce na stółWszystkie ręce na stół !

Autor: Benjamin Fulford:  Raport z 2018-02-19.
Tajna bitwa o planetę Ziemia wkracza w decydującą fazę w nadchodzących tygodniach, a kilka źródeł w szczególności zgadza się w kwestiach finansowych, gdzie szaleje wspaniała trójstronna bitwa.
W tej bitwie kryptowaluty i chiński Yuan walczą ze sobą, walcząc o zastąpienie obecnego prywatnego systemu Western Central Bank, opartego na petrodollar, euro i japońskim jenie.
W największym ruchu, rękawica została rzucona przez Chińczyków, którzy rzucają wyzwanie petrodolarowi z USA, wraz z oficjalnym ogłoszeniem premiery 26 marca dla handlu kontraktami futures na juana.

Źródła tajnego  stowarzyszenia w Azji mówią, że rok psa, który właśnie się zaczyna, jest zwykle związany z niestabilnością (prawdopodobnie na rynkach finansowych w tym przypadku), zanim w ciągu roku sytuacja zacznie się zmieniać.

Oznacza to, że Chińczycy są gotowi na wojnę finansową, gdy tylko powrócą z wakacji w Nowy Rok w tym tygodniu iw przyszłym tygodniu.

~ https://www.bloomberg.com/news/articles/2018-02-09/china-ends-25-year-wait-as-yuan-oil-futures-set-to-start-trading  ~
Ten chiński ruch przeciwko petrodolarowi zbiega się z rosyjskim zagrożeniem wycofania się z zachodniego systemu płatności SWIFT.

Źródło CIA w Azji mówi, że rosyjskie odpowiedniki poinformowały, że jeśli Rosja zacznie handlować bez wykorzystywania międzynarodowych rachunków handlowych SWIFT i przestawi się całkowicie na chiński międzybankowy system płatności międzybankowych (CIPS), „W ciągu kilku dni będzie co najmniej tuzin innych narodów dokonujących tej zmiany”.

https://www.rt.com/business/418665-russia-banks-ready-shut-swift/ https://www.rt.com/business/418665-russia-banks-ready-shut-swift/

https://www.zerohedge.com/news/2018-02-14/russian-deputy-pm-our-banks-are-prepare-survive-without-swift?utm_source=Futterbrenner&utm_medium=Feed&utm_campaign=Feed%3A+Nullpunkt% 2Feed +% 28Zero + zabezpieczenia + – + na + a + wystarczająco długo osi czasu + + +, wskaźnik przeżycia dla + + + dowolny drop + na + zerowy% 29

W międzyczasie kanadyjski agent wywiadu zauważa, że ​​”rosyjski premier Dmitrij Miedwiediew jest także dyrektorem generalnym Federacji Rosyjskiej, posiadającym licencję na działalność w Londynie.

Kiedy wydamy polecenie, aby odejść od systemu SWIFT, dolar po prostu umiera i zobaczymy ogromną inflację. „

Oznacza to, że londyńska dzielnica finansowa, a wraz z nią 2,4 miliarda Brytyjskiej Wspólnoty Narodów, dołączy do Rosjan i Chińczyków i porzuci dolara amerykańskiego.

Istnieje również wielki impuls, aby zastąpić petrodolar ze złotą kryptowalutą, która mogłaby konkurować o wpływy z chińskim juanem, w tym z Rosją, CIA, Pentagonem, rządem Japonii i innymi źródłami zaangażowanymi w ten projekt, który omówimy poniżej. omówić szczegółowo.

Wydarzenia te są prawdopodobnie powodem, dla którego starsi członkowie loży masońskiej P2, kontrolerzy istniejącego systemu dolara / euro / jena, skontaktowali się ze Stowarzyszeniem Białego Smoka (WDS) w zeszłym tygodniu, by pozywać pokój.

Więcej informacji na temat tych dyskusji z P2 poniżej.

Również w ubiegłym tygodniu, były agent CIA i założyciel Marine Intelligence Division (ludzie, którzy niedawno zaatakowali centralę CIA), Robert David Steele pojawił się w Japonii w zeszłym tygodniu, aby spotkać się z członkami WDS.
http://robertdavidsteele.com

Pamiętaj, że główni generałowie Trumpa, w tym sekretarz obrony Jim Mattis, szef sztabu Białego Domu John Kelly i przewodniczący Połączonych Szefów Sztabu Joseph Dunford, byli generałami morskimi, więc termin przyjazdu Steele’a do Japonii nie może być przypadkiem.

W Japonii Steele spotkał się z członkami tajnych stowarzyszeń azjatyckich, wysokopoziomowych prawicowych brokerów władzy, członków japońskiej rodziny królewskiej i innych.

Dyskusje dotyczyły pomysłów na alternatywę dla istniejącego zachodniego paradygmatu ekonomicznego.

Steele uważa, że ​​rzeczywisty koszt wytwarzania produktów powinien zostać uwzględniony w koszcie produktu.

Jako przykład wspomniał, że stosowanie niebezpiecznych substancji rakotwórczych w produkcji smartfonów może prowadzić do raka wśród pracowników fabryki telefonicznej i że koszt tego nowotworu powinien być wliczony w cenę telefonu.

Różne strony uzgodniły, że na przykład koszty zanieczyszczenia muszą być w całości ponoszone przez zanieczyszczających.
Panowała powszechna zgoda co do tego, że obecny system prywatnych banków centralnych musi niszczyć i kończyć planetę.

Azjatyckie źródło informacji o CIA biorące udział w dyskusji stwierdziło, że kraje ASEAN (Singapur, Malezja, Tajlandia, Brunei, Indonezja, Filipiny, Kambodża, Laos, Wietnam i Myanmar) przygotowują się do prywatyzacji procesu Początek banków centralnych.

Nie było jednak sporów dotyczących kryptowalut.

Przedstawiciel tajnego stowarzyszenia azjatyckiego powiedział, że w lutym 2017 r. Chińczycy postanowili zaprzestać wspierania kryptowalut, ponieważ obawiali się, że „nieuczciwa sztuczna inteligencja” będzie w stanie „przejąć nad nimi kontrolę, a tym samym przejąć kontrolę nad ludzkim społeczeństwem „.

Jednak przedstawiciel tajnego stowarzyszenia azjatyckiego powiedział, że byli gotowi poprzeć ideę WDS dla kryptowaluty wspieranej złotem, ale tylko wtedy, gdy otrzymali dowód, że złoto faktycznie istniało.

WDS obiecał dostarczyć Azjatom szczegółowe dowody w postaci statystycznie poprawnego zestawu podstawowych próbek.

Złote złoża znajdują się w Bougainville, w Indonezji i gdzie indziej i nie są związane z legendarnymi jaskiniami już wydobytego złota „Globalne Rachunki Zabezpieczeń”.

Są one wydobywane z wykorzystaniem przyjaznej dla środowiska technologii.

W każdym razie nawet obecne kryptowaluty, które wspierają tylko komputery i psychologia człowieka, odstraszają właścicieli istniejącego systemu finansowego.

Na przykład w Arizonie, na Florydzie i w Wyoming można obecnie płacić podatki za pomocą kryptowalut, pomimo ich zmienności.

Nie potrwa to długo, zanim pójdą inne państwa.

Właśnie dlatego Agustin Carstens, dyrektor generalny Banku Rozrachunków Międzynarodowych (BIS), banku centralnego banku centralnego, powiedział w swoim pierwszym publicznym wystąpieniu 6 lutego: „Jeśli władze nie podejmą działań prewencyjnych, kryptowaluty mogą być ściślej powiązane z głównym systemem finansowym. Co najważniejsze, szybki wzrost kryptowalut nie może negować roli banków centralnych jako administratorów zaufania publicznego, a prywatne tokeny cyfrowe udające waluty nie powinny podważać tego zaufania. „

https://www.bloomberg.com/news/articles/2018-02-06/bis-chief-sees-strong-case-for-intervening-on-cryptocurrencies

Nawiasem mówiąc, BIS to miejsce, w którym kolidują teorie spiskowe i tak zwane mainstreamowe wiadomości.

Publikacje takie jak The Wall Street Journal i The Financial Times są pełne artykułów o niejasnych ogłoszeniach BIS dotyczących całej planety, ale BIS nie jest odpowiedzialny przed żadnym rządem na ziemi i nikt ich nie wybrał (możesz to potwierdzić za pomocą Połączenie BIS +41 61 280 8080).

Druga kwestia dotyczy tego, że zmanipulowane giełdy, skandal z Liborem, szok Lehmana itd. Podważyły ​​już zaufanie, które ktoś kiedykolwiek w nie włożył.

W każdym razie źródła Pentagonu mówią: „Nowy globalny system finansowy nadchodzi, gdy Kabbalah Deep Underground Military Bases (DUMBs), laboratoria, satelity, podwodne bazy i inne zasoby wojskowe zostały zniszczone.

Przygotowania do nowej waluty panafrykańskiej postępują również po tym, jak „Zimbabwe jest stabilne politycznie, a jego dolar staje się walutą rezerwową dla Afryki, ponieważ długoletni przywódca opozycji Morgan Tsvangirai nie żyje” – czytamy w źródłach.

Wydarzenia takie jak wszystkie powyższe, a zwłaszcza początek złotego handlu juanem, powodują, że Loża Masońska P2, władca starego systemu petrodolarowego, prowadzi negocjacje pokojowe z Towarzystwem Białego Smoka.

P2 zalecono ogłoszenie rocznego lub jednorazowego anulowania wszystkich długów na całym świecie oraz redystrybucji nielegalnie nabytych aktywów jako punktu wyjścia dla nowego paradygmatu finansowego.

Zostali również poproszeni o poinstruowanie swoich ONZ, G7, Banku Światowego i innych oddziałów, aby ogłosili wielomiliardową kampanię na rzecz ocalenia planety.

W tym celu należy stworzyć nowo utworzone, zorientowane na wyniki i przejrzyste zarządzanie przyszłym biurem planowania, które wdraża te plany w porozumieniu z ludźmi na Ziemi.

W tej chwili nie uzyskano pozytywnej odpowiedzi od P2, więc proces końcowego usuwania ze wszystkich pozycji mocy będzie kontynuowany aż do zakończenia.

Obalenie rudy-satanisty i masowego mordercy Benyamina Netanjahu po oskarżeniu przez izraelską policję będzie kolejnym krokiem w tym procesie.
Netanjahu dąży do przetrzymywania izraelskich obywateli żydowskich jako zakładników, grożąc samobójczą wojną z Iranem.

 Jednak żydowskie źródła CIA twierdzą, że Netanjahu nieuchronnie trafi do więzienia i „jeśli mahia Khaazarian Netanyahu pójdzie do więzienia, nie wyjdzie z tego żywy.

Wygląda na to, że Żydzi w końcu się obudzili, że po tysiącach lat nadal znajdują się w niewoli babilońskiej iw końcu zostają uwolnieni.

W tym kontekście niedawny „Shooting Incident” Florydy wydaje się być próbą zastraszenia Żydów do podporządkowania sobie.

Oto źródła Pentagonu: „To nie była zwykła szkolna strzelanina, ale przesłanie dla żydowskiej mafii, ponieważ Parkland, Florida High School to 40% Żydów, a 5 z 17 zmarłych to Żydzi”.

Wiele mówi o stanie USA, że istnieje coś takiego jak „normalne strzelanie do szkoły”.

każdym razie, źródło to mówi: „Parkland jest także szpitalem w Teksasie, który leczył Johna F. Kennedy’ego, kiedy go zastrzelono, więc było to również przesłanie dla krzaków i Izraela.

Źródło to informuje nas również, że „aktor antytrumpowy Robert De Niro mógłby zostać ujawniony jako klient międzynarodowego pierścienia prostytucji dla nieletnich”.

Źródło Pentagonu mówi także, że NSA potwierdziło, że prezydent USA Donald Trump wygrał referendum z 70 milionami głosów, w porównaniu z 57 milionami dla Hillary Clinton.

Chcemy, aby Trump był najlepszy, ale wciąż trudno jest zobaczyć, jak Waszyngton będzie mógł uniknąć formalnej deklaracji bankructwa.

Źródło: http://www.dinardaily.net/t71221-financial-mega-battle-to-escalate-inlate-lebruary-early-march

Übersetzt mit www.DeepL.com/Translator Przetłumaczone za pomocą www.DeepL.com/Translator

Wypowiedz się