Synagoga Szatana: tajna historia żydowskiej dominacji świata cz. III

3 Synagoga szatanaPrezentujemy Państwu trzecią cześć słynnej książki pt: „Synagoga Szatana: tajna historia żydowskiej dominacji świata”, czyli historię zawładnięcia światem przez chazarskich satanistycznych bankierów w „pigułce”, w tłumaczeniu Oli Gordon.

Przystępna dla każdego i każdemu wykładająca kawę na ławę, w ciągu zaledwie jednego dłuższego wieczoru – to właśnie sprawia, że Synagoga Szatana jest lekturą obowiązkową, którą to Państwo, powinniście wysyłać wszelkim niedowiarkom, którzy FAKTY nazywają prześmiewczo i na swą zgubę „teoriami spiskowymi”.

Serdeczne podziękowania dla Oli Gordon za to, że zaszczyca nas tak mocnymi ale i koniecznymi do przestudiowania lekturami. Część pierwsza i druga pod linkami:

 Synagoga Szatana: tajna historia żydowskiej dominacji świata – część I

Synagoga Szatana: tajna historia żydowskiej dominacji świata – cześć II

Redakcja KIP

 

Cześć III

3 Synagoga szatana 2
1939

IG Farben, wiodący producent chemikaliów na świecie i największy niemiecki producent stali dramatycznie zwiększa produkcję. Ta zwiększona produkcja jest niemal wyłącznie wykorzystywana do zbrojenia Niemiec do II wojny światowej.

Tą firmą zarządzają Rotszyldowie i wykorzystują Żydów i innych zniechęconych ludzi jako niewolniczą siłę roboczą w obozach koncentracyjnych. Co ciekawe, I G Farben wykreowała także gaz cyklon B, który będzie rzekomo wykorzystywany do eksterminacji Żydów.

W Niemczech od kiedy Hitler doszedł do władzy, odnosił fenomenalne sukcesy gospodarcze. Miało to miejsce dzięki odstawieniu międzynarodowych żydowskich bankierów i prowadzeniu handlu wymiennego, wymianie nadwyżki niemieckich towarów za nadwyżkę towarów w innym kraju koniecznych dla Niemiec, nie zaciągając żadnych długów po obu stronach.

On, podobnie jak Abraham Lincoln przed nim, po prostu emitował niezbędny pieniądz z upoważnienia niemieckiego rządu, opartego na produktywności niemieckiej siły roboczej, a nie na pustych obietnicach międzynarodowych żydowskich bankierów, którzy nie mogli funkcjonować w kraju bez długów.

W wyniku tej polityki, Niemcy mogły regenerować życie społeczne i duchowe wszystkich obywateli. Mówiąc prosto, kiedy można pomóc narodowi, naród z kolei też pomoże, bo jest szczęśliwy, bo jest szanowany, a zatem ma szacunek do siebie.

Ponieważ Niemcy były rządzone z korzyścią dla Niemców, w przeciwieństwie  do korzyści dla żydowskich bankierów, obywatele Niemiec mogli Niemcy uczynić najpotężniejszym i najbogatszym krajem Europy w ciągu zaledwie 7 lat.

Przykład tego w jaki sposób Hitler to osiągnął opisuje William Gayley Simpson w książce z 1978 roku „W którą stronę, zachodni człowieku?” [Which Way Western Man?], w której stwierdza:

„Niemiecki chłop, który był na skraju całkowitej ruiny, dostał szanowany status jako dostawca żywności dla narodu, jego ziemia uwolniona z uchwytu żydowskiego lichwiarza, i podjęto środki by zagwarantować, że powinna „na stałe pozostać w posiadaniu jednej rodziny, przekazywana przez ojca na syna”.

Żydzi nie mogli pozwolić by to kontynuowano, bo wiedzieli, że to oznacza śmierć ich napędzanego przez pieniądz systemu, i dlatego w tym roku poważnie rozpoczyna się II wojna światowa. ]

To nie jest wojna między Niemcami i aliantami, to jest wojna między Niemcami i żydowską potęgą pieniądza, która rządzi przywództwem sojuszniczym i wykorzystuje je i media w propagowaniu wśród ludności sojuszników nienawiści do Niemców.

22 maja Anthony Crossley, konserwatywny członek parlamentu z Oldham, wygłasza następujące oświadczenie w Izbie Gmin na temat sytuacji Arabów w wyniku ich żydowskich prześladowań w Palestynie:

„Nie uważam by w ogóle była jakakolwiek debata w tej Izbie, kiedy ta Izba miałaby uzasadniony powód wezwania arabskiego mówcy, by wyjaśnił arabski punkt widzenia, z punktu widzenia własnych rodaków w jego kraju. . .

Nie ma żadnego arabskiego członka parlamentu. Nie ma żadnych arabskich wyborców mających wpływ na swoich członków parlamentu. Nie ma żadnej arabskiej kontroli nad dziennikami w jego kraju. Niemal niemożliwa jest publikacja pro-arabskiego listu w Timesie.

W City nie ma żadnego arabskiego banku zarządzającego wielkimi finansami. Nie ma żadnej arabskiej kontroli nad reklamami w dziennikach w tym kraju. Nie ma żadnych arabskich byłych sekretarzy, którzy po kolei mogliby grzmieć na rząd w czasie debaty, z powodu popełnionych przez nich błędów w przeszłości.

I na zakończenie, chcę by sekretarz ds. kolonii zwrócił na to uwagę, jutro wieczorem ma być transmisja. On sam będzie przedstawiał rządowy punkt widzenia. Ma być szacowny członek z Don Valley by przedstawić oczywiście syjonistyczny punkt widzenia. Ma być szacowny członek z Carnarvon Boroughs wspierający syjonistyczny punkt widzenia. Ale nie będzie żadnego zwolennika Arabów, który mógłby przedstawić ich punkt widzenia”.

15 sierpnia, mniej niż 3 miesiące później, Anthony Crossley zginie w akcji na wybrzeżu Danii, kiedy dołączył do Brytyjskich Sił Zbrojnych tuż po wybuchu II wojny światowej.

1940

Hansjurgen Koehlerin w książce “Wewnątrz Gestapo” [Inside The Gestapo] pisze co następuje o Marii Annie Schicklgruber, babce Adolfa Hitlera:

„Mała dziewczynka . . . przybyła do Wiednia i została służącą. . . w posiadłości Rotszylda. . . i nieznanego Hitlerowi dziadka trzeba by prawdopodobnie szukać w tym wspaniałym domu”.

To samo powtórzył Walter Langer w książce „Umysł Hitlera” [The Mind Of Hitler], w której stwierdził:

„Ojciec Adolfa, Alois Hitler, był nieślubnym dzieckiem Marii Anny Schicklgruber. . . Maria Anna Schicklgruber mieszkała w Wiedniu kiedy został poczęty. Wtedy pracowała jako służąca w domu barona Rotszylda. Kiedy tylko rodzina dowiedziała się o jej ciąży, odesłano ją z powrotem o domu. . . gdzie urodził się Alois”.

Idea iż Hitler mógł być nieślubnym Rotszyldem wydaje się niedorzeczna, ale nie da się zaprzeczyć, że jednym z głównych sukcesów Hitlera była emigracja Żydów do Palestyny, coś co było także jednym z celów Rotszyldów. Rotszyldowie wiedzieli, że kraj bez populacji byłby bez znaczenia.

Co więcej, propaganda jaką Żydzi zdobyli w II wojnie światowej przyspieszyła program Rotszyldów o żydowskim suprematyzmie, bardziej niż jakiekolwiek inne wydarzenie w historii.

W tym roku William Joyce przebywając na dobrowolnym wygnaniu w Niemczech wydaje książkę „Zmrok nad Anglią” [Twilight Over England], w której tak pisze o żydowskim charakterze:

„Twardy jak diament materializm, spryt do udawania mistycyzmu, najwyższa pogarda dla innych ras, kompletny brak poszanowania dla praw innych ludzi, spryt do naśladowania i improwizacji, pogarda dla każdej pracy nie związanej z wysokimi zyskami, wielka energia do robienia pieniędzy, nienawiść do wszelkiego nacjonalizmu oprócz własnego, wysoki stopień lojalności wobec własnej rodziny i własnej społeczności, niezachwiana wiara w moc korumpowania Gojów, genialna zdolność do intryg, i żałosna niezdolność dotrzymania kroku w żadnej głębszej myśli czy wyższym idealizmie, są głównymi cechami żydowskiej rasy. O tych wszystkich atrybutach można by pisać całe tomy, ale wystarczy wyrazić wypadkową tych sił tylko poprzez następujące cechy:

1. Niezdolność do uniknięcia tworzenia państwa w państwie.

2. Całkowita niezdolność do postrzegania ich Gojów-gospodarzy jako posiadających równe prawa jak ich własne.

3. Z góry określona specjalizacja we wszystkich tych procesach, które przynoszą zysk. Stąd w kapitalizmie niemal wyłączne zajmowanie się finansami, dystrybucją i wymianą, tak różnych od przemysłu produktywnego. Praca zawodowa wykonywana albo dla zysku, albo dla awansu społecznego.

4. Naturalna skłonność do wykorzystywania awansu społecznego i ekonomicznego do celów zdobycia władzy politycznej.

5. Bezbożny strach przed nacjonalizmem, jako czynnik który zwróci uwagę na ich charakter rasowy i ujawni ich działania.

6. Umyślne degradowanie standardów kultury w kraju ich zamieszkania.

7. Eliminacja poprzez konkurencję Aryjczyka, który tylko chce mieć wystarczająco dla siebie, a nie więcej niż ktoś inny.

Te wypadkowe wydają się przejawiać w każdym zamieszkiwanym przez Żyda kraju „.

1941

Prezydent Roosevelt wciąga Amerykę w II wojnę światową odmawiając dalszej sprzedaży Japończykom stalowego złomu czy ropy. Japonia jest w toku wojny z Chinami, i bez złomu i ropy wie, że nie będzie w stanie kontynuować tej wojny. Roosevelt z kolei wie, że ten bojkot ekonomiczny sprowokuje Japończyków do ataku na Amerykę, co w końcu wydarzyło się w Pearl Harbor.

Co ciekawe, jeszcze w 1939, prezydent Roosevelt robił co tylko mógł by wpędzić Amerykę do wojny w Europie, żeby akceptowano Żydów w Ameryce i na świecie, ale kiedy to się nie udało, wiedział iż musi spróbować innej taktyki. I to oczywiście wydarzyło się w Pearl Harbor.

Sir Josiah Stamp, dyrektor Banku Anglii w latach 1928-1941, wydaje następujące oświadczenie na temat bankowości:

„Nowoczesny system bankowy kreuje pieniądz z niczego. Ten proces jest, być może, najbardziej zdumiewającym kuglarstwem jaki w ogóle wymyślono. Bankowość poczęła się z nieprawości i urodziła się z grzechu. Bankierzy są właścicielami świata. Odbierzcie im go, a zostawcie moc kreowania pieniądza, i jednym pociągnięciem pióra wykreują tyle pieniędzy by kupić go od nowa. . .

Odbierzcie im tę wielką moc i znikną wszystkie wielkie fortuny takie jak moja, i one powinny zniknąć, bo wtedy świat byłby lepszy i szczęśliwszy do życia. Ale jeśli dalej chcecie być niewolnikami banków i płacić cenę własnego niewolnictwa, to pozwólcie bankierom kreować pieniądz i kontrolować długi”.

1942

Prescott Bush, ojciec i dziadek przyszłych amerykańskich prezydentów George’a Herberta Walkera i George’a W, miał odebrany majątek zgodnie z Aktem o „Handlu z wrogiem”. Finansował z Ameryki Hitlera, podczas gdy amerykańskich żołnierzy zabijali niemieccy żołnierze. Co ciekawe, ADL nigdy za to nie krytykuje nikogo z rodziny Bushów.

8 maja Jewish Chronicle publikuje artykuł redakcyjny, w którym chełpliwie stwierdza:

„Z Hitlerem toczyliśmy wojnę od pierwszego dnia kiedy doszedł do władzy”.

Faktycznie, 3 grudnia Chaim Weizmann, przewodniczący Światowego Kongresu Żydów, wygłasza w Nowym Jorku następujące oświadczenie:

„Nie zaprzeczamy, i nie boimy się przyznać, że ta wojna jest naszą wojną, i że toczy się o wyzwolenie żydostwa. . . mocniejszy niż wszystkie fronty razem jest nasz front, ten żydostwa. Nie tylko udzielamy tej wojnie finansowego wsparcia na którym opiera się cała produkcja wojenna.

Nie tylko zapewniamy naszą pełną propagandę, którą jest energia moralna, która umożliwia jej kontynuację.

Gwarancja zwycięstwa głównie opiera się na osłabieniu sił wroga, na zniszczeniu go w jego własnym kraju, własną wytrzymałością.

I jesteśmy koniem trojańskim w twierdzy wroga. Tysiące Żydów mieszkających w Europie stanowią główny czynnik w niszczeniu naszego wroga. Tam nasz front jest faktem, i najcenniejszą pomocą w zwycięstwie”.

Leonard Goldenson zakład sieć TV ABC i jako prezes dogląda jej sukcesu.

1943

18 lutego syjonista Izaak Greenbaum, szef Komitetu Ratunkowego Agencji Żydowskiej, w przemówieniu w Radzie Syjonistycznej stwierdza:

„Gdyby mnie zapytano, czy dałbyś fundusze z UJA (United Jewish Appeal) na ratowanie Żydów, odpowiedziałbym nie, i mówię jeszcze raz – nie!”

Dalej mówi:

„Jedna krowa w Palestynie jest warta więcej niż wszyscy Żydzi w Polsce!”

To nie jest żadne zaskoczenie, bo syjonizm i nazizm miały podobne cele. Oba chciały by Żydzi opuścili Niemcy.

Ale syjonistów nie interesowali Żydzi, którzy nie chcieli wyjechać do Palestyny, i uważali, że bardziej korzystne będzie doprowadzenie do tego, by ci Żydzi zostali umieszczeni w obozach koncentracyjnych, żeby wystraszyć Żydów na świecie na tyle, by uciekali do Palestyny, do czego nagabywali, jako jedyne państwo gdzie mogli być bezpieczni.

1944

6 listopada zostaje zamordowany Lord Moyne, brytyjski minister-rezydent na Bliskim Wschodzie. Sprawcami tego mordu są dwaj członkowie żydowskiej grupy terrorystycznej, Gangu Sterna, dowodzonego przez przyszłego premiera Izraela, Yitzhaka Shamira. Jest on także odpowiedzialny za próbę zamachu w tym samym roku na życie Harolda MacMichaela, komisarza Brytyjskiego Mandatu w Palestynie.

Co ciekawe, on również jest autorem kolejnej udanej egzekucji w tym samym roku na przedstawicielu ONZ na Bliskim Wschodzie, księciu Folke Bernadotte, który, mimo że załatwił zwolnienie 21.000 więźniów z niemieckich obozów w czasie II wojny światowej, przez Yitzaka Shamira i jego terrorystycznych kolaborantów był postrzegany jako antysyjonista.

W Bretton Woods, New Hampshire, Międzynarodowy Fundusz Walutowy (IMF / MFW), i Bank Światowy (początkowo nazywany Międzynarodowy Bank Odbudowy i Rozwoju albo IBRD – nazwa „Bank Światowy” nie została faktycznie przyjęta do 1975), zostają uznane z pełną zgodą Stanów Zjednoczonych.

Głównymi architektami systemu Bretton Woods, a tym samym MFW, są Harry Dexter

White i John Maynard Keynes. Ciekawe jest to, że Harry Dexter White, który zmarł w 1946, zostanie zidentyfikowany jako sowiecki szpieg, którego kryptonim był „Jurysta”, 16 października 1950 roku w memorandum FBI, a jeśli chodzi o Maynarda Keynesa, jest Brytyjczykiem.

Co zasadniczo zrobiły MFW i Bank Światowy, było powtórzeniem na światową skalę tego co w 1913 ustanowił Akt o Federalnej Rezerwie w Ameryce. Utworzyły kartel bankowy składający się z prywatnych banków centralnych świata, które stopniowo przejmowały władzę, żeby dyktować politykę kredytową bankom wszystkich krajów.

W ten sam sposób Akt o Federalnej Rezerwie autoryzował kreację nowej krajowej waluty fiducjarnej zwanej banknotem Federalnej Rezerwy, MFW otrzymał pełnomocnictwo emisji światowego pieniądza fiducjarnego zwanego „Specjalnym Prawem Cągnienia” albo SDR [Special Drawing Rights]. Kraje członkowskie skończą pod naciskiem by ich waluty były w pełni wymienialne za SDR.

MFW jest kontrolowany przez radę gubernatorów, którymi są albo szefowie różnych banków centralnych, albo szefami różnych departamentów skarbu zdominowanymi przez ich banki centralne. Również siła głosów w MFW daje Stanom Zjednoczonym i W Brytanii (Rezerwa Federalna i Bank Anglii) skuteczną nad nim kontrolę.

1945

16 lipca zostaje przeprowadzony pierwszy udany test bomby atomowej w Trinity, 300 km na południe of Los Alamos. Jej twórca, J Robert Oppenheimer, Rotszyld, stwierdza pełen podziwu:

„Stałem się śmiercią, niszczycielem świata”.

Ma rację, w ciągu miesiąca, kolejne detonacje nad Hiroszimą i Nagasaki w Japonii, powodują śmierć 140.000 ludzi w Hiroszimie i 80.000 w Nagasaki.

Koniec II wojny światowej. Mówi się, że kontrolowane przez Rotszylda fabryki IG Farben nie stanowiły szczególnego celu w atakach bombowych na Niemcy. Co ciekawe, po zakończeniu wojny, kiedy części Niemiec leżały w ruinach, okazało się, że doznały tylko 15% zniszczeń.

Funkcjonujące po II wojnie światowej trybunały do przeprowadzenia śledztwa w sprawie zbrodni nazistowskiego reżimu, cenzurowały wszelkie materiały świadczące o zachodniej pomocy udzielanej Hitlerowi, takiej jak ta Prescotta Busha.

Rotszyldowie robią wielki krok w kierunku realizacji ich celu – światowej dominacji, z ich trzecią jawną próbą ustanowienia rządu światowego, w tym roku zostaje aprobowana druga „Liga Narodów”, nazywana „Narodami Zjednoczonymi”.

1946

3 stycznia dokonuje się egzekucji na Williamie Joyce. Kiedy czeka na tę egzekucję, wygłasza ostatnie oświadczenie:

„W śmierci tak jak w tym życiu, sprzeciwiam się Żydom, którzy wywołali tę ostatnią wojnę: sprzeciwiam się siłom ciemności jakie reprezentują. Ostrzegam naród brytyjski przed agresywnym imperializmem Związku Sowieckiego. Niech Brytania stanie się znowu wielka, i w chwili największego niebezpieczeństwa dla Zachodu, niech standard Hakenkreuz (swastyka) podniesie się z kurzu, ukoronowany historycznymi słowami: “Ihr habt doch gesiegt” (faktycznie wygraliście). Jestem dumny że umieram za swoje ideały, i jest mi przykro za synów Brytanii, którzy zginęli nie wiedząc dlaczego”.

12 lutego brytyjskie służby specjalne otrzymują z wiarygodnego źródła w Palestynie telegram z informacją, że gang Sterna

„Szkoli członków mających przybyć do Anglii w celu dokonania egzekucji na członkach rządu Jego Królewskiej Mości, zwłaszcza na p. Bevinie (brytyjski minister spraw zagranicznych Ernest Bevin)”.

22 lipca przyszły premier Izraela, aszkenazyjski Żyd David Ben-Gurion, rozkazuje kolejnemu przyszłemu premierowi Izraela, aszkenazyjskiemu Żydowi Menachemowi Beginowi, dokonanie ataku terrorystycznego na King David Hotel w Palestynie, żeby spróbować wypędzić Brytyjczyków. W wyniku tego ginie 91 osób, w większości cywilów: 41 Arabów, 28 Brytyjczyków, 17 Żydów i 5 innych. Rannych zostaje 45 osób.

Kiedy prominentny dziennikarz Russell Warren Howe, zapytał Menachema Begina czy uważał się za ojca terroryzmu na Bliskim Wschodzie, ten odpowiedział z dumą:

„Nie, na całym świecie”.

60 lat później, 22 lipca 2006, kolejny przyszły premier Izraela, Benjamin Netanyahu, razem z licznymi innymi przedstawicielami izraelskiego rządu, dedykują tablicę na miejscu tego terrorystycznego okrucieństwa, która mówi o zamachowcach jako o wojownikach o wolność, których Izrael ma podziwiać.

Żeby umieścić w perspektywie znaczenie ataku na King David Hotel, było to w czasie największej liczby ofiar w wyniku pojedynczej akcji terrorystycznej w ogóle, i przekroczył ją prawie 40 lat później atak na amerykańskie baraki w Bejrucie w 1982.

Zostaje znacjonalizowany Bank Anglii, co oznacza, że państwo nabyło wszystkie akcje tego banku, który teraz należy do Skarbu i znajdują się u adwokata Skarbu.

Ale ponieważ rząd nie ma pieniędzy by zapłacić za te akcje, obecnym tajnym akcjonariuszom Banku Anglii oddaje akcje rządowe zamiast pieniędzy za ich udziały. To oznacza, że chociaż państwo teraz otrzymuje zyski operacyjne banku, te zyski są w większości niwelowane przez fakt, że rząd ma teraz płacić odsetki od nowych emitowanych akcji, żeby za nie zapłacić.

A zatem, mimo że Bank Anglii należy teraz do państwa, faktem jest to, że podaż brytyjskiego pieniądza jest nadal niemal w całości w rękach prywatnych, z czego 97% ich w formie dłużnych takiego czy innego rodzaju pożyczek, wykreowanych przez prywatne banki komercyjne.

W rezultacie bank jest w większości kontrolowany i kierowany przez osoby ze świata banków komercyjnych i ekonomii konwencjonalnej. Członkowie Zarządu Dyrektorów, którzy ustanawiają politykę i nadzorują jej działanie, pochodzą niemal w całości ze świata banków, ubezpieczeń, ekonomistów i dużego biznesu, i oczywiście w zarządzie nadal siedzi Rotszyld.

Mimo że Bank Anglii nazywa się bankiem centralnym, teraz zasadniczo jest organem regulującym, który wspiera i nadzoruje istniejący system. Czasami mówi się o nim jako „pożyczkodawcy ostatniej szansy”, bo jedną z jego funkcji jako banku bankierów jest wspieranie każdego banku lub instytucji finansowej, która znajdzie się w trudnej sytuacji, i ma problem z płynnymi aktywami.
Co ciekawe, w tej sytuacji nie ma obowiązku ujawniania szczegółów takich funduszy, żeby uniknąć kryzysu zaufania.

1947

Brytyjczycy którzy przed II wojną światową deklarowali, że nie będzie dalszej emigracji Żydów do Palestyny, żeby chronić Palestyńczyków przed ich terrorem przeciwko nim i brytyjskim żołnierzom, powierzają Palestynę ONZ. ONZ postanawia o partycji Palestyny na dwa państwa, jedno żydowskie i drugie arabskie, z Jerozolimą jako strefą międzynarodową dla obu religii.

Ten transfer ma odbyć się 15 maja 1948. Ale żeby określić kto kontroluje ONZ, należy wiedzieć, że ONZ nie miała prawa oddawać własności arabskich nikomu, i faktycznie mimo że do Żydów należało wtedy tylko 6% Palestyny, rezolucja 181 przyznała Żydom 57% terenu, zostawiając Arabom do których wtedy należało 94%, tylko 43%.

Ataki terrorystyczne na Brytyjczyków w Palestynie trwały nadal. Latem trzech żydowskich terrorystów: Jacoba Weissa, Meira Nakara i Avshaloma Habiba uznano za winnych ataku na więzienie w Acre 4 maja i mieli zostać powieszeni.

W tym samym czasie terroryści z Irgunu, dowodzeni przez przyszłego premiera Menachema Begina, przetrzymywali dwu brytyjskich sierżantów: Mervyna Paice i Clifforda Martina jako zakładników za trzech żydowskich terrorystów. Faktycznie Begin oświadczył:

„Brytyjskich sierżantów powiesimy dokładnie w tym samym czasie kiedy będą umierać nasi”.

Egzekucje na terrorystach żydowskich wykonano, i brytyjskich sierżantów znaleziono również powieszonych na drzewach eukaliptusowych. Kpt D H Gallatti z 23 Szwadronu Polowego Królewskich Inżynierów odcinał jedno z ciał, kiedy został poważnie ranny w wyniku eksplozji. Nieusatysfakcjonowani zabiciem tych brytyjskich żołnierzy, Żydzi podłożyli w ich ciała ładunki.

Co ciekawe, popularny brytyjski dziennik Daily Express opublikował duże zdjęcie wiszących tych żołnierzy, ale teraz tę tytułową stronę usunięto z archiwów tego dziennika. Właścicielem Daily Express jest Richard Desmond, żydowski pornograf.

Gromadzone przez ADL poprzez ich działania szpiegowskie informacje o amerykańskich obywatelach wykorzystane są przez Kommitet ds. Nie-amerykańskich Działań. Przewodnicząca podkomisji, Clare Hoffman, odrzuca raporty ADL na temat podejrzanych komunistów jako „pogłoski”.

W październiku aszkenazyjski Żyd Albert Einstein pisze list otwarty do ONZ zachęcający do zniszczenia wszystkich rządów narodowych, by zastąpiono je jednym rządem światowym, kierowanym przez ONZ.

W dzienniku pod datą 21 lipca, prezydent Harry S Truman wpisuje:

Żydzi nie mają poczucia proporcji, ani nie są w stanie oceniać spraw światowych. Dowiaduję się, że Żydzi są bardzo, bardzo egoistyczni. Nie obchodzi ich ilu zamorduje się, albo źle potraktuje Estończyków, Łotyszów, Finów, Polaków, Jugosłowian czy Greków, jako (po wojnie) przesiedlonych ludzi, tak długo jak Żydzi będą traktowani szczególnie. Ale kiedy już zdobędą władzę – fizyczną, finansową czy polityczną – to ani Hitler ani Stalin nie znajdzie na nich nic za okrucieństwo czy znęcanie się nad słabszym.

1948

Wiosną tego roku Rotszyldowie przekupują prezydenta Harry’ego S Trumana (33 prezydent USA 1945-1953) żeby uznał Izrael jako suwerenny kraj, łapówką w wysokości $2.000.000 przekazaną mu na kampanię wyborczą.

O północy 14 maja w Tel Awiwie zostaje oficjalnie „ogłoszone” państwo Izrael. 11 minut później prezydent Truman ogłasza Stany Zjednoczone jako pierwszy uznający go obcy kraj.

Później Truman wyznaje przyjaciołom, że chciał uznać państwo żydowskie w „pierwszej godzinie jego narodzin”, ale naciskany przez dziennikarzy na ten temat, odmawia dalszej rozmowy o swoim pro-żydowskim stanowisku.

Pokazana zostaje flaga Izraela. Godłem na niej jest niebieskiego koloru wersja Rotszylda, „czerwony heksagram”. Ma niebieski brzeg na górze i na dole, który przedstawia rzeki Nil i Eufrat. Umieszczone są one po to, by jasno pokazać żydowskie ambicje terytorialne: Izrael zgodnie z granicami biblijnymi. To oczywiście oznacza włączenie do Izraela Iraku, Syrii, Jordanu, Libanu i części Arabii Saudyjskiej.

To użycie heksagramu Rotszylda kamufluje się, kiedy w mediach Rotszylda mówi się o nim jako o „gwieździe Dawida”.

Ale dla każdego mającego wiedzę na temat symbolizmu ezoterycznego jest jasne, że ten heksagram wykorzystywano w starożytnych religiach jako symbol „Molecha” (opisanego jako demona niechętnego poświęcenia / ofiary, i jest także imieniem kamiennej sowy, przedmiotu elitarnego kultu w Bohemian Grove), i “Astaroth” (opisanego jako Lord Skarbnik Piekła). Ponieważ składa się z 6 linii, ma 6 trójkątnych pól i 6 wierzchołków, powszechnie uważa się go za symbol szatana.

Co ciekawe, heksagram używany jest również jako symbol Saturna, którego zidentyfikowano jako ezoteryczne imię dla „szatana”.

Czy to nie wskazuje na to, że każdy zabity w imię Izraela, w rzeczywistości stanowi ofiarę dla ich boga, szatana? Ponadto, żydowski szabat jest w sobotę, która pierwotnie znana była jako Dzień Saturna.

Podsumowując, heksagram na izraelskiej fladze przedstawia liczbę bestii 666, jest to starożytny symbol szatana, znanego także jako Saturn, a żydowski dzień religijny jest w Dzień Saturna.

Wczesnym rankiem 19 kwietnia, 132 żydowskich terrorystów z gangu Irgun, pod przywództwem przyszłego premiera Izraela Menachema Begina, i gang Sterna, dowodzony przez przyszłego premiera Izraela Yitzhaka Shamira, brutalnie mordują 200 mężczyzn, kobiet i dzieci, kiedy śpią spokojnie w arabskiej wiosce Deir Yassin.

Żeby uniemożliwić obserwatorom zewnętrznym wykrycie brutalności swoich zbrodni, usiłują spalić niektóre ciała, ale kiedy to ich nie zadowala, wrzucają ich część do studni by ukryć je przed przedstawicielami Czerwonego Krzyża, który pojawią się na scenie następnego dnia, i w końcu opowiedzą o tym światu.

Faktycznie raporty ocalonych można znaleźć w „Raporcie Sekcji Śledztw Kryminalnych”, oznaczone przez rząd palestyński No. 179/110/17/GS datowane 13, 15 i 16 kwietnia, w którym brytyjski oficer śledczy, asystent inspektora generalnego, Richard Catling, stwierdza:

„Spisywanie zeznań opóźnia także histeryczny stan kobiet, które często i wielokrotnie wybuchają płaczem podczas zapisywania ich zeznań. Ale nie ma żadnych wątpliwości, że atakujący Żydzi dokonali wiele okrucieństw seksualnych. Wiele małych dziewczynek zgwałcono, a później zamordowano. Starsze kobiety również molestowano.

Jedna historia dotyczy tej sprawy, kiedy młoda dziewczyna została dosłownie rozerwana na pół. Wiele niemowląt zmasakrowano i zabito.

Widziałem jedną starą kobietę, która podała swój wiek na 104 lata, która została wściekle pobita kolbami w głowę. Kobietom zrywano z rąk bransolety i pierścionki z palców, i odcinano kawałki uszu żeby ściągnąć kolczyki”.

W rezultacie Żydzi nadal nie znoszą Czerwonego Krzyża, i dlatego w przyszłości zawsze blokują ich wjazd na terytorium gdzie angażowali się w konflikt, tak długo jak możliwe, by dać sobie czas na pozbycie się dowodów ich zbrodniczych działań.

Po przekazaniu przez ONZ Palestyny niezależnemu żydowskiemu państwu i niezależnemu arabskiemu państwu 15 maja, Izraelczycy rozpoczynają atak militarny na Arabów (obecnie znanych jako Palestyńczycy) ogłaszając przez megafony Arabom, że jeśli nie odejdą natychmiast, zostaną wymordowani.

800.000 Arabów mających świeżo w pamięci rzeź w Deir Yassin, ucieka w panice. Proszą o pomoc sąsiadujące arabskie państwa, ale one nie chcą się angażować, bo nie mogą się równać z Izraelczykami w kwestii najnowocześniejszej broni dostarczanej przez żydowski reżim stalinowski w Rosji.

Po seriach żydowskich ludobójczych zbrodni wojennych, Żydzi teraz kontrolują 78% byłej Palestyny, w porównaniu do 57% danych im bezprawnie przez rządzoną przez Żydów ONZ.

Arabowie, wielu z nich chrześcijanie, nigdy nie dostaną żadnych odszkodowań za ich domy, nieruchomości i biznesy ukradzione im w czasie tego ludobójstwa, i w rezultacie ci ludzie kończą w slumsowych namiotowych miastach uchodźców.

Ponadto, co najmniej połowa Arabów, w rozpaczliwym pośpiechu ucieka z życiem, pozostawiając za sobą metryki urodzenia.

Wtedy państwo Izrael uchwala prawo, że tylko Arabowie mogący wykazać się obywatelstwem mogą wracać na swoją ziemię, znaną teraz jako Izrael, co oznacza, że tych 400.000 Arabów nie może wracać i stracili własność jaką pozostawili.

Aszkenazyjski Żyd, David Ben-Gurion, jeden z ojców założycieli Izraela i jego pierwszy premier, szczerze opisuje żydowskie cele w swoim dzienniku we wpisie z 21 maja:

„Piętą achillesową arabskiej koalicji jest Liban. Muzułmańska supremacja w tym kraju jest sztuczna i można ją łatwo obalić. Tam powinno się ustanowić państwo chrześcijańskie, z jego granicą południową na rzece Litani.

Z tym państwem podpisalibyśmy traktat sojuszniczy. Dlatego gdybyśmy złamali siłę Legionu Arabskiego i zbombardowali Amman, moglibyśmy wymazać Transjordanię, po niej upadłaby Syria. I gdyby Egipt odważył się wywołać z nami wojnę, zbombardowalibyśmy Port Said, Aleksandrię i Kair.

Dlatego powinniśmy skończyć z wojną i zakończyć konflikt z Egiptem, Asyrią i Chaldeją w imieniu naszych przodków”.

1 października komendant Anton Muller i jego zastępca Emil Lachout, wysłali z Wiednia następujące memorandum do wszystkich zainteresowanych stron:

Military Police Service

Okólnik No. 31/48

Wiedeń, 1 października 1948

Wysyłka 10

Sojusznicze Komisje Śledcze ustaliły, że nikt nie został zabity gazem trującym w następujących obozach koncentracyjnych: Bergen-Belsen, Buchenwald, Dachau,

Flossenburg, Gross-Rosen, Mauthausen i ich satelickich obozach Natzweiler, Neuengamme, Niederhagen (Wewelsburg), Ravensbruck, Sachsenhausen, Stutthof i Theresienstadt. W tych przypadkach możliwe było wykazanie, że zeznania zdobyto torturami, i świadectwa były fałszywe.

To należy wziąć pod uwagę przy przeprowadzaniu śledztw i przesłuchiwań o zbrodniach wojennych.

Rezultaty tego śledztwa powinno się przedstawić byłym więźniom obozów koncentracyjnych, którzy podczas przesłuchań zeznawali o mordowaniu ludzi, zwłaszcza Żydów, gazem trującym w tych obozach koncentracyjnych.

Gdyby upierali się przy swoich zeznaniach, powinno się im postawić zarzuty o składanie fałszywych zeznań.

1949

3 lutego Cholly Knickerbocker, pisząc felieton w swojej kolumnie towarzyskiej w Hearst Press, który pojawił się w NY Journal-American, tak stwierdził na temat Rotszylda, Jacoba Schiffa:

„Obecnie wnuk Jacoba, John Schiff, wybitny członek nowojorskiego towarzystwa, szacuje, że stary utopił około $20.000.000 na końcowy triumf bolszewizmu w Rosji”.

1 października Mao Tse Tsung deklaruje ustanowienie Chińskiej Republiki Ludowej na Tiananmen Square, Beijing. Jest finansowany przez Rotszylda, który utworzył komunizm w Rosji, i kierują nim następujący agenci Rotszylda: Solomon Adler, były funkcjonariusz Skarbu USA, który był sowieckim szpiegiem, Israel Epstein, syn żydowskiego bolszewika uwięzionego przez cara w Rosji za próby podżegania tam do rewolucji, i Frank Coe, czołowy funkcjonariusz należącego do Rotszylda MFW.

16 grudnia Jewish Chronicle cytuje następujące oświadczenie izraelskiego premiera Davida Ben-Guriona:

„Jerozolima nie jest stolicą Izraela i światowego żydostwa, ma aspiracje stania się ośrodkiem duchowym świata”.

1950

Dane ujawniają, że zgodnie z planem Rotszyldów, każdy kraj biorący udział w II wojnie światowej bardzo powiększył swój dług, wprowadzając je dalej pod żydowską kontrolę.

W latach 1940-1950, dług federalny Ameryki wzrósł z $43 mld do $257 mld, o 598%. W tym samym okresie dług Japonii wzrósł o 1.348%, Francji o 583%, i Kanady o 417%.

7 lutego James Paul Warburg arogancko stwierdza co następuje przed Senatem:

„Będziemy mieć rząd światowy, czy nam się to podoba, czy nie. Jedyną kwestią jest to czy osiągniemy go poprzez podbój czy przyzwolenie”.

Tak więc Rotszyldowie przystępują do pracy nad swoim planem globalnego rządu, rozpoczynający się 3-etapowym planem scentralizowania systemu gospodarczego całego świata. Oto te trzy etapy:

 1. Dominacja banku centralnego nad krajowymi gospodarkami na całym świecie
 2. Centralizacja gospodarek regionalnych poprzez super-państwa takie jak Unia Europejska, i regionalne związki zawodowe takie jak NAFTA
 3. Centralizacja gospodarki światowej poprzez Centralny Bank Świata, światową walutę i zlikwidowanie krajowej / narodowej niepodległości poprzez abolicję wszystkich taryf handlowych takich jak Ogólne Porozumienie o Taryfach i Handlu (GATT).

Izrael wprowadza swoje prawo powrotu, gwarantujące każdemu urodzonemu z żydowskiej matki, na całym świecie, prawo zamieszkania w państwie Izrael, ale Palestyńczycy, którzy mieszkali tam przez 1.300 lat, nie mają tego prawa.

John Davitt, były szef działu bezpieczeństwa wewnętrznego w Departamencie Sprawiedliwości, zauważa, że izraelskie służby wywiadu są drugie pod względem aktywności w Ameryce, tuż po sowieckich. Oczywiście obie kontrolowane są przez Żydów.

1951

1 kwietnia powstaje izraelska tajna agencja wywiadu Mossad, która będzie terroryzować świat. Wkrótce Mossad przejmie kontrolę nad swoją amerykańską filią, ADL. Motto Mossadu jest prawdopodobnie najbardziej niepokojącym tajnym mottem służb i brzmi: „Będziecie wywoływać wojny przez oszustwo”.

1952

Izraelski premier David Ben-Gurion nadzoruje projekt w którym całe pokolenie sefardyjskich Żydów w Izraelu zostaje usunięte ze szkół, gdzie uczą się ich aszkenazyjskie odpowiedniki, i w celu uniknięcia podejrzeń ze strony rodziców, te sefardyjskie dzieci zabierane są na „wycieczki szkolne”.

Podczas tych rzekomych „wycieczek” w rzeczywistości aplikuje się im terapię radiacyjną, podobno z uwagi na infekcję liszaja obrączkowego.

A wtedy zezwolona maksymalna dawka promieniowania wynosiła 0,5 rad, zaś te dzieci otrzymały 350 rad, bezpośrednio na głowy. W rezultacie, co najmniej 6.000 z nich umiera wkrótce po tym, pozostałe chorują na ciężkie choroby takie jak nowotwory, epilepsja i psychoza.

Te które żyją jeszcze teraz, jak i wielu z ich dzieci i wnuków, są dotknięte chorobami genetycznymi i mają nowotwory złośliwe.

Jest to próba dokonania ludobójstwa na sefardyjskich Żydach, którzy w Izraelu stanowią podklasę, a aszkenazyjscy Żydzi nawet nazywają ich ‚niggers” [czarnuchy].

23 kwietnia, podczas debaty o prawie imigracyjnym, kongresman John Rankin wygłasza następujące oświadczenie na temat Żydów, znajdujące się w materiałach Kongresu:

„Oni jęczą o dyskryminacji. Czy wiecie kto jest dyskryminowany? Biali chrześcijanie w Ameryce, ci którzy utworzyli ten kraj. . . Komunizm jest rasowy. Mniejszość rasowa przejęła kontrolę w Rosji i wszystkich jej satelitach takich jak Polska, Czechosłowacja i wielu innych krajach które mogę wymienić. W przeszłości oni byli wypędzani praktycznie z każdego kraju w Europie, a jeśli będą wywoływać problemy rasowe w tym kraju i próbować narzucić swój komunistyczny program na chrześcijański naród w Ameryce, nie można powiedzieć co spotka ich tutaj”.

1953

Dwight Eisenhower, o którym w roczniku absolwentów z 1915 Akademii Wojskowej West Point czytamy: „straszny szwedzki Żyd”, zostaje wybrany na prezydenta Stanów Zjednoczonych.

19 czerwca w Ameryce zostaje wykonany wyrok za szpiegostwo na Julius i Ethel Rosenbergach. Zostali złapani na dostarczaniu tajemnic o produkcji bomb atomowych Związkowi Sowieckiemu, krajowi z którym byli bardzo skoligaceni, po spotkaniu Ligi Młodych Komunistów w Ameryce, oczywiście byli Żydami.

N M Rotszyld & Sons zakładają British Newfoundland Corp. Ltd. w celu rozwoju 60.000 mil kwadratowych ziemi w Newfoundland, Kanada, obejmującej elektrownię która produkuje energię z Wodospadu Hamiltona (później zmieniono jego nazwę na Churchilla). W tamtych czasach był to największy projekt konstrukcyjny zorganizowany przez firmę prywatną.

1954

“Afera Lavona”. Izraelscy agenci werbują obywateli egipskich pochodzenia żydowskiego do bombardowania zachodnich celów w Egipcie, i podrzucenia dowodów na Arabów, w wyraźnej próbie zepsucia amerykańsko-egipskich relacji.

Izraelski minister obrony, aszkenazyjski Żyd Pjnhas Lavon zostaje w końcu zdymisjonowany, choć wielu uważa, że naprawdę odpowiedzialny jest David Ben-Gurion.

Jest to pierwszy znany przypadek wykorzystania Żydów wyglądających jak Arabowie do dokonania ataków terrorystycznych, za które później obwiniają Arabów, i przykład w jaki sposób działa w praktyce motto ich tajnych służb: „Będziecie wywoływać wojny poprzez oszustwo”.

W biurze amerykańskiego ambasadora w Tel Awiwie zostaje odkryty ulokowany przez Izraelczyków mikrofon.

W Holandii po raz pierwszy spotyka się Grupa Bilderberg w Hotelu Bilderberg w Arnhem. Grupa ta jest założoną przez Rotszylda międzynarodową organizacją liczącą około 100-200 wpływowych osób, w większości polityków i biznesmenów, którzy spotykają się corocznie i potajemnie, w celu narzucania zakulisowej żydowskiej siły światowej. Regularni uczestnicy przedstawiają politykę globalną, którą delegaci omawiają ze swoimi rządami, które następnie realizują tę politykę.

Spotkania grupy są również po to, by Rotszyld, David Rockefeller i żydowscy figuranci tacy jak Henry Kissinger, mogli sprawdzić potencjalnych liderów krajów, i postanowić, czy chcą ich czy nie chcą, na liderów danych krajów. Na przykład: Bill Clinton był tam w 1991,

Tony Blair w 1993, i Angela Merkel w 2005. Również kandydaci, którzy nie przeszli przesłuchania Bilderberg, tacy jak przyszły kanclerz skarbu Gordon Brown w 1991, i były lider partii konserwatywnej William Hague w 1998.

1955

Izraelski rząd dokonuje tajnych zamachów terrorystycznych na liczne amerykańskie placówki w Kairze, po to by Amerykanie przekonali się, iż odpowiadają za nie Egipcjanie, żeby zaszkodzić relacjom między Stanami Zjednoczonymi i Egiptem.

Edmond de Rotszyld zakłada w Paryżu Compagnie Financiere.

1956

28 października, Menachem Begin, ten od niesławnej masakry w Deir Yassin i przyszły premier Izraela, na konferencji w Tel Awiwie oświadcza:

„Wy Izraelczycy, nigdy nie powinniście być łagodni jeśli chcecie zabijać wrogów. Nie powinniście się nad nimi litować aż zniszczymy ich tak zwaną arabską kulturę, na runiach której zbudujemy własną cywilizację”.

W rezydencji amerykańskiego attaché wojskowego w Tel Awiwie zostaje odkryty podsłuch telefoniczny podłączony do dwóch telefonów.

1957

W czasie połączonej brytyjskiej, izraelskiej i francuskiej inwazji na Kanał Sueski, Ariel Sharon dowodzi jednostkami które mordują egipskich jeńców wojennych, jak również schwytanych przez Żydów cywilnych pracowników sudańskich. W sumie zamordowali i wrzucili do masowych grobów 273 nieuzbrojonych więźniów. Historia o tym tłumiona jest przez prawie 40 lat, do czasu kiedy 16 sierpnia 1995 ujawnia ją londyński Daily Telegraph.

Umiera James de Rotszyld i (własne media Rotszylda) piszą o tym, że przekazuje wielkie fundusze państwu Izrael na wybudowanie budynku parlamentu – Knessetu. Oświadcza, że Knesset powinien być „symbolem, w oczach wszystkich ludzi, stałości państwa Izrael”.

Na s. 219 w książce „Bajki o brytyjskiej arystokracji” [Tales of the British Aristocracy], L G Pine, redaktor Lordostwa Burkego [Burke’s Peerage], stwierdza że Żydzi

„. . . tak blisko związali się z brytyjskim lordostwem, że jest mało prawdopodobne, by te dwie klasy poniosły straty, które nie są wzajemne. Tak blisko powiązani są Żydzi z lordami, że cios wobec Żydów, w tym kraju byłby niemożliwy bez zranienia również arystokracji”.

W Paryżu umiera Maurice de Rotszyld.

1959

W lutym krypto-Żyd Fidel Castro ogłasza się premierem Kuby, po przeprowadzeniu tam komunistycznej rewolucji.

1960

W wydanej w tym roku książce „Impakt – eseje o ignorancji i upadku amerykańskiej cywilizacji” [Impact – Essays on Ignorance and the Decline of American Civilization], Ezra Pound stwierdza:

„Kraj który nie zadłuża się doprowadza lichwiarzy do wściekłości”.

1962

Po decyzji Sądu Najwyższego, 25 czerwca zostaje wprowadzony zakaz odmawiania modlitwy w amerykańskich szkołach publicznych. Ta decyzja sądowa opierała się na sprawie nowojorskiego Żyda o nazwisku Engelin, Engel v. Vitale. Sen. Robert Byrd, demokrata z Zachodniej Wirginii, tak wypowiada się o tej decyzji:

„Czy ma być tak, że mamy być również gotowi do przyjęcia brudnych koncepcji ateizmu? Ktoś majstruje przy duszy Ameryki, wam zostawiam odkrycie kto to jest”.

de Rothschild Frères zakłada Imétalas, firmę-parasol dla wszelkich ich interesów górnictwa mineralnego.

Frederic Morton wydaje książkę „Rotszyldowie” [The Rothschilds], w której pisze:

„Mimo że kontrolują liczne korporacje przemysłowe, handlowe, kopalnicze i turystyczne, ani jedna z nich nie ma w nazwie nazwiska Rotszyld. Jako partnerstwa prywatne, interesy rodzinne nigdy nie muszą, i nie publikują ani jednego zestawienia finansowego, ani żadnego innego raportu o ich sytuacji finansowej”.

1963

4 czerwca prezydent John F Kennedy (35 prezydent USA, 1961 – 1963) podpisuje Nakaz Wykonawczy 11110, przywracający państwu prawo emisji pieniądza, z pominięciem należącej do Rotszylda Federalnej Rezerwy.

Mniej niż 6 miesięcy później, 22 listopada, prezydent Kennedy zostaje zabity przez Rotszyldów, z tego samego powodu jak zginął prezydent Abraham Lincoln w 1865 – chciał drukować amerykański pieniądz dla amerykańskiego narodu, a nie z korzyścią dla ograbiającej z pieniędzy i podżegającej do wojny obcej elity.

Ten Nakaz Wykonawczy 11110 zostaje faktycznie odwołany przez prezydenta Lyndona Bainesa Johnsona, rzekomego krypto-Żyda (36 prezydent USA), jednym z pierwszych aktów na stanowisku prezydenta.

Innym, i prawdopodobnie głównym powodem egzekucji prezydenta Kennedy’ego jest to, że bardzo jasno powiedział premierowi Izraela, Dawidowi Ben-Gurionowi, że w żadnym wypadku nie zgodzi się na Izrael, jako państwo nuklearne. Izraelski dziennik Ha’aretz, 5 lutego 1999, w recenzji książki Avnera Cohena „Izrael i bomba” [Israel and the Bomb] tak napisał na ten temat:

„Mord amerykańskiego prezydenta Johna F Kennedy’ego doprowadził do szybkiego końca ogromnych nacisków amerykańskiej administracji na izraelski rząd o przerwanie programu nuklearnego. . . Według książki, gdyby prezydent żył nadal, wątpliwe byłoby czy Izrael obecnie miałby opcję nuklearną”.

Tu trzeba zauważyć, że żona Kennedy’ego, Jackie, była Żydówką. Ujawnił to Gore Vidal w swojej autobiografii „Rękopis – dziennik” [Palimpsest – A Memoir]. Okazuje się, że ojczym Vidala, Hugh Auchincloss, później ożenił się z matką Jackie – Janet Bouvier.

Tę historię opisał również New York Times 9 listopada 1995.

Coś dla tych którzy widzieli film Olivera Stone’a „JFK„, który pokazał inny wniosek odnośnie powodów egzekucji Kennedy’ego, może chcecie wiedzieć, że Oliver Stone jest Żydem.

I w końcu są pewne spekulacje, że rodzina Kennedy była faktycznie żydowską, która osiedliła się w Irlandii kilka pokoleń wcześniej, choć to nie jest potwierdzone.

Edmond de Rothschild zakłada w Szwajcarii La Compagnie Financière Edmond de Rothschild (LCF) jako bank o kapitale podwyższonego ryzyka. Później rozwija się w bank inwestycyjny i firmę menadżerską z wielu filiami. Żeni się z Nadine i mają syna, Benjamina de Rotszylda.

10 lutego 1963 w amerykańskim Kongresie A S Herlong Jr z Florydy ogłosił Manifest Komunistyczny wymieniający 45 celów. Poniżej lista tych celów do zbadania dzisiaj, by pomóc zrozumieć czy żyjemy w „demokracji”, „republice” czy w „komunie”, która jest, oczywiście, kontrolą mas przez żydowskie interesy.

 1. Amerykanie zaakceptują koegzystencję, jako jedyną alternatywę dla wojny atomowej.
 2. Amerykanie będą gotowi do kapitulacji, zamiast angażowania się w wojnę atomową.
 3. Rozwijać iluzję, że całkowite rozbrojenie Ameryki będzie przejawem siły moralnej.
 4. Pozwolić na wolny handel między wszystkimi krajami niezależnie od afiliacji komunistycznej i tego czy rzeczy zostaną użyte w wojnie.
 5. Przedłużać długoterminowe pożyczki Rosji i sowieckim satelitom.
 6. Zapewnić amerykańskie pożyczki wszystkim krajom bez względu na dominację komunistyczną.
 7. Uznać czerwone Chiny, wpuścić je do ONZ.
 8. Ustanowić Niemcy Wschodnie i Zachodnie jako odrębne państwa pomimo obietnicy Chruszczowa w 1955 rozwiązania problemu niemieckiego poprzez wolne wybory pod nadzorem ONZ.
 9. Przedłużać konferencję w celu zakazu testów atomowych, bo Ameryka zgodziła się na zawieszenie testów na czas trwania negocjacji.
 10. Pozwolić wszystkim sowieckim satelitom na własne przedstawicielstwo w ONZ.
 11. Promować ONZ jako jedyną nadzieję dla ludzkości. Jeśli tę kartę się przepisze, żądajmy by ustanowić jeden światowy rząd z własnymi niezależnymi siłami zbrojnymi.
 12. Sprzeciwiać się każdej próbie zakazu partii komunistycznej.
 13. Pozbyć się wszelkich ślubowań lojalności.
 14. Dalej zapewniać Rosji dostęp do amerykańskiego Urzędu Patentowego.
 15. Zdobyć jedną albo dwie amerykańskie partie polityczne.
 16. Wykorzystywać techniczne decyzje sądów dla osłabienia podstawowych instytucji amerykańskich stwierdzając, że ich działania naruszają prawa obywatelskie.
 17. Przejąć kontrolę nad szkołami. Wykorzystać je jako pasy transmisyjne dla socjalizmu i obecnej propagandy komunistycznej. Zmiękczyć programy szkolne. Przejąć kontrolę nad stowarzyszeniami nauczycieli. W podręcznikach umieścić linię partyjną.
 18. Przejąć kontrolę nad wszystkimi dziennikami studenckimi.
 19. Bunty studenckie wykorzystać do wywoływania protestów publicznych przeciwko atakowanym przez komunistów programom czy organizacjom
 20. Infiltrować prasę. Przejąć kontrolę nad opracowywaniem recenzji książek, artykułami redakcyjnymi, stanowiskami kształtującymi politykę.
 21. Przejąć kontrolę nad kluczowymi stanowiskami w radio, TV i filmie.
 22. Nadal dyskredytować amerykańską kulturę poprzez degradowanie wszelkich form artystycznej ekspresji. Amerykańskie komórki komunistyczne mają zadanie „usunięcia wszystkich dobrych rzeźb z parków i budynków, zastąpienia ich bezkształtnymi, niezgrabnymi i bezsensownymi formami”.
 23. Kontrolować krytyków sztuki i dyrektorów muzeów sztuki. „Nasz plan to promowanie brzydoty, sztuki odrażającej i bezsensownej”
 24. Usunąć wszelkie prawa odnoszące się do plugawości nazywając je „cenzurą” i naruszaniem swobody wypowiedzi i wolności prasy.
 25. Zniszczyć standardy kulturowe moralności poprzez promowanie pornografii i obsceniczności w książkach, czasopismach, filmach, radio i TV.
 26. Homoseksualizm, degenerację i rozwiązłość pokazywać jako „normalne, naturalne i zdrowe”.
 27. Infiltrować kościoły, a objawioną religię zastępować religią „społeczną”. Dyskredytować Biblię i podkreślać potrzebę dojrzewania intelektualnego, które nie wymaga „religijnej kuli / laski”.
 28. Eliminować modlitwę czy jakąkolwiek fazę ekspresji religijnej w szkołach, bo to narusza zasadę „rozdziału kościoła od państwa”.
 29. Dyskredytować amerykańską konstytucję nazywając ją nieadekwatną, staromodną, nie nadążającą za nowoczesnymi potrzebami, barierą w kooperacji między narodami w skali światowej.
 30. Dyskredytować ojców-założycieli Ameryki. Przedstawiać ich jako egoistycznych arystokratów, nie interesujących się „zwykłym człowiekiem”.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    31. Pomniejszać wszelkie formy amerykańskiej kultury i zniechęcać do nauki amerykańskiej historii dlatego, że stanowiła tylko drobną część „dużego obrazu”. Podkreślać historię Rosji od przejęcia jej przez komunistów.
 31. Wspierać każdy ruch socjalistyczny by przejąć scentralizowaną kontrolę nad każdą częścią kultury, edukacji, agencji społecznych, programów społecznych, klinik psychiatrycznych itd.
 32. Wyeliminować wszystkie prawa czy procedury ingerujące w operacje aparatu komunistycznego
 33. Zlikwidować Komitet Izby [Reprezentatów] do Nie-Amerykańskich Działań.
 34. Dyskredytować i w końcu rozwiązać FBI.
 35. Infiltrować i przejąć kontrolę nad związkami zawodowymi.
 36. Infiltrować i przejąć kontrolę nad wielkim biznesem.
 37. Przenieść uprawnienia do aresztowań od policji do agencji społecznych. Wszystkie problemy behawioralne traktować jako zaburzenia psychiczne, które zrozumieć (i leczyć) mogą jedynie psychiatrzy.
 38. Zdominować profesję psychiatryczną i stosować przepisy o zdrowiu psychicznym jako środek zdobywania przymusowej kontroli nad przeciwnikami komunistycznych celów.
 39. Dyskredytować rodzinę jako instytucję. Zachęcać do rozwiązłości i łatwego rozwodu.
 40. Podkreślać potrzebę wychowywania dzieci z dala od negatywnego wpływu rodziców. Uprzedzenia, blokady psychiczne i opóźnienia u dzieci przypisywać tłumiącemu wpływowi rodziców.
 41. Stwarzać wrażenie, że przemoc i bunty są uzasadnionymi aspektami amerykańskiej tradycji, że studenci i grupy szczególnego zainteresowania powinny się zbuntować i użyć „zjednoczonej siły” by rozwiązywać problemy gospodarcze, polityczne czy społeczne.
 42. Obalić wszystkie rządy kolonialne, zanim tubylcze populacje będą gotowe do samorządzenia się.
 43. Umiędzynarodowić Kanał Panamski
 44. Anulować obawy Connally’ego, by Ameryka nie mogła uniemożliwić Trybunałowi Świata przejęcie jurysdykcji nad problemami krajowymi. Trybunałowi Świata przyznać jurysdykcję zarówno nad krajami jak i poszczególnymi jednostkami.

CDN

Tłum. Ola Gordon

 Pierwotne źródło: http://www.conspirazzi.com/e-books/hitchcock-synagogue-satan.pdf

Opublikowano za: https://wolna-polska.pl/wiadomosci/synagoga-szatana-tajna-historia-zydowskiej-dominacji-swiata-cz-iii-2014-06

Wypowiedz się