Dlatego jesteśmy antysemitami

Antysemici

Nigdy nie miałam żadnych uprzedzeń do narodów Niemieckiego i Żydowskiego. Chciałabym się tylko dowiedzieć, dlaczego u obu tych nacji jest tyle POGARDY dla nas…Polaków ???

Jesteśmy dla nich niebezpieczni. Nie znoszą konkurencji…Bo jednym i drugim od dziecka wmawia się, że są półbogami. Jedni uważają się za spadkobierców porządku rzymskiego, drudzy za naród wybrany. Jednak w kryzysowych sytuacjach tylko Polacy potrafią zachować się szlachetnie. Jesteśmy dowodem ich barbarzyństwa.

Boją się nas i swoich tajemnic. Obie te nacje zaczynają rozumieć, że coraz więcej tracą ,chociaż by zawsze było tabu kto jest  wyznania judaistycznego, zmiana nazwisk, ale i posady państwowe i społeczne z górnej półki a teraz zaczyna wychodzić wszystko na światło publiczne i to ich boli..

 I jedni i drudzy bogacili się na naszej pracy, korzystali z niepowodzeń. A ponieważ rośniemy w siłę, gryzą coraz bardziej. Byliśmy świadkami hańby moralnej obu narodów. Jedni wykazali się nadludzkim zbydlęceniem w traktowaniu innych narodów, drudzy wyjątkową utratą własnej godności. Polacy byli świadkami i tego nam nie mogą wybaczyć.

Niemce mają dziejową misję, a by nas cywilizować, Żydzi mają dziejową misję aby nas ograbiać.

Nigdzie indziej nie było tak drakońskich kar za pomaganie Żydom jak w Polsce. Tytuł „Sprawiedliwego wśród narodów świata” otrzymało tez najwięcej Polaków. To byli prawdziwi bohaterowie i dobrze o tym przypominać!

Zbrodniarze 2

Osoby skazane na śmierć za pomoc Żydom :

Norwegia – 0
Włochy – 0
Holandia – 0
Belgia – 0
Francja – 0
Norwegia – 0
Dania – 1
Polska – 30 000

Dodam do tego, że nie jest możliwe by to był przypadek, że co jakiś czas na szczyty władzy dochodzą ludzie (tacy jak np. Tusk ) którzy jeszcze wspierają te nacje w propagowaniu pogardy wobec Polaków i polskości. Czy to nie te nacje, takich właśnie zdrajców, finansują?

14.I.42 Niemcy pod nadzorem SS-Standartenführera Rudolfa Mildnera (od 49 na wczasach w słonecznej Argentynie) w zimny styczniowy dzień wieszają na Rynku w Szczakowej 22 Polskich Kolejarzy (ręce skrępowane drutem kolczastym,usta zagipsowane).

 Zbrodniarze

Wielu myśli że w ratowanie żydów były zaangażowane tylko pojedyncze rodziny, ta jak rodzina Ulmów. Częściej w ratowanie jednego Żyda zaangażowane było od kilkunastu do kilkudziesięciu osób.. Papiery, kryjówki, itd. Większość z nich do dziś nie jest nawet znana. A spalenie żywcem rodziny Kowalskich było szokiem dla mieszkańców okolic Ciepielowa. Polacy byli tak samo jak Żydzi skazani na zagładę, tylko w następnej kolejności. I mimo trudnych warunków – pomagali.

Dziś znaczenie Polski zależeć będzie od tego, czy zdoła wyzyskać należycie swe dary przyrody, czy wytworzy polski handel i przemysł. Bez tego warunku będziemy dla Europy krajem nie społeczeństwem, lecz kolonią dla państw silnych ekonomicznie A za tym pójdzie iluzoryczność naszej niepodległości.

I dlatego jestem dumny , że jestem POLAKIEM oraz że Najjaśniejsza Rzeczpospolita jest moją Ojczyzną. Na Pohybel tym którzy tak jak Róża Von From Poland służy swojej ojczyźnie Szwaboladowi

Czy Żydzi to pamiętają i są nam wdzięczni.Nieee.!, potrafią tylko pluć na Nas i obrażać i żądać odszkodowań na olbrzymie sumy, Powiedzcie Mi jak ja mam ich szanować. I nie mówcie że jestem antysemitą, bo to nie prawda.

ps.

Jedna nieścisłość.

W Polsce za pomoc Żydom nikogo nie skazywano na śmierć. Mordowano bez wyroku.

KOMENTARZE

  • A dlaczego jesteśmy anty złodziejami anty mfijni, anty pedofilscy..?

Powody są bardzo podobne.
Ludzie uczciwi uciskani okradani, pozbawiani życiowych szans są przeciwni tym którzy im to robią.
A dlaczego ofiary bandyckiego rabunku są wrogo nastawieni do bandytów, którzy tego rabunku dokonali ?
A dlaczego nie lubimy morderców i zbrodniarzy (Palestyna, krwawe kolorowe rewolucje…) ?
A dlaczego nie lubiliśmy nazistów po 1939r ?

To proste pytanie i proste oczywiste odpowiedzi.
Pytanie tytułowe jest trywialne a odpowiedź oczywista.

a są uczciwi żydzi ? są na pewno są tak jak byli uczciwi Niemcy w czasach nazistowskich…. niestety takie są prawa odpowiedzialności za lojalność grupową. Lojalność grupowa oznacza współodpowiedzialność za działania grupy (narodu, mafii, grupy, religii)

Oscar 14.01.2018 13:58:26

  • @Oscar 13:58:26

Tak się zastanawiam…gdyby II wojna światowa trwała do teraz. To kogo Niemcy mordowaliby dzisiaj ??? Gdyby już wszystkich zabili.

Husky 14.01.2018 14:05:58

  • Niezła notatka, gdybyś nie zepsuł jej propagandą na poziomie TVPiS.

Widzisz Husky, każdy naród uważa siebie za lepszego od innych, taka już natura ludzka, moje stado jest lepsze od tego drugiego, atawizm który w dawnych czasach pozwalał przetrwać, tworzył mechanizmy obronne dla „mojego stada” względem otoczenia. Z tego mechanizmu wyrasta również patriotyzm, oddać życie by stado przetrwało.

Z drugiej strony takim atawizmom należy przeciwdziałać, budować współpracę między narodami i to czynimy w czasach pokoju.

Prawda jest, że mimo iż tylko na wschód od Niemiec obowiązywał prawo, że za ukrywanie Żydów groziła kara śmierci, stąd i te liczby, że na zachodzie za to nikt nie zginął, to wśród Polaków najwięcej „sprawiedliwych wśród narodów świata”.

Niemcy „cywilizowali” nas poprzez Kościół Katolicki. Mądrzy nasi władcy
wiele wysiłków dołożyli, by uniezależnić nas od Kościoła Niemieckiego.

Notatka byłaby całkiem dobra, gdyby nie wylazła z ciebie znów PiS-owska lemingoza. „…Dodam do tego, że nie jest możliwe by to był przypadek, że co jakiś czas na szczyty władzy dochodzą ludzie (tacy jak np. Lech Kaczyński)…” który stwierdził w Izraelu na spotkaniu z dezerterami z armii Andersa,
https://www.youtube.com/watch?v=x9o9m08F5AE

I tak lemingoza znów zaorała ciekawą jakby nie było notatkę.

A pani Róża, czy nie powiedziała prawdy o tym, że PiS w Polsce mamy problem z demokracją. Przecież Andrzej Duda też w Niemczech oficjalnie mówił, że w Polsce są problemy z demokracją, nieprawdaż? Zgodziła się tylko z prezydentem z ramienia PiS, czyż to nie jest „chwalebne”. Porozumienie ponad podziałami 🙂

Tylko Ryszard (szmalcownik) Czarnecki wyszedł na osła nie wiedząc, co oznacza słowo „szmalcownik”, no ale w PiS znajomość języka polskiego, naszej historii zawsze kulała. Przykład „zaprzaniec” Macierewicza. 🙂

Zawisza Niebieski 14.01.2018 14:15:18

  • @Oscar 13:58:26

Ostatnio czytałem ciekawy artykuł na temat psychopatów.
https://kobieta.onet.pl/zdrowie/psychologia/siedem-oznak-ktore-zdradza-psychopate/nbzdqen#slajd-8

To co mnie uderzyło że wg artykułu opis psychopaty pasuje do odwiecznego stereotypu żyda… każdy sam może to zweryfikować.
Wniosek taki
Psychopatia ma nie tylko podłoże genetyczne ale i podłoże kulturowe, środowiskowe, religijne… to wręcz styl życie, metoda na sukces w życiu…
kopiowana przez dzieci uczące się na podstawie obserwacji postępowania rodziców.

Narodami rządzą psychopaci bo oni są najskuteczniejsi z zdobywaniu „awansu społecznego” aż do władzy włącznie.

Demokracja nie wypracowała jeszcze metody eliminowania psychopatów ze ścieżki prowadzącej do władzy.

To ciekawe i kluczowe zagadnienie na drodze do realnej demokracji.

Oscar 14.01.2018 14:17:35

  • @Zawisza Niebieski 14:15:18

„Kto dopuszcza się zbrodni ZDRADY, szpiegostwa, DENUNCJACJI, lub nieludzkiego prześladowania i krzywdzenia ludności-podlega karze śmierci”
Zbrodniarze 3

Husky 14.01.2018 14:32:50

  • @Husky 14:28:26

Polecam. http://zygumntbalas.neon24.pl/post/117931,polacy-nie-mieli-obowiazku-ratowania-zydow Pzdr.

Repsol 14.01.2018 14:33:42

  • @Autor

„Dlatego jesteśmy antysemitami”. –

— Kto jest, to jest. Ja na pewno nie. I zresztą Pan – o ile dobrze pamiętam – też nie wykazywał oznak wrogości (czy też odwrotnie: jakiejś szczególnej sympatii). Ale jest narracja (tworzona przez żydowskiego pochodzenia historyków i literatów) w tych sprawach bardzo jednostronna, więc trzeba zadać czasem parę pytań.

Pozdrawiam.

zygmuntbialas 14.01.2018 15:23:05

  • @Autor (II)

Napisałem wyżej: „Ale jest narracja (tworzona przez żydowskiego pochodzenia historyków i literatów) w tych sprawach bardzo jednostronna,…”. –
Dodam: Bardzo często jest ta narracja zafałszowana lub wręcz nieprawdziwa.

zygmuntbialas 14.01.2018 15:28:31

Za: http://antykomunista.neon24.pl/post/141985,dlatego-jestesmy-antysemitami

Krzysztof Cierpisz: czy Polacy mieli obowiązek ratowania żydów

(…)Było sporo o ratowaniu Żydów w czasie okupacji niemieckiej. Inż. Krzysztof Cierpisz napisał e-mail, w którym przedstawił swój pogląd na temat polskich obowiązków:

„Z komentarzy wynika, że Polacy mieli obowiązek ratowania żydów. A żydzi byli niewinni. Otóż prawda jest niestety taka, że żydzi byli trzecim agresorem, który do spółki z Niemcami i Sowietami napadł na Polskę. Więc jakikolwiek status „ofiar” im nie przysługuje, bo jeżeli tak, to włączmy do tego i Niemców, i bolszewików. Ławka oskarżonych nie może być pusta, więc siądą na niej też Polacy. I o to chodzi!

Komentatorzy podnoszą emocje związane z „ratowaniem” żydów, a wszyscy przemilczają to, że „ratowanie” BYŁO ZWIĄZANE ZE SZKODĄ DLA POLAKÓW.

Polacy, którzy narażali życie innych Polaków w trakcie tzw. „ratowania”, powinni być surowo napiętnowani, a nawet stać się stroną, która ma ponieść koszty odszkodowawcze za mordy na Polakach i utratę ich mienia. Jeżeli  ktoś chce umierać za żyda, to niech umiera! Ale nie wolno mu narażać życia innych Polaków, bo to jest zbrodnia!

Przeraża mnie atmosfera tych wpisów, gdzie nikt nie podejmuje tego arcyważnego problemu moralno-etycznego oraz materialnego, który tak mocno dotyka nas Polaków, szkód , które zadajemy sami sobie w żydowskim interesie!

Gdyby Francuz, Niemiec, Anglik,…..Szwed  powiedział, że jego współziomek uratował żyda, a przy tym poświecił swoją rodzinę czy choćby sąsiadów, którzy – nocą – wyrywani z łóżek, zostali postawieni pod ściana i rozstrzelani, to na cały kraj rozległoby się święte oburzenie i potępienie. Czymś takim nikt by się tam nie chełpił, nie cmokał i nie układał takich emocjonalnych sytuacji, gdzie jakiś Duńczyk pokazywałby z dumą statystyki zabitych Duńczyków, którzy zostali zamordowani w obronie żydów.

Wszyscy Europejczycy, bez wyjątku, każdego narodu, którzy słyszą o polskich ofiarach poniesionych w trakcie „ratowania żydów” nie kryją swojego zadziwienia i pogardy wobec Polaków. Widocznie podobnie myślą czołowi rabini, którzy wyrażają się o Polakach jako o osłach, którzy muszą służyć żydom. Rabin Izraela powiedział wprost, że Jahwe pozwala Polakom żyć, bo ich zadaniem jest służyć żydom”.

Por. link: http://zygumntbialas.neon24.pl/post/99857,czy-polacy-mieli-obowiazek-ratowania-zydow  – w S24 notka ta została skasowana przez administrację.

Więcej na linku: http://zygumntbalas.neon24.pl/post/117931,polacy-nie-mieli-obowiazku-ratowania-zydow

Wypowiedz się