Benjamin H. Freedman: O pochodzeniu Żydów

Freedman BenjaminNiedawno przedstawiliśmy artykuł Iwo Cypriana Pogonowskiego pt. „Niepewne Pochodzenie Żydów”. Teraz sięgamy do mistrza tej tematyki. Autorem niżej wymienionych słów jest Benjamin H. Freedman, znany w USA po II wojnie św. żydowski historyk, który przeszedł z judaizmu na katolicyzm i przez swoje publikacje został przez media i prasę w USA okrzyknięty „Antysemitą Nr 1″. Freedman był zaciętym antykomunistą i przyjacielem Polaków, w 1971r. otrzymał nagrodę za zasługi od polonijnej organizacji z Salem, (Massachusets) „Anti-Communist Federation of Polish Freedom Fighters”. Znany był jednak przede wszystkim z tego, że atakował syjonistów i uważał, na podstawie prowadzonych przez niego wieloletnich badań naukowych, że Żydzi całkowicie sfałszowali swoje pochodzenie, kłamliwie przypisując sobie pokrewieństwo z biblijnymi Judejczykami. Freedman poświęcił całe swoje życie temu zagadnieniu. Owocem jego pracy było kilka książek, za które został, de facto, jako jeden z pierwszych z historyków powojennych uznany za „rewizjonistę”. Jego poglądy były entuzjastycznie przyjmowane przez organizacje białych separatystów, Klany, chrześcijańskich fundamentalistów takich jak grupa „Christian Nationalist Crusade”. Do dzisiaj nazwisko Freedmana jest popularne w kręgach białych radykałów różnej maści na zachodzie.

Poniżej kilka cytatów z książki „Common Sense”, p. 2-1-53 and 5-1-59.

„Chrześcijanie są nabierani przez najbardziej piekielne kłamstwo w historii, przez tak zwanych Żydów. Można uznać to za ich najbardziej efektywną broń. Ta technika „wielkiego kłamstwa” pierze mózgi amerykańskim chrześcijanom, że wierzą iż Jezus Chrystus był „królem Żydów”(King of the Jews) w sensie tych tak zwanych „Żydów”, którzy dzisiaj siebie nazywają Żydami (Jews). Pierwsze odwołanie zostało dokonano w angielskich tłumaczeniach Starego i Nowego Testamentu, wieki temu zanim tak zwani Żydzi przywłaszczyli sobie nazwę „Żyd” w XVIII wieku, żeby wtopić się do chrześcijańskiego świata jako ci, którzy są spokrewnieni z Jezusem Chrystusem. To rzekome pokrewieństwo pochodzi od mitu o wspólnym pochodzeniu od Judaitów/Judejczyków (Judahites, Judeans) ze Świętej Ziemi w historii Starego Testamentu, co jest fikcją opartą na bajeczce.”

„Amerykańscy chrześcijanie prawie nie przeczuwają, że są poddawani praniu mózgów przez 24 godziny na dobę w telewizji i w radiu, przez dzienniki i magazyny, przez kina, gry, przez książki, przez polityków w ich biurach, przez religijnych przywódców na ambonach i poza kościołami, przez przewodniczących dziedziny edukacji wewnątrz i na zewnątrz ich nauczycielskiej działalności i przez wszystkich liderów biznesu, zawodów i finansjery, których bezpieczeństwo ekonomiczne wymaga, że podlizują się tak zwanym Żydom (Jews), historycznego pochodzenia chazarskiego. Niczego nie podejrzewający chrześcijanie są poddawani blokadzie źródeł, dzięki czemu  nie mają powodu do podejrzeń. Bezsporne fakty dostarczają niezaprzeczalnych dowodów dla historycznie trafnego stwierdzenia, że tak zwani Żydzi (Jews) pochodzenia wschodnioeuropejskiego są bez wątpienia potomkami Chazarów, turko-fino-mongoloidzkiego narodu który żył głęboko w sercu Azji, i zgodnie z historią, wywalczył sobie drogę do wschodniej Europy około 1 wieku przed Narodzinami Chrystusa i ustanowił Królestwo Chazarskie. Można łatwo odnotować, że z jakiegoś tajemniczego powodu historia królestwa Chazarów jest nieobecna na lekcjach historii w szkołach i college’ach (sic!).”

„Historyczny byt chazarskiego królestwa tak zwanych „Żydów” (Jews), jego powstanie i upadek, permanentne zniknięcie Chazarów jako narodu z mapy Europy oraz to jak król Bulan i chazarski naród około 740r.n.e. przyjęli judaizm i stali się tak zwanymi Żydami przez konwersję, ukryto przed chrześcijanami przez cenzurę zamontowaną przez tak zwanych „Żydów” (Jews) o historycznie chazarskich korzeniach, we wszystkich mediach USA i środkach komunikacji kontrolowanych właśnie przez nich. „

„W oryginalnej edycji Żydowskiej Encyklopedii (the Jewish Encyklopedia, 1903) w New York’s Public Library i w Bibliotece Kongresu, w rozdziale IV, strony od 1 do 5, znajduje się najbardziej obszerna historia Chazarów. Także w Publicznej Bibliotece Nowego Yorku jest 327 książek napisanych przez najlepszych historyków świata i inne źródła lub nawiązania, traktujące o historii Chazarów, od III wieku n.e. do XX wieku przez autorów współczesnych.”

„Jezus był z Judy, ale nie Żydem.”

„Podczas Jego Żywota żadni ludzie nie byli opisani jako „Żydzi” (Jews). Ten fakt jest wsparty przez teologię, historię i naukę. Kiedy Jezus przybył do Judei, to nie była ojczyzna przodków tych, którzy dzisiaj stylizują się na „Żydów” (Jews). Ich przodkowie nigdy nie postawili nogi w Judei. Egzystowali w tamtym czasie w Azji, ich „ojczyźnie” i byli znani jako Chazarowie/Chazarzy (Khazars). W żadnym z manuskryptów oryginalnego Starego i Nowego Testamentu Jezus nie został nazwany Żydem ani nawiązany do tego terminu. Termin ten (Jew w języki angielskim) pojawił się pod koniec XVIIIw. jako skrócenie terminu „Judejczyk” – (Judean), co odnosi się do mieszkańca Judei, niezależnie od jego rasy, narodowości czy religii, tak samo jak termin „Teksańczyk” (Texan) odnosi się do mieszkańca Texasu. Mimo potężnego wysiłku propagandowego tak zwanych „Żydów”, są oni niezdolni udowodnić w zachowanej historii że jest choćby jeden zapis odnoszący się do tamtego okresu na temat rasy, religii czy narodowości określanej słowem „Żyd” (Jew). Religijna sekta w Judei w czasach Jezusa, do której nawiązują „Żydzi” nazywając ich Żydami, była znana jako Faryzeusze. Judaizm dziś i faryzeizm w czasach Jezusa to jedno i to samo.

Jezus wyrażał swój wstręt do faryzeuszy, stąd słowa „Biada wam, uczeni w Piśmie i Faryzeusze, hipokryci, wy węże, wy plemię żmijowe!”

Benjamin H. Freedman

Posłowie Nacjonalisty:

Hebrajskie/Izraelskie pochodzenie Żydów często kwestionują sami prominentni Żydzi, tym samym narażając się na szykany ze strony syjonistów. Przykładem jest nieżyjący już Alfred Lilienthal, niegdyś jeden z najważniejszych syjonistów w USA, a potem zagorzały bojownik przeciwko syjonizmowi. Uważał za „antropologiczny fakt”, że „wielu chrześcijan ma więcej krwi hebrajsko-izraelskiej w swoich żyłach niż ich żydowscy sąsiedzi”. Te i inne niepoprawne przekonania zawarł w książce „What Price Israel?”

Głośna ostatnio stała się książka profesora z Tel Awiwu, Szlomo Sanda „The Invention of Jewish Nation”. Autor powtarza tę samą tezę – Żydzi sfingowali pochodzenie od Narodu Wybranego. Tym samym jego zdaniem żydostwo nie ma prawa do Palestyny, aczkolwiek profesor zaznacza też, że Żydów nie można już stamtąd wygnać. Jego zdaniem, konieczne jest zaprzestanie wojny z Arabami i pojednanie się z nimi.

Książka o polskim tytule „Wymyślenie narodu żydowskiego”, ukazała ma się w Polsce.

http://www.nacjonalista.pl/2010/06/12/benjamin-h-freedman-o-pochodzeniu-zydow/

Comments

 1. fiesta says:

  Slowo “Zyd” zostalo wymyslone i pojawilo sie po raz pierwszy w przekladzie biblii protestanckiej w 1795r (pod koniec XVIII wieku) i nie ma nic wspolnego z jakakolwiek narodowoscia.
  Z kolei opowiadania tzw. “starego testamentu” sa wymyslem przywodcow sekty, ktora czczila wielu swoich “bogow”, takich jak:
  El i jego zone Ashere, Baala, Molocha, Jahwe i swoje wierzenia upodobnila do religii, i tymi bzdetami oglupiane sa inne narody tego swiata, a w szczegolnosci chrzescijanie roznych odlamow religijnych, ktorym te bzdety zostaly narzucone przez przywodcow odlamow chrzescijanskich.

  Do wspomnianych osob, jak: B.Freedman i S.Sand, ktore demaskuja klamstwa sekty religijnej podajacej sie za “Zydow” nalezy dodac jeszcze profesora archeologii Z.Herzoga, ktory przez kilkadziesiat lat probowal znalezc slady tzw. “Zydow” i zweryfikowac wydarzenia opisane w tzw. “starym testamencie”.
  Otoz prof. Z.Herzog udowodnil, ze taki narod jak “Zydzi” nigdy nie istnial oraz ze opowiadania opisane w “starym testamencie” albo nie mialy miejsca w historii, albo zostaly zbudowane na polprawdzie. I tak np. nie istnialo krolestwo Dawida i Solomona, podobnie jak nie bylo “Zydow” w Egipcie, a tym samym nie bylo “ucieczki Zydow” z Egiptu i tym podobnych wydarzen opisanych w “starym testamencie” , ktory jest zbiorem mitow i “stary testament” nie moze byc brany pod uwage jako zrodlo historyczne.
  Kolejni archeologowie, jak: prof. J.Strugnell i prof. J.Costello, ktorzy zajmowali sie badaniem i tlumaczeniem Zwojow Morza Martwego (DSS – Dead Sea Scrolls) liczacych okolo 2 tysiace lat, a znalezionych w 1946r , ujawnili, ze wyznawcy “jahwe” brali udzial w orgiach seksualnych z uzyciem narkotyku, a ich “bog” jahwe byl drewniana figurka z duzym penisem i takimi figurkami byly ozdobione oltarze do skladania ofiar ku czci “jahwe”.

  Kolejny historyk prof. I.Pappe stwierdzil, ze historia Izraela zostala wymyslona i jest mitem oraz ze “Zydzi” ukradli ziemie nalezaca do Palestynczykow i zaprowadzili wobec nich APARTHEID (segregacje rasowa i dyskryminacje).
  To byly wystarczajace powody, zeby oskarzyc prof. I.Pappe o “antysemityzm” i usunac go z Uniwersytetu w Hajfie (Izrael).

  Biorac pod uwage zamieszczone powyzej udokumentowane informacje podane przez historykow i archeologow, jest to dowod, ze wladze swieckie i koscielne w Polsce sprawuja MARIONETKI i FARBOWANE LISY , ktorzy popieraja bandytyzm Izraela w Palestynie oraz narzucaja Polakom poganskie mity wytrzepane z zydowskich obrzezanych kutas*w , czyli jednym slowem dzialaja na szkode Polski i Polakow.

  fiesta

Wypowiedz się