ŚWIADECTWO PRAWDY: POLSKA MIAŁA SPŁYNĄĆ KRWIĄ – STAN WOJENNY OCALIŁ Naród i Polskę .

spalona-ziemia-zniszczenie-orly-pajak———–przeklejam swój tekst wraz z bardzo dobrym   komentarzem.

nina 14 Grudzień 2016 o 00:20 ŚWIADECTWO PRAWDY !!!!!

moja moralność nie pozwala mi zamilczeć tego co usłyszałam .

 pisze tutaj,  bo nie mogę zalogować się na neonie – wyrzuca mnie.

 Jest chyba 2005 / 7 rok .

Mam dostawę kilku tirów. Potrzebuję ludzi do rozładunku, jadę na tzw. ruski targ, nikogo prawie nie ma. Patrzę na dwóch Panów stojących w miejscu, gdzie zawsze stoją ludzie chcący pracy.

Inteligentne twarze, słuszny wzrost. Nie mam odwagi zapytać, nie wypada. Zamierzam już odejść, gdy słyszę ! Pani szuka ludzi do pracy ?!. Odwracam się i odpowiadam, że tak.

Uzgodniliśmy co i jak, jedziemy. Jest zima ! czekamy na transport , spóźnia się .

Nadchodzi czas śniadania, Jadę do sklepu, kupuję co trzeba i gazetę . Panowie już jedzą śniadanie , ja otwieram lokalną gazetę i ze zdumieniem stwierdzam , że właśnie dzisiaj jest 13 grudnia. Mówię na głos: boże ! dzisiaj 13 grudnia a ja zapomniałam.

Odwracam się do Ukraińców, pytając czy wiedzą, co wydarzyło się w Polsce 13 grudnia w 1981r ?.

Panowie mówią, że wiedzą . Ja czytam, oni jedzą . Po chwili czytam na głos jakieś tam / nowości /z czasów stanu wojennego .

Zrobiłam kawę , pijemy, rozmawiamy .

Jeden z Panów mówi !!!! WYŚCIE KAMIENIEM Generała Jaruzelskiego potraktowali , a on wam Polskę ocalił .

Nie zrozumiałam z początku, ale przypomniałam sobie, że ktoś uderzył Generała kamieniem w oko.

Panowie popatrzyli na siebie wymownie …………………i jeden z nich mówi, jakby do siebie . ………..właściwie przysięga mnie nie obowiązuje … ZSRR już przecież nie ma .

 I dalej prowadzi monolog .

Byłem Dowódcą ukraińskiej Dywizji RAKIET typu ZIEMIA – ZIEMIA / mogę przekłamać, nie znam się na formacjach wojskowych /.
 • Staliśmy na granicy polskiej !. Miałem rozkaz zastosować technikę SPALONEJ ZIEMI – czekaliśmy tylko na ROZKAZ. ————————mówi dalej :
 • Niemcy stali na granicy !
 • Rosjanie przecież stacjonowali w Polsce ,
 • na Bałtyku była flota ,
 • Czesi zajęli już ! wszystkie domy wczasowe w KOTLINIE KŁODZKIEJ / zima, góry/.
 • WOJSKO POLSKIE , MIAŁO BYĆ INTERNOWANE W SWOICH KOSZARACH – NIE DOWIERZANO IM !!!!!!!!!!!!!!!. ——————————————————- CZEKALIŚMY TYLKO NA !!! ; prośbę Jaruzelskiego wobec CAŁEGO ŚWIATA o POMOC …… — były wojskowy mówi dalej ..Pani wie ???

Polska miała SPŁYNĄĆ KRWIĄ .

Ps. opowiadam o tym zawsze, w rocznicę stanu wojennego NIKOGO TO NIE INTERESUJE . W TV mówią prawdę — i niestety NIE TYLKO w TV . ——————– Szanowny Panie Kosiur — proszę jednak założyć – MARGINES BŁĘDU ……. w myśleniu . Z SZACUNKIEM dla Pana .

  jangryko 14 Grudzień 2016 o 00:52

Zgadza się…Polska miała spłynąć krwią…

 • Nasze jednostka była wi za wi torów kolejowych. Pewnego dnia na rampie znaleźliśmy odciętą głowę naszego kuriera.. Robiliśmy też nasłuchy w ‚eterze’ na radio ‚solidarność’… radia te były rozlokowane w różnych miejscach., windy, piwnice,..itp,..’

słyszeliśmy rozmowy gdzie również ustalano sposoby zabijania ludzi…’Dzięki temu do wielu mordów nie doszło..,

 • Sam widziałem jak z kościoła Mariackiego wychodził tłum ‚naładowanych duchowo’ ludzi, a wśród tłumu ‚krzykacze’ w sutannach nawołujących do walki na śmierć
 • Po kilku minutach ‚krzykacze’ wymykali sie z powrotem do kościoła a naładowany tłum z butelkami z benzyną szedł na odziały Zomo jak mięso armatnie..
 • Ale to już było w trakcie.,.
 • Plany i przygotowania były jednak skierowane na przelew krwi…..I o tym się niestety nie mówi.. Lubię Odpowiedz

zorba G22 14 Grudzień 2016 o 01:19

Jaruzelski zrobił co mógł żeby w Polsce nie polała się krew,

 gdyby miał Czechów, czy Rosjan w kraju pewnie zrobiłby więcej, ale miał co miał, zakręcony, skatoliczony i bezmózgi naród, który wylizywał wszystko co mu szmul podsunął pod nos.

 • Czesi błyskawicznie rozliczyli parchatą, antyczeską rodzinę Havla,
 • Węgrzy wykopali tych co chcieli niszczyć PGRy,
 • Rosjanie pół roku pracowali za darmo byleby zachód nie dostał w łapy fabryki Łady i obronili, a Polacy co ?

Jedno powstanie „narodowe” tyle, że nie tego narodu, bo frankiści chcieli majątków,

 • drugie powstanie bo im było mało,

po I wojnie Polacy wpuścili Selmana Piłsudskiego z jego bandą plus 2 miliony pustynnych,

po II wojnie którą pomogli rozkręcić tym od Selmana, wpuścili kuzyna tegoż Selmana – Selmana Dzierżyńskiego i jeszcze pyskowali do Stalina że chcą Bieruta no to dostali faworyta żydów Bieruta i kolejną dowózkę pejsów.

Kościół do lat 70-tych nie uznawał ziem zachodnich jako polskie, teraz dostał od Polaków niemieckie kościoły na Pomorzu.

 • Tylko czekać jak Polacy będą płacili Niemcom odszkodowanie za to bezprawne rozporządzenie mieniem.

Z kim miała ekipa Gierka czy Jaruzelskiego bronić Polski, z tymi co się nawet nie zająknęli, kiedy mordowano Jaroszewicza z żoną ?

Zamordowali bo inaczej nie mogliby odpalić swojej wersji Katynia.

Przez te  lata wygoniono z Polski elity, zaszczuto wojskowych, milicjantów, prawników, lekarzy Polaków.

 • ale włos z głowy nie spadł dziadkom Solidaruchów z UB.

Polacy w swojej inteligencji nie odróżniają UB od SB,  jeszcze nie doczytali, bo na razie drążą encykliki.

Polacy nie odróżniają żydowskiej II RP do 1952 roku od polskiego PRL-u.

Dlaczego nikt nie rozlicza lat powojennych tylko dopiero wolną od nich Polskę po 1956 roku ?

Solidarność stworzył programowo Kołakowski, kochanek bierutowskiej

 • [ nie stalinowskiej jakby oni chcieli]
 • morderczyni sądowej Wolińskiej-Brus [Fajga Mindla]

Wcześniej tę nazwę miała żydowska organizacja oczywiście antypolska, wydaliła kilku z późniejszego episkopatu Polski. 

Historia Polski to historia ekspansji łacinników na wschód. Niemców wykończyli II wojną i wymordowali pod hasłem denazyfikacji jak bydło.

Została im Polska, już praktycznie połknięta i spacyfikowana, a Polacy jak to Polacy szukają winnych i znajdują akurat tych których im szmul wskaże.

Czytałem ze Angole każą Polakom odbudowywać Syrię, chyba tylko we własnym mniemaniu Polacy są tacy niewinni i poszkodowani podczas, gdy od dawna są takim samym wrzodem Europy jak Ukraina.

 • Wystarczy poczytać jaka ziemia wydaliła obecnych ludobójców w rządach zachodnich państw, co druga kanalia wykluła się tutaj albo na Ukrainie.

Nie mogę się doczekać jak mośki Kurscy, Modzelewscy, Kaczyńscy, Naimscy, Morawiecky zaczną odzyskiwać majątki po tatełe na Ukrainie.

Jaruzelski winny że Polacy

 • oddali im kraj,
 • Wawel i
 • jeszcze brawo bili,
 • o miesięcznicach nie wspomnę?

 Pod bronią was ktoś zgania na imprezy organizowane przez kahał z Wiejskiej ?

jeszcze nie, więc hamujcie bo Kaczyński z Rabiejem i Kijowskim leją w pory patrząc na tę erupcję głupoty.

 Wybrane Komentarze

—–ŻYDOSKIE NATO –KŁAMIE !!!!

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114873,10807558,ZSRR_nie_przygotowywal_ataku_na_Polske_w_grudniu_1981.html

ninanonimowa 14.12.2016 07:24:14

—–sponsor NATO

https://treborok.wordpress.com/george-soros-w-ss/?preview=true#jp-carousel-15985

ninanonimowa 14.12.2016 11:06:18

@kfakfa 11:11:47

—proszę zostawić wspomnienia i popatrzeć na tamten czas Z PERSPEKTYWY dnia dzisiejszego . Detale zaciemniają obraz. I co z tego ,że coś tam w tamtym czasie przeżyłeś . Ja też przeżyłam , wszyscy Polacy coś przeżyli ale to nie zwalnia od LOGICZNEGO MYŚLENIA . A wynik tego myślenia jest taki !!.
https://treborok.wordpress.com/george-soros-w-ss/?preview=true#jp-carousel-15985

SPONSORZY /naszej / solidarności i gry !! w którą MY NAIWNI graliśmy.

ninanonimowa 14.12.2016 11:47:01

http://ninanonimowa.neon24.pl/post/135667,swiadectwo-prawdywojna psychologiczna

Pamiętam jak dziś, ten wieczór po pacyfikacji Kopalni Wujek. Słuchałem w swoim pokoju Radia Wolna Europa i czułem jak w sercu powoli rośnie gniew połączony z nienawiścią. Na szczęście mieszkałem w małym miasteczku w którym nie było szansy na jakąkolwiek demonstrację. Gdyby pod moim oknem albo w okolicy przechodziła jakaś, byłem gotowy przyłączyć się i iść na całość. Po latach, kiedy już na chłodno analizowałem co się wtedy ze mną działo, dotarło do mnie, że tamten przekaz z RFE był nastawiony na wywołanie nastrojów wojennych w społeczeństwie. Ponieważ Solidarność nie była przygotowana do walki z systemem, takie nastroje w spontanicznie reagującym tłumie mogły mieć tylko jeden efekt – więcej ofiar. Na szczęście ktoś się przeliczył. Pozostaje tylko jedna wątpliwość? Komu zależało na ofiarach w Polsce?

Krzysztof Szotowicz 14.12.2016 14:47:06

@Krzysztof Szotowicz 14:47:06

Tym samym, którzy podpuścili Węgrów w 1956r., Czechosłowaków w 1968., czyli tym, którzy maja dzisiaj pełnię władzy – Żydom.

Rzeczpospolita 14.12.2016 15:01:50

W grudni 1970r. MO i WP strzelało do stoczniowców idących do pracy. Posądzany o wydanie rozkazu użycia broni, I sek. KW PZPR w Gdańsku, S. Kociołek, zdążył jeszcze przed śmiercią w 2015r. wykazać przed sądem nieprawdziwość zarzutu. Kto więc wydał ten rozkaz? Do dzisiaj nie wiadomo! – Nie chcą tego ujawnić. W MO i WP taki rozkaz nie mógł być przypadkowy. – Nie chcą tego ujawnić dzisiejsze władze, władze żydowskiego reżimu IIIRP, które mają pełny wgląd we wszelką dokumentację.

Niektórzy twierdzą z przekonaniem, że gen.W.Jaruzelski uratował Polaków od przelewu krwi. Że gotowe do wkroczenia do Polski były wojska ZSRR, Czechosłowacji, NRD. Pojawiają się także opinie, że WP mogło opowiedzieć się po stronie społeczeństwa.
Czy jednak możemy przyjąć, że jakiekolwiek prezentowane nam dokumenty dotyczące tych kwestii, a na ich podstawie formułowane opinie jak wyżej, są wiarygodne?
Dlaczego wiele „dokumentów” z okresu 1980-1989 pogrąża tzw. komunę, czyli aparat państwa PRL, ale z grudnia 1970 nie ma żadnych dokumentów obciążających „komunę”?

Analogia historyczna. Majowy zamach Piłsudskiego z 1926r. był pierwotnie planowany na 1922r., – wykonano tylko jeden z jego elementów, zastrzelono prezydenta. Zamachowcy doszli do wniosku, że mogą szybko utracić zdobytą władzę w zbliżających się wyborach z powodu gospodarczego kryzysu. Przytoczyłem ten przykład jako taktyczne posunięcie zamachowców, którym zależało na skuteczności zamachu, czyli na trwałym przejęciu władzy.

Czy dzisiaj możemy zaufać publikowanym dokumentom dotyczącym wprowadzenia stanu wojennego i ewentualnego wkroczenia wojsk UW? Mam poważne wątpliwości. Jednak znając historię po 1989r. – znając rzeczywisty cel „przemian” – możemy podjąć próbę logicznej analizy wydarzeń 1980-1989.

Wszyscy znamy chyba daty 1956, 1968, 1970, 1976 i 1980. Wszyscy chyba także zgodzimy się, że każda data symbolizuje ścieranie się w PRL w walce o władzę dwóch obozów, polskich socjalistów (oczywiście z PZPR) i antypolskich syjonistycznych Żydów (także z PZPR) – tzw. żydo-bolszewi, która dzisiaj w IIIRP jest demokratyczną władzą i opozycją. Żydzi przegrali w 1956, 1968, 1970, 1976. A kto wygrał w 1980? Chyba łatwo na to pytanie odpowiedzieć, wiedząc, że ci, którzy obalili ekipę E.Gierka w sierpniu 1980r. w 1989r. doprowadzili do likwidacji PRL (samą nazwę PRL zmieniono na III RP w 1990r.). Skoro dzisiaj wiemy, że żydostwo ma IIIRP pełnię władzy, to odpowiedź na pytanie, kto wygrał w 1980r. jest oczywista.
W 1980r. junta Jaruzelski-Kiszczak dokonała zamachu stanu – był on o tyle łatwy, że w istocie był to przewrót pałacowy. Opanowano najwyższe stanowiska w państwie.

Przygotowania do wprowadzenia stanu wojennego rozpoczęto już w sierpniu 1980r. Zmasowana propaganda w WP skutecznie obezwładniła polityczną świadomość żołnierzy. W stanie wojennym dodatkowo za niewykonanie rozkazu groziła żołnierzowi kara śmierci (było kilka przypadków jej wykonania) – skuteczny straszak. Armia była gotowa do wprowadzenia stanu wojennego już po kilku miesiącach. Skąd zatem zwłoka? Było kilka powodów: ujawnienie się polskich przywódców związkowych (potem łatwiejsza ich eliminacja), zdobycie popularności społecznej przez żydowskich agentów V kolumny (udało się znakomicie). Niestety sprawy zaszły zbyt daleko i zachodziła obawa, że Żydzi utracą władzę w „Solidarności” – następuje decyzja (nielegalna według prawa PRL) o wprowadzeniu stanu wojennego.
Nie można wykluczyć, że żydowska V kolumna razem z Kościołem dążyła do przelewu krwi. Wtedy i tylko wtedy prawdopodobnie mogłyby wkroczyć wojska UW. Ale mogłoby stać się coś gorszego, junta Jaruzelskiego-Kiszczaka z pewnością straciłaby władzę. Zniknęłaby także żydowska „Solidarność”. A ponieważ I sek. KC PZPR był nadal L.Breżniew (zmarł w listopadzie 1982r.) władzę w PRL ponownie mogłyby dostać się w polskie ręce. Zatem gen. Jaruzelski okazał się dobrym taktykiem i politykiem (podobnie jak zamachowcy Piłsudskiego) i uchronił żydowską solidarnościową rebelię przed całkowitym upadkiem. Przy okazji być może uchronił Polaków przed ewentualnym przelewem krwi.

25 września 1985 Jaruzelski spotkał się z Rockefellerem. Serdecznością ich rozmowy (a była to pierwsza rozmowa) był zdumiony nawet syjonista Z.Brzeziński, któremu Jaruzelski podarował zestaw dokumentów rodziny Brzezińskich.

Do końca swoich dni Jaruzelski był bardzo zaprzyjaźniony z A. Michnikiem i redakcją jego żydowskiej gadzinówki – wspaniały polski bohater, który na tacy dostarczył Żydom Polskę.

Rzeczpospolita 14.12.2016 19:16:16

Opublikowano za: http://ninanonimowa.neon24.pl/post/135667,swiadectwo-prawdy

Wypowiedz się