Sejm chce zalegalizować broń biologiczną w celu wymordowania Polaków!

GMO 4

Tytuł wcale nie wprowadza w błąd. Rośliny GMO są bronią biologiczną, skonstruowaną tak, by czynić jak największe szkody organizmom żywym. Potwierdzają to badania niezależne, a także praktyka. ( patrz poprzedni tekst:10 faktów o których mainstreamowe media milczą – dotyczące szokującego badania GMO prof. Seraliniego)

Można to zablokować masowo stawiając się w Sejmie 21 kwietnia 2017 roku o godzinie 9-tej lub wcześniej (by uzyskać przepustkę) – by wziąć udział w pracach komisji sejmowej. Niech zbrodniarze nie czują się bezkarnie!

Skandal!!! Jadwiga Łopata i Sir Julian Rose:
tłumnie przyjeżdżamy do Sejmu 21 kwietnia

Niebezpieczny zakręt z GMO

Jesteśmy w kwietniu 2017 i mamy kolejny niebezpieczny zakręt z GMO. Propozycja ustawy, która otwiera Polskę na uprawy GMO będzie procedowana 21 kwietnia rano (trzeba być w biurze przepustek Sejmu około 9:00) w Sejmie na posiedzeniu komisji, która jest w sprawie tej ustawy. To będzie już drugie czytanie i trzeba dużo głosów i zjednoczonych serc w obronie Polski Wolnej od GMO. Bardzo prosimy o przyjazd.

Udział w posiedzeniu komisji trzeba zgłosić wcześniej do Przewodniczącego Komisji Rolnictwa dr Jarosława Sachajko.

Stowarzyszenie Polska Wolna od GMO walczy. To dzięki ich staraniom pojawiły się na ulicach powyższe banery.

Przypominamy, że w tym projekcie ustawy o zmianie ustawy o mikroorganizmach i organizmach genetycznie zmodyfikowanych oraz niektórych innych ustaw (który jest już po pierwszym czytaniu w Sejmie) są m. in. zapisy:

Art. 49a. 1. Ustanawia się terytorium Rzeczypospolitej Polskiej strefą wolną od GMO, z zastrzeżeniem (!!!) ust. 2.
2. Uprawę GMO prowadzi się (!) wyłącznie w strefie wskazanej do jej prowadzenia na określonym obszarze położonym na terenie gminy, zwanej dalej „strefą wskazaną do prowadzenia upraw GMO”…

Wspomniany projekt przeczy obietnicom PiSu, który – w osobie Pana Ministra, profesora Jana Szyszki (organ odpowiedzialny za opracowanie projektu – Ministerstwo Środowiska) – niejednokrotnie deklarował wprowadzenie bezwarunkowego zakazu upraw GMO.

Link do wyżej wspomnianej propozycji ustawy:
http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/PrzebiegProc.xsp?nr=1424

Pozdrawiamy serdecznie, Jadwiga i Julian

Za: http://www.icppc.pl/antygmo/2017/04/niebezpieczny-zakret-z-gmo/
================================================

Uaktualnienie – otrzymane e-mailem:

Szanowni Państwo,

w załączeniu przekazuję zawiadomienie o posiedzeniu Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi zaplanowanym na 21 kwietnia 2017 r. sali kolumnowej o godz. 10.00.
W związku z formalnymi wymogami wstępu do budynków sejmowych prosimy o pisemne zgłaszanie na adres e-mail: krrw@sejm.gov.pl lub nr faxu [22] 694-19-76 nazwisk osób delegowanych na posiedzenie Komisji (wraz z podaniem zajmowanego stanowiska), do godz. 15.00 w dniu poprzedzającym posiedzenie.
(See attached file: 139_RRW_OSZ_21.04.2017_godz.10.00_gość.docx)

Z poważaniem
Dariusz Rzepnikowski

Sekretariat Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi
Kancelaria Sejmu
Biuro Komisji Sejmowych
ul. Wiejska 4/6/8
00-902 Warszawa
T.: (22) 694 – 10 – 08
(22) 694 – 14 – 12
(22) 694 – 18 – 01
(22) 694 – 17 – 84
F.: (22) 694 – 19 – 76

Załącznik:

greg2014

12 kwietnia 2017 at 10:28 · Odpowiedz

Bankier Morawiecki drugi raz zdradza Polskę

”Przypominam, że po wdrożeniu traktatu TTIP, będziemy mogli znieść parlament i władzę ustawodawczą. Kontrola prawna narodu polskiego przejdzie w ręce korporacji międzynarodowych. Nie będziemy mogli wprowadzić żadnej ustawy, która spowoduje zmniejszenie zysków korporacji.
Scenariusz może być bardzo prosty. Przez 2-5 lat będą stosować zaniżone ceny na swoje produkty. W tym czasie polscy producenci zbankrutują, ponieważ odpowiedniki zagraniczne będą tańsze. Po wyczyszczeniu rynku z konkurencji na półkach sklepowych będzie dostępna tylko żywność GMO i rakotwórcze produkty Monsanto.
Czy to nie jest zdrada Polski?

https://geopolityka.robertbrzoza.pl/polska-kolonia/bankier-morawiecki-drugi-raz-zdradza-polske/

Zdecydowali już za nas.
Wszyscy równiutko podpisali CETA i TTIP, razem z ”wolnościowcem”
JKM..

Graża

12 kwietnia 2017 at 13:04 · Odpowiedz

Naród Polski to nie Morawiecki! jeśli podpisują takie umowy – wbrew Suwerenowi jakim jest Naród Polski to my je będziemy ignorować, i właśnie po to weszła ustawa 1066 żeby mieć kim napadać na Suwerenów poszczególnych krajów, ta ustawa jest w każdym Europejskim kraju, bo przecież Polak Żołnierz nie będzie pacyfikował Polaka który działa przeciwko Słusznej Sprawie! a Amerykanom lub innym wytłumaczą że idą na chuliganów i bandziorów. Naród każdego kraju musi zrozumieć co się dzieje! VETO DLA TTIP! VETO DLA GMO!!! VETO DLA WYCOFANIA GOTÓWKI Z OBIEGU!!!(ustawa już jest przygotowana i czeka na czytanie w ,,sejmie”) VETO DLA SEJMU, RZĄDU I SENATU, TK – TYCH WSZYSTKICH ORGANIZACJI POWOŁANYCH DLA KIEROWANIA GOSPODARKĄ I POLITYKĄ POLSKI DLA BEZPIECZEŃSTWA I SZCZĘŚLIWEGO ŻYCIA NARODU A DZIAŁAJĄCYCH PRZECIWKO POLAKOM OD DZIESIĘCIOLECI – VETO DLA PARTII POLITYCZNYCH SKUPIAJĄCYCH ZAINTERESOWANYCH WŁADZĄ, PRYWATĄ I LENISTWEM – SAME NIECH SIĘ FINANSUJĄ! POLACY POBUDKA!!! ALERT!!!

Julian  12 kwietnia 2017 at 10:31 · Odpowiedz

Przyjaciele,

Z tej okazji nie używaj tego komentarza do dyskusji. Użyj go, aby zaplanować działania, które uniemożliwiają rządowi przejęcie tej złowieszczej ustawy. To nasza największa szansa.
Napisz do Premiera. Bardzo krótki – bardzo silny. Chodź na Sejmie 20/21 kwietnia.
Zrób wszystko, aby zaangażować innych!

Razem – wygramy!

Pozdrowienia,

Julian Rose

takie tam… 12 kwietnia 2017 at 11:58 · Odpowiedz

„ŚWIAT WEDŁUG MONSANTO to zapis szokującego śledztwa dziennikarskiego przeprowadzonego przez Marie-Monique Robin na temat działalności największego na świecie koncernu biotechnologicznego – firmy Monsanto. Autorka opierając się na bogatej dokumentacji (relacje świadków, „odzyskane” ściśle tajne pisma itp.) przedstawia agresywne praktyki korporacji posiadającej monopol na produkcję genetycznie modyfikowanych roślin, znanej również z wielu kontrowersji przy wprowadzaniu na rynek groźnych dla zdrowia i środowiska naturalnego substancji takich jak bydlęcy hormon wzrostu Posilac, organiczny związek chemiczny PCB, pestycyd DDT czy wreszcie zabójczy defoliant Agent Orange używany podczas wojny w Wietnamie.

Licząca kilkaset stron książka bezwzględnie obnaża strategię koncernu, który dla zwiększenia zysków zmierza „po trupach do celu”, stosuje lobbing, fałszuje wyniki badań naukowych

„Nie możemy stracić ani dolara” – te słowa zawarte w poufnej publikacji firmy są najlepszą recenzją dla faktograficznej pracy napisanej przez francuską autorkę” …

Źródło: http://nowyobywatel.pl/biblioteka-obywatela/swiat-wedlug-monsanto/?gclid=COG2xN_CntMCFU2JsgodIh4BXg – jeśli ktoś chciałby zakupić książkę.

Natomiast tutaj jest film: https://www.youtube.com/watch?v=ynodOYmcijM

Należy pamiętać, kiedy trafia się na opinie np. takie, jak ta:

„o Bogi co za tępy szkodliwy debilizm. nie ma żadnych podstaw co do szkodliwości GMO ani naukowych ani nawet jakichś innych. TYLKO POLITYCZNE !!! TU CHODZI O KASE…”, którą ktoś napisał pod tym filmem: https://www.youtube.com/watch?v=5y_jaPMrZAI – że takie opinie mogą pojawiać się, ponieważ możemy mieć do czynienia z człowiekiem totalnie NIEKUMATYM i OGRANICZONYM, którego ograniczona inteligencja, nie jest w stanie pojąć, czym naprawdę jest INŻYNIERIA GENETYCZNA: https://pl.wikipedia.org/wiki/In%C5%BCynieria_genetyczna – która jest, najprościej rzecz ujmując, działaniem WBREW NATURZE STWORZENIA czyli STWARZANIEM POTWORÓW !!!

Przecież odpowiednikiem inżynierii genetycznej, w większej skali, jest INŻYNIERIA SPOŁECZNA, ponieważ społeczeństwo TEZ JEST ORGANIZMEM, tylko w WIĘKSZEJ SKALI i przecież WIDZIMY TERAZ na własne oczy, co z tym społecznym organizmem USIŁUJE ZROBIĆ ta OBŁĄKANA BANDA LUDOBÓJCZYCH PSYCHOPATÓW! Czy ONI SA NORMALNI?!!! No więc JAK w ogóle komuś ZDROWEMU na UMYŚLE, może przyjść do głowy, że CIĘ obŻYDlliwi DEBILE MOGĄ ZROBIĆ COKOLWIEK DOBREGO i POŻYTECZNEGO dla LUDZKOŚCI w jakiejkolwiek dziedzinie naszego życia, które te BE.SS.TIE mają ZA NIC?!!!

Dlatego należy brać pod uwagę także to, że taką opinię może nam przedstawiać świadomie działający KRYMINALISTA – ZBRODNIARZ, który działa w sieci na zlecenie ZBRODNICZYCH PRAKTYK TYCH CZŁEKOKSZTAŁTNYCH, OBŁĄKANYCH LUDOBÓJCZYCH WYKOLEJEŃCÓW.

Przykładem takich ZBRODNIARZY z naszego „podwórka”, są też tzw. „autorytety”, które np. napisały list do tvn, w sprawie zatrzymania emisji filmu o SZCZEPIENIACH: http://www.rynekzdrowia.pl/Serwis-Szczepienia/NIL-GIS-i-NIZP-PZH-pisza-do-prezesa-TVN-w-sprawie-filmu-o-szczepieniach,171620,1018.html – i trzeba TYM ZBRODNIARZOM MÓWIĆ WPROST – JESTEŚCIE obŻYDliwymi LUDOBÓJCAMI i WYMIENIAĆ TYCH LUDOBÓJCÓW PUBLICZNIE Z IMIENIA I NAZWISKA!

Prezes Naczelnej Rady Lekarskiej Maciej Hamankiewicz, Główny Inspektor Sanitarny Marek Posobkiewicz oraz dyrektor Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowego Zakładu Higieny Mirosław Wysocki, którzy wystosowali do prezesa TVN pismo w sprawie planowanej emisji filmu dot. szczepień – SĄ UKRYWAJĄCYMI SIĘ ZA TYTUŁAMI NAUKOWYMI LUDOBÓJCAMI!!!

Z PODOBNYCH LUDOBÓJCÓW ZBUDOWANY JEST CAŁY TEN DIABELSKI SYSTEM ZAMASKOWANY POD FAŁSZYWĄ NAZWĄ „STRUKTUR DEMOKRATYCZNEGO PAŃSTWA PRAWA”

ŻADEN TYTUŁ NAUKOWY ANI ŻADNE MARIONETKOWE STANOWISKO – BE.SS.TIE – NIE UCHRONI WAS PRZED OSKARŻENIEM PUBLICZNYM PRZEZ SPOŁECZEŃSTWO I ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ JAKĄ OSTATECZNIE PONIESIECIE ZA WASZE LUDOBÓJCZE DZIAŁANIA NA RZECZ NISZCZENIA POPULACJI LUDZKIEJ KIEDY SPOŁECZEŃSTWO ZACZNIE ROZLICZAĆ WAS Z WASZEJ ZBRODNICZO-LUDOBÓJCZEJ DZIAŁALNOŚCI!! A TO SIĘ MATERIALIZUJE WŁAŚNIE !!!

LUDZIE DOBREJ WOLI:
PAMIĘTAJMY O TYM ŻE INTELIGENCJA MOŻE IŚĆ W CAŁKOWICIE INNYM KIERUNKU NIŻ NAM SIĘ TO MOŻE WYDAWAĆ!
POWSZECHNIE WYDAJE SIĘ LUDZIOM że tzw. „utytułowani naukowcy”, to ludzie uczciwi, godni zaufania, podczas gdy może być RÓWNIEŻ i tak – jak pokazuje to podany przykład – że już samo nazywanie ich ludźmi jest UBLIŻANIEM RODZAJOWI LUDZKIEMU !!!

TO NIE SĄ LUDZIE – TO SĄ LUDOBÓJCZE POTWORY !!! I NIE BÓJMY SIĘ NAZYWAĆ POTWORÓW – POTWORAMI!!

GDYBY NIE TAKIE POTWORY KTÓRE TYLKO KOMBINUJĄ „CO BY TU JESZCZE SPIEPRZYĆ” KOGO JESZCZE OKRAŚĆ, OGRABIĆ i ZABIĆ, ŻEBY MIEĆ DLA SIEBIE JAK NAJWIĘCEJ – NAJLEPIEJ CAŁĄ PLANETĘ, TO NIE BYŁOBY WOJEN, NĘDZY i CHORÓB NA ŚWIECIE bo TO że to wszystko istnieje to ZAWDZIĘCZAMY TAKIM WŁAŚNIE CZŁEKOKSZTAŁTNYM POTWOROM GRAJĄCYM – NICZYM AKTOR W TEATRZE – ROLĘ LUDZI KTÓRZY DZIAŁAJĄ W NASZYM INTERESIE !!!

TO DOTYCZY ICH WSZYSTKICH – TAKŻE POTWORÓW ZADEKOWANYCH NA WIEJSKIEJ!!! O TYM ŻE SĄ ONI LUDOBÓJCZYMI BE.SS.TIAMI ŚWIADCZY TO tzw. „PRAWO” KTÓRE NAM WPROWADZAJĄ WIĘC NAZYWAJMY RZECZY PO IMIENIU – TAKIMI JAKIMI SĄ ONE W RZECZYWISTOŚCI!

NIE DAJMY SIĘ NABIERAĆ NA „PIĘKNE PRZEMÓWIENIA” PUBLICZNE TYCH oŻYDliwców, bo NIE SŁOWA, a CZYNY SIĘ LICZĄ i to WŁAŚNIE ICH CZYNY ZAŚWIADCZAJĄ O TYM KIM ONI SĄ NAPRAWDĘ !!!

LUDOBÓJCY MUSZĄ WIEDZIEĆ, ŻE CZAS ROZLICZENIA SIĘ Z NIM NASTAŁ i NIGDZIE PRZED TYM ROZLICZENIEM NIE UCIEKNĄ, a CAŁA LUDZKOŚĆ POZNA ICH ZBRODNICZE PYSKI i NAZWISKA – TAKŻE TYCH KTÓRZY „POCIĄGAJĄ ZA SZNUKI” TYCH WIDOCZNYCH MARIONETEK i WSZĘDZIE BĘDĄ ZDEMASKOWANI!!!

greg2014 12 kwietnia 2017 at 19:42 · Odpowiedz

Cytaty historyczne:

Sławomir Petelicki, 2011:

„Ja zostawiam na boku spór na linii Donald Tusk – Jarosław Kaczyński, czy wcześniejszy spór Donalda Tuska z Lechem Kaczyńskim, bo to jest amerykański wrestling, na który frajerzy kupują bilety, licząc że któryś z zawodników zrobi sobie krzywdę, a to są zapasy tak ustawione, że nikt sobie krzywdy zrobić nie może”.

Lech Kaczyński, 2006:
„Tak jest i mogę państwa zapewnić, że chociaż rządy w Polsce się zmieniają, jak w każdym demokratycznym państwie, raz jedni wygrywają, a raz drudzy, ostatnio wygraliśmy my, ale nie jest wykluczone, że w przyszłości wygra ktoś inny – nie chcielibyśmy tego, oczywiście (śmiech), nie można tego wykluczyć, to polityka wobec Izraela się nie zmieni”.

 Frajerzy kupują bilety

ninanonimowa  12 kwietnia 2017 at 22:15 · Odpowiedz

———————polski katolik czyli ANTY !! NARODOWIEC !!, SEKCIARZ !! , NIEWOLNIK !!, BEZMÓZG zasilający NOWY ŻYDOSKI PORZĄDEK ŚWIATA!!!!!!!!!!!

Jak prawie wszyscy w tym kraju wywodzę się z sekty katolickiej ! ale?!- od czego mamy MÓZG ??.

http://www.iskk.pl/kosciol-na-swiecie/50-ile-jest-katolikow-w-wiecie.html

ninanonimowa 12 kwietnia 2017 at 22:52 · Odpowiedz

—– NA DOBRANOC ……. gdzie nie grzebnierz tam ŻYD !, zanadził się wszędzie A DLA CZEGO ?? -żydzi nie pochodzą z ludzkiego plemienia ! oni nie mają człowieczego sumienia.Innego wyjaśnienia nie znajduję.

http://www.bhpoland.org/strona/pl_kiedy_zniknie_zagrozenie_zydowskie.htm

Za: https://www.monitor-polski.pl/sejm-chce-zalegalizowac-bron-biologiczna-w-celu-wymordowania-polakow/comment-page-1/#comments

 

„Inżynieria genetyczna to broń masowego rażenia.

Taką opinię wyraził dyrektor Wywiadu Narodowego USA James Clapper w swoim corocznym raporcie na temat ocen zagrożenia dla ludzkości. Technologie inżynierii genetycznej CRISPR, które zamieniają metodę wprowadzenia genomu, w razie nieprawidłowego wykorzystania mogą stać się czymś podobnym do broni masowego rażenia.

Powodem dla takich wniosków stała się informacja oraz prognozy CIA, NSA i innych służb specjalnych Stanów Zjednoczonych. O ile dla wdrożenia genomu potrzebna była droga i szeroka infrastruktura laboratoryjna, to dla pracy z narzędziami CRISPR wszystko niezbędne można kupić przez internet i kosztować to będzie nie więcej niż 60 dolarów.

Według słów Iriny Jermakowej, doktor nauk biologicznych, i międzynarodowego eksperta ds. bezpieczeństwa ekologicznego i spożywczego, tego typu technologia może doprowadzić do stworzenia zupełnie nowych organizmów. „To, że taka modyfikacja może doprowadzić do stworzenia broni masowego rażenia podkreślali niejednokrotnie i rosyjscy naukowcy, i zachodni. Inna prawa, że nie byli słyszani ani wysłuchani. Im przeszkadzano wszelkimi sposobami, aby nie kontynuowali swoich badań” – powiedziała Irina Jermakowa.

Uważa ona, że aktywne stosowanie technologii CRISPR może zniszczyć całą biosferę Ziemi. „Kiedy prowadziliśmy swoje badania, to sprawdzaliśmy genetycznie modyfikowaną soję, która jest bardzo rozpowszechnionym produktem żywnościowym. Ku naszemu przerażeniu odkryliśmy, że prowadzi ona do bezpłodności. I proszę sobie wyobrazić, że nastąpi szeroka produkcja zmienionych roślin, warzyw, owoców i innych. Wszystko to doprowadzi do globalnej bezpłodności żywych organizmów. To de facto zniszczenie biosfery planety. I to niebezpieczeństwo jest wysokie. A ponieważ nie poddaje się kontroli, nikt nie może z pewnością powiedzieć, kto, gdzie i co będzie robić. De facto uruchamia się mechanizm samozagłady, zniszczenia ludzkości” – powiedziała biolog.

Zwróciła także uwagę na to, że nie da się zmienić genów bez śladu. „Zredagowanie tak, aby nie było śladów, jest niemożliwe. Co to jest gen – to program, ty to zredagowałeś, ale kiedy zmieniasz jeden gen, to wywierasz wpływ na inne. I wszystko od razu zaczyna się zmieniać. Wyobraźcie sobie domek z pudełek od zapałek, postanowiłeś zredagować jedno pudełko, a wszystkie pozostałe też się przesuną”.– podsumowała Irina Jermakowa.

Czytaj więcej: https://pl.sputniknews.com/swiat/201603092217011-genetyka-zaglada-nauka/

Komunikat w sprawie protestu przeciwko wprowadzeniu stref GMO w Polsce – Janusz Zagórski.

https://youtu.be/N8ByKF9bQDQ

Opublikowany 12 kwi 2017

Wybrane Komentarze pod filmem

adamb11683 dni temu

Zrozumcie,że GMO poza szkodliwością dla ludzi rozłoży na łopatki polskie rolnictwo uzależniając je od patentów na geny. Korporacje amerykańskie zawładną rolnictwem.

Bożena Makuła3 dni temu

Panie Januszu,prosze podac w komentarzu adres mailowy ,na który mozna zgłąszac udział w komisji sejmowej…Pozdrawiam 🙂

archeologycom3 dni temu

Pisowskie zdrajcy wprowadzą najpierw w kilku miejscach a potem w całej Polsce ! zresztą pewnie już wprowadzili ! PiSowskie zdrajstwo !

9tomcat991 dzień temu

Obrońca GMO napisał tutaj wyżej, że GMO jest w Polsce od kilkunastu lat. Więc chyba komu innemu wypadałoby zaadresować ten tekst. Chyba, że rzeczywiście Polska nie jest jeszcze skażona.

miro3 dni temu

PRECZ Z GMO !!! NIE CHCEMY TEGO SYFU !!! PRECZ Z TYM GÓWNEM !!!

leopoold3 dni temu

skoro GMO jest takie ok, to dlaczego jest zakazane w wielu krajach, nawet UE? Proponuje się doedukować w temacie

1

Marek Garamond3 dni temu

linki do badań GMO http://www.naturalnews.com/ http://gmoseralini.org/  http://faktydlazdrowia.pl/

Drobcio2 dni temu

Schneider z GMO jest jak z waleniem się młotkiem w palec. Gdyby bol przyszedł po latach to każdy walił by młotkiem po palcu. Ale ze przychodzi natychmiast, nikt tego nie robi. Niestety z GMO jest odwrotnie. Ja z chleba, pszenicy, właściwie zbóż zrezygnowałem. Nigdy nie czułem się lepiej. Masz racje, GMO jest u nas od lat. Prawdopodobnie jeszcze na spotkaniu Jaruzelskiego z Rockefellerem, podjęto taka decyzje, wiemy tylko tyle co z notatek Brzezińskiego min. Fakt ze z każdym pokoleniem jesteśmy słabsi. To się nie dzieje od razu. Nie jak z młotkiem. A badanie było min.na szczurach.

Marek Garamond3 dni temu

Czy GMO jest szkodliwe? Poznaj fakty naukowe! tłumaczenie artykułu na temat badań nad szkodliwością GMO plus linki do źródeł Strona Jarka Kefira Polecam film” Wykład Jeffrey Smitha” dostępny na you tube

balbina gates3 dni temu

Schneider Co ty wprowadzasz jakieś antagonizmy, chcesz żeby w polsce było GMO ? to lepiej spiepszaj stąd konusie ! Wszędzie cię pełno robisz tą samą odpowiedz kopiuj wklej wszędzie gdzie tylko można ! Napewno ktoś ci za to płaci żebyś mieszał !

balbina gates3 dni temu

Schneider Właśnie pajacu do cyrku !!!

Fuck the NWO3 dni temu

Schneider nie wie, że typ chce jeszcze więcej gówna w jedzeniu. Stary jak można wymierac chemie od natury. Masz głowę spraną tv, dezinformacja, opinia gostków w białych fartuchach. Ja ci tylko przed wojna światowa polecę książki i filmy Davida Icke, może otworzy ci oczy na to ze kropo maj cię głęboko w dupie i jakiego Kowalskiego z cukrzycą.

Marek Garamond3 dni temu

Czy GMO jest szkodliwe? Poznaj fakty naukowe! tłumaczenie artykułu na temat badań nad szkodliwością GMO plus linki do źródeł Strona Jarka Kefira

Fuck the NWO2 dni temu

a zadajcie sobie jedno pytanie barany, po co nam GMO na huj, bo moda w społeczeństwie, bo pseudolekarstwo w tym jest. Ludzie jesteście kurewsko głupi i naiwni wierząc w systemowych ludzi. W historii macie przykłady jak bardzo zależy im na naszym dobru. 1,2,3 wojna jeszcze do tego Irak, Iran, Syria itp. taaaa oni są nam potrzebni i wszystko co nam daj to samo dobro. Wierzycie typkom w garniakach no ubolewam, macie głowę spraną i nie myślicie chyba samodzielnie. Do tego ze cos jest dobre wystarczy wam słowo i papier jakiego gostka w białym fartuchu. Było by lepiej gdybyście palneli sobie w łeb z klamki. I takie debile spłodzą kolejny produkt. Wojno nadchodź.

Maryam2 dni temu

Schneider co za brednie opowiadasz???!!!! Brakuje mi słów, żeby skomentować twoje wypociny. Skąd ty wziąłeś te „rewelacje”?! Wyrazy współczucia..

9tomcat991 dzień temu

Oj, przydałoby się więcej otwartości na wiedzę z RÓŻNYCH źródeł, a nie tylko z jednej półki. Otwartość zawsze rozwija. A gdy słyszę wzmiankę o „teoriach spiskowych” to słyszę szyderczy śmiech nowoczesnej cenzury. Każdą niewygodną prawdę oznacza się etykietką „teoria spiskowa” i sprawa załatwiona – nikt nie śmie traktować takiej prawdy poważnie. Na szczęście jest spora grupa sceptyków śledzących uważnie, co się dzieje w naszym świecie i dokładnie analizujących, czy mainstreamowe media wciskają nam kit.

9tomcat991 dzień temu

Czy insulina jest jedynym argumentem? Powiem szczerze: nie jestem cukrzykiem dlatego sprawa insuliny w ogóle nie ma  dla mnie znaczenia. Mam natomiast ogródek, w którym uprawiam rośliny takie, jakie chcę i dzięki temu mogłem po latach przypomnieć sobie jak smakują normalnie uprawiane warzywa i owoce. Jeśli GMO wejdzie na dobre do uprawy w Polsce to oczywiście NIE BĘDZIE MI WOLNO UPRAWIAĆ W OGRÓDKU SWOICH ROŚLIN bo będzie TYLKO PATENTOWANE GMO. A ja chcę mieć swoje rośliny i samemu decydować, co będę jadł. Nie po to staram się żyć zdrowo żeby teraz ktoś mi dyktował, że mam uprawiać tylko jego rośliny bo on je sobie opatentował.

Fuck the NWO1 dzień temu

9tomcat99: świetny przykład i dowód na to że widocznie większość ogłupionego społeczeństwa chce być ciągana za nos oraz chce słuchać jak ma żyć i co robić ze swoim życiem. Przeraża mnie fakt jak ludzie mogą tego chcieć, aby jakiś jebany garniak mówił nam co jest dla nas lepsze i jak mamy ze swym życiem postępować. Jak kurwa jakim prawem, kim do hu… oni są aby mi mówić ze nie mam prawa posadzić sobie krzaka konopi indyjskiej, jakim prawem kurwa zabierają dzieci od rodziców w wieku 6 lat i posyłają do tej wylęgarni jebany zdegenerowanych produktów jakim jest tzw. szkoła. To są najprostsze przykłady tego ze ten system zakłada kajdany i łańcuchy od urodzenia.

9tomcat9920 godzin temu

Póki GMO nie dominuje – nikt nie dyktuje, co mam uprawiać. Ale w krajach, których władze zachłysnęły się GMO i rolnictwo zostało przez zdominowane, GMO MA MONOPOL. NIE WOLNO TAM UPRAWIAĆ innych roślin niż opatentowane GMO. Powtarzam – nie jestem cukrzykiem i nie chcę aby cukrzycy narzucali reszcie ludzi, co mają jeść i uprawiać, tylko dlatego, że oni chorują. Dlaczego oni mają korzystać kosztem większości nie chorujących? Poza tym – zawsze można sprowadzić lek z zewnątrz. Koncerny farmaceutyczne działają pełną parą.

9tomcat9918 godzin temu

Nie mam wiedzy na temat farmakologii wspomagającej cukrzyków. Jeśli ktoś koniecznie chce korzystać z farmaceutyków, i to zawierających GMO – nie zabraniam. Ale nie moim kosztem. W Indiach masy farmerów doprowadzono do bankructwa z powodu GMO. To samo w Afryce i Ameryce Pd.  Chyba nie powiesz , że nigdy o tym nie słyszałeś? Czy te bankructwa też zaliczysz do atutów GMO? Człowiek uprawiający GMO musi za każdym razem kupować materiał siewny, zamiast wykorzystać swoje nasiona. Tysiące lat ludzkość mogła uprawiać rośliny korzystając z już uzyskanych nasion. Teraz wchodzi GMO i…STOP – ALBO ZA KAŻDYM RAZM KUPISZ OD NAS NOWE NASIONA ALBO DZIĘKUJEMY. Czy takie „unowocześnienie” to uczciwa sprawa? Taki drobny przykładzik – obsiano kiedyś część pola GMO, a obok część normalnymi nasionami i wprowadzono tam krowy aby przekonać się, co będą jeść. Oczywiście zabrały się zaraz do części obsianej normalnymi nasionami a GMO nawet nie tknęły. Czy sądzisz, że uległy jakimś złośliwym podszeptom przeciwników GMO? A może zwierzęta lepiej od człowieka wiedzą, co jest dla nich zdrowe?...Jestem zwyczajnym człowiekiem i sprawa GMO interesuje mnie tylko o tyle, o ile wkracza w moje życie.   Nie zarzucę Cię zatem plikami raportów oficjalnych instytucji, bo takowych nie kolekcjonuję. Wystarczy mi parę przeczytanych książek i bieżące doniesienia pokazujące katastrofalne skutki stosowania GMO.

Fuck the NWO11 godzin temu

hehe globalny rząd wita was niewolników, na kolana przed Bogiem szczury. Tak jest wizja elit.

GwIeZdNyWeNdRoWcA INTER MUNDOS3 dni temu

Słowiańska brać i coś tam jeszcze. Czy ty oby na pewno dobrze się czujesz?

Mynameis Nomo3 dni temu

To co się dzieje na świecie w ogóle jest już wystarczającym sygnałem nadchodzących wielkich wstrząsów. GMO to i tak najmniejszy problem, chociaż ważny. Polecam tytuł – ALOIS IRLMAIER – PRZEPOWIEDNIE (LEKTOR PL) (VIDEO)

Wypowiedz się