Aaron Russo – Ameryka: od wolności do faszyzmu.

Film dokumentalny ukazujący powolny upadek demokracji w USA i zamianę w nowoczesne państwo policyjne. “America: Freedom to Fascism” to film dokumentalny z 2006 roku, którego producentem i reżyserem jest śp. Aaron Russo (zm. 27.08.2007). Wystąpili m.in.: G. Edward Griffin. Sam tytuł mówi o pewnej drodze, po której idzie Ameryka. Kiedyś to był kraj wolności, a zmierza do faszyzmu. Sam tytuł nie mówi, że Ameryka jest państwem faszystowskim, ale że zmierza tam (może już jest).


Jakkolwiek słowo faszyzm ma różne zabarwienia, to w tym filmie Russo pokazuje jak bardzo USA zostały skorumpowane prawnie, finansowo itp. Słowo faszyzm ma dosyć mocny wyraz  i mimo, że Ameryka nie wygląda  jak III Rzesza, to nie znaczy, że nie może tak wyglądać, jeśli dalej będzie się działo to, co się w niej dzieje.

 

PS. Należy łącznie analizować ten powyższy film nakręcony przez Aarona Russo z jego przedśmiertną  wypowiedzią w wywiadzie dla Alexa Jonesa zamieszczoną nieco wcześniej na naszej stronie na linku: https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/10/przedsmiertny-wywiad-z-aaronem-russo-nwo-rockefeller-chipy/

Połączenie tej wielopłaszczyznowej wiedzy oszczędza czytanie i oglądanie tysięcy stron i minut gazetowej i filmowej “sieczki”.  Tym bardziej, że za ujawnienie tej wiedzy słynny reżyser został zamordowany chorobą raka, podobnie jak były prezydent Wenezueli Hugo Chavez i wielu innych, którzy nie chcieli realizować planów globalistycznych.

Redakcja KIP

Wypowiedz się