ISLAMIŚCI – WOJNA, TERRORYŚCI ? CZY POKAZANIE NAM PRAWDZIWEGO OKUPANTA i LEKCJA POKORY ?

Ziemia 3

Po ostatnim poście na blogu w którym opisałem to co widzę i jak to widzę wiele osób które dały się nabrać na ten spektakl, boją się wojny w Europie, boją się, że zacznie się rzeź taka, jak pokazują nam media w krajach muzułmańskich. Aby pokazać wszystkim jak wyreżyserowane jest to widowisko i kto je tak wyreżyserował, zadam kilka pytań tak, aby wszyscy mieli jasność i przestali tworzyć energie strachu i chaosu, którą podsycają media, a której tak bardzo potrzebuje ten system do istnienia.

Ludziom pokazuje się z jednej strony rodziny, a z drugiej młodych gotowych mordować katolików muzułmanów. Ludzie oczywiście rodzinom współczują, a boją się tych młodych ludzi. Tylko znów, aby pokazać absurd w jaki uwierzyli, należy zadać sobie pytania:

JAK TO JEST ŻE ONI PRZYBYLI TUTAJ BEZ BRONI, A SIEJĄ STRACH?

JAK TO JEST ŻE WYSTARCZY POKAZAĆ POPRZEZ MEDIA FAŁSZYWY OBRAZ ŚCINANIA GŁÓW, GROŹBY NAGRYWANE W STUDIACH W USA, A LUDZIE DOSTAJĄ ZBIOROWEJ PANIKI?

JAK TO JEST, ŻE KTOŚ SPONSORUJE TAKI PRZERZUT, BO MUZUŁMANIE NIE MAJA GROSZA PRZY DUSZY, A MY WIEDZĄC KTO TO JEST, NIC Z TYM NIE ROBIMY ?

JAK TO JEST, ŻE WIEMY CO NAM GROZI I NIE WIDZIMY BRONI W ICH RĘKACH, A MIMO TO BOIMY SIĘ O SIEBIE I RODZINY?

i najważniejsze pytanie KTO JEST TĄ BRONIĄ I KTO DA IM BROŃ ABY WYKONALI SWOJE ZADANIE?

Widzimy panikę i strach, sianie nienawiści i wyzwiska w necie, czyli dokładnie siejemy to, co chcą abyśmy siali twórcy tego cyrku. W rękach uchodźców nie ma broni, nie mają maczet, pistoletów, maja gołe ręce, słowa, krzyki i liczbę w grupie, ale dalej są nieuzbrojeni. Jeżeli to nas przeraża, a nie widzimy tego, że nasi rządzący biorą dokładnie w tym udział, to powinniśmy skierować nasze wspólne działania przeciwko tym, którzy wyreżyserowali ten spektakl, a nie przeciwko grupie krzyczących ludzi.

 Zadajcie sobie pytania:

 KTO DA IM BROŃ ABY ROZPOCZĄĆ WOJNĘ ISLAMISTÓW Z KATOLIKAMI ?

KTO MA DOSTĘP DO BRONI TU W EUROPIE ?

KTO WYDA ROZKAZY ABY PO CICHU ICH UZBROIĆ ?

KTO WSTRZYMUJE WOJSKO KTÓRE NIEDAWNO BYŁO GOTOWE WALCZYĆ Z ROSJĄ A TERAZ NIE POTRAFI SOBIE PORADZIĆ Z KILKUTYSIĘCZNA „ARMIĄ” NIEUZBROJONYCH LUDZI ?

Gdy kontrola umysłów działa i gdy zło potrzebuje energii do istnienia nie cofnie się przed niczym ,szkoda tylko że ludzie tak łatwo dają się nabrać na spektakl i gdy im się pokazuje to jak dali się oszukać oni wolą wypierać i dalej szukać wroga tam gdzie go nie ma, a pozostawić nad sobą prawdziwego okupanta, który naszymi pieniędzmi z podatków sponsoruje ten chaos.

Muzułmanie są tak samo oszukani jak wy, w ich mediach pokazywano Europe jako kraj miodem płynący, jako luksus gdzie każdy ma prace, samochód, dom, jest szczęśliwy i zadowolony z życia . Tylko nie pokazano im prawdy o tym, że to szczęście zależy od zdolności kredytowej i zdrowia, aby harować od rana do wieczora, że tracąc pracę natychmiast stajemy się biedakami, którym państwo daje marne zasiłki i to przez jakiś czas które starczają albo i nie starczają na przeżycie .

 Że trzeba emigrować, aby utrzymać się w swoim kraju, że podzielono Europe na tanią siłę roboczą i kraje gdzie 10% społeczeństwa żyje z wyzysku 90% . Że iluzja szczęścia polega na tym, że starcza od pierwszego do pierwszego i że w każdej sekundzie życia niewolnika system: urzędy skarbowe, tzw. prawo może doprowadzić każdy biznes do bankructwa, a ludzi na skraj rozpaczy .

 Że Europejczycy tak pokochali swoje niewolnictwo, że zamykali oczy na resztę świata i nosili głowy wysoko będąc w krajach biedniejszych, nie wiedząc, że sami sponsorują tą biedę w kraju . Sami swoja pracą dają tyle pieniędzy korporacjom i rządzącym, że świat wygląda tak jak wygląda . Nie zauważyli że pól roku muszą pracować na podatki, opłaty dla państwa, a drugie pół na to, aby się jakoś utrzymać, że gdy ktoś staje się zbyt bogaty i nie jest z układu, natychmiast zostaje obrabowany z majątku w imię prawa, że ceny żywności mimo jej nadmiaru rosną, ceny opłat też, że zabawki musicie kupować na kredyt, choć ich produkcja kosztuje 10% ceny sklepowej, wszystko po to, aby odebrać wam to o co się tak zabijacie, zabrać wam wasze pieniądze i za nie utrzymać ten porządek świata .

 Tak daliście się oszukać i tak samo oszukali was pokazując w Europie w TV mordowanie katolików przez muzułmanów i tzw. państwo islamskie, do którego stworzenie przyznało się USA. Mimo tego, że powiedzieli że to ich robota, wy nadal dajecie się oszukać i traktujecie okupanta jak przyjaciela, a ludzi tak samo zmanipulowanych jak wy – jak wrogów .
Zło jest bardzo sprytne, stworzyło zamachy i pokazało muzułmanów, aby po chwili wyszła prawda, że ci muzułmanie byli szkoleni przez USA, pokazali wam, że dążą do wojny z Rosją i Chinami, a gdy trafili wreszcie na mur i światło, które ich oślepiło, wy dalej wierzycie, że okupanci coś zrobią dobrego z tym co jest za oknem .

A co ci którzy sponsorują ten chaos mogą zrobić dobrego dla was ?
JEŻELI TEN CHAOS JEST IM POTRZEBNY DO EGZYSTENCJI, DO PRZEJĘCIA CAŁEGO ŚWIATA , TO JAK MYŚLICIE KTO WYDA BROŃ MUZUŁMANOM, A RACZEJ NAJEMNIKOM DO WALKI W EUROPIE ? KTO MA DOSTĘP DO BRONI W EUROPIE ?
 Jeżeli zobaczycie broń w ich rękach, będziecie wiedzieli, że ktoś im ją dał , jak zwykle zostaniecie oszukani przez media bajeczką, w którą większość z was uwierzy i wtedy dopiero się zacznie to, co opisywane zostało w wielu przepowiedniach. Przecież rząd w jednej chwili może wydać rozkaz, aby wojsko zorganizowało na poligonach obozy dla nich, aby dokładnie prześwietlili wszystkich, odseparowali najemników od rodzin i rodziny umieścili obok nas, a resztę zatrzymali lub odwieźli .

Wojsko które szykowało się do spotkania z milionową armią Rosyjskich żołnierzy nie może sobie poradzić z kilkoma tysiącami ludzi ?
NIE MOŻE CZY NIE CHCE, A RACZEJ NIE OTRZYMAŁO TAKIEGO ROZKAZU.

Dopóki ludzie dają się nabrać na ten cyrk, dopóki okupant jest bezpieczny, to ten cyrk będzie trwał, wy będziecie się bać, a system będzie zacieśniał pętle i budował więzienia dla nas wszystkich. Okupant stanie się wybawcą, a najgorsze w tym wszystkim jest to, że okupant wybrał oszukanych ludzi jako broń biologiczną, którą najpierw skierują w miejsca, gdzie maja wprowadzić zamieszanie, aby potem ich uzbroić i zacząć terror, który pokazywali już wcześniej w mediach i tv. A ludzie którzy podłączeni sa nadal pod kontrole umysłów i którym strach, agresja, nienawiść zamurowała spokój, wiarę, widzenie prawdy i oszustw, będą ofiarami spektaklu okupanta, aż sami poproszą tego okupanta, aby stał się ich wybawcą, a wtedy dojdzie do tego, co powiedziano, że powstanie ANTYCHRYST, którego ludzie będą uważali za Boga i wybawiciela, a ten zniewoli świat do końca i nastanie czas wojny dobra ze złem, jakiego jeszcze nie było na ziemi .

DLATEGO nie dajmy się oszukać, chaos jest zaplanowany skrupulatnie, ponieważ świadomość ludzi się budzi, dlatego zło musi podkręcać wydarzenia, ale to od nas zależy czy uda im się to zrealizować. Dano nam szanse zrozumienia absurdu: władzy, religii, świata w którym przyszło nam żyć i dano nam rozwiązanie, aby nie dopuścić do takich wydarzeń .

Rozwiązaniem każdego spektaklu, każdego cyrku, każdego oszustwa jest jedność w działaniu, poznanie prawdy o nich i wykonanie pracy, aby spektakl przerwać, cyrk złożyć, a oszustwo pokazać innym, aby dołączyli do jedności. Gdy ta jedność stanowi tylko spektakl i jest wykorzystana jako jedna ze stron w cyrku na arenie, to musi odbyć się spektakl, tak aż ludzie zobaczą namiot i arenę na której występują, zobaczą że coś jest poza areną i że ktoś nad nimi trzyma bat i pogania ich do pracy na arenie .

Wtedy dopiero zrozumieją oszustwo i zaczną jednoczyć się przeciwko okupantowi i treserowi . Wtedy powstanie PRAWDZIWA JEDNOŚĆ przeciwko okupantowi, a nie przeciwko drugiej stronie rzuconej na tą sama arenę. Wierze, że skoro wiele ludzi widzi ten spektakl, widzi arenę, głośno o tym mówi i pisze, to reszta ludzi też to zauważy i zejdzie ze sceny, wyjdzie z cyrku i razem wyrzucą tych, co trzymają bat nad nimi. Jeżeli ci co zostaną na arenie, nie będą chcieli słuchać ostrzeżeń, jeżeli nienawiść jaką mają w sercu i zatruty rozum sprawi, że będą zaciekle walczyć na arenie, to reszta będzie musiała działać po za nią, aby pomóc tym którzy zamurowali sobie serca i rozum .

Aby uwolnić się od kontroli umysłów, należy stanąć z boku, spokojnie popatrzeć na widowisko, zadać kilka pytań, które rozbiją program w głowie, a potem dołączyć do tych co widzą prawdę .

 Film MATRIX pokazał dokładnie to, co się teraz dzieje, tą iluzję szczęścia i walkę poza areną. Wielu będzie chciało pozostać w tej iluzji, nie będzie chciało uczestniczyć w tej walce o ziemie, ale skoro przyzwyczaili się do niewolnictwa, skoro nie chcą widzieć prawdy, skoro wierzą tylko w pieniądz, to pobudka dla nich będzie bardzo bolesna, bo zwyczajnie zostaną na arenie w tym cyrku, pod batem i będą wykonywać polecenia okupanta, reszta która widzi co się dzieje, będzie się jednoczyć, aby zmienić i wyrzucić okupanta, ale walka z systemem nie jest łatwa, przekonał się o tym PAWEŁ KUKIZ .

 Gdy pokazywał ludziom prawdę, gdy prawda ich jednoczyła, poparcie rosło i zagroziło władzy tak bardzo, że musieli sfałszować wybory i zamienić partyjne marionetki, aby nie doszło do rewolucji w kraju, gdy to się udało i znów oszukali Polaków, przystąpili do tego, co umieją najbardziej, ataku ze wszystkich stron, wykorzystując nienawiść jaką w miał w sobie Paweł do systemu, aby pokazać ludziom jak sobie nie radzi z systemem, w rozmowach z ludźmi, którzy maja inne zdanie od niego, z dziennikarzami, z ludźmi którzy mieli w sobie prawdę i światło i którzy dokładnie ostrzegali go, że nie da się naprawić szamba, że należy odseparować wszystkich, którzy się w nim już kąpali i stworzyć jedność z ludźmi, których żadna tv, wywiad nie będzie mógł oczernić . Jeżeli walczysz ze złem to powinieneś znać jego język, ale twój powinien być inny, powinien być od światła, bez przekleństw, wyzwisk, nienawiści, zawiści, gdy jest taki sam, jak język zła, wtedy wystarczy, że pokażą bezradność, aby zniechęcić ludzi. I tak się stało przyszła lekcja pokory i teraz trzeba zmienić wszystko, zrozumieć czas w jakim przyszło żyć i zacząć od nowa pokazywać prawdę z ludźmi uczciwymi, z ludźmi którzy nie maja w sobie nienawiści, ale wykrywacz kłamstw i dokładnie potrafią rozpoznać tych, którzy przysłani zostali od systemu, aby inwigilować środowisko, od tych którym naprawdę leży na sercu dobro rodaków. Jedność do walki z systemem powstanie wtedy, kiedy ludzie będą mieli dobro w sobie, kiedy zniknie egoizm, eg , rywalizacja, a zostanie wspólny cel .Kiedy nie referendum czy wybory stanowić będą o zmianie, ale siła i liczba ludzi, których przestraszy się okupant, tak jak wy przestraszyliście się liczby i krzyków muzułmanów.

 Skoro na was to działa, to myślicie, że nie podziała na rząd?

JAK DŁUGO BĘDZIECIE JESZCZE WIERZYLI, ŻE TEN SYSTEM PRZETRWA ?

ŻE DA SIĘ GO ZMIENIĆ POPRZEZ WYBORY, REFERENDA ?

CZY KOMUNISTYCZNY SYSTEM OBALONO PRZEZ WYBORY ?

CZY POPRZEZ JEDNOŚĆ I WSPÓLNĄ PRACĘ I WALKĘ LUDZI ?

Napisałem, że Paweł zwycięży, kiedy zrozumie czas, kiedy ugasi swoją nienawiść i zacznie posługiwać się językiem światła, spokojem, którego ten system tak nie znosi, teraz po tej lekcji pokory czas, aby zacząć od prawdy, od dowodów takich, jak miał ANDRZEJ LEPPER, aby w czasie rewolucji, ona się odbyła, a nie zamieniła się w niekończąca się nadzieje na lepsze jutro i w program „że samo się jakoś rozwiąże”.

Samo się nic nie zrobi i tak samo jak OKUPANT używa was samych przeciwko sobie, tak wy sami połączcie się i użyjcie swojej odwagi, siły przeciwko nim. Zabierzcie im bat, a wtedy nie będą nic mogli zrobić.

 Dano wam prezydenta, który mówi prawdę, mówi to co chcecie usłyszeć. PO CO TO MÓWI ? DO KOGO TO MÓWI ? Daje wam nadzieję, że coś się zmieni, ale doskonale wie, że mając ten rząd i każdy inny wywodzący się z partii, które siedzą w polityce od 20 lat, nic się nie zmieni. Kolejne oszustwo, na które się nabieracie, absurd w który uwierzycie, aby oni mogli pozostać na stołkach. Aby cokolwiek zmienić musi nastąpić jedność w narodzie, jej brak prowadzi właśnie do takich wydarzeń, jakie dzieją się w Europie. Nie dajcie się kolejny raz oszukać, jednoczcie się pod skrzydłami tych, co głoszą prawdę, przekażcie swoim dzieciom, w wojsku, policji, aby przyglądali się okupantowi i dołączyli do narodu, bo inaczej zło zabierze wam wszystko, wasze pieniądze, domy, majątki, będzie tak długo was gnębić, aż na arenie pozostaną tylko ci, co poproszą zło o pomoc, a te zrobi z nich swoje bateryjki, tak jak teraz wielu z was jest już nimi. Tylko że teraz jest czas, w którym można się jeszcze uwolnić od baterii, a gdy wygra zło, nastanie czas mroku i apokalipsy .

 Anomalie pogodowe będą sprzątać wiele, ale nie posprzątają waszych serc, rozumu, mogą uwolnić was od kontroli umysłów niszcząc przekaźniki, ale to wy sami dokonacie wyboru i od niego będzie zależał los wasz i nie tylko wasz. Musicie zrozumieć, że egoizm to najgorsza zaraza, że na świecie codziennie pokazuje się wam, że na wasze życie ma wpływ wiele dusz, że siła która to stworzyła jest ponad wszystkim, ale nie będzie ponosić konsekwencji waszych poczynań. Nie będzie sprzątać za was to co posialiście. Może przysłać wam tylko swoją energię, ubrać ją w materie, w ciała które będą wam pomagać zrozumieć zamiary zła, ale to w sami zdecydujecie czy chcecie zachowywać się jak zło każe, czy jednak poszukacie w sobie światła i nim oślepicie zło .

 Prawdę widać zewsząd wystarczy popatrzeć przez pryzmat serca, a nie zatrutych rozumów, przez pryzmat dobra, światła, spokoju, a nie przez nienawiść, zawiść, zazdrość, strach, wiadomości z tv, czy od polityków. Sami w sobie macie najlepsze wykrywacze kłamstw, tylko uwierzyliście, że są one w rozumie, zamiast w sercu. Zamurowaliście je, a teraz kiedy rozum nie ogarnia wszystkiego, ciężko się dostać do własnego serca, a tym którym się udało i którzy wam to pokazują, traktujecie jak zło, a nie jak wskazówkę i możliwość. Dlatego okupant jeszcze pogania was batem, jeszcze na was krzyczy i pokazuje wam absurd w swoich mediach .

 Gdy większość z was zrozumie, że rozum to tylko część waszej świadomości, że dusza, serce, daje moc jakiej rozum nigdy nie posiadał, wtedy zaczniecie wygrywać z okupantem i takie lekcje pokory, jakie otrzymał Ruch Pawła Kukiza nie będą miały miejsca, bo serce przyciąga serce, a nienawiść przyciąga nienawiść, a tą karmi się ten system. Nie można go zmienić używając tego samego języka, którym on się posługuje, za to można go zmienić szybko jednocząc prawdą, sercem ,światłem wszystkich, którzy to światło zapalili już w sobie .

 System w takiej formie nie przetrwa, być może, że pójdzie w stronę totalnego niewolnictwa lub resetu całkowitego cywilizacji, ale obie te drogi wyznaczają ci, którzy go tworzą i ci którzy w nim tylko siedzą.

 JAK TO JEST, ŻE GARSTKA ISTOT KIERUJE MILIARDAMI ISTNIEŃ TAK, ŻE CI PRZESTALI WIERZYĆ W SWOJĄ SIŁĘ?

JAK TO JEST, ŻE DALI IM KAWAŁEK PAPIERKA, COŚ NIC NIE WARTEGO, A ONI SIE O TO ZACZĘLI ZABIJAĆ, MORDOWAĆ NAWZAJEM ?

JAK TO JEST, ŻE UZNANO TYCH KTÓRZY MAJA ODWAGĘ MÓWIĆ PRAWDĘ, INACZEJ NIŻ PROGRAMY W GŁOWACH ZAPROGRAMOWANYCH LUDZI, ZA ZŁYCH, A NIEWOLNIKÓW I OKUPANTÓW ZA DOBRO ?

I KTO SPRAWIŁ, ŻE TERAZ CAŁA PRAWDA O ŚWIECIE WYCHODZI NA JAW, A WY NIE CHCECIE JEJ SŁUCHAĆ ?

WIARA, JEDNOŚĆ ZMIENI WSZYSTKO na lepsze, a nienawiść, zazdrość, zawiść na absurd, który widzicie za oknem, wybierzcie sercem po której stronie chcecie być, tak abyście potem gorzko nie płakali i przysłowie MĄDRY POLAK PO SZKODZIE nie stało wam przed oczami .
Pytaniami zawsze rozbija się program w głowie, zmusza się go do szukania odpowiedzi, a kłamstwo bardzo łatwo jest rozbić, prawdy za to nie da się ruszyć .

 ILU Z WAS GOTOWYCH JEST NA PRAWDĘ ? 

 ILU JEDNAK WOLI SIEDZIEĆ W TYM SYSTEMIE ?

Tak samo było z walką z komunistycznym systemem, jedni mówili po co to robicie, a inni walczyli, teraz nie chodzi o odzyskanie wolności dla kilku zabawek, nowego systemu, chodzi o odzyskanie wolności całkowitej, od uwolnienia się od tych kilku procent które rządzą światem, od pokrzyżowania im planów przejęcia i stworzenia nowego MATRIXA opartego na całkowitym podporządkowaniu sobie bateryjek. Dlatego ta walka jest taka ważna i JEDNOŚĆ SPOWODUJE, ŻE TE PLANY RUNĄ tylko tą jedność najpierw trzeba zbudować po ugaszeniu egoizmu w nas samych, inaczej czeka nas to przed czym wszyscy nas ostrzegają i to co nam ciągle pokazują. Bądźmy ludźmi dla siebie i dla wszystkich dookoła, wtedy świat stanie się wolny i piękny i taki o jakim nawet nikt z nas nie marzył .

 Stwórca widząc, że jego dzieci sprzątają plac zabaw, da im siłę, wiarę, możliwości, odwagę i narzędzia do sprzątania, ale kiedy widzi, że to wszytko co daje, zostaje oplute, wyśmiane, zignorowane, to nic dziwnego, że pozwala złu pokazać swoją prawdziwą twarz, a nam poznać, kto jest kim, aby móc walczyć o swój plac zabaw . Jego geniusz jest nie do objęcia rozumem, ale czujemy go w sercu i każdy z nas ma go w sobie, tylko nie każdy jeszcze go czuje .

ŚwiatłoOpublikowano za:

http://aronjasnowidzdiagnosta.blogspot.com/2015/09/islamisci-wojna-terrorysci-czy.html

http://kochanezdrowie.blogspot.com/2015/09/islamisci-wojna-terrorysci-aron.html

Wypowiedz się