PROTEST 14 WRZEŚNIA.

Zakończyć pora rządy zdrajców !!!

„To niedopuszczalne aby ludzie którym powierzamy władzę nad sobą i państwem oraz zapewniamy im bardzo godziwe warunki pracy i życia odwzajemniali się nam niegodziwością.”

 

„UWAŻASZ ŻE NSZZ SOLIDARNOŚĆ ZAŁATWI SPRAWĘ??? POLAKU MASZ JESZCZE HONOR ??? „Na podstawie dotychczasowych doświadczeń (upodobań „władzy”/uzurpatorów do łamania prawa – ignorowania woli władzy zwierzchniej w Polsce i chowania się za plecami policjantów) nie należy też oczekiwać skuteczności planowanych na wrzesień przez Związki Zawodowe zgodnych z „prawem” strajków i demonstracji…
Rodacy nadchodzi czas rozliczenia wszystkich uzurpatorów, zdrajców, sprzedawczyków,sabotażystów i kolaborantów często ukrywających się pod polsko brzmiącymi nazwiskami i fałszywymi życiorysami, którzy obłudnie pod płaszczykiem polityki miłości z uśmiechem na twarzach i w pięknych, nowiutkich, skrojonych za nasze pieniądze garniturkach działają na naszą szkodę w każdy możliwy sposób. Pora skończyć z samo podpaleniami, petycjami, marszami protestacyjnymi, strajkami i wszelkimi innymi zgodnymi z „prawem”, ale niestety nieskutecznymi próbami naprawy Polski. Uzurpatorzy łamiąc zapisy obowiązującej Ustawy Zasadniczej nie respektują zwierzchności Narodu Polskiego. To, dlatego lekceważą petycje, strajki i protesty oraz tworzą ustawy niezgodne z wolą suwerena. Dlatego wbrew woli suwerena ratyfikując Traktat Lizboński zniewalają Polaków, za bezcen wyprzedają majątek narodowy zamiast go pomnażać, w sposób niczym nieuzasadniony zadłużają Polaków, wydłużają wiek emerytalny, odmawiają dymisji i nowelizacji prawa wyborczego, chcieli wprowadzić ACTA, planująlikwidację naszej waluty, …, itd., itp. W tej sytuacji jedynie radykalne, zdecydowane i konsekwentne działania mogą przynieść oczekiwane efekty. Mam nadzieję, że wzorem naszych przodków nie zabraknie nam odwagi oraz determinacji. !!!
W chwilach zagrożenia Polacy zawsze potrafili wykrzesać z siebie heroizm, rozwagę, konsekwencję i potrafili… działać. Wierzę, że i tym razem tak będzie. Wierzę, że zwyciężymy i tym razem zaprowadzimy porządek w naszej Ojczyźnie oraz wyciągniemy właściwe wnioski wynikające z doświadczeń. Mam nadzieję, że już nigdy więcej nie damy się oszukiwać ewentualnym, kolejnym złotoustym obłudnikom. Tego z całego serca Wam i sobie życzę.” cyt. od Tadeusz Cichocki
PORA WZIĄĆ SWOJE ŻYCIE WE WŁASNE RĘCE !!! I ZAKOŃCZYĆ PANOWANIE RZĄDU PÓŁGŁÓWKÓW I IMPERTYNENTÓW !!! ( TO NIE KRÓLOWIE POLSKI TYLKO TACY SAMI OBYWATELE JAK MY, KTÓRYM POWIERZYLIŚMY NASZĄ OJCZYZNĘ , NASZE PIENIĄDZE, NASZĄ ZIEMIE – KTÓRĄ TERAZ CHCĄ SPRZEDAWAĆ !!!)
W DRODZE DO WOLNEJ POLSKI NIECH MA NAS W SWEJ OPIECE ŚW. MARYJA KRÓLOWA POLSKI !!! TYLKO WIERNI BOGU I OJCZYŹNIE MOŻEMY ZWYCIĘŻYĆ ! JEŚLI CZUJESZ SIĘ POLAKIEM I PATRIOTĄ, UWAŻASZ ŻE NAS OKRADAJĄ, CZAS ODCIĄĆ TĄ ZŁODZIEJSKĄ ŁAPĘ OD NASZEGO MAJĄTKU NARODOWEGO !
PAMIĘTAJCIE ! ISKRA WYJDZIE Z POLSKI ! ISKRA KTÓRA PODPALI I ZMIENI CAŁY ŚWIAT ! ZMIENI NA LEPSZE !
ZWRACAM SIĘ DO WAS : OBYWATELE RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ !
KAŻDA MINUTA , KAŻDY DZIEŃ DZIAŁANIA OBECNEGO RZĄDU PRZYBLIŻA KATASTROFĘ, ZWIĘKSZAŁ NASZE, OSOBISTE ZADŁUŻENIE, ZADŁUŻENIE POLSKI, OSŁABIAŁ NAS NA ARENIE MIĘDZYNARODOWEJ, NAPYCHAŁ KIESZENIE OLIGARCHOM, ZŁODZIEJOM, CWANIAKOM I KOMBINATOROM, KTÓRZY ZA WYJĄTKIEM UKŁADÓW Z OBECNYMI POLITYKAMI STALI SIĘ WYZYKIWACZAMI ZWYKŁYCH LUDZI CIEŻKO PRACUJĄCYCH NA CHLEB!!!
NIE MOŻEMY JUŻ DŁUŻEJ CZEKAĆ Z TĄ DECYZJĄ, CZEKAĆ AŻ ZABIORĄ NAM RESZTKI GODNOŚCI I ROZKRADNĄ NAM WSZYSTKO CO JESZCZE POZOSTAŁO NIE SPRZEDANE !
DO TEJ PORY DZIAŁO SIĘ ŹLE I NIC NIE ZWIASTOWAŁO POPRAWY. DOOKOŁA BIEDA I JEJ SKUTKI. PRZEPYCHANKI NA SZCZEBLACH WŁĄDZY, KORUPCJA I KOSMOPOLITYZM URZĘDNIKÓW PAŃSWOWYCH. CHOROBY WYNISZCZAJACE LUDZI, UPADEK KULTURY I EDUKACJI. HAŃBIENIE KOLORÓW I SYMBOLI NARODOWYCH !!!
NIE CHCEMY W RZĄDZIE LUDZI IDĄCYCH NA UKŁADY ! WYBIERAJĄCYCH MNIEJSZE ZŁO ! KAŻDE ZŁO JEST MNIEJSZE OD OBECNEGO RZĄDU I GRUP DZIAŁAJĄCYCH NA SZKODĘ INTERESU NASZEGO PAŃSTWA, RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ I JEGO OBYWATELI.
APELUJEMY DO WSZYSTKICH RODAKÓW!!! KOMU JEST MIŁA OJCZYZNA, KOMU JEST MIŁE ZDROWIE JEGO I JEGO DZIECI, KOMU JEST MIŁA POLSKA KULTURA, KOMU JEST MIŁY JEGO, CHOĆBY NIEWIELKI MAJĄTEK.
RODAKU ! JEŚLI ZALEŻY CI NA ODRODZENIU POLSKI JAKO NOWEGO SILNEGO PAŃSTWA W EUROPIE NIE BĘDĄCEGO POD WPŁYWAMI INNYCH KRAJÓW, TO JEST TO NAJWYŻSZY CZAS NA ZMIANY ! ZMIANY MUSZĄ BYĆ NATYCHMIASTOWE I DRASTYCZNE !!! ABY NARÓD POLSKI – NASZE SPOŁECZEŃSWO MOGŁO W KOŃCU NORMALNIE FUNKCJONOWAĆ NALEŻY NATYCHMIAST ODSUNĄĆ OD WŁADZY WSZYSTKICH POLITYKÓW Z WSZYSTKICH PARTII POLITYCZNYCH !! ”  Źródło :www.facebook.com/events/182053778636751/

 

Comments

  1. Klub Inteligencji Polskiej says:

    Pan premier Tusk myli się, gdy twierdzi, że protesty uliczne nie są właściwym narzędziem do obalenia rządu i że to narzędzie stanowi jedynie urna wyborcza. Myli się podwójnie. Zacznę od drugiej pomyłki. Podczas wyborów parlamentarnych nie wybieramy rządu, co prominentny polityk, jakim jest Donald Tusk, powinien wiedzieć. Wyłaniamy jedynie swoich reprezentantów, którzy następnie tworzą rząd, a po utworzeniu go wspierają swoimi głosami. Lub mitygują, jeśli rząd ten zanadto sobie pohula. Jednak bywa tak, że ci nasi reprezentanci są bezradni wobec poczynań lub zaniechań rządu. Bywają bezradni z różnych powodów, wśród których bodaj najważniejszym jest niekonstytucyjne wynaturzenie zwane dyscypliną klubową w głosowaniach. Innym tego powodem jest świadome i celowe wprowadzanie posłów w błąd przez tenże rząd. Wtedy, wobec bezradności naszych reprezentantów, bierzemy sprawy w swoje ręce. A mamy na to do dyspozycji wiele całkiem legalnych sposobów. Mamy inicjatywę ustawodawczą, aczkolwiek narzędzie to ułomne, bo jest ona najczęściej ignorowana przez dyspozycyjnego marszałka Sejmu. Możemy zażądać referendum, ale wiemy, że zostanie to zlekceważone. Co więc możemy jeszcze zrobić? Ano to właśnie, co dziś zaczyna się w Warszawie. Możemy protestować, manifestując swój protest na ulicach. A jeśli i to zostanie zlekceważone, to możemy podejmować strajki. Ze strajkiem generalnym włącznie. Możliwości te daje nam obowiązujące w Polsce prawo i nikomu nie wolno propagandowo podważać tego prawa. A korzystając z tego prawa, możemy doprowadzić do legalnego obalenia rządu, który z jakichś powodów nam się nie podoba. I myli się Donald Tusk, twierdząc że w ten sposób obalić rządu nie można. Jak najbardziej jest to możliwe i legalne. A w wyniku takiego obalenia nie zmieni się tylko ustalony podczas wyborów układ sił politycznych. Warto, aby uświadomili to sobie członkowie parlamentarnej koalicji rządzącej. Warto, ponieważ to oni będą musieli utworzyć nowy rząd po ewentualnym obaleniu obecnego rządu złożonego w znacznej części z nierobów i dyletantów.
    Wiesław Rewerski

Wypowiedz się