PZPN jak rząd

W najbliższych dniach zaczną się prace ziemne na budowie nowej siedziby Polskiego Związku Piłki Nożnej przy skrzyżowaniu al. Wilanowskiej i Sobieskiego. Trzypiętrowy budynek pochłonie ponad 40 mln zł. W piątek zaś wybory prezesa związku, a wśród kandydatów opinie na temat budowy tak drogiej siedziby są podzielone.

Jest to typowe dla obecnej sytuacji. Popatrzmy na nasz rząd. Marny, wszyscy go krytykują, a premier i jego ministrowie tym się nie przejmują, rozbudowują swoje siedziby, podwyższają sobie pensje, a etaty wciąż idą w górę.

Dlaczego więc PZPN ma robić inaczej. Dlaczego nie zrobiono tak, jak to uczynili Anglicy. Siedziba z centrum przygotowań. Ryba cuchnie od głowy. Jeszcze 39 takich spotkań na tym stadionie / zwanym Narodowym /, a po karach jakich domaga się ten związek od NCS wybudują sobie jeszcze inna siedzibę.

Nasz rząd, też w dobie kryzysu nie myśli o rachunku ekonomicznym. PZPN podniesie ceny biletów, tak jak rząd przymierza się z podatkami i grzywnami za wykroczenia drogowe. Zapłaci ten sam podatnik.

Czytaj całość: http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34862,12702053,Zobacz_nowa_siedzibe_PZPN__Rusza_budowa__WIZUALIZACJE_.html