Konferencje i odczyty


Stowarzyszenie KLUB INTELIGENCJI POLSKIEJ organizuje cykliczne spotkania, konferencje i odczyty poświęcone szeroko pojętej PROBLEMATYCE SPOŁECZNO-GOSPODARCZEJ, POLITYCZNEJ, HISTORYCZNEJ ORAZ BEZPIECZEŃSTWA NARODOWEGO, a także prezentujące bieżące informacje na temat naszej działalności. Zapraszamy także inne organizacje i stowarzyszenia do podzielenia się z nami informacjami o organizowanych konferencjach, odczytach i spotkaniach na tematy związane z naszymi zainteresowaniami. Chętnie zamieścimy w tym miejscu zaproszenia na tego typu imprezy oraz relacje wraz ze zdjęciami pod warunkiem, że organizatorzy zaproszą nań naszych przedstawicieli. 
Stowarzyszenie  KLUB INTELIGENCJI POLSKIEJ informuje, że treść odczytów i referatów zaprezentowane na konferencjach i spotkaniach wyrażają osobiste poglądy ich autorów i nie mogą być utożsamiane ze stanowiskiem naszego Stowarzyszenia.