Milioner przez dekady molestował i wypożyczał” nieletnie. W areszcie chciał się zabić czy miał zostać zabity?

Publikujemy kolejny tekst o aresztowanym pedofilu Jeffreyu Epsteinie, ponieważ jego aresztowanie i  przejęty przez śledczych osobisty notes z 2000 nazwisk osób wysoko postawionych w całym świecie, w tym najwięcej z USA ( prezydentów, premierów, ministrów, naukowców, aktorów, duchownych wielu kościołów) otwiera przysłowiową „Puszkę Pandory”. 

To jest kolejny etap przybliżania ujawniania znacznie bardziej odrażających praktyk: handlu ludźmi, w tym dziećmi, seksualnego niewolnictwa, tortur, programowania i kontroli umysłu wielu osób, a na rytuałach satanistycznych ze składaniem ofiar z ludzi, w tym głównie dzieci kończąc.

Dla osób, które znalazły się w tym notesie i przebywały na wyspie Epsteina jest to BARDZO DUŻY PROBLEM !!!

Polecamy poniższy tekst, który jedynie lekko dotyka problemu, koncentrując się na tym, jak długo  pożyje Epstein w więzieniu.

Redakcja KIP

NEW YORK, NY – JULY 08: A protest group called „Hot Mess” hold up signs of Jeffrey Epstein in front of the Federal courthouse on July 8, 2019 in New York City. According to reports, Epstein will be charged with one count of sex trafficking of minors and one count of conspiracy to engage in sex trafficking of minors. (Photo by Stephanie Keith/Getty Images)

***

Jeffrey Epstein – według ustaleń śledczych – sam molestował co najmniej 40 nieletnich dziewczynek. Do tego miał kierować szajką handlarzy ludźmi, z których usług mógł korzystać m.in. syn królowej Elżbiety II. Teraz – choć jest w areszcie – śledczy obawiają się, czy dożyje procesu.

W USA sprawa Jeffreya Epsteina nie schodzi z czołówek gazet. Zaledwie kilka dni temu do jego – i tak już szerokiego wachlarza zarzutów – doszedł kolejny, o gwałt. Krótko po tym milioner, finansista i niewątpliwie również członek elity został znaleziony półprzytomny na podłodze swojej celi. Na szyi miał ślady, które wskazywały na próbę uduszenia lub powieszenia.

Podejrzenia w oczywisty sposób padły na współwięźnia. Jest nim były policjant Nicholas Taeraglione, który oczekuje na wykonanie kary śmierci za cztery morderstwa na zlecenie. Według jednej z hipotez, zlecenie na Epsteina mogły złożyć służby – amerykańskie lub izraelskie. Epstein sam twierdził, że jest „człowiekiem służb” i według tej teorii wywiad chciałby się go pozbyć zanim zacznie „sypać”. Ostatecznie mogła to być próba samobójcza.

Dokumenty, które Epstein otrzymał dzień lub dwa przed znalezieniem go w celi, dotyczyły pozwu Jennifer Araoz, którą milioner miał zgwałcić, gdy miała 15 lat. Jako 14-latka Araoz miała zostać zaczepiona przez młodą kobietę przed budynkiem jej liceum. Kobieta zaczęła mówić o miłym, bogatym panu, który mieszka niedaleko. Tym mężczyzną był Jeffrey Epstein. Nastolatka została zaprowadzona do domu milionera. Początkowo w spotkaniach brała udział kobieta, później miała przychodzić już sama. Epstein pokazał jej wówczas pokój do masażu. Przez kolejny rok zmuszał Araoz do rozbierania się do majtek i masaży, które kończyły się jego masturbacją. Za każdym razem wręczał jej 300 dolarów. W końcu zażądał, by rozebrała się do naga i wówczas ją zgwałcił.

Wygodne życie w więzieniu

Pierwsze znane mediom doniesienia o molestowaniu złożyła w 1997 roku modelka Alicia Arden. Ale organy ścigania dobrały się do Epsteina dopiero w 2005 roku, kiedy przyznał się do nakłanianie nieletnich do prostytucji. Dzięki skomplikowanym trikom prawnym Epstein odsiedział niewiele ponad rok, a swoim ofiarom wypłacił odszkodowania. Media pisały wówczas, że układ, jaki prokurator Alex Acosta zawarł z Epsteinem, był dla tego drugiego „układem życia”. Po tym, jak pojawiły się kolejne zarzuty wobec mężczyzny, Acosta rezygnował z zajmowanego wówczas stanowiska Sekretarza Pracy w Białym Domu.

Epsteina na 13 miesięcy osadzono w prywatnym skrzydle więzienia w Palm Beach, choć zgodnie z prawem przestępcy seksualni powinni odbywać karę w więzieniach stanowych. Przez co najmniej część kary milioner był wypuszczany „do pracy” na nawet 12 godzin dziennie, przez sześć dni w tygodniu. Drzwi do jego celi były otwarte, miał też dostęp do specjalnie przygotowanego dla niego pokoju z telewizorem. W tym czasie Epstein pracował w fundacji, którą stworzył krótko przed osadzeniem i zamknął po wyjściu z niego. Poza więzieniem był pilnowany przez specjalnych, ubranych w garnitury, urzędników, którzy przyjmowali jego gości. Miał też własnego kierowcę, który woził go z biura do więzienia.

Na przełomie lat 2008-2019 Epsteinowi wytoczono kilkanaście spraw cywilnych. Oto część z nich:

 • W 2008 roku anonimowa mieszkanka Virginia pozwała Epsteina na 50 mln dolarów za molestowanie, którego dopuścił się w latach 2004-2005, gdy ta miała 16 lat. Miesiąc później pozwała go kolejna kobieta, reprezentowana przez tego samego prawnika. W obu przypadkach zawarto ugody pozasądowe.
 • W 2015 Virginia Giuffre zeznała, że w wieku 17 lat była „seksualną niewolnicą” bogacza. Była partnerka mężczyzny Ghislaine Maxwell miała handlować nią i wydawać, m.in. księciu Andrzejowi i prof. Harvardu Alanowi Dershowitzowi. I w tym przypadku doszło do ugody, której warunki nie są znane.
 • W 2016 roku kolejna kobieta oskarżyła Epsteina i Donalda Trumpa o molestowanie na imprezach w domu milionera, gdy miała tyko 13 lat. Sąd umorzył sprawę ze względu na brak wystarczających dowodów.
 • W 2017 roku Sarah Ransome złożyła pozew przeciwko milionerowi i Ghislaine Maxwell. Maxwell miała zatrudnić ją do masowania Epsteina i groziła, że ją skrzywdzi, jeśli nie będzie spełniać jego seksualnych zachcianek. Rok później zawarto ugodę.
 • W 2019 roku Maria Farmer oskarżyła Epsteina, że molestował ją i jej siostrę, gdy miały po 15 lat. Siostra miała być molestowana na stole do masażu przez oboje – Epsteina i Maxwell. Sprawa jeszcze się toczy.
Tysiące nagich zdjęć w sejfie Epsteina

Poza krótkim epizodem w bardzo „swobodnym” więzieniu, Epstein od wielu lat wymyka się organom sprawiedliwości. To zmieniło się na początku lipca, kiedy mężczyzna został aresztowany na lotnisku w New Jersey. Tego samego dnia agenci FBI przeszukali jego nowojorski dom. Znaleźli tam dowody na handel ludźmi oraz tysiące zdjęć nagich lub częściowo nagich kobiet, a część z nich była niepełnoletnia. W sejfie znaleziono też podrobiony paszport ze zdjęciem Epsteina, ale innymi danymi. Stemple wskazywały, że był nierzadko używany.

Epstein został oskarżony o prowadzenie szajki handlującej żywym towarem. W latach 2002-2005 miał „wypożyczać” małoletnie dziewczynki wpływowym mężczyznom i sam molestować dziesiątki z nich, a najmłodsza z ich miała zaledwie 14 lat.

Prokuratorzy twierdzą, że bogaty finansista, który utrzymywał kontakty z takimi osobami jak Donald Trump, Bill Clinton czy książę Andrzej, syn królowej Elżbiety II, miał płacić swoim ofiarom, by „rekrutowały” kolejne.

W ten sposób zbudował potężną sieć dziewczynek, które wykorzystywał.

Co więcej, w domu milionera miały znajdować się ukryte kamery rejestrujące stosunki seksualne znanych osób z nieletnimi, prawdopodobnie w celu późniejszego szantażowania ich. Epstein nie przyznał się do zarzucanych czynów.

Czy dożyje procesu?

Prezydent Donald Trump przekonuje dziś, że słabo zna Epsteina, ale wiadomo, że to nieprawda. W 2002 roku dzisiejszy prezydent mówił, że zna Jeffreya od 15 lat i, że jest „wspaniałym gościem”. – Świetnie się z nim przebywa. Mówią, że lubi piękne kobiety tak samo, jak ja, a wiele z nich jest bardzo młodych – mówił przed laty, jakby zdając sobie choćby częściowo sprawę z tego, że jego „wspaniały” kolega jest pedofilem.

Prawnicy Epsteina proponowali, by wypuścić go za kaucją 600 mln dolarów.

Sąd uznał jednak, że jest niebezpieczny dla społeczeństwa oraz, że istnieje ryzyko ucieczki. Śledczy i funkcjonariusze więzienia mają w obecnych okolicznościach jeszcze jeden problem – dopilnować, by Epstein dożył procesu.

Za: https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/swiat/milioner-przez-dekady-molestowa%C5%82-i-wypo%C5%BCycza%C5%82-nieletnie-w-areszcie-chcia%C5%82-si%C4%99-zabi%C4%87-czy-mia%C5%82-zosta%C4%87-zabity/ar-AAF4Tvi

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Po tym co się stało wszystko już jest jasne w tej sprawie. W tej chwili Pan Epstein albo jest już na wolności albo gryzię ziemię. W zależności od tego co było bardziej opłacalne. W każdym razie ten ktoś co siedzi w celi NIE JEST JUŻ EPSTEINEM!

  Jeśli ten ktoś żyja oznacza że będzie sprzedawał w sądzie wcześniej ustaloną wersję wydarzeń. Krótko mówiąc już w tej chwili wiadomo że proces będzie ZŁUDZENIEM:-)

 2. krnabrny1 says:

  To zdanie Trumpa natomiast oznacza że Trump NIC NIE WIEDZAŁ O JEGO ZBRODNICZEJ DZIAŁALNOŚCI, ponieważ gdyby to wiedział NIE PAPLAŁ BY TAKICH RZECZY OFICJALNIE z obawy że Epstein faktycznie kiedyś może wpaść:-)
  „Świetnie się z nim przebywa. Mówią, że lubi piękne kobiety tak samo, jak ja, a wiele z nich jest bardzo młodych”

 3. krnabrny1 says:

  Z wypowiedzi Trumpa jasno wynika że jest kobieciarzem, ludzi młode panienki jak każdy zdrowy facet, ale jednocześnie NIE WIEDZIAŁ NIC PONAD TO.

  Jak to się odbywa? Polecam zobaczenie tego filmu. Świetna gra, ale treść to SAMA PRAWDA! Wyjaśnia działanie Pana Epsteina oraz odwiedzających go polityków.
  https://www.filmweb.pl/film/Podejrzany-2000-1331

 4. krnabrny1 says:

  Ah, dodam tylko że film oparty jest na książce pod tytułem „Pranie mózgu”!!:-)

Wypowiedz się