Czy wewnątrz Ziemi rośnie czarna dziura, która unicestwi ludzkość ? Jakie inne zagrożenia ?

O nieuchronną zagładę ludzkości naukowcy obwiniają Wielki Zderzacz Hadronów, który ją zrodził.

© AP Photo / Rebecca Blackwell

Amerykańscy naukowcy odnotowali na Antarktydzie impulsy radiowe pochodzące spod lodu i skorupy ziemskiej. Twierdzą, że przeanalizowali je, a sygnały pochodzą z silnego strumienia neutrin, jakie w kosmosie emitują czarne dziury.

Według ekspertów oznacza to, że wewnątrz naszej planety rośnie czarna dziura, a przyczyną jest uruchomienie Wielkiego Zderzacza Hadronów w Europie, na granicy Szwajcarii i Francji. Naukowcy przewidują, że Ziemię czeka wielki wybuch, który sprowokuje wypływ lawy na powierzchnię i zagładę ludzkości.

Opublikowano za: https://pl.sputniknews.com/swiat/201807308496377-sputnik-ziemia-czarna-dziura-apokalipsa-koniec-swiata-unicestwienie-kosmos/

WIELKI ZDERZACZ HADRONÓW, CZYLI ZABAWA W BOGA ?

Prawo autorskie: ktynzq / 123RF Zdjęcie Seryjne

Wielki zderzacz hadronów jest to obecnie największy na świecie akcelerator cząstek, tak zwanych hadronów. Został umiejscowiony w Europejskim Ośrodku Badań Jądrowych CERN

Wielki zderzacz hadronów jest na tyle duży, że po części znajduje się na terytorium Francji a po części Szwajcarii. Jest to obecnie największa maszyna świata, najważniejsze elementy tego monstrualnego urządzenia znajdują się w tunelu o kształcie torusa, długość tuneli to około 27 kilometrów.

Głównym zadaniem zderzacza hadronów, jest doprowadzanie do kolizji przeciwbieżnych wiązek protonów, tak by uzyskać materię, która mogła występować u początków istnienia naszego wszechświata.

Wielu uważa, że wielki zderzacz hadronów posłuży do odkrycia cząsteczki Boga, czyli tej pierwszej i podstawowej, od której wszystko się zaczyna.

Jak to zwykle bywa, idee są pozornie szczytne, ale powstaje zasadnicze pytanie, czy warto?

Czy nie jest to niebezpieczne dla ludzkości i całej planety?

Czy tego typu badania i eksperymenty nie wymkną się w pewnym momencie spod kontroli, i nie będzie już można nad negatywnymi skutkami zapanować?

Czy można eksperymentować z czymś, co przerasta ludzkość, z czymś, czego się tak naprawdę nie zna i do końca nie rozumie?

Igranie z ogniem

Dziś są osoby, pewne kręgi, które uważają, że eksperymenty prowadzone w Europejskim Ośrodku Badań Jądrowych w CERN mogą doprowadzić do dramatycznych wydarzeń, mogą doprowadzić do powstania czarnej dziury, większej lub mniejszej, ale zawsze destrukcyjnej.

Uważa się również, że wielki zderzacz hadronów może wypłynąć negatywnie na działanie pola magnetycznego ziemi i pewnych procesów, które od tysiącleci stymulują równowagę na ziemi.

Wielki zderzacz hadronów a projekt HAARP

Istnieje również i inny pogląd, łączący ów maszynę z projektem HAARP. Twierdzi się, że są to dwa oddzielne elementy tego samego systemu, który będzie kontrolował ludzkość.

Brzmi to dość fantastycznie, ponieważ jak można kontrolować ludzi, ostatecznie każdy jest inny, a zarazem wyjątkowy. To prawda, ale człowiek to także w pewnym sensie maszyna, posiada swoje cykle, uwarunkowania fizyczno-mentalne, posiada wreszcie mózg i DNA.

Jeżeli założymy, że znamy w jakimś stopniu ludzkie DNA oraz działanie układu nerwowego, to wówczas będziemy mogli oddziaływać na ludzki organizm poprzez konkretne wpływanie na podstawowe mechanizmy kierujące człowiekiem.

Oczywiście to nie jest takie proste, ponieważ człowiek posiada tę sferę duchową i fizyczną, na fizyczną łatwo jest wpłynąć, na duchową już znacznie trudniej, ale to inna historia. Reasumując, ostatecznie można kierować społeczeństwem tak, jak możemy kierować komputerem poprzez klikanie odpowiednich komend.

Wielki zderzacz hadronów – wielkie zagrożenie?

Nauka źle wykorzystana nie pomoże ludzkości, ale może przyczynić się do jej końca i zbliżyć naszą generację ku końcowi świata.

To też interesujmy się tym, co obecnie kreuje nauka i ludzka wiedza, ponieważ dziś jest to czysta teoria lub hipoteza, ale już jutro może się okazać, że jest to coś, co dosięgnie i naszego prywatnego życia.

Ostatecznie obserwujemy ogromny wzrost popularności teorii spiskowych w ostatnich latach, część z nich jest kuriozalna i niedorzeczna, ale część jak najbardziej do przemyślenia.

Na koniec powstaje sobie zadać już ostatnie pytanie, czy to przypadek, że nastąpił tak duży wzrost liczby teorii spiskowych?

12 lutego 2016 Tajemnice Świata NAUKA I TECHNOLOGIA

Opublikowano za: https://www.tajemnice-swiata.pl/wielki-zderzacz-hadronow-lhc/

Czy CERN utworzył czarną dziurę wewnątrz Ziemi? Miasto połknięte , million zapadlin w ziemi (sinkholes), ocean opada 

/Did CERN Created Black Hole Inside Earth? City Swallowed, Millions Sinkholes Opened, Ocean Drops /

https://www.youtube.com/watch?v=qH4qxc8ZMI8

III wojna światowa: Stanie się to, czego nikt się nie spodziewał ?

Media rozpowszechniły przepowiednie greckiego starca Matfieja Wresfieńskiego o trzeciej wojnie światowej oraz losie Rosji i świata.

© Sputnik . Vladimir Pesnya

Jak podaje kanał „Tajemnice planety” na Yandex Zen, starzec, którego szczątki zostały pośmiertnie uznane za cudotwórcze, pozostawił światu proroctwo o konfrontacji między Rosją i jakimś nowym porządkiem światowym. Starzec miał zapowiadać, że konflikt pochłonie wiele ofiar. Według jego słów do konfliktu dojdzie w Jugosławii, ale wszystko ma zacząć Serbia.

Matfiej przepowiadał, że zwycięstwo odniesie Rosja, dzięki której na świecie zapanuje pokój.

Opublikowano za: https://pl.sputniknews.com/swiat/201807298490121-Sputnik-III-wojna-swiatowa-apokalipsa-przepowiednia-Matfiej-Wresfienski-Serbia/

Złowrogie przepowiednie: Moskwę pochłonie ogromne podziemne morze ?

Jakie niebezpieczeństwo stwarza „podziemne morze” pod Moskwą?

© Sputnik . Evgeny Biatov

Wielu świętych i błogosławionych przepowiadało, że Moskwę pochłonie wnętrze ziemi. Ascetki Antonija (Kawesznikowa) i Nila (Kolesnikowa), błogosławiona Lubuszka Susaninska jednym głosem twierdziły, że „przed końcem czasu Moskwa upadnie”. Powód — wielu uważa, iż pod rosyjską stolicą jest ogromna pustka w warstwach ziemi.

Niektórzy naukowcy obawiają się tego, że Moskwa stoi na pęknięciu (lub zbiegu) płyt tektonicznych. Taka sytuacja jest bardzo niebezpieczna i często prowadzi do dużej aktywności sejsmicznej. Jeśli pod Moskwą faktycznie znajduje się tzw. „podziemne moskiewskie morze”, to przepowiednie świętych proroków mogą się spełnić.

Głównym problemem w tej historii jest istnienie podziemnego morza. Nie wody gruntowe, które występują wszędzie, a ogromny zbiornik wodny, mogący pochłonąć całą metropolię. Po raz pierwszy poruszył tę kwestię znany geolog Iwan Gubkin. Naukowiec, laureat Nagrody Leninowskiej, zajmował się poszukiwaniem ropy naftowej pod Moskwą.

Zamiast złóż czarnego złota Gubkin rzekomo miał odnaleźć ogromny podziemny zbiornik wodny. Po przebadaniu skał i przeanalizowaniu położenia Moskwy pod względem głównych tektonicznych „granic” Eurazji wyciągnął smutne wnioski: pod miastem znajduje się całe morze.

Wolne przestrzenie wypełnione wodą zajmują rozległy obszar. Całe centrum współczesnej Moskwy aż do Moskiewskiej Obwodnicy leży nad podziemnym morzem. Jego głębokość to prawdopodobnie od 5 do 30 km. Przypuszcza się, że tylko w górnej warstwie jest słodka woda. Reszta to prawdziwa woda morska (bardzo zasolona). Minimalna odległość od powierzchni ziemi do tafli wody pod Moskwą wynosi jedynie 500 m.

I tak nienajlepszą sytuację pogarsza dodatkowo duża ilość pustek kresowych pochodzenia naturalnego i sztucznego. Należą do nich metro, schrony bombowe oraz liczne naturalne przestrzenie w naturze. Pod Moskwą płynie 5 tys. rzek.

I nad tą całą kruchą „konstrukcją” budowane są moskiewskie wieżowce z wielotonowymi betonowymi fundamentami, które z potworną siłą naciskają na grunt. A pod nimi – przepaść i słona woda?

Wojskowi geofizycy przeanalizowali sytuację z każdej strony. Ponieważ ciśnienie pomiędzy sąsiednimi płytami tektonicznymi jedynie rośnie, w określonym momencie doprowadzi do potężnego podziemnego trzęsienia ziemi. Wystarczy 4-6 stopni, aby miasto zawaliło się pod ziemię.

Według badaczy katastroficzne trzęsienie ziemi miało mieć miejsce w latach 2006-2009 lub mniej więcej w tym czasie. Aby w Moskwie nie wybuchła panika, oddział geofizyczny został w pośpiechu rozwiązany, a wszystkie badania związane z tym zagadnieniem przerwano.

To, że pod miastem jest morze, potwierdza odnalezienie w rejonie domodiedowskim studni wypełnionej słoną wodą. Wywiercili ją geofizycy z miejscowego sanatorium w 1974 roku. Próbki wody mineralnej z tego odwiertu świadczą o tym, że może ona pochodzić z podziemnego morskiego zbiornika. Coś podobnego występuje jedynie w Izraelu. To słynne na całym świecie Morze Martwe.

Studnie wywiercono też w Ostankino i na terenie kilku sanatoriów (np. Monino i Dorochowo). Obecnie pochodzi stamtąd wyjątkowa pod względem składu woda mineralna. Z położonych głębiej warstw wydobywa się sól dla Moskiewskich Zakładów Mięsnych. Na razie podziemne morze przynosi korzyści.

Ale coraz częściej w Moskwie dochodzi do zawałów. Są one powodem korków na drogach i różnego rodzaju awarii. Dzieje się tak dlatego, że z asfaltu ścieka „agresywna”, nasączona związkami chemicznymi woda. Przenika ona przez piaszczyste, gliniaste i wapienne warstwy i toruje sobie drogę do bogatych w puste przestrzenie skał kresowych. W rezultacie pod ziemię zapadają się samochody i dosłownie „pękają w szwach” niektóre stare budynki.

Przeciwnicy teorii zawalenia się Moskwy dokładnie przebadali obszary pod ziemią. I doszli do innego wniosku. Gdyby na głębokości około 500 m pod powierzchnią ziemi faktycznie znajdowało się morze, z powodu wysokiej temperatury i ogromnej koncentracji soli już dawno zniszczyłoby ono skały kresowe. Moskwa już znalazłaby się pod ziemią. Być może akademik Gubkin w przenośni nazwał słone wody podziemne morzem.

Opublikowano za: https://pl.sputniknews.com/swiat/201807258464615-sputnik-rosja-moskwa-morze-przepowiednia-apokalipsa-ruiny/

Bawarski jasnowidz: „Świat zadrży”

Jasnowidz Alois Irlmaier, który przepowiedział wiele wydarzeń XX wieku, ostrzegł świat przed „niesłychaną wojną”, która wybuchnie w 2018 roku.

Słynny bawarski wizjoner Alois Irlmaier, który bezbłędnie przewidział wiele wydarzeń XX wieku, a nawet dokładną datę swojej śmierci w lipcu 1959 roku, pozostawił przepowiednię na 2018 rok.

© AP Photo / Marco Ugarte

Jasnowidz ostrzega, że właśnie w 2018 roku światem wstrząśnie III wojna światowa. To straszne wydarzenie uderzy przede wszystkich w państwa Europy Zachodniej. Właśnie w tej wojnie zostanie użyta nieznana wcześniej broń chemiczna i biologiczna.

Konflikt doprowadzi w przyszłości do wojen domowych, które ogarną szereg państw Europy, a dokładnie Włochy, Niemcy i Francję.

Opublikowano za: https://pl.sputniknews.com/swiat/201801157113680-sputnik-bawarski-jasnowidz-apokalipsa-iii-wojna-swiatowa-koniec-swiata-smierc-kataklizm-bron-biologiczna-chemiczna-prognozy-przepowiednia/

Prognozy „kazaskiej Wangi” dają ludzkości nadzieję

Wróżbitka Vera Lion już od dawna nazywana jest „kazaską Wangą” z powodu dokładności swoich przepowiedni.

© Zdjęcie: Official site of Vera Lion

Informację od Sił Wyższych ta wyjątkowa kobieta otrzymuje w czasie snu. Niedawno wróżbitka oceniła prawdopodobieństwo wybuchu III wojny światowej w 2018 roku.

Według słów jasnowidzącej w 2018 roku w różnych państwach świata wzrośnie poziom duchowości i humanitaryzmu. Dlatego prawdopodobieństwo wybuchu III wojny światowej ulegnie zmniejszeniu. Na Ziemi górę wezmą wartości ogólnoludzkie — tak brzmi pozytywna prognoza „kazaskiej Wangi”. Miejmy nadzieję, że w 2018 roku sytuacja na arenie światowej ulegnie normalizacji.

Opublikowano za: https://pl.sputniknews.com/swiat/201801187136383-Sputnik-kazaska-Wanga-przepowiednia-iii-wojna-swiatowa/

Comments

  1. niepostepowyoszolom says:

    Swiat moze byc latwo uratowany ale tylko poprzez (skopiowanie akcji) Marszalka Zukowa z 1954 roku .w 2 dni zlikwidowal ponad 4 tysiace ,Gusinskich i chodorkowskich :):)

Wypowiedz się