[2018-01-01 Benjamin Fulford] Szczęśliwego Nowego Roku: Setki czołowych chazarskich gangsterów, w tym rodzinę Bushów przekazano do Gitmo

Fulford 11W historycznym momencie poetyckiej sprawiedliwości większość amerykańskich czołowych sprawców fałszywej “wojny z terroryzmem” zostało już przekazanych do amerykańskiego obozu marynarki wojennej w Zatoce Guantanamo na Kubie, mówią źródła Pentagonu. “Agenci Rothschilda, George Soros, Peter Munk, Peter Sutherland, Bushowie, Podestowie i wiele innych osób, mogły zostać przetransportowane do Gitmo by przekazać ich trybunałom wojskowym, ponieważ Departament Obrony wydał 500 milionów dolarów na ulepszenie więzienia i wysłanie większej liczby żandarmów i Marines “, mówią źródła.

Jedną z wielu oznak, jak historyczna jest nowa rewolucja amerykańska jest, “30 kongresmanów nie powróci w nowym roku“, mówią źródła Pentagonu. Źródła CIA potwierdzają również, że były prezydent Stanów Zjednoczonych Bill Clinton, mając nadzieję na ugodę, puszcza farbę na ludzi takich jak były szef CIA John Brennan, czołowy amerykański agent Mossadu Rahm Emmanuel, były wiceprezydent Dick Cheney i wielu innych.

Poza tym,  podczas gdy Prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump proklamuje Styczeń 2018 jako “miesiąc anty-niewolnictwa”…

Prezydent Donald J. Trump ogłasza styczeń 2018 r. Narodowym Miesiącem Przeciwdziałania Niewolnictwu i Handlowi Ludźmi

Data opublikowania: 29 grudnia 2017 r

Podczas Narodowego Miesiąca Przeciwdziałania Niewolnictwu i Handlowi Ludźmi, ponownie zobowiązujemy się do wyeliminowania zła zniewolenia. Handel ludźmi jest nowoczesną formą najstarszego i najbardziej barbarzyńskiego typu wyzysku. Nie ma dla tego miejsca w naszym świecie. W tym miesiącu nie zastanawiamy się po prostu nad tą przerażającą rzeczywistością. Zobowiązujemy się zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby położyć kres przerażającej praktyce handlu ludźmi, która nęka niewinne ofiary na całym świecie.

Handel ludźmi to obrzydliwa zbrodnia sprzeczna z naszym człowieczeństwem. Szacuje się, że obecnie 25 milionów ludzi jest ofiarami handlu ludźmi zarówno w odniesieniu do seksu, jak i do pracy. Handlarze ludźmi polują na swoje ofiary, obiecując im życie pełne nadziei i większych szans, jednocześnie dostarczając jedynie zniewolenia. Zamiast dostarczać ludzi do lepszego życia, handlarze bezpodstawnie czerpią zyski z pracy i trudu swoich ofiar, które zmuszają – poprzez przemoc i zastraszanie – do pracy w burdelach i fabrykach, na farmach i statkach rybackich, w domach prywatnych i w niezliczonych branżach.

Moja administracja kontynuuje działania zmierzające do zlikwidowania ciemnych handlarzy ludźmi, rzucających cień na nasz świat. W lutym podpisałem dekret o likwidacji ponadnarodowych organizacji przestępczych, w tym tych, które utrwalają przestępstwo handlu ludźmi. Moja Interwencyjna Grupa Zadaniowa ds. Monitorowania i zwalczania handlu ludźmi wzmocniła współpracę z innymi narodami, przedsiębiorstwami, organizacjami społeczeństwa obywatelskiego i osobami, które doświadczyły handlu ludźmi. Departament Zdrowia i Opieki Społecznej utworzył nowe krajowe centrum szkoleń i pomocy technicznej, które ma wzmocnić reakcję naszego przemysłu zdrowotnego dla przeciwdziałania handlowi ludźmi. Departament Stanu przekazał 25 milionów dolarów na Globalny Fundusz na rzecz zakończenia współczesnego niewolnictwa, z uwagi na krytyczną potrzebę wspólnego działania w celu zwalczania handlu ludźmi. Departament Pracy opublikował innowacyjną, skoncentrowaną na biznesie aplikację mobilną, która wspiera wysiłki sektora prywatnego mające na celu wyeliminowanie pracy przymusowej z globalnego łańcucha dostaw. W tym miesiącu wejdą w życie S. 1536, Ustawa o zwalczaniu handlu ludźmi w środkach transportu i S. 1532, Ustawa o zakazie handlu ludźmi na naszych drogach. Na podstawie tych ustaw zatrzymane zostaną osoby, które dopuszczają się przestępstw związanych z handlem ludźmi, kierując środkami transportu, poprawi się koordynacja zwalczania handlu ludźmi w agencjach federalnych oraz w całym państwie i samorządach lokalnych, a także zwiększone zostaną wysiłki na rzecz rozpoznawania handlu ludźmi, zapobiegania mu i zgłaszania go.
Oprócz tych rządowych działań Amerykanie muszą nauczyć się rozpoznawać i zwalczać zło zniewolenia. Jest to szczególnie ważne dla osób, które najprawdopodobniej napotkają sprawców niewolnictwa i ich ofiary, w tym pracownicy służby zdrowia, wychowawcy, funkcjonariusze organów ścigania i pracownicy służby socjalnej. Dzięki Niebieskiej Kampanii Departamentu Bezpieczeństwa Wewnętrznego wszyscy Amerykanie mogą nauczyć się rozpoznawać oznaki handlu ludźmi i zgłaszać podejrzane przypadki. Podejmując kroki, aby zapoznać się z charakterystycznymi oznakami handlarzy lub sygnałami ich ofiar, Amerykanie mogą ocalić niewinne życie.

Nasz Naród jest i na zawsze będzie miejscem, które ceni i chroni ludzkie życie i godność. W tym miesiącu podwójmy nasze wysiłki, aby zapewnić, że współczesne niewolnictwo osiągnie swój długo spóźniony koniec.

TERAZ, DLATEGO, ja, DONALD J. TRUMP, Prezydent Stanów Zjednoczonych Ameryki, na mocy uprawnień przyznanych mi przez Konstytucję i prawa Stanów Zjednoczonych, niniejszym ogłaszam styczeń 2018 r. Jako Narodowy Miesiąc Zapobiegania Niewolnictwu i Handlowi Ludźmi, którego kulminacją będą coroczne obchody Narodowego Dnia Wolności w dniu 1 lutego 2018 r. Wzywam organizacje przemysłowe, organy ścigania, prywatne firmy, organizacje religijne i inne organizacje społeczeństwa obywatelskiego, szkoły, rodziny i wszystkich Amerykanów do uznania naszej roli w usuwaniu wszelkich form współczesnego niewolnictwa i wykonania w tym miesiącu odpowiednich programów i działań mających na celu zakończenie i zapobieganie wszelkim formom handlu ludźmi.

NA DOWÓD TEGO podpisuję się pod niniejszym dwudziestego dziewiątego grudnia, roku pańskiego 2017, a także 242-ego dnia niepodległości Stanów Zjednoczonych Ameryki.

DONALD J. TRUMP

https://www.whitehouse.gov/presidential-actions/president-donald-j-trump-proclaims-january-2018-national-slavery-human-trafficking-prevention-month/

… centra handlu ludźmi na całym świecie są bombardowane i zamykane. Według rosyjskich źródeł FSB w Arabii Saudyjskiej 3000 niewolnic seksualnych zostało uwolnionych. W Stanach Zjednoczonych “nastąpiła przerwa w dostawie prądu w dniu 27 grudnia w “pseudo niebiańskim Disneylandzie”, ponieważ przeprowadzono tam nalot przez siły specjalne walczące z handlarzami ludzkich niewolników, mówią źródła Pentagonu. W najwyraźniej powiązanych wydarzeniach, spadkobierca Washington Post, Bill Graham i Jordan Feldstein, brat aktora Jonah Hill, zmarli w zeszłym tygodniu, wskazują źródła.

Innym posunięciem było to, że Julian Assange “został wyciągnięty z ambasady Ekwadoru, by usunąć kabał i może zostać ułaskawiony razem z Mike’em Flynnem” – dodają źródła.

Ponadto “W Boże Narodzenie Delta Force dokonała nalotu na posiadłość należącą do byłego prezydenta Baracka Obamy w Tajlandii wypełnionej bronią, materiałami wybuchowymi, złotem i tunelami, które mogą wiązać się z [byłym tajskim premierem] Thaksinem Shinawatra, z Bushami i handlem ludźmi “- mówią źródła Pentagonu.

Przez weekend otrzymaliśmy również trochę surowej informacji wywiadowczej z dwóch źródeł CIA działających w Azji Południowo-Wschodniej, które brzmią jak hollywoodzki thriller o kradzieży 100 ton złota na pełnym morzu.

Większość złota, które ma zostać wykorzystane do wsparcia nowej globalnej waluty opartej na złocie jest przechowywana w Dżakarcie. Jest tam ponad 100 000 ton metrycznych. Jest to znane jako złoto “pozagiełdowe” (Au) z ery Soekarno, kiedy był on M1 kont zabezpieczających “, powiedziało jedno ze źródeł. “Część tego złota, która nie jest częścią japońskiego skarbca zabranego podczas II wojny światowej z całych Chin i Azji, została skradziona w zeszłym tygodniu“, mówi źródło.

Oto opowieść przykrywka:

Fulford Prezydent Joko WidodoPrezydent Joko Widodo (Jokowi) i Pierwsz Dama Iriana wezmą udział w obchodach Narodowego Święta Bożego Narodzenia 2017 w Zachodnim Kalimantanie w czwartek wieczorem.

Prezydent Jokowi i jego otoczenie będą mieli przerwę w podróży w Bandung, Zachodnia Jawa, przed kontynuacją podróży do Zachodniego Kalimantanu, gdzie będą uczestniczyć w obchodach 51. rocznicy Młodzieżowych Sił Zbrojnych Siliwangi w Gedung Merdeka.

Po uczestnictwie w wydarzeniu w Bandung, prezydent i pierwsza dama będą kontynuować podróż do Prowincji Zachodniej Kalimantan.

Po przybyciu do Zachodniego Kalimantanu prezydent planuje inaugurację nowego terminalu lotniska Supadio.

Prezydent przekaże także ludziom akty własności ziemi na dziedzińcu meczetu Mujahidin w Pontianak przed wzięciem udziału w Narodowym Wspólnym Święcie Bożego Narodzenia w 2017 roku.
Antaranews Kalbar

Oto jak złoto zostało przeniesione do Dżakarty.

Fulford 15 złoto do dżakarty

“Od strony morza Satkamal Lantamal XII Kal-Lemukutan 11-12-15 uczestniczył we wsparciu bezpieczeństwa morskiego podczas wizyty prezydenta Joko Widodo podczas Narodowego Święta Bożego Narodzenia w Zachodnim Kalimantanie, które odbyło się w Pontianak w czwartek po południu.”

Innymi słowy, wizyta muzułmańskiego prezydenta Indonezji w celu świętowania Bożego Narodzenia była przykrywką dla ważnej operacji morskiej, aby przenieść 100 ton złota.

Jednak trzy źródła, w tym indonezyjski generał, mówią, że statek marynarki przewożący złote sztabki został porwany na morzu na wodach międzynarodowych.

Oto wersja wydarzeń CIA:

To była bardzo dobrze zaplanowana operacja. Złoto zostało załadowane na okręt podwodny i wylądowało w Singapurze. Było to częścią ogólnej gry na szczycie indonezyjskiego rządu wraz z kilkoma czołowymi graczami w rządzie Singapuru. Obietnica złożona podczas tajnego spotkania na szczycie APEC w Wietnamie została wykorzystana dla osobistych korzyści. Najlepsi gracze w tym teatrze zaplanowali i uciekli z Au.

To miało być użyte jako niewielka część dla nowej waluty opartej na złocie z Rosją, Chinami i Indiami. Obecnie jest w 90% czyste i łatwe do ponownego wytopienia do czystości 99,95 (minimalna czystość dozwolona przez LBMA). Szacuje się, że w granicach 80-100 ton metrycznych, bardzo niewielu na szczycie rządu Indonezji będzie niezwykle bogatych w matrixie 3D (tak długo, jak będzie trwał). Problem polega na tym, że ukradli coś bardzo ważnego.

To było dla dobra ludzkości. Powiedziano mi, że pojawią się reperkusje, w tym surowe kary, takie jak więzienie lub gorsze. Ruch Au jest monitorowany przez specjalny sprzęt pod kontrolą Białych Kapeluszy. Sprawcy nie mają się gdzie ukryć. Ich nazwiska są już znane.

Ci najbardziej skorumpowani politycy byli pod rozkazami swoich panów, syjonistycznego kabała, którzy wciąż mają silne przyczółki w Indonezji.

Ruch i związane z nim porwanie złota wiąże się z jakimś ważnym wydarzeniem finansowym, które miało miejsce w pierwszej połowie tego roku, mówi odrębne źródło CIA. To źródło, które w przeszłości zapewniało nam zarówno sensacyjne, jak i dezinformujące informacje, mówi, że system finansowy zostanie całkowicie zamknięty, rynek akcji spadnie do zera, konta bankowe zostaną opróżnione, a bankomaty zostaną zamknięte, gdy wydarzenie to nastąpi . Po tym nastąpi uruchomienie nowego systemu opartego na złocie, źródło to mówi.

Istnieją pewne dowody na poparcie tego scenariusza. Indie, Rosja, Chiny i wiele innych krajów ogłosiło publicznie, że zamienią walutę na opartą na złocie. Chińczycy również powiedzieli, że będą handlować ropą za złoto i juany. Ponadto całe kierownictwo Rady Rezerwy Federalnej zostało zastąpione.

Widzimy również, że światowe giełdy stają się coraz bardziej oderwane od rzeczywistości. Nawet ludzie, którzy nigdy nie studiowali nawet podstawowej ekonomii, wiedzą, że kiedy więcej osób sprzedaje niż kupuje, ceny spadają. Jednak amerykański rynek papierów wartościowych osiąga rekordowe poziomy, mimo że sprzedający mają znacznie mniejszą liczbę nabywców od 2013 r. Rzeczywistość zawsze ma sposób na nadrobienie zaległości, a złudzenia nigdy nie trwają wiecznie.

Wiele już napisano na temat kłopotliwego – i rekordowego – głębokiego spadku w większości klas aktywów o wysokiej zmienności, a zwłaszcza akcji, w ciągu ostatniego roku, w czasach bezprecedensowej niepewności politycznej i społecznej, która sprawiła, że ​​większość profesjonalistów rynku drapie się w łeb, jest jeszcze bardziej irytujące pytanie, które zaskoczyło większość handlowców: podczas gdy skumulowany zwrot S & P w ciągu ostatnich trzech lat lub od 2015 r. był imponujący 34%, przepływy kapitału w tym samym okresie były konsekwentnie ujemny.

Zero Hedge

Są także oznaki kolejnego szoku Lehman Brothers na horyzoncie.

Wykres dnia – to się nie stało od 2008 roku

Jeśli chcesz wiedzieć, co kręci się wokół umysłów amerykańskiej populacji, po prostu spójrz na trendy wyszukiwarki Google. To wszystko to zabawa i gry “kupowanie na piep***ych spadkach”, aż ktoś wspomni” sprzedaj akcje “.

Tymczasem Amerykanie panicznie szukają “kup bitcoina”.
Zero Hedge

W każdym razie możliwe będzie całkowite wyeliminowanie rządów mafii chazarskiej w tym roku, nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale na całym świecie, jeśli podejmie się odpowiednie działania.

Na początku tej bitwy poproszono Pentagon, by “myśleli jak wojskowi” i wymyślili konkretne cele. Lata badań i rozmów z setkami źródeł, w tym Rothschildami, Rockefellerami i japońskimi członkami rodziny królewskiej, zmusiły mnie do wniosku, że problem leży ostatecznie w loży P2 Wolnej Masonerii i ich planie stworzenia jednej światowej religii i światowego imperium faszystowskiego kontrolowanego przez potomków Cezarów.

Ostatnio, na przykład, źródło z NSA poinformowało mnie abym oglądał miniserial telewizyjny “Bourne Identity”(Tożsamość Bourne’a) z końca lat osiemdziesiątych. Opowieść o polowaniu na Carlosa Szakala (Ramírez Sánchez), notorycznego terrorystę, który działał przez 30 lat w drugiej połowie ubiegłego wieku.

Zaintrygowało mnie to, że serial pokazuje, jak Carlos jest chroniony w klasztorach i rozpracowuje kościoły. To dlatego, że Leo Zagami z loży P2 Wolnej Masonerii powiedział mi, że to oni kierowali zarówno katolicyzmem, jak i komunizmem.

Naprawdę irytuje mnie to, że Carlosowi, który został aresztowany w 1994 roku, pozwolono opublikować książkę promującą terroryzm o nazwie Rewolucyjny islam w 2003 roku. Jednocześnie amerykański Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego zamroził konta bankowe wydawców próbujących opublikować moją książkę o tajnej walce o planetę Ziemię, która promuje pokój na świecie. Możecie zobaczyć tych ludzi, kim są poprzez pryzmat ciągłego promowania strachu i wojny (Iran, Korea Północna, Syria, itp.) w kontrolowanych przez nich mediach.

Podsumowując, jeśli amerykańskie Białe Kapelusze w wojsku i agencjach chcą zakończyć tą bitwę w 2018 r. i chcą konkretnych celów, poleciłbym im ustalić za cel Półwysep Kalabryjski, Rzym, Mediolan, Tel Awiw, Zug i Bazyleę.

Czyniąc tak, wyeliminowałoby się samozwańczych inżynierów społecznych, którzy stoją za terroryzmem, fałszywymi flagami, masową migracją młodych pojedynczych muzułmańskich mężczyzn (nie rodzin) do Europy itd. Papież Franciszek, promując oszustwa związane z globalnym ociepleniem, jest po prostu miłą twarzą dla tej demonicznej grupy.

Na koniec japoński wywiad wojskowy mówi mi, że jakaś operacja przeciwko Bankowi Japonii jest opracowywana na nowy rok.

Sprawmy by ten nowy rok był szczęśliwy i zwycięski dla ludzi i żywych stworzeń tej planety.

Źródło: https://benjaminfulford.net/2018/01/01/happy-new-year-hundreds-top-khazarian-mobsters-including-bush-family-renditioned-gitmo/

https://www.disclosurenews.it/en/hundreds-of-khazarian-in-gitmo/

Opublikowano za: https://meditation539.wordpress.com/2018/01/03/benjamin-fulford-szczesliwego-nowego-roku-setki-czolowych-chazarskich-gangsterow-w-tym-rodzine-bushow-przekazano-do-gitmo/

Wypowiedz się