W nocy z 10/11 listopada 2025 r. Strona KLUBU została po raz kolejny w ciągu 9 dni zaatakowana, przez jeden z ostatnich ośrodków cyberprzestępczości zorganizowanej w Kalabrii we Włoszech. Ten dotkliwy ostatni atak spowodował usunięcie opublikowanych i zaplanowanych ponad 25 tekstów i wielu komentarzy w okresie od 1 do 16 listopada, które w większości zostaną stopniowo przywrócone na Stronę.
Powodem są niewygodne dla publicznej narracji materiały publikowane na Stronie, a zwłaszcza za opublikowany niedawno tekst pt. DESPERACKIE WYSIŁKI SATANISTYCZNYCH GLOBALISTÓW ZACHODU, WYWOŁANIA NA UKRAINIE III NUKLEARNEJ WOJNY ŚWIATOWEJ Z LUDZKOŚCIĄ, DLA ZACHOWANIA DOMINACJI ( będzie przywrócony na stronę wraz linkami do innych zamieszczonych w wymienionym okresie tekstów i filmów ).
Przez kilka lat dość częste, comiesięczne ataki na stronę pochodziły z ośrodka cyberprzestępczości zorganizowanej w Nowym Jorku. Ostatni atak pochodził z 6 września 2025 r. za m.in. materiał o dużej oglądalności na linku: https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2025/09/wyzwalanie-ludzkosci-spod-jarzma-satanistow-tego-nie-dowiesz-sie-w-zadnych-scierwomendiach-takze-internetowych-164/ . W 17 dni po tym ataku, ośrodek ten został zlikwidowany w nocy z 22/23 września 2025 r. tuż przez szczytem ONZ w Nowym Jorku przez amerykańskie FBI wspólnie z wojskiem. Przejęto 300 serwerów i 100 000 kart SIM oraz aresztowano 1800 cyberprzestępców.
Następnie ataki zaczął podejmować ośrodek cyberprzestępczości zorganizowanej w Edynburgu w Szkocji. Ostatni atak pochodził z dnia 1/2 listopada, między innymi za wpis na linku: https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2025/11/dr-michael-salla-globalna-rewolucja-nadchodzaca-w-2026-roku-wraz-z-upadkiem-wladzy-realnej-i-waznymi-ujawnieniami/ Ośrodek ten został zlikwidowany także w 17 dni, czyli 18 listopada i aresztowano 700 cyberprzestępców, przejęto 97 serwerów i 120 000 kart SIM.
Ośrodek cyberprzestępczości zorganizowanej w Kalabrii we Włoszech usilnie domaga się likwidacji.
AKTUALIZACJA na dzień 19 grudnia 2025 r.
Po 17 dniach od pierwszego ataku na Stronę KLUBU i trzecim ataku w dniu wczorajszym, ostatniej nocy z 18/19 grudnia 2025 r., Ośrodek Cyberprzestępczości Zorganizowanej w Kalabrii we Włoszech został zlikwidowany. Przejęto 47 serwerów i 95 000 kart SIM i aresztowano 179 przestępców. (liczba 17 jest kodową liczbą litery Q w alfabecie angielskim ). Możemy zatem przywracać usunięte teksty i nagrania na Stronę Klubu.
Redakcja KIP

Nie dziwi mnie atakowanie Strony KIP przez hakerów z różnych części ziemi .
Ta Strona jest zwyczajnie niebezpieczna..
Można tu znaleźć informacje z całego świata przekazywane przez nietuzinkowych Autorów, którzy zajmują się tematami nieprzeznaczonymi dla zwykłego człowieka.
Siedzę w tej tematyce od bachorka.. bajki z całego świata różnych ludów zamieszkujących ziemię. Potem w tygodniku “Przekrój” odkryłem drukowany w tygodniowych odcinkach “Obłok Magellana” Stanisława Lema i zwyczajnie zostałem “zainfekowany ” literaturą SF. Najpierw zaliczałem to co było dostępne po polsku a potem język rosyjski, angielski i tak zaczęła się moja pasja sf i fantazy.
Tartaria była obecna w mojej informacji ale to były śladowe ilości.
Dopiero Internet uchylił rąbka tajemnicy aby objawić więcej tajemnej Historii Świata.
Żyjemy w ciekawych czasach, nieprawdaż?