Generał Petelicki nie żyje

 

 

 

W nawiązaniu do śmierci Gen. Petelickiego

Od kilkunastu lat z największym niepokojem obserwuję rozwój sytuacji w Polsce. Informacja o śmierci Generała Sławomira Petelickiego, wywołała u mnie naprawdę głębokie poruszenie i wzburzenie. Trudno mi uwierzyć. Znałem osobiście Pana Generała i chociaż nie widzieliśmy się w ciągu ostatnich lat, nie mogę wprost uwierzyć, żeby popełnił samobójstwo. Jestem niemal pewien, że okoliczności śmierci Generała Petelickiego – pozostaną na długi czas niewyjaśnione.

W świadomości myślących Polaków, rodzi się pytanie – w jakim kraju my żyjemy? Kto tu w Polsce, naprawdę rządzi, co tu się dzieje? Coraz więcej zagadek, niewyjaśnionych zbiegów okoliczności.

Nowy Ekran powstał w końcu 2010 roku, na fali narastającego niezadowolenia społecznego z istniejącej sytuacji w Naszym Kraju. Moim wielkim marzeniem i ambicją jest aby Nowy Ekran, całkowicie niezależne medium, portal społecznościowy – był sumieniem Polskiego Narodu.

Naszym zdaniem przyszłość i suwerenność Polski jest coraz bardziej zagrożona. Wszystkie Partie Polityczne i ich liderzy – ostatnich 23 lat, które doprowadziły do katastrofalnej sytuacji Naszego Kraju – ponoszą odpowiedzialność.

Nowy Ekran – będzie mówił Prawdę, będzie informował i edukował nasze społeczeństwo w kraju i za granicą. Wokół naszej platformy medialnej , tworzy się masowy, obywatelski ruchu poparcia reform. Będziemy wspólnie walczyć o Naprawę Rzeczpospolitej – w oparciu o największą, niezniszczalną siłę Naszego Kraju – Naród.

Wspólnie zmienimy rzeczywistość i zbudujemy Wielką Polskę.

Jako współtwórca Nowego Ekranu, aktualny lider zespołu NE oraz rodzącego się ruchu społecznego, chciałbym publicznie oświadczyć, (być może, na wszelki wypadek lub zanim nieubłagany bieg historii – stanie się rzeczywistością), że:będąc całkowicie zdrowy na ciele i umyśle – nie zamierzam i nigdy nie popełnię Samobójstwa.

 

Dr Ryszard Opara