Wstrząsający! Komponenty wieży komórkowej 5G oznaczone jako „COV-19”

autor: Ethan Huff
Ludzie są wolni

Pojawiają się raporty  ,  które pokazują, że niektóre komponenty elektryczne używane w instalacjach wież 5G mają oznaczenie „COV-19”, które tak się składa, że ​​jest prawie identyczne z COVID-19, nazwą używaną do infekcji rzekomo spowodowanej przez koronawirus z Wuhan.

wstrząsający! Komponenty wieży komórkowej 5G oznaczone jako „Cov 19”

Konto „Patriot Street Fighter” w serwisie Telegram jest jednym z najnowszych, które udostępnia  materiał wideo  przedstawiający komponenty, co wyraźnie widać po oznaczeniu COV-19 na ich chipsetach.

Instalatorzy komponentów 5G na całym świecie zgłaszali podobne oznaczenia na sprzęcie wchodzącym do ich wież, co pokazuje, że zjawisko to jest dziwnie powszechne i wyraźnie nieprzypadkowe.

Jak być może pamiętacie od samego początku plandemii, pojawiły się doniesienia o tym, jak Wuhan w Chinach, skąd to wszystko się wywodzi, właśnie włączył swoje wieże 5G niemal dokładnie w tym samym czasie, gdy mieszkańcy okolicy zaczęli chorować. Niektórzy z nich tak zachorowali, że padali martwi na ulicach, a przynajmniej tak nam powiedziano.

Donald Trump  szybko wdrożył 5G  tutaj, w Stanach Zjednoczonych, niedługo po tym, a rok później mamy wielu chorych i umierających, rzekomo z powodu „wirusa”.

Co tu się naprawdę dzieje? Pozostawimy naszym czytelnikom decyzję, czy istnieje związek między 5G a objawami i chorobami związanymi z chińskim wirusem.

Koniecznie obejrzyj poniższy film z witryny Brighteon.com, który przedstawia kolejny komponent chipsetu COV-19 używany w instalacjach 5G (OSTRZEŻENIE: JĘZYK):

Szczepionki i 5G, a nie jakiś widmowy „wirus”, rozprzestrzeniają choroby i śmierć

W ciągu ostatniego roku, gdy dziesiątki milionów Amerykanów było zablokowanych, operatorzy telekomunikacyjni byli zajęci instalowaniem chipsetów 5G w wieżach w całym kraju, w tym  w szkołach, w  których rozwijające się dzieci spędzają cały dzień w klasie.

Czy to możliwe, że narażenie na promieniowanie 5G wywołuje te same objawy, za które obwinia się koronawirusa z Wuhan (Covid-19)?

A co z zastrzykami chińskiego wirusa? Czy one też wywołują objawy, które odzwierciedlają objawy spowodowane narażeniem na  promieniowanie 5G ?

Być może ciosy i wieże dają jeden lub dwa uderzenia, powodując razem te same problemy zdrowotne.

Wszystko to razem stanowi przepis na katastrofę zdrowotną, a jednak  media głównego nurtu  koncentrują się wyłącznie na „wirusie”, od czasu do czasu wspominając o „ rzadkich” zakrzepach krwi  lub  śmierci .

Próbując wszystkich przekonać nas wszystkich, że tylko „wirus” jest niebezpieczny, podczas gdy wszystko, co proponują jako „rozwiązanie”, jest całkowicie „bezpieczne”, miliony uświadamiają sobie, że to wszystko fikcja.

„Ojej, technokraci, kot wyszedł z worka” – napisał jeden z komentatorów Brighteon.

„Ukierunkowane częstotliwości powodujące określone choroby projektantów w połączeniu z bronią biologiczną”.

„Jeśli to prawda, jakiego dowodu potrzebujesz więcej, denarów 5G, niż napis wybity bezpośrednio na wykonanym na zamówienie module modulatora RF (który określa częstotliwość wyjściową)? FCC musi zostać zbadane. ”

Inny odpowiedział, polecając zainteresowanym zapoznanie się z książką  The Invisible Rainbow: A History of Electricity and Life  autorstwa Arthura Firstenberga.

„W ciągu ostatnich 220 lat społeczeństwo rozwinęło powszechne przekonanie, że elektryczność jest„ bezpieczna ”dla ludzkości i planety. Naukowiec i dziennikarz Arthur Firstenberg podważa to przekonanie, opowiadając historię elektryczności w sposób, w jaki nigdy wcześniej nie była opowiadana – z ekologicznego punktu widzenia – szczegółowo opisując wpływ, jaki ten fundamentalny element społeczny wywarł na nasze zdrowie i naszą planetę, ”- czytamy w streszczeniu książki.

___
https://humansarefree.com/2021/04/5g-cell-tower-components-labeled-cov-19.html

Wypowiedz się