Likwidacja Izraela może być nieuchronna, ponieważ NATO wycofuje się z jego ochrony

Zmiany tektoniczne w geopolitycznym krajobrazie trwają w oszałamiającym tempie na całym świecie, podczas gdy satanistyczna chazarska mafia jest systematycznie usuwana ze wszystkich światowych centrów władzy, zgadza się wiele źródeł. Sytuacja postępuje tak daleko, że chazarski wielki Kahuna, Izrael, może wkrótce zostać wyzwolony od satanistów, mówią źródła Pentagonu. W Europie zmiany rządów w zeszłym tygodniu we Włoszech, Hiszpanii i Słowenii powodują, że tylko część Francji, Niemiec i Holandii pozostaje pod kontrolą Chazarów – podają źródła.

Wyzwolenie Zachodu jest konieczne, aby zapewnić, że negocjacje Wschód – Zachód, które odbędą się w Singapurze w przyszłym tygodniu, nie doprowadzą do ustanowienia jednostronnego chińskiego światowego porządku, zastępując mafię chazarską na czele świata, mówią źródła.

Zacznijmy od spojrzenia na sytuację w Izraelu, gdzie czołowy satanista przywódca Benjamin Netanyahu, podobnie jak jego poprzednik Adolf Hitler, jest teraz ukryty w bunkrze, przygotowując się do swojej nieuniknionej porażki. W ubiegłym tygodniu publiczne oświadczenie sekretarza generalnego NATO Jensa Stoltenberga, że ​​sojusz nie przyjdzie z pomocą obrony dla Izraela w przypadku ataku ze strony Iranu, było widocznym znakiem zbliżającej się zmiany reżimu w Izraelu.

https://nypost.com/2018/06/02/nato-chief-says-alliance-wont-protect-israel-if-iran-attacks/

Ważniejsze jest to, co zostało pominięte, zgodnie ze źródłami Pentagonu, co oznacza, że ​​”NATO nie będzie bronić tego nieuzasadnionego syjonistycznego bytu przed [rosyjskim] niedźwiedziem“. W każdym razie Netanyahu i jego reżim stracili poparcie większości prawdziwych Żydów ( jako sprzeciwienie się ukrytym satanistom) z powodu ich morderczego zachowania.

To publiczne oświadczenie Izraela pojawia się, gdy Arabia Saudyjska przygotowuje się do ogłoszenia Mutaib bin Abdullaha jako nowego władcy, zastępując syjonistyczną marionetkę Bin Salman’a, który został zamordowany 21 kwietnia, mówią źródła Pentagonu.

https://www.reuters.com/article/us-saudi-government-defence-newsmaker/saudi-prince-relried-from-national-guard-once-seen-as-throne-contender-idUSKBN1D40VG

https://en.wikipedia.org/wiki/Mutaib_bin_Abdullah

Jest to ważne, ponieważ oznacza, że ​​kontrola nad saudyjską ropą, ostoją petrodolara, wypadła z syjonistycznych rąk, mówią źródła. Z pewnością Bin Salman, który codziennie widoczny był w prasie do czasu wybuchu strzelaniny w jego pałacu 21 kwietnia, zniknął z publicznego widoku. Potrzebne będzie jednak publiczne ogłoszenie, aby potwierdzić, co mówią te źródła.

Jednak w zeszłym tygodniu pojawiło się inne źródło Pentagonu z powiązanymi wiadomościami, które mogą wpłynąć na zarządzanie i własność większości notowanych na giełdzie zachodnich korporacji. Według tego źródła wojskowi zwolennicy reżimu Trumpa rozważają przekazanie dla Leo Wanta i jego ludzi kontroli nad 26 bilionami dolarów w funduszach, które, jak twierdzili, zostały im bezprawnie zabrane przez frakcję Busha mafii chazarskiej. Wanta został zaproszony do Waszyngtonu w tym tygodniu w celu omówienia tych funduszy – informuje źródło. “Jeśli zamierzają przekazać te pieniądze dla Wanta, będą musieli wziąć to od Vanguard” – mówi źródło. Vanguard (Bush?), Razem z State Street (Rockefeller?) I Blackrock (Rothschild?) kontrolują większość dużych zachodnich korporacji.

http://theconversation.com/these-three-firms-own-corporate-america-77072

https://steemit.com/news/@sione/these-big-four-companies-control-the-world-yet-you-probably-never-heard-of-them

Ruchy amerykańskiej armi w USA, by przejąć Vanguard i być może State Street, a także Blackrock, mogą odbywać się w ramach przygotowania do rozgrywki z eurazjatyckim sojuszem w sprawie kontroli nad światowym systemem finansowym. W tym kontekście szczyt w przyszłym tygodniu między prezydentem USA Donaldem Trumpem, a przywódcą Korei Północnej Kim Jong-unem, to o wiele więcej niż tylko pokój na półwyspie koreańskim. Według gnostyckich Iluminatów Kim Dzong-un jest w rzeczywistości liderem sojuszu, który kontroluje zarówno Chiny, jak i całą wschodnią Azję.

Bez względu na to, czy jest to prawdą o Kimie, czy też nie, spojrzenie na ogólnoświatową sytuację nie pozostawia wątpliwości, że zdominowany przez Stany Zjednoczone zachodni kompleks militarno-przemysłowy i sojusz euroazjatycki negocjują nowy sposób zarządzania planetą.

Klucz do tego, kto wejdzie na szczyt, wygląda na coraz bardziej podobny do Indii. Indie mają młodą populację mniej więcej taką samą w wielkości, co gwałtownie starzejąca się populacja Chin. Dlatego strona amerykańska usiłuje przekonać Indie, by przyłączyły się do sojuszu z nią, Japonią, Australią i Indonezją, by “powstrzymać Chiny“. W ubiegłym tygodniu Stany Zjednoczone zmieniły nazwę Dowództwa Pacyfiku na Dowództwo Indo-Pacyfiku jako część ich apelu do Indii.

Wydaje się jednak, że Chińczycy mają przewagę, ponieważ Indie przystąpiły z ​​Rosją i Chinami jako część Szanghajskiej Organizacji Współpracy, eurazjatyckiego sojuszu wojskowo-gospodarczego.

W ubiegłym tygodniu premier Indii, Narendra Modi, przemawiając podczas szczytu Shangri La dialogue w Singapurze, dał jasno do zrozumienia, że ​​Indie nie są zainteresowane grą w wielkie gry o władzę, mówiąc: “Azja rywalizacji zatrzyma nas wszystkich. Azja współpracy będzie kształtować ten wiek.” Polecamy lekturę niezbyt długiego przemówienia Modi w całości pod linkiem poniżej:

http://mea.gov.in/Speeches-Statements.htm?dtl/29943/Prime_Ministers_Keynote_Address_at_Shangri_La_Dialogue_June_01_2018

W każdym razie spotkanie Shangri La w Singapurze jest tylko jednym z kilku spotkań na wysokim szczeblu, które odbywają się w ramach przygotowań do szczytu Kim/Trump w przyszłym tygodniu. W tym tygodniu odbędzie się również spotkanie na szczycie G7 (publiczny zachodni rząd) w Kanadzie, a także spotkanie Bilderberg (tajny zachodni rząd) we Włoszech, ponieważ Zachód stara się skoordynować swoje stanowisko w negocjacjach wielkiej siły z Azją w przyszłym tygodniu.

Wróćmy więc teraz do sytuacji na Zachodzie, zaczynając od Europy. Po pierwsze, zapewne nie jest przypadkiem, że spotkanie Bilderberg w tym roku odbywa się we Włoszech, ponieważ nowy reżim jest przeciwny euro, a zatem stanowi egzystencjalne zagrożenie dla Unii w jej obecnym kształcie. Zasadniczo matematyka ekonomiczna pokazuje, że Europie Południowej (Hiszpania, Włochy, Grecja i Portugalia) byłoby lepiej bez euro, i jest to rzeczywistość, z którą nieuchronnie spotka się tajna elita.

Co więcej, upadek hitlerowskiej dynastii Bushów oznacza, że ​​nie ma już żadnego poważnego zachodniego poparcia wojskowo-przemysłowego dla skoncentrowanego na Niemcach projektu UE w jego obecnym kształcie. Załamanie nastąpi jednak w powolnym tempie.

Inną kwestią jest to, że Słowenia (ojczyzna Melanii Trump) przyłączyła się do Polski i Węgier, wybierając reżim, który jest przeciwny obecnej polityce masowej imigracji w UE, głównie z krajów muzułmańskich.

Ogólny trend polega na tym, że Europa Środkowa dołącza obecnie do Europy Południowej, odchodząc od niemieckiej dominacji w UE (plus francuskich sługusów), choć z różnych powodów. Wielka Brytania, wraz z Brexitem, również już odmówiła UE. Najwyraźniej głęboko podzielona Europa nie jest w stanie reprezentować Zachodu w wielkich negocjacjach ze Wschodem.

Inne kluczowe centrum władzy G7, Japonia, również znajduje się w głębokim chaosie, ponieważ reżim jest postrzegany przez azjatycki podziemny świat jako kolonialny niewolniczy rząd. Północni Koreańczycy są postrzegani jako prawowity rząd Korei i Japonii, mówią japońskie źródła prawicowe i dlatego Japończycy zostali wykluczeni z amerykańsko-koreańskich negocjacji.

Co więcej, prokurenci Busha, tacy jak Richard Armitage (kuzyn Barbary Bush) stracili władzę, co oznacza, że ​​w amerykańskiej sieci kontroli kolonialnej w Japonii panuje próżnia. W tym kontekście musimy przyjrzeć się decyzji Trumpa o nałożeniu ceł na europejską, japońską i kanadyjską stal i aluminium. Celem jest użycie tego środka, aby wymusić zmianę zarządzania gospodarczego na Zachodzie. W pewnym sensie Trump ma rację, mówiąc, że jeśli Stany Zjednoczone mają deficyt handlowy w wysokości 800 miliardów dolarów rocznie, to wygrana w wojnie handlowej jest banalna.

Jednak dopiero teraz zdaje sobie sprawę, że amerykańska gospodarka może zostać wydrążona ogromnymi deficytami handlowymi, ponieważ właściciele obecnego systemu finansowego opartego na petrodolorze w większości nie byli Amerykanami, ani patriotycznymi Amerykanami. Nasze źródła sugerują, że właśnie dlatego ruch z Wanta, jeśli jest prawdziwy, może być oznaką, że Trump ostatecznie znajduje właściwy cel.

Jeśli Trump uzyska kontrolę nad systemem opartym na dolarze amerykańskim, euro i jenie, będzie miał znacznie silniejszą pozycję do negocjowania nowej globalnej architektury finansowo-politycznej z sojuszem euroazjatyckim. Jego reżim po prostu musi zebrać jeszcze kilku kolejnych oligarchów i być może uda mu się to osiągnąć. Na tym froncie trwa stały postęp, mówią źródła Pentagonu.

Po pierwsze, “lider numer 2 seksualnej sekty NXIVM, aktorka Allison Mack, mogła śpiewać, żeby zniszczyć Hollywood i Bronfmanów“, mówią źródła.

Rodzina Bronfman wzbogaciła się sprzedając gorzałę Al Capone, a obecnie jest jedną z głównych grup kontrolujących gigantów medialnych, takich jak AOL – Time Warner. Innym wielkim syjonistycznym bytem medialnym atakowanym – jest Disney.

Roseanne Barr z ABC została ‘zamordowana’, by upokorzyć kierownika [Baracka] Obamy, Valerie Jarrett i jej obrońcę Dyrektora Generalnego Disney, Boba Igera, a jej odwołany program może zostać wyemitowany na nowo przez Foxa” – mówią źródła Pentagonu.

Ponadto dodają: Harvey Weinstein i jego były pracodawca Disney i in. może zostać oskarżony o naruszenia RICO za prowadzenie przestępczej działalności seksualnej, podczas gdy Trump może nawet znacjonalizować tę kulturową ikonę, aby chronić dzieci.

Również w Waszyngtonie DC Tajne państwo i syjonistyczni agenci są historią, podczas gdy Departament Obrony przejmuje proces poświadczania bezpieczeństwa dla całego rządu, dopuszczając tylko Białe Kapelusze i patriotów“, mówią źródła.

Wszystko to oznacza, że ​​rząd wojskowy stojący za Trumpem umacnia swoją pozycję jako reprezentanta Zachodu w negocjacjach z eurazjatyckim sojuszem.

Jednak Trump musi się nauczyć, że zastraszanie i uderzanie w stół nie układa się dobrze w Azji.

Chiny dały jasno do zrozumienia, że ​​spotkają się z USA w połowie drogi, ale każda próba Trumpa, by zmusić je do zawarcia ugody na jego warunkach odniesie odwrotny skutek, wydając oświadczenie, które brzmi w części:

Wszystkie wyniki rozmów gospodarczych i handlowych nie będą skuteczne, jeśli strona amerykańska nałoży sankcje handlowe, w tym podniesie taryfy“.

http://www.xinhuanet.com/english/2018-06/03/c_137227287.htm

Niemniej jednak wszystkie opisane powyżej ruchy stanowią zasadniczą zmianę kierunku w sposobie rządzenia światem po syjonistycznym apokaliptycznym koszmarze.
Ludzkość jest uwalniana.

Autor: Benjamin Fulford, White Dragon Society

Źródło: https://benjaminfulford.net/2018/06/04/takedown-of-israel-may-be-imminent-as-nato-withdraws-protection/

https://meditation539.com/2018/06/05/benjamin-fulford-likwidacja-izraela-moze-byc-nieuchronna-poniewaz-nato-wycofuje-sie-z-ochrony/

Comments

  1. chybanie says:

    Dziękuję za napisanie wnikliwego i wreszcie pozytywnego artykułu!
    Może warto też wspomnieć o uchwale podjętej w Hiszpanii, dokładniej w Walencji, gdzie radni nazwali kraj nad Morzem Czerwonym „zbrodniczym państwem” i wezwali do jego powszechnego bojkotu:
    https://www.o2.pl/artykul/walencja-idzie-na-wojne-z-izraelem-to-przestepczy-kraj-6260680135362177a

Wypowiedz się