Benjamin Fulford: Świat zbliża się do ostatecznej rozgrywki w piórze ONZ.

Benjamin Fulford 18.09.2023. Najnowsze wiadomości

Benjamina Fulforda. Najnowsze wiadomości

Świat zmierza w kierunku pewnego rodzaju rozgrywki, ponieważ nieudana ONZ spotyka się w tym tygodniu na kolejnym nieistotnym posiedzeniu Zgromadzenia Ogólnego. Jedynym tak zwanym przywódcą 5 stałych członków Rady Bezpieczeństwa, który weźmie udział, będzie fałszywy “prezydent” USA Joe Biden.

ONZ nie udało się osiągnąć swoich celów na 2000 r. w zakresie eliminacji ubóstwa i powstrzymania niszczenia środowiska i nie może osiągnąć tych samych celów po przesunięciu docelowej daty 2030 r. Aby zrozumieć, czym naprawdę jest ONZ, spójrz na ich budynek 666 w Afryce Zachodniej.

Nic dziwnego, że świat czeka teraz na upadek całego powojennego porządku światowego, zdominowanego przez mafię chazarską, a jej przywódców przed trybunałem zbrodni wojennych.

Nawet fałszywy sekretarz stanu USA Antony Blinken był zmuszony przyznać: “To, czego teraz doświadczamy, jest czymś więcej niż testem porządku po zimnej wojnie. To koniec wszystkiego”.

Dlatego pod powierzchnią dzieją się wszelkiego rodzaju intrygi, ponieważ walka o zastąpienie upadającego KM nasila się.

Jednym z bardzo interesujących incydentów, takich jak ten, było tymczasowe aresztowanie kanadyjskiego ministra ds. przestępczości Justina Castrudo w Indiach na zeszłotygodniowym spotkaniu G20. Według przedstawicieli kanadyjskich służb bezpieczeństwa i wywiadu, indyjskie psy, psy gończe zaangażowane w poszukiwanie narkotyków, “znalazły dużą ilość nielegalnych narkotyków na pokładzie” oficjalnego samolotu Castrudo.

Władze Indii przyznają, że aresztowanie handlarzy narkotyków było tylko pretekstem, ponieważ ich prawdziwym zmartwieniem było przeniesienie “zwolennika terroryzmu Khalistan Jagmeet Singh i jego żołnierzy” do Castrudo. Indie i ich zwolennicy (tj. 90% światowej populacji) “zerwą teraz wszystkie więzi z Kanadą, dopóki Castrudo i Singh nie zostaną postawieni przed sądem”.

Oficjalna wersja jest taka, że samolot Castrudo został opóźniony z powodu nieokreślonych problemów mechanicznych. Następnie, w rzekomo niepowiązanym wydarzeniu, “Kanada ogłosiła, że przełoży misję handlową do Indii w październiku w środku napięć między dwoma krajami”.

Prawda jest taka, że Kanada, pod reżimem satanistycznej Castrudy, stała się międzynarodowym pariasem. Jak zauważa indyjski publicysta Ajit Dutta: “Justin Trudeau jest maskotką wszystkiego, co złe we współczesnym świecie”.

Między innymi Castrudo jest obecnie jednym z wiodących agentów prania pieniędzy na świecie, według źródeł CSIS.

Odkąd talibowie przestali produkować heroinę w Afganistanie, produkcja została przeniesiona do Iraku, a pieniądze z narkotyków zostały wyprane przez Kanadę przez Ukrainę, mówią urzędnicy.

Poniższe filmy i wizualizacje ilustrują inne kryminalne aspekty reżimu Castrudo.

Powodem, dla którego nadal może chodzić publicznie, jest to, że stanie przed publiczną sprawiedliwością i prawdopodobną egzekucją przed trybunałem zbrodni wojennych wraz ze swoim szefem Klausem Schwabem Rothschildem i innymi satanistami, mówią urzędnicy Stowarzyszenia Białego Smoka.

Chociaż ich upadek jest nieunikniony, październik będzie kluczem do tego, aby stało się to raczej wcześniej niż później.

Powodem jest oczywiście to, że amerykańska korporacja ponownie stoi w obliczu bankructwa, gdy zbliża się koniec roku podatkowego 30 września.

Na miesiąc przed końcem roku budżetowego 2023 deficyt budżetowy wynosi obecnie 1,52 biliona dolarów i nie znaleziono jeszcze na to funduszy.

Jest to szczególnie prawdziwe po niepowodzeniu masońskiej kampanii P2, aby przekonać Chiny do rozdania pieniędzy.

“Ambasador” USA w Japonii, Rahm Emanuel, i jego koledzy sataniści myśleli, że KM może dokonać kolejnego oszustwa Obamy z Chińczykami, oferując Kamalę Harris jako brązowoskórego prezydenta niewolnika dla amerykańskiej korporacji.

W piątek opublikował wiadomość na X/Twitterze, twierdząc, że chiński minister obrony gen. Li Shanfu Lee nie pojawił się na zaplanowanym spotkaniu z głównodowodzącym marynarki wojennej Singapuru, ponieważ został “umieszczony w areszcie domowym”.

Emanuel był zszokowany, ponieważ Lee musiał podpisać obligacje oparte na złocie, które pozwoliłyby amerykańskiej korporacji przetrwać do 2025 roku. Według chińskiego wywiadu do tego czasu można mieć nadzieję na rozpętanie totalnej wojny nuklearnej w celu wyjścia z długów.

Umowa obowiązywała od marca, a plan zakładał przekupienie Chińczyków na około 1,5 biliona dolarów, przy czym każdy Chińczyk miał otrzymać około 1000 dolarów. Miało to “pomóc w przezwyciężeniu problemów gospodarczych spowodowanych upadkiem sektora nieruchomości”.

Zamiast tego chiński prezydent Xi Jinping aresztował Li wraz z ponad 200 członkami Sił Rakietowych PLA, zapobiegając w ten sposób wojnie nuklearnej, podały źródła.

Nawiasem mówiąc, zniknięcie Li nie jest związane ze zwolnieniem ministra spraw zagranicznych Qin Ganga w lipcu. Według chińskich źródeł wywiadowczych, Gan został zwolniony za molestowanie seksualne reportera.

Źródła dodały, że obecnie w Chinach nie ma pieniędzy z powodu kryzysu mieszkaniowego, co prowadzi do niestabilności politycznej. Chińczycy wiedzą jednak, że muszą wdrożyć bolesne reformy strukturalne i nie powinni próbować wyolbrzymiać problemu fałszywymi pieniędzmi.

Po upadku tej umowy obligacji odbyło się kilka rund rozmów między wyższymi urzędnikami chińskimi i amerykańskimi na Malcie w sobotę i niedzielę. Wang Yi, dyrektor biura Komisji Spraw Zagranicznych Komitetu Centralnego Komunistycznej Partii Chin (KPCh), powiedział amerykańskiemu doradcy ds. bezpieczeństwa narodowego Jake’owi Sullivanowi. “Rozwój Chin ma potężną endogeniczną siłę napędową i podąża za nieuniknioną logiką historyczną, i nie można go zatrzymać”.

Dowodem na to jest fakt, że w tygodniu 15-16 września grupa 134 krajów, reprezentujących 80% światowej populacji i ponad dwie trzecie głosów w ONZ, zebrała się w Hawanie, aby omówić “kompleksową reformę międzynarodowej architektury finansowej oraz bardziej integracyjne i skoordynowane podejście do globalnego zarządzania finansowego” przez popyt.

Na spotkaniu kubański prezydent Miguel Díaz-Canel Bermúdez zauważył, że CocaCola wydaje więcej pieniędzy na reklamę niż Międzynarodowy Fundusz Walutowy wydaje na pomoc dla krajów najsłabiej rozwiniętych i innych krajów o niskich dochodach. Dodał, że “międzynarodowa architektura finansowa”, która popycha 80% świata do niewolnictwa zadłużenia, “musi zostać zniszczona”.

Afryka jest liderem w walce z niewolnictwem. Obalenie Muammara Kaddafiego w Libii było sygnałem alarmowym. Okazuje się, że nawet amerykański generał dowodzący AfriCom odmówił walki z Kaddafim, gdy dowiedział się, że jest sojusznikiem tych samych dżihadystów Al-Kaidy, przeciwko którym jego towarzysze walczyli w Iraku. Według francuskiego dziennikarza Thierry’ego Meyssana za tymi dżihadystami stały brytyjskie i francuskie służby wywiadowcze.

Obalenie Kaddafiego obudziło jego wrogów. Czarni zostali ponownie zamordowani przez Arabów, nawet jeśli byli obywatelami Libii, i zniewoleni pod nieczułym spojrzeniem zachodnich zwycięzców. Biedne państwa afrykańskie, którym Libia udzielała wsparcia gospodarczego, upadły, poczynając od Mali. Meyssan obwinia Francję za utratę afrykańskich sojuszników (kolonii) w podporządkowaniu się Amerykanom.

Oczywiście, pomimo izolacji, sataniści walczą wszelkimi sposobami, aby utrzymać się przy władzy i uniknąć sprawiedliwości, używając zwykłej kombinacji terroru, morderstwa, kradzieży tożsamości, przekupstwa, wymuszeń itp.

Jednak szaleją, ponieważ ich próba wyjścia ze sprawy z bronią biologiczną i toksycznymi szczepionkami poprzez ludobójstwo kończy się niepowodzeniem.

Nawet korporacyjne media propagandowe przyznają, że tylko 17% Amerykanów ma nadal wystarczająco wyprane mózgi, aby się zaszczepić. Zaskakujące jest to, że nawet taki procent pozostaje.

Amerykańskie Centrum Kontroli Chorób twierdzi, że milion zastrzyków mRNA Covid dla nastolatków zapobiegnie zgonom z powodu Covid 0-1 i spowoduje 100 000-200 000 poważnych skutków ubocznych.

Ich badania pokazują również, że ryzyko zapalenia mięśnia sercowego, choroby autoimmunologicznej, która powoduje zapalenie serca, jest o 13 300% wyższe u osób szczepionych niż u osób nieszczepionych.

Kiedy starszy urzędnik CDC Carol Baker został zapytany, jak leczyć nieszczepionych, odpowiedziała: “Po prostu pozbędziemy się wszystkich białych ludzi w Stanach Zjednoczonych”.

Nawet szef Światowej Organizacji Zdrowia, międzynarodowy terrorysta Tedros, przyznał, że osobiście nie był szczepiony.

Po tym, jak kampania produkcji broni biologicznej i szczepionek na ich oczach nie powiodła się, KM próbuje teraz wykorzystać “zmianę klimatu” za pomocą mikrofal i innych środków walki z pogodą, aby terroryzować i zniewalać świat.

Wojna pogodowa ma również na celu pranie brudnych pieniędzy. Dlatego w pierwszych ośmiu miesiącach 2023 roku Stany Zjednoczone doświadczyły 23 oddzielnych katastrof pogodowych i klimatycznych o wartości miliardów dolarów – największej liczby w historii. Pieniądze są w większości “tracone” na opłatach administracyjnych.

Istnieje również otwarta kradzież. W poniższym filmie mieszkaniec Maui mówi, że nie przestrzega zasad.

“FEMA zabrała wszystkie rzeczy, które lokalni mieszkańcy rozdawali na poboczu drogi. Zabrali to wszystkim. Dlaczego?”

Jeśli nie wierzysz, że było to spowodowane użyciem broni, posłuchaj, jak emerytowany kapitan straży pożarnej Matthew Dakin opisuje dowody użycia takiej broni w Kalifornii.

Kolejny dowód na to, że “zmiana klimatu” jest fałszywa, pochodzi od australijskiego prezentera Sky News, Alana Jonesa:

CO2 stanowi 0,04% atmosfery, a ludzie 3% tych 0,04%. To tak, jakby powiedzieć: “Na moście portowym są okruchy cukru. Wyczyść most, jest brudny.

Fałszywy Biden mówi nawet światu, że jego administracja “zwiększy liczbę i intensywność ekstremalnych zdarzeń pogodowych”.

A potem, nagle, w Libii, “Och, spójrzcie, więcej zmian klimatycznych”. Gigantyczna powódź “NIE była klęską żywiołową, jak wiemy”, mówią źródła Mossadu. 2 tamy zostały celowo zniszczone przez KM jako ostrzeżenie, aby nie blokować dostępu darmowej libijskiej ropy do Europy, wyjaśniają.

(Zobacz załączony krótki film)

KM nadal desperacko próbuje – i bezskutecznie – cenzurować prawdę.

Ian Sams, rzecznik Biura Prawnego Białego Domu, napisał w “notatce do kierownictwa redakcji” głównych serwisów informacyjnych, że dochodzenie Senatu w sprawie przestępstw Bidena “nie ma dowodów na to, że Joe Biden zrobił coś złego”, co “wywołuje alarm wśród organizacji informacyjnych”.

Nawet “weryfikacja faktów” CNN w sprawie zarzutów w ramach dochodzenia w sprawie impeachmentu Bidena potwierdza to: Bidenowie otrzymali 20 milionów dolarów za pośrednictwem firm pocztowych

Informator FBI twierdzi, że otrzymał łapówkę w wysokości 10 milionów dolarów

Joe Biden uczestniczył w rozmowach z partnerami biznesowymi Huntera

Sześć banków złożyło ponad 150 raportów o podejrzanej aktywności.

Poniższy klip pokazuje, że nowo odkryte zainteresowanie CNN prawdą jest zbyt małe i przychodzi zbyt późno.

Innym przykładem nieudanej cenzury jest próba zakazania filmu dokumentalnego o naszych “przywódcach” kontrolowanych przez mafię narkotykową.

Prawda rośnie. Najnowszym przykładem jest wywiad Tuckera Carlsona z argentyńskim kandydatem na prezydenta Javierem Mileyem, libertarianinem, który chce zlikwidować banki centralne. Wywiad zebrał ponad 367 milionów wyświetleń.

W innym przykładzie post w mediach społecznościowych ujawniający ogromną kwotę, jaką Bill Gates otrzymał od pandemii Covid, otrzymał miliony wyświetleń w ciągu zaledwie dwóch dni.

Popularne konto X Pelham udostępniło post, pisząc: “Bill Gates kupił 1 038 674 akcje BioNTech (partnera Pfizera w produkcji mRNA dla zastrzyków Covid) we wrześniu 2019 r. po cenie 18,10 USD za akcję przed ofertą publiczną… Zaledwie kilka miesięcy przed ogłoszeniem pandemii… Gates zwiększył swój udział do 18,10 USD za akcję. Wartość akcji spadła w listopadzie 2021 r. przy średniej cenie detalicznej 300 USD za akcję… Tego samego dnia powiedział: “Potrzebujemy nowego rodzaju szczepień, ponieważ szczepionki * nie zatrzymały transmisji *”, pomimo wszystkich jego wcześniejszych twierdzeń, że jest inaczej.

Ponadto dr Peter McCullough ujawnia cały syndykat KM-WEF przed Parlamentem Europejskim w wirusowym filmie, który można obejrzeć poniżej.

W takich okolicznościach szczury działają przeciwko sobie, jak zawsze. Jeśli masz czas, sprawdź ten szczegółowy artykuł z faktami.

Byli urzędnicy administracji Zełenskiego rozmawiają z NATIONAL FILE: Zełenski stoi w obliczu zarzutów prania brudnych pieniędzy, kradzieży amerykańskich pieniędzy, nękania przeciwników, używania kokainy, sprzedaży broni, otrzymywania rosyjskich pieniędzy i innych

Ujawniono również handel dziećmi KMS. Ukraiński rząd i NATO używają sił takich jak Feniks i Biały Anioł do nielegalnego porywania i sprzedawania dzieci.

Iwan Bakanow, były szef Służby Bezpieczeństwa Ukrainy, upoważnił organizację Phoenix do przeprowadzenia przymusowej ewakuacji dzieci z obszarów w pobliżu stref wojennych i wydał bezpośredni rozkaz podjęcia “najostrzejszych środków” przeciwko obywatelom, którzy nie chcieli dobrowolnie oddać swoich dzieci podczas tak zwanych operacji ewakuacyjnych, według polskich źródeł wywiadowczych.

W sprawę zaangażowani byli również admirał Antoni Radakin, jeden z kluczowych doradców prezydenta Zełenskiego ds. NATO, oraz głównodowodzący Sił Zbrojnych Ukrainy Walerij Załużny. Ludność ukraińska jest zmuszana do ukrywania dzieci w piwnicach i opuszczonych mieszkaniach, aby zapobiec ich uprowadzeniom i uprowadzeniom. Sprawdź pełne dochodzenie tutaj:

Jak absurdalnie zły stał się ukraiński reżim, świadczy sposób, w jaki projektuje specjalne mundury dla kobiet w ciąży walczących na linii frontu.

Chazarska mafia zaczyna nawet pokazywać swoje oblicze. Pomimo ich żydowskich strojów, nie dajcie się zwieść, są satanistami

Dlaczego pozwalamy na wywiezienie dzieci za granicę, nie tylko naszych dzieci, ale także dzieci innych narodów? Nikt nie wspomina o 60 tysiącach ukraińskich dzieci, które po prostu zniknęły” – mówi pułkownik Douglas MacGregor. “Nadszedł czas, aby przywrócić rządy prawa, musimy stłumić przestępczość, musimy przywrócić integralność procesu wyborczego. Większość ludzi w Waszyngtonie pamięta te, które kiedyś biliśmy w barach dla zabawy. Nie bój się tych ludzi” – mówi.

Tymczasem prezydent USA Joe Biden, całując pomnik Johna McCaina w Wietnamie, pokazał, dla kogo pracuje. McCain został stracony za zdradę.

W innym publicznym wyznaniu zła awatar Nancy Pelosi powiedział CNN Anderson Cooper Vanderbilt: “Jestem bardziej jak i zimnokrwista”.

Nawiasem mówiąc, wydaje się, że senator John Fetterman również został zastąpiony przez awatara. Jego tatuaże na przedramionach zniknęły. “Oryginał zmarł w wyniku zastrzyków, które spowodowały udar” – podała CIA w oświadczeniu.

Następnie spójrzmy na premier Włoch Giorgię Meloni. Wygląda jak Zełenski. Kolejny użytkownik kokainy?

Oczywista przestępczość i kompromis ich “przywódców” powodują, że ludzie budzą się i stawiają opór nawet na wcześniej wypranym Zachodzie.

Na przykład policja aresztowała bandytę udającego agenta federalnego podczas włamania na imprezę Johna F. Kennedy’ego Jr. w Los Angeles.

W Nowym Meksyku lokalna policja sprzeciwiła się próbie rozbrojenia obywateli przez gubernatora WEF Lujana Grishama.

W Chicago czarni mieszkańcy ostrzegają, że nielegalni imigranci zostaną sprowadzeni i otrzymają prawo do głosowania w celu pozbawienia Amerykanów praw wyborczych.

W Wielkiej Brytanii rząd jest zmuszony zrezygnować z 15-minutowego programu dla miast ze względu na fakt, że prawie wszystkie kamery ULEZ zostały zniszczone, a ponad 50 000 osób odmawia zapłaty grzywien.

W Holandii dziesiątki polityków, urzędników państwowych, szefów policji i innych zdrajców również zostało zmuszonych do rezygnacji. Nawet “media głównego nurtu” zaczynają zdawać sobie sprawę, że liczba świadomych ludzi nie jest w tysiącach, ale w milionach i że są oni wspierani przez prawników.

Zakrojone na szeroką skalę procesy sądowe przeciwko ministrowi walki z przestępczością, Markowi Rutte, i jego gangowi przestępczemu pokazują, że w rzeczywistości krajem rządzi niedemokratyczne prywatne Światowe Forum Ekonomiczne.

Trwa również niewypowiedziana wojna domowa w Izraelu, ponieważ dziesiątki tysięcy protestują przeciwko skrajnie prawicowemu rządowi Izraela 35. tydzień z rzędu.

Izraelscy patrioci również zwrócili naszą uwagę na tę monetę, która pokazuje współudział ich rządu w zbrodniach podobnych do tych z 9/11.

Jeśli wojsko USA nie poradzi sobie z przestępcami, którzy porwali ich rząd, reszta świata przygotowuje się do podjęcia działań; nawet na kontynencie amerykańskim.

Na znak, że możliwy jest jakiś ruch wojskowy przeciwko USA, delegacje wojskowe z Chin, Rosji, większości krajów Ameryki Łacińskiej i wielu innych zebrały się w Meksyku w zeszłym tygodniu.

Jeśli wojsko USA działa na granicy Chin i Rosji, uważam, że te kraje zdecydowały się zareagować w ten sam sposób.

Więc proszę, odbierzcie telefony i zmuście wojsko do działania.

przez

Opublikowano za: https://vizitnlo.ru/bendzhamin-fulford-18-09-2023-poslednie-novosti/

Wypowiedz się