PROGNOZA I: Przygotuj się na: „Największe wydarzenia na Ziemi” KIEDYKOLWIEK

Wysłane przez Cosmic Convergence Research Group
SOTN Exclusive

Z pewnością ludzie na całym świecie zadają sobie teraz pytanie, dlaczego rzeczy poszły do piekła w koszyku – TAK SZYBKO – w ciągu ostatnich kilku lat.

OTO DLACZEGO!

Istnieją tomy twardych dowodów naukowych i danych astronomicznych, które dowodzą, że cały Układ Słoneczny przechodzi radykalną i szybką transformację.
Ten niezbity dowód, wraz z ich kategorycznymi wnioskami, nie pozostawia absolutnie miejsca na debatę lub wątpliwości. Co ciekawe, Ziemia manifestuje swoje dość głębokie zmiany w sposób, który jest wyciszony w porównaniu do wszystkich innych planet.
Podczas gdy The Powers That Be (TPTB) w rzeczywistości nie ukrywa tych bardzo istotnych informacji przed USA, nie rozpowszechniają ich również. Naukowcy rządowi i naukowcy uniwersyteccy, astronomowie i astrofizycy doskonale zdają sobie sprawę z tego niezrównanego kosmicznego strumienia, który jest faktycznie generowany przez Galaktyczne Centrum Drogi Mlecznej.

KLUCZOWY PUNKT: Istnieje bardzo dobry powód, dla którego te prawdziwie monumentalne i zmieniające cywilizację zmiany mają miejsce w tym szczególnym momencie historii ludzkości: Zobacz: Kosmiczna konwergencja przyspiesza epokową transformację planetarną

TPTB wiedzą, że zawsze odnosili sukcesy w wystarczającym rozpraszaniu całej ludzkości poprzez niekończącą się lawinę sfabrykowanych kryzysów i kataklizmów, katastrof i katastrof, katastrof i upadków. I tak też się stało.
Oczywiście jest wiele rzeczy, które elita władzy musi ukryć, aby nie zostać “powieszonym na żywo w Internecie”, jak mówi internetowy mem.
Jest jednak jedna OGROMNA historia, którą TPTB naprawdę musi powstrzymać, aby nigdy nie pojawiła się w mediach głównego nurtu z powodu tego, jak napędza wszystkie ich nikczemne programy i złowrogie plany.
Ta YUUUUUUGEST ze wszystkich historii na planecie Ziemia, która jest bardzo dobrze opowiedziana przez poniższy film dokumentalny, jest prawdziwym be-all i end-all.
W rzeczywistości ta dobrze ukryta (i wspaniała) narracja dostarcza najlepszego wyjaśnienia, dlaczego rzeczy stały się tak szalone, tak szybko, w całej cywilizacji planetarnej w trzeciej dekadzie 21 wieku.

Grupa
Badań nad Konwergencją Kosmiczna Stan Narodu 12
maja 2023 r.

Uwaga: Każdy widz powinien zrozumieć BOTTOM LINE po obejrzeniu tej niezwykle fascynującej prezentacji: kiedy Matka Ziemia zacznie się kołysać i toczyć, życie nigdy nie będzie takie samo nigdzie na tej niebieskiej kuli. Dlatego najlepszą rzeczą, jaką może zrobić każdy człowiek na świecie, jest przygotowanie. PRZYGOTUJ się nie na poziomie materialnym, ponieważ jest to praktycznie niemożliwe do zrobienia; raczej przygotuj się na poziomie duchowym.

[ Należy włączyć automatyczne tłumaczenie z angielskiego]

Opublikowano za: https://stateofthenation.co/?p=167143

Comments

 1. adamd says:

  Pukam w klawiaturę i spekuluję…
  Taka sobie informacyjka… co u mnie się zmieniło? No co??? nico!
  Wszystko jest jak bylo.
  quote;
  “Niemal cała współczesna fizyka i astronomia opierały się na tym wzorze, na stałej grawitacyjnej i na równaniach wykorzystujących wielkość fizyczną, której istnieniu teraz oficjalnie zaprzeczono. Od czasu tego odkrycia w szkołach, na uniwersytetach oraz w tak zwanych ośrodkach naukowych i kosmicznych powinno wrzeć, powinna dosłownie trząść się ziemia. Podręczniki do fizyki należałoby napisać od nowa, w zasadzie na nowo trzeba by zdefiniować niemal wszystkie pojęcia fizyczne, zupełnie inaczej wyjaśnić zachowanie się się ciał w przestrzeni.”

  Tymczasem nie dzieje się nic, panuje cisza. Wszystkie podręczniki nadal obowiązują, szkoły “uczą” po staremu, cała kosmologia opierająca się na sile grawitacyjnej jest dokładnie taka sama jak była. A przecież grawitacja jako konkretna siła fizyczna jest matką heliocentryzmu. Bez niej nie da się wytłumaczyć ruchu Ziemi, tak zwanego układu słonecznego, czarnych dziur i całego kosmosu. W jak gigantycznym oszustwie żyjemy? W jak potężnym matriksie ludzkość przebywa, nie mając o tym żadnego pojęcia?”
  No i co? Nikt, (NIKT !) tej informacji nie bierze poważnie.
  Przypomnę..
  https://www.typex.info/znany-fizyk-grawitacja-nie-istnieje/
  ps.
  Ta płaska Ziemia chyba nie jest płaska.. tylko co mnie przyciska fotela przed kompem?
  Dzisiaj wiem.. zakrzywienie przestrzeni!
  I jak tu ludziom ufać? Przecie na każdym kroku wyraźnie widać, że ziemia jest kulą!
  https://www.youtube.com/watch?v=x7PZ04fCtrE

 2. cowidzisz says:

  Jakiś czas temu użył Pan w jednym z komentarzy sformułowania które zapadło mi w pamięci, o tym że każda wiedza jest zła.
  Sam od młodzieńczych lat mam poczucie, że biorę udział w jakimś marnym teatrze w którym musiałem zaakceptować i dostosować się do panujących w tej grze z góry narzuconych reguł oraz zasad.
  Chęci zrozumienia rzeczywistości poprzez zgłębianie i analizę wiedzy zawartej w wielu książkach oraz różnych innych źródłach, których autorzy z całą pewnością poszerzyli moje horyzonty myślowe i intelektualne, jednak czy szerszy zakres wiedzy w różnych dziedzinach przybliża mnie do prawdy o tym kim jesteśmy, gdzie żyjemy i o co właściwie tutaj chodzi?
  Wydaje mi się, że na te pytania nikt nie da nam odpowiedzi która byłaby weryfikowalna i możliwa do uznania jako prawdziwa.

  Pozdrawiam

Wypowiedz się