Świadomość jest kluczem do świata 5D: fałszywi informatorzy prawdy.

Źródło: Ostateczne wywołanie budzenia | Autor: Peter B. Meyer

Świadomość jest kluczem do świata 5D

  • Aktualizacje energetyczne

Fałszywi gadacze prawd

Twoja świadomość jest hasłem do wejścia do świata 5. wymiaru. Posiadasz ten klucz w chwili, gdy podpowiada ci to twoja świadomość; robić!  lub , nie powiodła się!  W tym momencie będziesz sam! Nikt cię nie osądzi ani nie nagrodzi. Ale poczujesz to, kiedy naprawdę ci się uda. To koniec ery! I początek nowej ery.

Strzeż się! Fałszywi gadacze prawd są znani w całym Internecie, w kanałach tak zwanych popularnych mediów i rzeczników, którzy sami wierzą, że otrzymują informacje ze Światła i mają przywilej je przekazywać. Chociaż w rzeczywistości są operacyjnie manipulowani przez kabałę.

Często mówią, że mają do dyspozycji wyłącznego Informatora i że zostali wybrani, aby być ich głosem w naszym społeczeństwie. Przekazują informacje, które są częściowo prawdziwe, ale w rzeczywistości mają na celu zasiać wątpliwości, kłamstwa i oszustwa.

Trzeci Wymiar to świat kłamstw, oszustwa, konkurencji, destrukcyjnej krytyki, egoizmu, kradzieży, sławy i chciwości. Celem jest kontrola i władza.

Dźganie w plecy, złośliwość i utrzymywanie niskiej częstotliwości dla przekonania i kontroli. Są to działania, które stawiają wspaniałe blokady w Portalu do Piątego Wymiaru.

Natomiast w świecie 5D współpraca, pomoc i poświęcenie są zawsze skierowane na dobre, czyste intencje, z empatią i troską o innych. To ścieżka, która prowadzi do świata 5D.

Nic i nikt nie ma możliwości wpływania na indywidualny wybór. Dla każdej jednostki nadal istnieje wolność wolnej woli. Nie będzie ani jednej duszy, która mogłaby powiedzieć, że nie miała szans.

Wniebowstąpienie jest niebiańskim wznoszeniem się i z definicji ścieżką tych, którzy świadomie wybierają chęć wzniesienia się na wyższy poziom Światła. Można ją znaleźć tylko wtedy, gdy świadomość jest wystarczająco rozszerzona, aby zrozumieć każdą lekcję przekazywaną podczas kolejnych wcieleń. Pamiętaj, że nic i nikt nie może i nie zdecyduje za Ciebie.

Z chwilą, gdy większość zaszczepionych odkrywa, że ​​ich rząd wprowadził ich w błąd, globalne wyzwolenie staje się rzeczywistością. Nasza wolność musi zostać zdobyta od dołu.

Nasz autor gość spoza Ziemi, Vital Frosi, bardziej szczegółowo opisuje przejście ze świata 3D do świata 5D w swojej ekspozycji poniżej.

AKTUALIZACJE ENERGETYCZNE

Umiłowani!

Jest to prośba z góry skierowana do ludzkości, aby utrzymać wysoką częstotliwość energii. Sygnały Przemiany Planetarnej stają się coraz bardziej intensywne i ważne, szczególnie dla tych, którzy chcą osiągnąć wniebowstąpienie swoich dusz.

Wzniesienie zależy od stanu świadomości każdej wcielonej duszy. To nie ciało wznosi się, ponieważ jest nietrwałe i trwa tylko przez czas wymagany przez reinkarnującą się duszę. Z drugiej strony dusza zawsze przetrwa, ponieważ jest nieśmiertelna.

Znaczna część ludzkości jest teraz w okresie wniebowstąpienia. Portale są otwarte, a przejście przez nie zależy od częstotliwości wibracji każdego z nich. Pamiętaj, że trzy najważniejsze wymagania to, bezwarunkowe:

  • kochanie,
  • współczucie i
  • poszanowanie

Jeśli brakuje jednego z tych wymagań, nie jest możliwe przejście wszystkich Bram Wstąpienia. Niedawno mieliśmy zaćmienie Słońca. A 8 listopada mamy zaćmienie Księżyca.

Takie zaćmienia są ważne zarówno dla otwierania portali, jak i podnoszenia częstotliwości energii każdego wcielenia. Ułatwiają także oczyszczanie i usuwanie negatywnych energii pozostawionych tu na Ziemi.

To ostatnie chwile kluczowych wydarzeń prowadzących do Wielkiego Błysku Słonecznego. Wiele rzeczy zostało już ustalonych i wydarzyło się za kulisami, w Boskim Planie Ziemi.

Nawet jeśli większość z was nie zdaje sobie z tego sprawy, jesteście ważnymi elementami w tym procesie. Nic nie powstrzyma tego, co ma nadejść, ale każda inkarnowana dusza określi swój los teraz, w obecnym wcieleniu.

Wszystko zostało już nauczone i każda świadomość może sama decydować. Nie ma żywej duszy na tej planecie, która później będzie mogła twierdzić, że nie znała konsekwencji swojej postawy. Każdy to wie i zna to bardzo dobrze! Jednak wielu woli odłożyć swoje wniebowstąpienie, ponieważ w nich ego i duma są nadal bardzo silne.

Prawdziwy przykład tego, co dzieje się z ludzkością na tej Planecie, otrzymamy w najbliższych dniach, a także w czasie nie dłuższym niż kilka lat w ziemskim kalendarzu.

To są rzeczywiście długo oczekiwane ruchy końcowe. Każda inkarnowana dusza wiedziała o tych wydarzeniach jeszcze zanim zgodziła się przyjść i doświadczyć życia na tej Planecie Zadośćuczynienia i Prób.

Utrzymaj teraz swoją częstotliwość! Będzie to miało kluczowe znaczenie dla twojego wniebowstąpienia. Będzie to również najważniejsze dla kolektywu, ponieważ każda przebudzona świadomość ma potencjał zakotwiczenia i tworzenia nad tysiącami nieprzebudzonych dusz.

Wielu już wibruje tak wysoko, że mogą zrównoważyć swoją energię z 50 000, 500 000, a nawet więcej wokół ciebie na Planecie. Zobacz, jak ważny jesteś teraz! Nie lekceważ swojej zdolności do podtrzymywania energii kolektywu i Ziemi! Nie przegap takich możliwości.

Unikaj stresu, pomimo okoliczności. Unikaj kłótni! Nie konfrontuj się! Nie obrażaj i nie oceniaj! Służyłoby to jedynie do zasilania energii nie-Światła. Pamiętaj: tylko Światło tworzy. Ale jeśli nie karmisz Światła, tworzysz przeszkody dla swojego własnego stworzenia i dla kolektywu.

Masz już niezbędne doświadczenie, nawet jeśli go teraz nie pamiętasz. Jesteś o krok od ukończenia wędrówki w trzecim wymiarze. Nie pozostawaj w grupie, która jeszcze się nie obudziła. Pod żadnym pozorem nie zawracaj. Nie teraz. Portale Wniebowstąpienia czekają na ciebie.

Zachowaj swoje światło! Skup się! Utrzymuj swoją częstotliwość i wibracje. Taka postawa ułatwia osiąganie celów. Pamiętaj to; wszystko jest częstotliwością! Jeśli chcesz czegoś wyższego, podnieś się! To jest prawo przyciągania.

Nic nie może cię dosięgnąć, jeśli nie masz częstotliwości tego czegoś. Słowa nie wystarczą; potrzebujesz wibracji, energii, kompatybilności magnetycznej.

W nadchodzących dniach, a także w pozostałej części tego roku, zakotwiczcie się tylko w energiach Światła. Wystarczy niewielka grupa przebudzonych ludzi, którzy są tego świadomi, aby zrównoważyć energię milionów. Wiedz, jak ważne jest to wszystko, ponieważ nie inkarnowałeś się teraz z żadnego innego powodu. Przybyliście, aby zakotwiczyć Światło i pomóc w procesie Planetarnej Przemiany i Wniebowstąpienia dusz.

Chociaż nikt nie może zmienić Boskiego Planu dla Ziemi, ty, ja i wielu innych możemy coś zmienić, czyniąc to łatwiejszym dla innych, nawet jeśli nie mają tego samego poziomu świadomości. Możesz teraz wszystko przekształcać, zmieniać i ulepszać. Ale możesz także przyczynić się do uczynienia ludzkości jeszcze trudniejszą.

Ułatw sobie życie swoje i innych! Jesteście współtwórcami swojej rzeczywistości, a co za tym idzie rzeczywistości kolektywu. Zawsze skupiaj się na intencji dobra! Intencja jest zawsze kluczem otwierającym wszystkie drzwi, a teraz jest również kluczem otwierającym Bramy Wniebowstąpienia. Masz ten klucz. Nie zgub go i nie zmarnuj!

Jestem Vital Frosi i moją misją jest oświecenie!

Namaste!

Ogromny przełom – okres zmian

Przygotuj się na piąty wymiarhttps://www.youtube.com/embed/o-ldXv-OXoQ?version=3&rel=1&showsearch=0&showinfo=1&iv_load_policy=1&fs=1&hl=en-US&autohide=2&wmode=opaque

______________________________________________________

___https://operationdisclosureofficial.com/2022/11/01/awareness-is-key-to-5d-world-fake-truth-tellers/

Comments

  1. burak says:

    Trzeci Wymiar to świat kłamstw, oszustwa, konkurencji, tragedia jest w tym ….. ze osoba piszac takie rzeczy, nie tylko nie rozumie tego co pisze , ale nawet Nie ma pojecia ….. to jest typowy przyklad jak ARCHONI dostarczajo informacjie poprzez rozne channelingi i manipulujo ludzkoscio …

  2. doran65 says:

    mozna by i te ” oswiecenia” przelkmac ALE ..NIEBO ? to kojarzy mi sie z synem Ciesli Jozefa z Betlejem .A ile zbrodni dokonano w imie tego Syna Ciesli ☠️to az sie lekam napisac

Wypowiedz się