Równoległe linie czasowe

Wysłany dnia14.11.2022
autor: EraOfLight 

Ukochani!

Kiedy mówimy o osiach czasu, odnosimy się do pewnej innej sytuacji od tego, co do tej pory uważano za normalne, lub dalej od tego, co zawsze było.  

Więc mówiąc, że nastąpiła zmiana na osi czasu, odnosimy się do tego, co się zmieni, co oznacza, że ​​nic nigdy nie będzie takie samo.

Zwykle oś czasu wpływa na kolektyw. Małe znaczenie, gdy dotyczy tylko jednej osoby lub bardzo małej liczby zbiorowości. Takie Osie Czasu mogą również ingerować w Planetę jako całość, to znaczy zmieniać się na tyle, aby spowodować Przemianę Planetarną.

Mówiliśmy już o tym tutaj. Powiedzieliśmy, że Nowa Linia Czasu w 2010 roku zmieniła losy Ziemi. Starożytna Linia, która wyznaczyła Armageddon, wymarła, a na jej miejsce pojawiła się Linia, która okaże się gładszą i bardziej harmonijną Przemianą Planetarną.

Wszystkie planety i ich człowieczeństwo przechodzą głębokie przemiany w pewnym okresie w nieskończonym czasie. Na przykład to, przez co przechodzimy teraz na tej planecie Ziemia. To część Planu Tworzenia światów.

Ale dzisiaj porozmawiamy o czymś bardzo interesującym, co dzieje się w tych ostatnich miesiącach 2022 roku. Doświadczamy sytuacji, jakiej nigdy wcześniej nie odczuwaliśmy: ŻYCIA NA DWÓCH LINIACH CZASU.

Najpierw zrozumiemy, że Osie Czasu mogą być antagonistyczne, równoległe lub jednoczesne. Różnica między nimi jest łatwa do zrozumienia. Antagonizm polega na tym, że żyjesz w rzeczywistości zupełnie innej niż inni ludzie. Równoległy jest wtedy, gdy żyjesz w dwóch różnych rzeczywistościach, ale w jednej lub drugiej w inny sposób. Znają dokładną różnicę między nimi. Już jednoczesne osie czasu to bałagan jak sałatka owocowa.

Dzisiaj rzucimy trochę światła na równoczesne Osie Czasowe, ponieważ to jest najbardziej widoczne pod koniec 2022 roku. Jest całkiem prawdopodobne, że po zrozumieniu tego, możesz poczuć ulgę od napięcia, które towarzyszy obecnym dniom. Zrozumienie tego, co się dzieje, da ci trochę spokoju w zamieszaniu, przez które przechodzimy.

Kiedy powiedziano wam w poprzednich przekazach, że każdy wybiera oś czasu zgodnie z ich częstotliwością i że wkrótce poprowadzą was w przeciwnych kierunkach, tak naprawdę chodziło o chwilę obecną i dni, które nadejdą od teraz.

Jeśli to częstotliwość każdej świadomości decyduje o tym, kto teraz dokona wniebowstąpienia duszy, oczywiste jest, że będzie to również ta częstotliwość, która poprowadzi każdego do jednej lub drugiej Linii Czasu. Ale to nie jest wydarzenie, które można zobaczyć w jeden dzień. Wręcz przeciwnie, taki garnitur może zająć kilka lat, ale w rzeczywistości nie będzie to długo. Jesteśmy u szczytu tej chwili.

Rok 2022 rzeczywiście będzie wyzwalaczem, jak powiedziano pod koniec 2021 roku. Nawet jeśli nie jest to jeszcze bardzo jasne, zobaczymy później, jak wszystko poszło. Indywidualne wybory określą, która linia mety będzie podążać.

Zwróć uwagę na swoje przeczucie. Nie jesteś już tą samą osobą, co kiedyś. W twoich wnętrznościach jest coś intrygującego. Zapomnij na chwilę o starych przekonaniach i pozwól sobie na nowe. Przynajmniej zaakceptuj możliwość, że nic już nie będzie takie samo. Nie opieraj się temu, co mówi ci twój żołądek. Uwierz w wiele możliwości. Nic, co było wcześniej, nie będzie od teraz.

Wykonuj krótkie medytacje i poczuj swoje ciało, wewnętrzny głos i serce. Naucz się słuchać głosu swojej duszy. Ona prowadzi cię teraz jak nigdy dotąd. Ale musisz oddzielić stare przekonania i pozwolić sobie na nowe. Nowe rzeczywistości pojawiają się coraz szybciej i możesz wpaść w zamęt umysłowy lub konflikty egzystencjalne. Motywacją do tego bałaganu jest dokładnie to, że żyjesz jednocześnie w dwóch osiach czasu.

Łatwo to zauważyć Zobacz, jak są chwile, kiedy czujesz, że nie jesteś już sobą. Potem wydaje się, że wraca do normy. Są sytuacje, które wydają ci się żyć w odległych czasach, a potem rozumiesz, że tak naprawdę są prawdziwe; co dzieje się teraz. Są też chwile, które wyglądają, jakbyś śnił, ale wtedy widzisz i rozpoznajesz, że to nie sen. W każdym razie poczucie tego, co jest prawdziwe, a co nie, jest cały czas zagmatwane.

To życie w dwóch jednoczesnych liniach czasu, które czasami mogą być również dwiema równoległymi liniami czasu. Różnica polega na tym, że Jednoczesna Oś Czasu jest krótsza pod względem czasu trwania i bardziej zagmatwana. Już teraz równoległa Oś Czasu jest odczuwalna przez dłuższy czas, a różnica między nimi staje się bardziej widoczna.

Mówimy dzisiaj, że dzisiejsze synchroniczne linie czasu zostaną później zapisane w równoległych liniach czasu. A potem w rzeczywistości będą to dwie przeciwne linie czasu, które określą kurs każdej duszy wcielonej tutaj na tej planecie Ziemia. Zależy od regulacji, którą każdy może jeszcze wykonać pod względem częstotliwości wibracji.

Każda wcielona istota ludzka w tej chwili ma teraz ostateczny wybór. Ona będzie decydująca, ponieważ jest to również ostatnia inkarnacja w dualności na tej Planecie. Możliwości oferowane przez Boski Plan są ogromne, co sprawia, że ​​każda dusza wciela się, odczuwa wielorakie wibracje, aby każda wiedziała, jak wybrać swoją drogę bez żadnych wątpliwości.

Ten „kłopot” w odczuwaniu sprawia, że ​​północ dokonuje każdego wyboru zgodnie z obecnym etapem ewolucji każdej wcielonej duszy. Pamiętając, że wszystko jest częstotliwością i że Prawa Uniwersalne nie czytają słów. Nikt nie może oszukać własnego sumienia. Mamy jeszcze trochę czasu, ale lejek się zaciska. Osie czasu są dostępne dla wszystkich i każdy może teraz dokonać własnego wyboru.

Nazywam się Vital Frosi, a moją misją jest oświecenie!

**Przez Vital Frosi

** Źródło

Wypowiedz się