Powszechna wojna przeciwko ludzkości: ekstremalny terroryzm państwowy przejął kontrolę nad Ameryką i światem

Autor: Gary D. Barnett

Im więcej władzy ma rząd, tym bardziej może działać arbitralnie zgodnie z kaprysami i pragnieniami elity, i tym bardziej będzie prowadził wojnę z innymi i mordował swoich zagranicznych i krajowych poddanych. Im bardziej ograniczona jest władza rządów, im bardziej władza jest rozproszona, kontrolowana i zrównoważona, tym mniej będzie agresywna na innych i popełniać democydę.

Rudolf Rummel

Żyjemy w czasach, gdy “elitarna” sieć rządów, prawdziwa władza za tronem i egzekwowana przez aktorów politycznych państwa, kontroluje masy, ponieważ kontroluje polityków, sądy, wojsko, system monetarny, a zatem cały rząd.

Ze względu na bardzo długoterminowe, stopniowe i celowe ogłupianie społeczeństwa, większość nie zdaje sobie sprawy z monumentalnego ryzyka, przed którym stoimy z powodu tego terrorystycznego spisku zaprojektowanego przez to, co można nazwać “państwem”.

Ten spisek zawsze istniał i ma na celu jedynie zdobycie pieniędzy, władzy i całkowitej kontroli nad ludźmi oraz stworzenie globalnego technokratycznego systemu rządzenia kierowanego przez nielicznych. W rzeczywistości jest to już na miejscu i jest w końcowej fazie realizacji.

Większość tego nie zauważa, ponieważ koncentrują się na drobiazgach, pozwalają się celowo podzielić, dobrowolnie głosują na panów, ukrywają się przed prawdą i wykonują prawie każdy rozkaz wydany bez pytania.

Rządząca “elita” jest zła, a zatem rządy pod dowództwem tych elit, czyli wszystkie rządy wyższego szczebla i większość rządów niższego szczebla, są również złe.

Nie używam tego terminu lekko, ponieważ wielu będzie twierdzić, że ten opis jest nadużywany, ale w tym przypadku to zło jest tak mroczne i zdradzieckie, celowo ścigane i z premedytacją, że zostało dokonane bez sumienia i współczucia dla wielu ofiar. Ofiary zostały złożone ze zwykłych ludzi na całym świecie.

Konieczne jest, aby wszyscy, dla jakiejkolwiek osoby na pozycji władzy, czy to lokalnej, stanowej czy federalnej, nigdy nie zaufali, niezależnie od ich udawanej hiperboli lub retoryki.

Ta postawa jest całkowicie obca większości w tym kraju, więc każde odwrócenie myśli i działania będzie musiało zostać osiągnięte przez dużą liczbę niezależnych jednostek działających jako jedność bez żadnego zbiorowego przewodnictwa.

Patrzenie w kierunku fałszywej nadziei lub fałszywych bogów, lub koncentrowanie się na drobnych i nie tak drobnych szczegółach tego nikczemnego przewrotu przejęcia, zamiast koncentrować się na dużym obrazie, jest obowiązkowe, jeśli ma zostać osiągnięta jakakolwiek ulga.

Politycy i system polityczny są oczywiście skorumpowani, kontrolowani i są zmorą ludzkości, więc każda akceptacja tej zasady jest poddaniem się fałszywej władzy i przyznaniem się do dobrowolnej niewoli.

Ukrywanie się przed rzeczywistością i nie stawienie czoła temu psychotycznemu wrogowi ludu skończy się tylko katastrofą.

Każda forma polityki podziałów, każdy aspekt siania strachu, każde żądanie, o którym mówi się, że sprzyja “większemu dobru” i każda forma propagandy zostaną wykorzystane do zmylenia i podzielenia was.

Każde zagrożenie i fałszywa narracja zaszczepiona w umysłach mas przez aktorów państwowych będzie fałszywa i będzie miała na celu jedynie dalsze promowanie i inicjowanie programów transhumanizmu, zdrowia i kontroli medycznej, eugeniki, depopulacji, sztucznej inteligencji i budowania globalnego społeczeństwa niewolniczego w pełni zależnego od państwa, czy to z powodu masowej uległości słabych, instynktu przetrwania przez częściowo przebudzonych, czy też uległości mniejszości z bronią w ręku.

Każda forma narracji opartej na kłamstwach i strachu, które w istocie są prawie wszystkimi narracjami państwowymi, zostanie wykorzystana do dalszego zniewalania ludzi.

To, co zostało przewidziane przez eugeników, którzy teraz pracują pod bardziej akceptowaną etykietą, to dokładnie to, jakie społeczeństwo powstaje na naszych oczach.

Nawet jeśli ktoś odrzuci wszystkie dowody tego przejęcia świata w przeszłości, co wydarzyło się w ciągu ostatnich trzech lat i do czego dążą współcześni eugenicy, jak ogół społeczeństwa może nadal pozostawać tak ślepy na własną destrukcję?

Jak wszystko, co jest projektowane i wdrażane przez państwo, może przetrwać absurdalną wymówkę zwaną zbiegiem okoliczności?

Jak ktokolwiek mógłby wierzyć w to polityczne fiasko i nadal wspierać kogokolwiek, kto ma R lub D za swoim nazwiskiem?

Jak można nadal akceptować zależność od tego zbrodniczego procesu, biorąc pod uwagę wszystko, co wydarzyło się podczas tego ostatecznego parcia w kierunku tego faszystowskiego, technokratycznego i komunistycznego państwa, które zostało zaprojektowane i zbudowane otwarcie i na twoich oczach?

Oczywista i skrajna tyrania, która miała miejsce w ciągu ostatnich kilku lat, nie zmniejszyła się, czego jestem pewien, że żałosne stado nie rozumie, ale rozwija się z prędkością błyskawicy za kulisami. Wszystko zmierza w kierunku modelu chińskiego, modelu zbudowanego, kupionego i opłaconego za dolary amerykańskie w ciągu ostatnich pięciu dekad.

Żyjemy teraz w społeczeństwie rządzonym przez krajowych (państwowych) terrorystów i jesteśmy stale zagrożeni przez coraz większy terroryzm. Ten etap zamachu stanu rozpoczął się od fałszywego “wirusa” zwanego “covid”.

Wraz z tym ćwiczeniem fałszywej flagi pojawiły się ekstremalne środki mające na celu zagrodzenie i znaczne zaszkodzenie tej populacji. Wszystko to zostało osiągnięte przez spiskowy projekt, który był planowany i telegrafowany przez co najmniej dwie dekady.

Nasze życie zostało wywrócone do góry nogami za przestępcze oszustwo. Wielu z nich zostało zmuszonych do zamknięcia w więzieniach domowych, ich praca została wyeliminowana, ich rodziny porzucone, ich dzieci otrute, ich firmy zamknięte, a ich zdolność do normalnego funkcjonowania, towarzyskiego, podróżowania i wspierania rodzin celowo zniszczona.

Większości kazano nosić śmiertelne maski, kradnąc cenny tlen potrzebny do przeżycia, i musieli walczyć z toksynami wprowadzanymi przez rządowe trucizny, zastrzyki z broni biologicznej i wojnę psychologiczną przeciwko obywatelom. A to był dopiero początek.

Byliśmy nastawiani przeciwko sobie, oczekiwano od nas, że zaakceptujemy niemoralne i przerażające zachowanie elementów przestępczych zbudowanych, finansowanych i wspieranych przez ten rząd i jego haniebne ramię wykonawcze policji i wojska.

Biliony dolarów zostały wydrukowane w celu dalszego wzbogacenia bogatych, uzbrojenia tego i innych rządów, wykorzystania do kontrolowania masowych stad zwykłych ludzi i budowania systemów przeznaczonych wyłącznie do rozwoju nowego porządku świata.

Miliardy dolarów zostały wykorzystane do sfinansowania broni biologicznej zwanej “szczepionką covidową”, która została zaprojektowana tylko w celu zniszczenia ludzkości poprzez zniszczenie układu odpornościowego i bezpośrednie zatrucie prowadzące do tego, co obecnie ironicznie określa się jako “syndrom nagłej śmierci”.

Jakże niedorzeczna jest taka wymówka. Rażące kłamstwo, które mogło tylko oszukać głupców. Jak to możliwe, że niemowlęta, trzyletnie dzieci, sportowcy, zdrowi młodzi i w średnim wieku mężczyźni i kobiety, wszyscy nagle umierają z nieznanych przyczyn, po 2 latach celowo zaprojektowanych, śmiertelnych i toksycznych mikstur narzuconych tym nieszczęsnym obywatelom?

Kiedy zaczęło to męczyć żałosny tłum, wynaleziono nowe “warianty” nieistniejącego “wirusa”, przynosząc bardziej ekstremalne zabójcze strzały zwane “boosterami”.

Ponieważ coraz więcej kwestionowało ten idiotyzm, chociaż większość nadal akceptowała kłamstwa, trzeba było wprowadzić nowe taktyki strachu i fałszywe groźby, co doprowadziło do dodatkowych szkód dla społeczeństwa.

Prowadzona przez USA, zorganizowana, finansowana i zainscenizowana wojna na Ukrainie pozwoliła na bardzo ulepszone techniki terroru.

Ta zaplanowana “wojna” została wykorzystana do fałszywego twierdzenia o niedoborach żywności i energii na całym świecie, coś tak absurdalnego, że aż szalonego, ale oczywiście wierzyły w to masy, które żyją i rozwijają się dzięki propagandzie głównego nurtu.

Z powodu tych kłamstw i celowo powodowanych “niedoborów” świat stoi teraz w obliczu tego, co określa się mianem “kryzysu” żywnościowego i energetycznego, w samą porę na zimę.

Potem była bardziej powszechna koordynacja, zwłaszcza na Zachodzie, masowego drukowania pieniędzy z powietrza i podwyżek stóp procentowych, powodujących hiperinflację, która miałaby rażący i negatywny wpływ na świat. Spowodowało to, że ceny wszystkich artykułów pierwszej potrzeby wzrosły do niespotykanych poziomów.

Linie zaopatrzenia zostały celowo zamknięte podczas tego oszustwa, aby wyrządzić wielką szkodę wszystkim potrzebującym dóbr podtrzymujących życie.

To jest ekonomiczny Armagedon na sterydach, stworzony celowo przez państwo, aby zaszkodzić i uzależnić masy. Groźba wojny światowej została również wykorzystana po raz kolejny, aby zastraszyć żałosne stado.

Co wam powiedziano, że pochodzi z tego złego stanu? Twoje pieniądze, aktywa i oszczędności, zgodnie z planem klasy rządzącej, zostaną zastąpione, a waluty cyfrowe banku centralnego (CBDC) staną się nowym światowym systemem monetarnym, dzięki czemu można osiągnąć całkowitą kontrolę nad waszym życiem.

Dowiesz się, dokąd możesz się udać, co możesz kupić i czy możesz korzystać z przydzielonego stypendium, czy nie.

Wszystko sprowadza się do kredytów energetycznych, gdzie każdy, jeśli zachowujesz się i robisz to, co ci każą, może wykorzystać twój zasiłek stanowy, jeśli zostanie udzielone pozwolenie.

Wszystko to będzie oparte na kłamstwie zwanym “zmianą klimatu” i będzie się mówiło, że jest obowiązkowe, aby ziemia przetrwała, podczas gdy ziemia i jej mieszkańcy są mordowani i dziesiątkowani w imię władzy i kontroli.

Większość z was myśli, że dano wam przerwę i że wszystko “wraca do normy”, podczas gdy w rzeczywistości główny program kontroli świata postępuje coraz szybciej każdego dnia, podczas gdy jesteście całkowicie ślepi na tę rzeczywistość, ponieważ skupiacie się na każdym pobocznym wątku i każdej codziennej drobiazgowości podawanej wam przez państwo i jego media. Wielu lub większość z was jest zagubiona we mgle ignorancji, podczas gdy wasze życie jest niszczone z waszym błogosławieństwem.

Rządzące “elity”, agencje “wywiadowcze”, kompleks wojskowo-przemysłowy, korporacyjne potwory, rząd i szumowiny przemysłu technologicznego połkną wszystko na ziemi.

Ta groźba unicestwienia jest realna, dzieje się i tylko ty możesz ją powstrzymać.

Każdy z nas jako jednostka musi wziąć udział w demontażu tego zła, które pochłonęło ten kraj i świat.

Jeśli tego nie zrobimy, piekło na ziemi będzie rezultatem, a los waszych dzieci i wnuków będzie w rękach tych handlarzy ludźmi i kontrolujących diabłów nastawionych na dominację nad światem.

Linki referencyjne:

Jeden naród pod szantażem

“Covidowe” kłamstwo i monopol – kto rządzi światem

Ogólny obraz pozostaje ukryty

Eugenika żyje i ma się dobrze

Horror cyfrowych walut banku centralnego

___
https://www.lewrockwell.com/2022/11/gary-d-barnett/the-universal-war-against-mankind-extreme-domestic-terrorism-has-taken-control-over-america-and-the-world/

Comments

  1. dexter says:

    A ja tak sobie czekam aż KRNĄBRNY coś ciekawego napisze 🙂

  2. marusia says:

    Skromnie przyznam,ze ja tez oczekuje

Wypowiedz się