Marsz poparcia dla wschodnioeuropejskich pogrobowców Stepana Bandery i Adolfa Hitlera

Historia zatoczyła koło

Hasłem tegorocznego tzw. ,,Marszu Niepodległości”, było hasło Silny Naród, Wielka Polska, którą symbolizował plakat będący przeróbką propagandowego plakatu z czasów wojny z bolszewikami w roku 1920. Dziś jego nieudolna przeróbka, była rzucającą się w oczy prymitywną agitką idei Ukro – Polin, czyli jednego, wspólnego państwa z banderowską Ukrainą, stręczoną obecnie na przysłowiowego chama przez reżimową propagandę PiS i całej tzw. opozycji PO, Lewicy i PSL. Na plakacie reklamującym tegoroczny ,,Marsz Niepodległości”, który od razu też okazał się kompromitacją jego organizatorów, czyli jego prezesa Roberta Bąkiewicza i jego świty, na czapce polskiego ułana widniał orzeł, stylizowany na banderowskiego tryzuba, atakującego, bynajmniej nie bolszewickiego bojca, ale rosyjskiego żołnierza, na którego czapce widnieje symbol litery Z, będącej znakiem rozpoznawczym wojsk rosyjskich, prowadzących specjalną operację wojskową na Ukrainie. 

Dlatego nawet dla laika, plakat tegorocznego ,,Marszu Niepodległości” był otwartym przekazem propagandowym opowiedzenia się organizatorów marszu po stronie banderowskiej Ukrainy, zupełnie niepomnych na stosunek tegoż państwa do Polski i Polaków, oraz kwestii rozliczenia się za zbrodnie ludobójstwa dokonane przez ukraińskich szowinistów na naszych rodakach na Wołyniu i Małopolsce Wschodniej oraz zakaz ekshumacji i godnego pochówku setek tysięcy Polaków, oraz wysuwane nadal przez Ukraińców roszczenia terytorialne wobec naszego państwa. Dlatego też ratując przed całkowitym blamażem swojego prezesa Roberta Bąkiewicza, Ruch Narodowy i Młodzież Wszechpolska naprędce wymyślili nowe hasło tegorocznego marszu – Polska Państwem Narodowym, do którego wprawdzie w ciągu kilku miesięcy przesiedlono 10 milionów Ukraińców,  i jest  ono w tej chwili tak samo narodowe jak dawny ZSRR, ale to w niczym nie umniejszyło dobrego samopoczucia Wszechpolaków i Roberta Winnickiego. 

 

W tym roku, w marszu przejętym przez panującą władzę uczestniczyli również licznie ukraińscy nacjonaliści, jak również wielu białoruskich pogrobowców, kolaborantów Adolfa Hitlera i III Rzeszy, choć pan Bąkiewicz usilnie zaprzeczał temu faktowi od samego początku, że informacje takie rozpowszechniają wyłącznie, a jakże putinowskie trolle. Jak było w rzeczywistości, świadczy o tym ukraiński plakat, reklamujący tegoroczny ,,Marsz Niepodległości” w Warszawie, którego hasło brzmiało, że wspólnie walczymy… ZA NASZĄ I WASZĄ NIEZALEŻNOŚĆ, jak również wiele zdjęć i filmów, które okiem bezstronnej kamery zarejestrowały, jak wyglądał tegoroczny warszawski marsz i co naprawdę było jego głównym przesłaniem.
W 1938 Sanacja obchodziła ten swój 11 listopada razem… z hitkerowskimi dygnitarzami III Rzeszy, z którymi razem pili wtedy wódkę i polowania, a niespełna rok później zostali przez swoich ówczesnych, niemieckich przyjaciół dosłownie zaorani równo z trawą. Wczoraj natomiast, 11 listopada szli w Warszawie razem z ukraińskimi nazistami i niedługo ich obecni przyjaciele spod znaku tryzuba, zrobią im powtórkę z przeszłości. Jak widać, historia zatoczyła koło, a głupi, bezrozumni Polacy, nie wyciągnęli z niej żadnej nauki, ani jakichkolwiek wniosków

Warszawa 11 listopada 1938 rok. Obchody Święta Niepodległości, których głównymi gośćmi byli dygnitarze hitlerowskich Niemiec

 

Marsz Niepodległości. Kukła Putina zawisła na moście  
Jakimi najważniejszymi tematami, najbardziej istotnymi dla Polaków i Naszej Ojczyzny, stanowiły dla uczestników tegorocznego ,,Marszu Niepodległości” w Warszawie? Czy były to kwestie związane z obecnym stanem naszego państwa, gospodarki, mających niebagatelny wpływ na życie Polaków i ich kondycję finansową, pozwalającą bez obawy patrzeć w przyszłość własną i swoich dzieci? Bynajmniej! Jak podaje na swoich strona internetowych portal onet.pl, uczestników tegorocznego ,,Marszu Niepodległości”, najbardziej zajmowały… głosy wsparcia dla Kijowa oraz krytyka Rosji. Jak informuje Gazeta.pl, grupka uczestników pochodu wywiesiła na moście Poniatowskiego kukłę Władimira Putina.

 

Na tegorocznym Marszu Niepodległości obecni byli m.in. ludzie Grzegorza Brauna z hasłem “Stop ukrainizacji Polski”. Z drugiej strony jednak inni uczestnicy pochodu wyrażali popracie dla Ukraińców. Reporter Onetu Bartłomiej Bublewicz relacjonował, że członkowie organizacji Autonomiczni Nacjonaliści wznosili hasło “Kijów, Warszawa, wspólna sprawa”

 

Czarne słońce” Himmlera (SS). Na ulicach Warszawy, którą na śmierć zatłukł jego podwładny – SS Obergruppenfuhrer Erich von dem Bach-Zelewski. Rzeźnik Warszawy.
Widzą to setki ludzi, nikt nie reaguje.
Jak bardzo trzeba nienawidzić swoich rodaków, aby stać ramię w ramię obok z mordercami twoich dziadków? I jeszcze to kretyńskie hasło… Kijów – Warszawa wspólna sprawa. Czy wszyscy ci durnie, którzy je wypisują na wszelkich tego rodzaju marszach, zastanowili się choć raz w swoim życiu, od kiedy to, dla władz w Kijowie i Ukraińców polskie interesy narodowe były dla nich kiedykolwiek, choćby  w minimalnym stopniu wspólne, czy tożsame, z ich interesami? Przenigdy! Tak może myśleć jedynie skończony dureń lub jawny zdrajca.   
Flaga fanów nazizmu z pułku #Azov na #MarszNiepodległości. Bez komentarza.
https://twitter.com/KrystianJachacy/status/1591495562050043905?s=20&t=-aEUzh13gRxCPXjzEk95LQ
Opozycjoniści białoruscy byli obecni na Marszu Niepodległości. Upamiętnili tam… kolaborantów hitlerowskich biorących udział w pacyfikacjach ludności cywilnej podczas niemieckiej okupacji 1941-44.
To tak jakby ktoś nadal nie rozumiał, dlaczego nie chodzimy na MN i postrzegamy go z każdym rokiem jako coraz bardziej szkodliwe wydarzenie dla idei narodowej i Polski.
Warszawa, Marsz Niepodległości 2022 – Maszerują białoruscy wyznawcy niemieckiego nazizmu

Prawda o fladze nazistów z Białorusi
Za wolność banderowców do rezania nas samych popełnijmy zbiorowe samobójstwo. Polacy jak widać, nigdy nie nabiorą rozumu. Walczyć za bandytów, którzy do dziś gloryfikują zwyrodniałych morderców naszych rodaków, to Mount Everest debilizmu, w której to dziedzinie sportu, zwanej nieuleczalną głupotą, jak widać, nie mamy sobie równych w skali całego globu. Adam Słomka naszym bohaterem,
To tylko plucie Polakom w twarz, ale my to przecież lubimy. Flaga UPA powiewa w Warszawie. Idźmy więc za ciosem i postawmy w stolicy pomnik Stepana Bandery
 Kraków czwartek wieczorem, Sukiennice…  Hymn UPA, Czerwona Kalina w samym centrum starego miasta

 

Transparent z ideą międzymorza. Amerykański, zatruty cukierek dla banderowca i głupiego Polaka. Jeszcze napisali głupcom… Imperium z WASZEJ KRWI! Bo to nas Polaków amerykanie użyją, jako mięsa armatniego, za pomocą którego zbudują swoje Imperium Mundi. Czego więc jeszcze nie rozumiesz poliniaku? Czy nadal nie pojmujesz, że to ty będziesz tym nawozem, który posłuży do utworzenia Ich Nowego Wspaniałego Świata, w którym będziesz jedynie niewolnikiem bez żadnych praw?
 Tylko tych ofiar nie wolno w obecnej Polsce wspominać nawet jednym słowem, bo mówienie, czy pisanie o polskich ofiarach ukraińskiego bestialstwa na Wołyniu, Małopolsce Wschodniej i pomordowanych przez banderowców na obecnych południowo – wschodnich ziemiach obecnej Polski, to mowa nienawiści, o czym przekonał się we Wrocławiu 11 listopada  Pan Witold Listowski, który jest nie tylko znanym działaczem, ale inspiratorem i koordynatorem środowisk kresowych. Lokalnie, to prezes Stowarzyszenia Kresowian Kędzierzyn-Koźle, a w skali ogólnopolskiej to prezes Patriotycznego Związku Organizacji Kresowych i Kombatanckich. To oficjalne funkcje, a przecież bardziej jest znany, jako sympatyczny 77-letni Pan z którym można godzinami gawędzić. Jest patriotą i wydawcą czasopism oraz książek, organizatorem sesji naukowych, inicjatorem zmian legislacyjnych.

Pan Witold Listowski, z lewej strony, trzyma transparent STOP UKRAINIZACJI POLSKI

Pan Witold w Narodowe Święto Niepodległości wziął udział we wrocławskim Marszu Niepodległości. Niósł baner z hasłem „STOP UKRAINIZACJI POLSKI” i jak mówi „to hasło wyraża obawy, jakie niepokoją wielu Polaków”. Nie jest to hasło dyskryminujące inne nacje, ani powstrzymujące niesienie pomocy poszkodowanym. Ono wskazuje, że zagrożeni jesteśmy my, jako naród i jako państwo. Gdy głębiej zastanowimy się, to skierowane jest nie do Ukraińców, ale do rządzących i tzw. „totalnej opozycji” w Polsce. Z tego to powodu, podczas Marszu młodzi ludzie wykonali kilkadziesiąt fotografii baneru i osób niosących go. Jak się potem okazało, byli to funkcjonariusze policji w cywilnych ubraniach. Po oficjalnym zakończeniu wydarzenia Pan Witold i jego kolega zostali zatrzymani przez trójkę policjantów. Policjanci nie byli w stanie przedstawić podstawy prawnej, a jedynie mówili, że wykonują rozkazy z góry. Panowie mieli być przewiezieni na komisariat w celu złożenia wyjaśnień. Wywiązała się dłuższa dyskusja w której Panowie nie dali się zastraszyć, odmówili składania wyjaśnień i ciągle żądali podstawy prawnej. Policjanci, po dłuższych konsultacjach z przełożonymi, pozwolili odejść zatrzymanym, jednak zaznaczyli, że będą wezwani w celu złożenia wyjaśnień.
„Kochasz Polskę i Polaków, to poprzyj nas, bo gdy dojdziemy do władzy, będziesz mógł swobodnie wyrażać poglądy”. Takie zachęty słyszeliśmy nie tylko przed 1989r., ale w każdej kolejnej kampanii wyborczej. Jednak gdy w obecnej sytuacji masz odmienny pogląd od władzy, gdy uważasz, że należy pomagać ale nie ograbiać własny naród, gdy domagasz się rozliczenia zbrodni na Polakach, potępienia zbrodniarzy i pogrzebów ofiar, gdy sprzeciwiasz się powolnemu wciąganiu Polski w wojnę, gdy domagasz się, aby politycy ukraińscy wyrzekli się roszczeń terytorialnych względem Polski i gdy lękasz się, że kilkumilionowa imigracja może stanowić zagrożenie dla naszej tożsamości cywilizacyjnej, to stajesz się wrogiem. Kto czytał „Rok 1984” G. Orwell’a ten wie, że według władzy, myślozbrodnia jest najcięższym przewinieniem i to z dwóch powodów: jest najbardziej skuteczną w walce ze zdeprawowaną i totalitarną władzą, a jednocześnie najtrudniejszą do wykrycia. W Polsce ciągle demokracja demokracją, ale to władza określa które poglądy są dobre, a które zasługują na wykluczenie społeczne, szykany i interwencję służb państwowych.
Polak pobity przez polskich nazistów wspierających ukraińskich szowinistów

https://t.me/dostawcy/14028

 
Nic strasznego – tylko Polaka który krzyczał “Jebać Banderę” pobili Polacy, którzy popierają banderowców
Autonomiczne bojówki tzw. szturmowcy, niestety działają już długo, a mało kto o nich mówił kiedyś. Teraz wyznawcy belgijskiego esesmana Leona Degrella są w swoim żywiole. I jakoś w żaden sposób nie są ścigani za propagowanie nazizmu.
 Na pierwszym planie same chazarstwo. W końcu to oni wymyślili i  ustanowili to ,,święto” dla Polaków. A jak do tego doszło, o tym mówi ten film…

Józef Ginet Piłsudski – Kłamstwo prawie doskonałe – Dokument Uświadamiający

Jacek Boki – 13 Listopad 2022 r.

Źródła:

Ruch Narodowy i Młodzież Wszechpolska zaprezentowały plakat i hasło Marszu Niepodległości
https://dorzeczy.pl/kraj/353965/rn-i-mw-zaprezentowaly-plakat-i-haslo-marszu-niepodleglosci.html 
Marsz Niepodległości. Kukła Putina zawisła na moście 
https://wiadomosci.onet.pl/warszawa/marsz-niepodleglosci-kukla-putina-zawisla-na-moscie-poniatowskiego/z78tmh3
NASZ PREZES DOKONAŁ MYŚLOZBRODNI I UJAWNIŁ TO 11 LISTOPADA.
http://kresykedzierzynkozle.pl/2022/nasz-prezes-dokonal-myslozbrodni-i-ujawnil-to-11-listopada/
 Opublikowały:
https://wolnemedia.net/marsz-poparcia-dla-pogrobowcow-bandery-i-hitlera/
https://dakowski.pl/marsz-poparcia-dla-wschodnioeuropejskich-pogrobowcow-stepana-bandery-i-adolfa-hitlera/

http://kresywekrwi.blogspot.com/2022/11/marsz-poparcia-dla-wschodnioeuropejskic.html

Jacek Boki

Wybrane komentarze

Natalia Julia Nowak środa, 16 listopada 2022, 20:18:57

Mocni w gębie?

Dlaczego “ukraińscy nacjonaliści” uczestniczyli w polskim Marszu Niepodległości zamiast walczyć z Rosjanami na ukraińskiej ziemi? Ciekawe, co zrobią polscy narodowcy, gdy RP stanie się strefą działań zbrojnych…

KST środa, 16 listopada 2022, 20:21:29

Mocni w gębie?#Natalia Julia Nowak

…” Ciekawe, co zrobią polscy narodowcy, gdy RP stanie się strefą działań zbrojnych…”

Narobią w gacie i pobiegną do doktorów po kwity chorobowe, żeby “leczyć się ze stresu” , byle by w kamasze nie pójść.
KST

Wican środa, 16 listopada 2022, 21:05:18

Kompromitacja tych, którzy uważają się za narodowców.

I nie chodzi mi o autonomistów, bo ich nacjonalizm jest całkowicie importowany i nie ma nic wspólnego z polskimi tradycjami , czy to endeckimi, czy też oenerowskimi. A zafascynowali się kiedyś UNSO, potem Prawym Sektorem i dali się sfrajerować. Zafascynowali ich bojówkare ukraińscy, któzy wcale jakoś strzy nie są. Ichni chuligani dostaja wpier od ekip bułgarskich czy bialoruskich. A niedawno rozśmieszyli mnie nacjonalistyczni bojówkarze DYnama Kijów (ponoć najsilniejsi na Ukrainie). Przegrali ustawkę z czeskim Jabloncem i zamiast to przyjąć to publicznie beczeli, że po stronie czeskiej byli Polacy. Tak, na 50 po stronie Jablońc a (Ukrów było tyle samo), było bodaj 7 Polaków. I nie z jakiejś czołowej polskiej bandy a z Karkonoszy.Ukraińscy nacjonaliści to cienkie bolki a ci na marszu to dezerterzy. Zamiast walczyć u siebie to zadekwoali się w Polsce i sobie maszerują. Ale Ukry tacy zawsze byli. Przed dekadami najlepiej szło im mordowanie bezbronnych. Dzisiaj jest podobnie. Spalić ludzi w Odessie to co innego niż dostać od rosyjskich żołnierzy. W dodatku Ukry są bezczelni. Ich kluby w pucharach grają w Polsce. W Warszawie grał Szachtar DOnieck a na trybunach pojawiła się flaga czerwono-czarna. Tłumaczono , że to barwy klubu z klasy B Husaria Rzgów (czy jakoś tak). I reakcji brak. Prowokują i nic.

Jwu czwartek, 17 listopada 2022, 09:13:16

Kompromitacja tych, którzy uważają się za narodowców.#Wican

Przyznam ,że to co się dzieje to jakiś obłęd.Ale pytam ,który z tych młodych “patriotów” czyta portale typu Neon ? Żaden, dlatego ich świadomość oparta jest na wiadomościach z TVN ,czy Polsatu ,bo TVP to dla nich obciach.Znam to z autopsji ,próbując rozmawiać z córką jej mężem ,czy moimi siostrzeńcami,od których słyszę ,że historię trzeba zapomnieć ,a myśleć o przyszłości . Że oni mają wojnę,bronią Europy przed ruskimi siepaczami i trzeba im koniecznie pomagać ,a nie przypominać winy ich przodków.Gdy podaje przykład Żydów i jak oni pielęgnują pamięć ,to słyszę :a co nas to obchodzi ? Dlatego obawiam się ,że my tych młodych już nie uświadomimy ?

Wican czwartek, 17 listopada 2022, 16:32:03

Kompromitacja tych, którzy uważają się za narodowców.#Wican#Jwu

U mnie w rodzinie najbliższej jeszcze normalnie. Córka w klasie maturalnej, jak są u niej koledzy czy koleżanki to uświadamiam. Ta młodzież jest często antyukraińska, ale z powodu nawet praktycznego. Sporo mlodzieży szkolnej z mojej okolicy teraz pracuje. Jednocześnie się ucząc. A teraz zostali powygryzani przez Ukraińców. Bo z młodzieżą pracodawca musiał czas pracy negocjować, bo jednak trzeba mieć w szkole taką fgrekwencji, aby być klasyfikowanym. Terak Ukry ich powygryzali. I młodzież nawet TVNu nie ogląda. W zasadzie szajsbuk, tiktok , instagram, yt. Syn na studiach, ale też anty. Jednak koledzy już poryci. Cóż, uczelnia to duże miasto. Ja mieszkam na wsi, a córka się uczy w małym miasteczku.

Monaco środa, 16 listopada 2022, 21:24:38

Autor ✱ ✱ ✱ ✱ ✱

Dzięki za ten artykuł !!!

✱ ✱ ✱ ✱ ✱

Mamy te banderowskie ścierwa na wszystkich poziomach w strukturach państwa,
Od 1989 roku te banderowskie parchy są po prostu wszędzie.

Jwu czwartek, 17 listopada 2022, 09:27:13

Rosyjski

Widzę ,że pani jest typowym zadaniowcem,tam gdzie pojawia się artykuł Pana Jacka ,tam zawsze musi być krytyczny komentarz Agnieszki S.

Oscar czwartek, 17 listopada 2022, 08:33:24

Marsze i wiece organizowane przez zdrajców są nic nie warte.

W tych marszach nie ma Narodu Polskiego ale z a to jest niesłychana koncentracja wrogów Narodu Polskiego.
To żenujące jak bardzo globalni bandyci chcą wojny w Europie wschodniej.

Gdy ktoś kiedyś powiesił kukłę “żyda” był wielki wrzask a policja się dwoiła by złapać sprawców a masmedia wyły o mowie nienawiści.
ale w marszu natypolaków można powiesić kukłę Putina czyli konkretnie prezydenta sąsiedniego kraju… i to nie jest mowa nienawiści a żadna policja nie ściga sprawców…
to jest wprost antypolska prowokacja do wojny Rosją.
Globalni bandyci chcą tej wojny a zdrajcy pomagają im jak mogą by do tej wojny na terenie Polski doszło.
Podobno chcą wydać 800 mld naszych pieniędzy na zbrojenia w firmach USA.
To zbrodnia przeciw narodowi Polskiemu.
Za te pieniądze można by uzdrowić służbę zdrowia w Polsce zbudować tysiące mieszkań dla Polaków, .. poprawić poziom edukacji narodu, repolonizować kluczowe firmy zdradziecko “sprywatyzowane” do mafii żydowskiej… (żydostwo we władzach prywatyzowało do prywatnych żydów Polski majątek Narodowy po absurdalnie niskich cenach.. to taki był proceder) Mafia żydowska doprowadzona przez solidaruchów do władzy natychmiast przystąpiła razem z KK do grabieży majątku wspólnego Narodu Polskiego.

demonkracja czwartek, 17 listopada 2022, 08:41:21

“Na pierwszym planie same chazarstwo. W końcu to oni wymyślili i ustanowili to ,,święto” dla Polaków. A jak

do tego doszło, o tym mówi ten film…”
——————————
Tak oni to wymyślili zawłaszczając Marsz – a sieroty po Polsce w atrapie Polski opętane przez czarci pomiot są jak te dzieci we mgle!
Wniosek?
Nienawiść do Polaków czarciego pomiotu obecnie skutkuje tym – co opisał tutaj Autor – natomiast ta sama nienawiść kiedyś skutkowała tym, że podczas II WŚ Polskę i Polaków mordowano i rękami hitlerowskich Niemiec i rękami bolszewickiej Rosji i rękami najbardziej opętanego przez Szatana banderssyństwa. Nie muszę dodawać, że wszystkie te w/w krwawe narzędzia do dostarczania Piekłu ludzkiej krwi, łez i cierpienia – to właśnie dzieło czarciego pomiotu. To dla Polaków nie skończy się niestety – wesołym oberkiem – jak to ujmuje Michalkiewicz.
Na koniec – czyż to nie jest czarci paradoks, że kiedy ten Marz Niepodległości był w miarę autonomiczny – to wtedy Bruksela widziała go jako marsz 100 000 faszystów. Gdy teraz jawnie marsz nawiązuje do faszyzmu i nazizmu w jednym – czy Bruksela zachowa się – podobnie jak wyżej? Otóż nie! Czarci pomiot tak ma – i czas to zrozumieć – aby wiedzieć z kim ma się do czynienia i co z tego może wyniknąć na przyszłość.

Pixel.$ czwartek, 17 listopada 2022, 09:00:18

F…Ukraina !!

Po Wołyniu ukraincy pokazali to jeszcze raz w Donbasie PALĄC ŻYWCEM , GWAŁCĄC , DOBIJAJĄC KIJAMI RANNYCH !! Czy Polacy to CHORZY PSYCHICZNIE LUDZIE ????

Robik czwartek, 17 listopada 2022, 09:27:41

F…Ukraina !!#Pixel.$

Smutna prawda!
Jeszcze do niedawna wydawało mi się, że Polacy nie dadzą się nabrać na wojnę z Rosją.
Myliłem się bardzo!

demonkracja czwartek, 17 listopada 2022, 09:45:15

“Jeszcze do niedawna wydawało mi się, że Polacy nie dadzą się nabrać na wojnę z Rosją.”

———————————
Spokojnie – świat odbierany z czarcich mediów – to nie real.
Wniosek?
Większość Polaków czy Niemców nie da się podpuścić na Rosję w ten sposób, że polecą oni radośnie z szabelkami na wschód. Po prostu za krótki czas minął od II WŚ. Ludzie jeszcze pamiętają – czym pachnie wojna – zwłaszcza ta zaaranżowana przez światowy, czarci pomiot.

Vladimír Vašek czwartek, 17 listopada 2022, 16:55:49

Z orła zrobić tryzub, no, no.

Szczerze powiedziawszy, zawsze kiedy patrzyłem na oryginał tego plakatu to mi się żal robiło bolszewika. Taki biedak brzydki i jeszcze go szablą biją…
Pierwsze wrażenie zawsze prawdziwe, jak to powiadają. Jaki by nie był ten bolszewik z plakatu to i tak góruje moralnie nad “narodowcami” przerabiającymi orła na tryzub.

Sheppol czwartek, 17 listopada 2022, 16:55:58

Bąkiewicz

sprostytuował się jak wcześniej Kukiz.
Rzygać się chce.
Każdy kto nawołuje do wojny z Rosją jest zdrajcą i agentem amerykańsko-żydowskim.
Pamiętacie bajkę o iskrze z Polski?
Oby nie chodziło o iskrę mającą podpalić cały świat.

Opublikowano za: https://kresywekrwi.nowyekran24.com/post/169974,marsz-poparcia-dla-wschodnioeuropejskich-pogrobowcow-stepana-bandery-i-adolfa-hitlera

Wypowiedz się