⚠ Kapitulacja banderowskiej Ukrainy !!! ⚠

  • Monaco piątek, 18 listopada 2022, 02:29:44

Nie ma innej opcji, jak kapitulacja kryminalnej junty, demontaż zwyrodniałego banderowskiego ustroju, i trybunał dla zdrajców kolaborantów na rzecz USA.

Tylko kapitulacja banderowskiej junty !!!

Efekt ataku terrorystycznego na most krymski został osiągnięty.
Władimir Putin faktycznie zrównał władze Kijowa z terrorystami.

Ważny wywiad z Peterem Акоpоwem.

Czy Rosja zmienia taktykę ? Jeszcze nie zupełnie ale … .
Ale masowe ataki na infrastrukturę Ukrainy – energetykę, łączność i dowództwo wojskowe – po prostu ostrzegają i demonstrują możliwości Rosji i oznaczają możliwość przejścia do taktyki odelektryfikowania i zniszczenia mostów i łączności.

To są akcje, będące odpowiedzią zarówno na atak na most krymski, jak i na wcześniejsze próby ataku na elektrownię jądrową Kursk na terenie Rosji. Jednak aby naprawdę odciąć ukraińską energetykę i łączność kolejową (zablokować dostawy broni i amunicji na front), zniszczyć mosty, potrzebne są nie jednorazowe uderzenia, ale kilka tygodni codziennych ataków.

Putin po prostu ostrzegał:
Jeżeli próby przeprowadzania ataków terrorystycznych na terytorium Rosji będą kontynuowane, reakcje Rosji będą ostre, a skala będzie adekwatna do poziomu zagrożeń stwarzanych przez ukro banderowców dla Federacji Rosyjskiej. Co do tego nikt nie powinien mieć wątpliwości. Czy to oznacza, że ​​jeśli Kijów zaniecha ataków sabotażowych na rosyjską infrastrukturę, to Rosja zostawi ukraińskie obiekty w spokoju ?

Jest mało prawdopodobne, że kryminalny ukro reżim kierowany przez USA i Londyn i jego zbrodniarze zaprzestaną przygotowywań do dalszych ataków terrorystycznych – tych najróżniejszych – od morderstw i  zabójstw, zamachów jak to było w przypadku Darii Duginy i przedstawicieli władz na wyzwolonych ziemiach, po terrorystyczne zamachy na obiekty rosyjskiego kompleksu energetycznego.

Prezydent Rosji powiedział, ” że piłka jest teraz po stronie Kijowa”, Bez względu na to, jak bardzo zależy Rosji na ochronie życia cywilów na Ukrainie, to tylko Rosja ustali jaką obierze własną taktykę. Jeśli ostateczne zwycięstwo wymaga przerwania sieci energetycznych i zniszczenia mostów, będzie musiała to zrobić, z pełnym zrozumieniem szkód dla ludności cywilnej”.

Wielu jest zaskoczonych: Dlaczego nie zrobiła tego od samego początku ? Ponieważ Rosja chce nie tylko wygrać, musi w sumie przywrócić Ukrainie jej naturalny stan części rosyjskiego świata. Ten konflikt jest naprawdę dziwny, ale nie w takim sensie jak opisują go miłośnicy poszukiwania „posunięć głupoty lub zdrady”.

To wszysko jest dziwne, to prawda, ponieważ walkę toczą dwa słowiańskie bratnie narody i wielu z tego samego ludu, to znaczy, że jest to również wojna domowa. Wiemy, że ze strony Rosji nie ma chęci karania mieszkańców Ukrainy – Rosja chce po prostu wyrwać ludność z rąk obecnej przestępczej kryminalnej antynarodowej “elity” kliki, chce wyrwać Ukraińców z rąk bandyckiego zdegenerowanego Zachodu.

Ukraina 2014 – 2022 to czas terroru i indoktrynacji.
Niestety, przez indoktrynację, czyli formę manipulacji po przez systematyczne i jednostronne wmawianie  wrogich, nienawistnych przekonań, formowanie opinii z zamiarem zmuszenia do bezkrytycznej akceptacji i fałszywą edukację, część obywateli Ukrainy faktycznie uważa ten banderowski reżim za swój mając  niestety z całą siłą w mówione, że Zachód jest ich prawdziwym sojusznikiem i dobroczyńcą. Po latach systematycznego  prania mózgów te wszystkie działania mają faktycznie silną negatywną konotację i są złudzeniem. Te złudzenia prowadzą Ukraińców do zguby. Ale te złudzenia zostaną rozwiane dopiero po klęsce, po rozpadzie Ukrainy.

Wiadomo jest, że początkowo Rosja nie chciała zwycięstwa za wszelką cenę – kosztem straszliwych cierpień  braci (aczkolwiek odurzonych przez pranie mózgu) na Ukrainie. Jednak nie udało się szybko złamać wspierany przez reżim USA i kolektywny Zachód obecny reżim w Kijowie i banderowców i zdemoralizować banderowską  armię. Widzimy też, że Zachód z całą premedytacją chętnie wykorzystuje okazję do podsycania ognia bratobójczej wojny – wyłącznie w interesie anglosasów, tak by ta wojna trwała jak najdłużej, nawet do ostatniego Ukraińca.

Co czeka Ukrainę zimą ?.
Ale im dłużej będą trwały działania wojenne, tym większe będą nie tylko nasze straty, ale i coraz gorsza sytuacja na samej Ukrainie i pod każdym względem stanie się dużo trudniejsza. Nawet bez żadnych ze strony Rosji ataków na infrastrukturę – po prostu dlatego, że straty wśród ukrovermachtu bander żołnierzy i totalna mobilizacja pozbawią Ukrainę pracowników i załamią jej gospodarkę. Przedłużająca się wojna nie przyniesie Ukrainie zwycięstwa – po prostu jeszcze bardziej ją wykrwawi.

Ale długofalowe działania militarne dla Rosji są także nieopłacalne, jednak Rosja ma zupełnie inny margines bezpieczeństwa i co najważniejsze inne zadania. Rosja jest w 100% przekonana, że wygra bo musi dla swojego bezpieczeństwa wygrać. Natomiast banderowska Ukraina do pewnego czasu może liczyć tylko na łaskę Zachodu, który sprowokował wojnę i rozlew krwi na Ukrainie. A teraz jak się okazało to Zachód sam na własne życzenie – strzela sobie już nie w kolano ale w newralgicznyczną i strategiczną własną – gospodarkę.

Więc oczekiwania ze strony kijowskiego reżimu na – Zachód i jego samobójczą bezpośrednią interwencję w konflikcie z Rosją jest po prostu naiwne i absurdalne. 

Jedno jest pewne, że ta cała obecna ukraińska bander-syjonistyczna “elita” i obecny banderowski i nazistowski ustrój Ukrainy są skazane na zagładę.

Rosja podjęła się tego zadania i doprowadzi demilitaryzację i denazyfikację do końca. 

Dlatego Kijów za wszelką cenę będzie szukał sposobów eskalacji, aby spróbować wciągnąć Zachód w bezpośredni konflikt z Rosją, tym samym uzasadnić ukraińskie ataki terrorystyczne na terenie Rosji.
Ale Zachód nigdy się na to nie zgodzi. Ponieważ ma do swojej dyspozycji ogłupionych, sformatowanych Ukraińców i nie ma zamiaru oszczędzać Ukraińców, jest zadowolony z wojny z Rosją rękami ukraińskich bojowników, ale absolutnie nie widzi potrzeby własnego samobójstwa i sprowokowania konfliktu nuklearnego.

Zełeński. To pies zerwany ze syczy. 
Nie bez znaczenia jest też fakt, że Zełenski jest obecnie uznawany przez Zachód za „psa, który spuścił się ze smyczy”.

Można więc zadać pytanie – czy oni naprawdę tego w Kijowie nie rozumieją ?
Oni to doskonale rozumieją, a po prostu nie chcą się do tego przyznać: bo wtedy będą musieli pogodzić się z tym, że są zgubieni i muszą skapitulować. 
Strach przed odpowiedzialnością za zbrodnie przeciwko ludzkości popełnione przez reżim kijowski i reżimowe wojska w ciągu minionych 8 lat oraz te popełniane obecnie zbrodnie wojenne jest ogromny.

Ukraiński terror i sabotaż i adekwatna reakcja ze strony Rosji. 
W Kijowie doskonale rozumieli, jaką reakcję wywoła w Moskwie atak na Most Krymski , jakie będą reakcje i konsekwencje i na to właśnie liczyli. Aby wpłynąć na zachodnią opinię publiczną o „straszliwych skutkach  rosyjskich odwetowych uderzeń”, a w kolejnym posunięciu spróbować zmusić Zachód do jeszcze większego podniesienia stawki – przejścia na dostawy nowych rodzajów broni, zamknięcia nieba nad Ukrainą siłami NATO, a nawet postawić ultimatum Rosji.

Ale Rosja ma swój bardzo mocny argument, argument siły, który dla zachodnich liderów jest dobrze znany. Bezpośrednie wejście sił NATO w konflikt z Rosją to koniec istnienia USA i państw członkowskich NATO.

Kijów może grać tylko na złość, zdając sobie sprawę, że czas działa na jego niekorzyść.

Ukraina jako broń przeciwko Rosji ? W tej formie ?. 

Zdecydowana odpowiedź i reakcja Rosji  !

Nie pozwolimy, aby kolejne pokolenia Ukraińców i mieszkańców południowej Rosji wychowywały się w negowaniu własnej rosyjskości i nienawiści do Rosji. Obecna Ukraina jest nie do pogodzenia z Rosją – ani z historyczną bo jest jej częścią, ani z przyszłością bo zostanie wykorzystana przez kryminalny Zachód przeciwko Rosji

Dmitrij Miedwiediew, zastępca Putina w Radzie Bezpieczeństwa, powiedział więcej niż jasno:
“Państwo ukraińskie w swojej obecnej konfiguracji z nazistowskim reżimem politycznym będzie stanowić stałe, bezpośrednie i wyraźne zagrożenie dla Rosji. Dlatego, oprócz ochrony naszego narodu i ochrony granic kraju, celem naszych przyszłych działań jest całkowity demontaż reżimu politycznego Ukrainy”.

Tak, właśnie to są prawdziwe cele operacji specjalnej, które pierwotnie nakreślił Putin – denazyfikacja i demilitaryzacja są niemożliwe bez zmiany całej elity politycznej.

Co więcej, tylko eliminacja bander ideologii i antyludzkiej zbrodniczej junty może doprowadzić do osiągnięcia historycznego celu – powrotu Ukrainy do rosyjskiego świata. Teraz proces ten rozpoczął się wraz z przyłączeniem kilku regionów do Rosji – ale to dopiero początek długiej pracy, która pozostaje do wykonania. Będzie miał kilka etapów i różne formy powrotu, ale coraz częściej będziemy nazywać rzeczy po imieniu. Nasze wspólne cele będą zrealizowane.

Putin zagroził Ukrainie twardą reakcją, jeśli ataki będą kontynuowane.
Teraz widzimy dalszy ciąg reakcji Rosji na bunczutne ataki Zełenskiego przez łącza online podczas G20 w Indonezji. W odpowiedzi Rosja dokonała 15.11.2022 masowych ataków na struktury energetyczne na całej Ukrainie.

W każdym razie Rosja doprowadzi demilitaryzację i denazizację na Ukrainie do końca, z atakami na infrastrukturę lub bez. Dla tego kryminalnego kijowskiego reżimu nie ma innego wyjścia jak KAPITULACJA.


Był to wywiad Petera Акоpоwa dla риа.ru.


                                Kapitulacja ukroverhmachtu. 


                Kapitulacja banderowskiej Ukrainy obowiązkowa.
                                                           v        

Monaco

Wybrane komentarze

Robik piątek, 18 listopada 2022, 06:16:04

5*

“Rosja jest w 100% przekonana, że wygra bo musi dla swojego bezpieczeństwa wygrać.”
“Można więc zadać pytanie – czy oni naprawdę tego w Kijowie nie rozumieją “?
Od samego początku było OCZYWISTE, że Rosja tę wojnę wygra ponieważ NIE MOŻE sobie pozwolić na przegraną.
Czy oni w Polsce tego nie rozumieją?
I zastanówmy się jak ta ukraińska przegrana odbije się na naszym kraju?
* kilkanaście milionów nachodźców z terenu Ukrainy
* olbrzymie obciążenie dla polskiego budżetu
* zagrożenie epidemiologiczne (gruźlica, AIDS etc)
* wzrost przestępczości
* napływ nielegalnej broni

* prawdopodobny ukraiński terroryzm na terenie Polski
* po przegranej wojnie pojawi się fala nienawiści do “zachodu” który popchnął Ukrainę do tej wojny (szczególnie do Polski)
Inne konsekwencje?

ikulalibal piątek, 18 listopada 2022, 07:56:34

Rosja musi wygrać?#Pertynaks

// Ukraina w tej wojnie jakimś cudem radzi sobie lepiej //

Jeśli nie liczyć tego że: Ukraina utraciła 80% swojej ekonomiki, popadła w astronomiczne długi, utraciła około połowy mieszkańców, poniosła niewyobrażalne straty wojenne o których na razie się milczy, to owszem-Ukraina radzi sobie lepiej.
//Idzie zima //
No i?
Wszystkie zwycięskie ofensywy ZSRR w drugiej wojnie światowej, to były zimowe kampanie.

Monaco piątek, 18 listopada 2022, 10:40:53

Rosja musi wygrać?#Pertynaks#ikulalibal

Przewodniczący Parlamentu w Rosji Wiaczesław Wołodin uważa, że ​​wyszkolony na Zachodzie reżim kijowski, który otrzymuje nieograniczoną liczbę broni z krajów NATO, staje się grabarzem Sojuszu Północnoatlantyckiego.

„Reżim kijowski trzykrotnie udowodnił całemu światu porażkę NATO

Pierwsza miała miejsce, gdy rumuński myśliwiec został zestrzelony przez pocisk nad Morzem Czarnym.

Po drugie, stary dron, wyorodukowany jeszcze w czasach Związku Radzieckiego (około 50 lat temu), przeleciał swobodnie ze 120-kilogramową bombą przez terytoria Rumunii, Węgier, Chorwacji – trzech krajów NATO – i eksplodował w Zagrzebiu .”

Wyobraź sobie, co by się stało, gdyby ten żydowski hitler Zełenski miał broń nuklearną ?.

“Trzecie miało miejsce, gdy w Polskę uderzył ukraiński pocisk, który nie mógł wykryć ani jednego czołgu (podobno wszystkie znajdują się na terytorium Ukrainy) i zniszczył pierwszy traktor, na który się natknął.

Jasne jest, że to początek końca NATO.”

“Najciekawsze jest to, że reżim kijowski, żywiący się bronią NATO, stał się jej grabarzem” – stwierdził Wolodin w Telegramie.
ikulalibal piątek, 18 listopada 2022, 15:52:13

Rosja musi wygrać?#Pertynaks#ikulalibal#Christian Shane

//Nawet po takich zniszczeniach Ukraina nie błaga Rosji o przyjęcie kapitulacji. //

Nie błaga bo Ukraina nie istnieje jako samodzielny podmiot polityczny.
Zeleński jest tylko ustami przez które USA ogłaszają swoje decyzje.
A i to powiada się że po tym jak w USA ujrzała światło dzienne gigantyczna afera korupcyjno–spekulacyjna z Ukrainą i partią demokratów w roli głownej,zostanie zamieniony na Załużnego.
https://news.bitcoin.com/ukraines-cyberpolice-expose-members-of-crypto-fraud-scheme-making-e200-million-a-year/

Jeszcze trochę Ukraińców żyje więc czemu USA miały by się ograniczać.

Alfax piątek, 18 listopada 2022, 18:56:37

Rosja musi wygrać?#Pertynaks#ikulalibal#Christian Shane

” Zeleński jest tylko ustami przez które USA ogłaszają swoje decyzje.”

Zełenski to nie Ukraińcy i nie Ukraina.
Jego rola to wykonywanie zadań zleconych jemu przez jego kuratorów.
Zełenski jest zdrajcą interesów Ukrainy i Ukraińców.

A przeciwnicy w Rosji walki Putina – Rosji przeciwko banderowskiej armii na Ukrainie są zdrajcami interesów bezpieczeństwa samej Rosji.

babaraba piątek, 18 listopada 2022, 10:30:28

Tymczasem

Tu u mnie scierwomedia juz pokazuja ” wywiady” z mieszkancami Chersonia , opowiadajacymi jak to Rosjanie torturowali mieszkancow, ba nawet dzieci !Jakies upadlinskie scierwa, za srebrniki opowiadaja banialuki . Podobno, jak zwykle, upadlincy ” znalezli” w Chersoniiu 400 zbiorowych grobow ! Chyba juz nawet ” zbiorowy zachod ” nie wierzy w te bajki z mchu i paproci i zaczyna przebakiwac, ze upadlina powinna “negocjowac “! Oprocz tego zaczynaja krytykowac zelibobe, ktory lze w zywe oczy i zaczyna irytowac swoim glupim uporem hegemona zza wielkiej kaluzy .

Monaco piątek, 18 listopada 2022, 10:49:12

Tymczasem#babaraba

To fakt, na Zachodzie jak i w Polsce jeszcze ciągle trwa niesamowite samobójcze zakłamanie, ŁŻE media są przekaźnikiem ŁŻE polityków.

Kompromitacja kompletna, i jeden ściek kłamstw i oszczerstw pod adresem Rosji.

To nie jest nic nowego, bo przypominam jakie łgarstwa stosowano przeciwko Libii, Jugosławii, Iraku, Afganistanu i od 2014 roku dotyczących Ukrainy i Rosji.

babaraba piątek, 18 listopada 2022, 11:13:38

Tymczasem#babaraba#Monaco

Najgorsze, ze skads powyciagali cala zgraje upadlincow : szczekajacych mlodziencow i wypindrzonych dotlenionych blondynek , ktore to stwory korzystaja z okazji i zarabiaj grube euro na szkalowaniu Rosji i przepowiedniach z Ussa o wygranej przez upadlincow ” wojnie” . Te upadlinskie scierwa, wspierane przez sprzedajnych ” dziennikarzy” plota banialuki i wysmiewaja Rosje ! Niestety, typowy zabojad, ma zerowe pojecie o Europie wschodniej i niektore z tych falszywych przekazow moga ksztaltowac wyobrazenie o obecnej sytuacji !! Ja juz dawno stwierdzilam ; to nie informacja, lecz pramerykanska, antyrosyjska propaganda ! Wstyd i zeszmaczenie pseudo-demokracji …
Poniewaz zas nie mozna krytykowac oficjalej linii przekazu, niektore prawicowe media podaja minimum informacji o upadlinie, bowiem kazde odchylenie konczy sie co najmniej nagana , osmieszeniem oraz zwolnieniem …To sie nazywa : nowa , demokratyczna , wolosc slowa !

zygmuntbialas piątek, 18 listopada 2022, 11:15:51

@Autor

“… ze strony Rosji nie ma chęci karania mieszkańców Ukrainy – Rosja chce po prostu wyrwać ludność z rąk obecnej przestępczej kryminalnej antynarodowej “elity” kliki, chce wyrwać Ukraińców z rąk bandyckiego zdegenerowanego Zachodu”. –

— Okropnie trudne zadanie: Ponoć 84% Ukraińców z zachodu uważa walkę z cywilami w czasie niemieckiej okupacji za walkę narodowo-wyzwoleńczą, a dla 79% ankietowanych jest Stepan Bandera bohaterem narodowym. Ale Rosja nie ma wyjścia: musi zdusić neobanderę, co byłoby też dobre dla Polski i dla Polaków.

Alain1952 piątek, 18 listopada 2022, 13:24:41

@Autor#zygmuntbialas

Ziarno padło na podatny grunt i z tym wykorzenieniem banderyzmu nie będzie prosto – proszę popatrzeć obecnie na skutki źle przeprowadzonej akcji ‘Wisła”. Tym bardziej, że u nas zarządzają wygnańcy i do tego wasale USA. Pewnie już ustawiają stoły w Jabłonnie pod obrady banderowskego rządu na uchodźctwie. A terroryzm w Polsce, to mamy już pewny i oby nie Wołyń 2. Po przegranej wojnie bandrowcy będą szukać winnych – i w/g ich mniemania będą to dostawcy Krabów – będą na miejscu – a na USA, to widlarze mają za krótkie ręce. Polska doskonale nadaje się na kozła ofiarnego

Vladimír Vašek piątek, 18 listopada 2022, 14:05:30

@Autor#zygmuntbialas

//Ponoć 84% Ukraińców z zachodu uważa walkę z cywilami w czasie niemieckiej okupacji za walkę narodowo-wyzwoleńczą,//

Żeby nie było tak jak w przypadku tej polskiej ankiety w której pytanie brzmiało:
//czy jesteś za pokojową interwencją NATO na Ukrainie?//
70% było za. Mało kto pojmował zapewne, że NATO nie ma prawa do prowadzenia misji pokojowych bo od tego jest ONZ, i ze taka interwencja i oznaczałaby III wojnę światową.

Z drugiej strony, społeczeństwo poddane nazistowskiej indoktrynacji może tak uważać.

Monaco piątek, 18 listopada 2022, 15:31:00

@Autor#zygmuntbialas

Trudne to jest fakt niezaprzeczalny.

Jednak większość banderowców z wyssanym ściekiem od kołyski o bohaterze upa-dlińskim z widłami i siekierami zostanie zmieniona w obornik na terenie walk. A reszta zwieje do swojej banderowskiej swołoczy na Zachodzie, USA Kanada, Anglia i Niemcy, nie mówiąc już o ukro-polin.

Ukraińcy którzy pozostaną będą zapewne skłoni zaakceptować nową sytuację i cieszyć się wolnością od banderowskiej ideologii.

demonkracja piątek, 18 listopada 2022, 13:30:11

Moim zdaniem – mamy do czynienia z zaplanowana ustawką mającą wzmocnić Rosję

w ramach rezygnacji światowego, czarciego pomiotu ze świata jednobiegunowego. Prawdą jest również to, że w planach jest likwidacja NATO.
Wniosek?
Nie wiadomo tylko, co świtowy, czarci pomiot naobiecywał czy to banderssyństwu będącym u steru banderlandu czy to banderssyństwu będącemu u steru atrapy Polski. To, że naobiecywano polskojęzycznym – widać po ich zachowaniu – jednak powinni oni wiedzieć, że obiecanki cacanki a głupiemu radość. Można się tylko domyśleć, że polskojęzycznym obiecano polskie ziemie leżące obecnie w bandelandzie – ale to w sumie nie jest prezent a kukułcze jajo, które w przyszłości może być iskrą do tego – aby Rosja na powrót przejęła atrapę Polski. Nie należy zapominać także o innych pieczeniach pieczonych przez czarci pomiot na tej wojnie – które już w eurokołchozie przyjmują widoczne kształty a i w Ameryce będzie podobnie. Chodzi o stałe obniżenie stopy życiowej na w/w obszarach.

Leonardo da Vinci piątek, 18 listopada 2022, 13:53:12

Moim zdaniem – mamy do czynienia z zaplanowana ustawką mającą wzmocnić Rosję#demonkracja

Ja uważam, że ustawla w tej sytuacji to nic innego jak teoria spiskowa ❗

Nie widzę żadnej ustawki tylko tak jak z treści wywiadu wynika usa w 2013/2014 dokonało na Ukrainie buntu krwawego zamachu stanu i obalenia legalnej władzy i rozpoczęto terror w celu likwidacji tych którzy są przyjaźnie ukierunkowani do Rosji a wrogo do kultu banderowskiej szumowiny.

Rosja kilkanaście razy dawała sygnały że nie pozwoli by u jej granic a szczególnie na Ukrainie powstała kraina wrogo nastawiona do Rosji i była ogromną bazą dla United satan of America i dla NATO ❗
Ze strony usa i państw NATO za każdym razem była arogancja i negowanie stanowiska Rosji.
Tak jak autor publikuje, miarka się przebrała i dla bezpieczeństwa Rosji musiała na bander landzie zrobić porządek i sprawy wzięła w swoje ręce. Próbując oszczędzać ludności cywilną. Niestety kosztem wlasnych strat.

Andrzej Obserwator piątek, 18 listopada 2022, 16:11:44

Słów kilka

Gdy pisałem, że jestem pod wrażeniem rozumnej polityki Jego Ekscelencji Władimira Putina,
to wielu z komentatorów optowało za słabością, zdradą, czy wręcz totalną indolencją
w sposobie prowadzenia Operacji Specjalnej, przez Głowę Państwa Rosyjskiego.
Czy nam się podoba czy nie, zresztą co tu jest do podobania, to myślę, że celem głównym
Rosji jest nie dopuścić do instalacji baz wojskowych NATO na terytorium Ukrainy
teraz i w przyszłości (!!!) a metodą osiągniecia celu, jest takie działanie, aby ludność
cywilna zaakceptowała powstanie Rządu pro rosyjskiego i wcielenie Ukrainy do
państw Federacji Rosyjskiej.
I tu ważny element: sposób prowadzenia Operacji Specjalnej jest na tyle racjonalny
że cele zostaną osiągnięte nie przez hekatombę ludności cywilnej, jak robili to Amerykanie
podczas operacji wojskowych w krajach arabskich, powodując stały uraz skutkujący wrogością.
W efekcie normalni, zwyczajni ludzie zmęczeni wojną, brakiem prądu, ciepła, czy
innych wygód cywilizacyjnych, mając wybór, wybiorą racjonalnie a za tym idzie nastąpi
reorientacja sympatii.
Powodowani emocjami, nie zwróciliśmy uwagi na pewien bardzo ważny szczegół:
Po trwającej niemal trzy godziny rozmowie w cztery oczy pomiędzy Joe Bidena
z Xi Jnpingiem, (a z pewnością nie rozmawiali o Maryni d..pie)Joe Biden wykazał się
trzeźwą reakcją na temat incydentu w Przewodowie, co dobrze wróży na przyszłość.
O reakcji Rządu Warszawskiego i Prezydenta Belwederskiego, nawet nie chce mi się
pisać. O ich klasie świadczą sposób w jaki się wycofują z tej ich orgii.
Dla formalności: dałem 5* i cieszę się że mogłem.

Alfax piątek, 18 listopada 2022, 19:11:02

Słów kilka#Andrzej Obserwator

Bardzo dobra ocena sytuacji związanej z Ukrainą.
Tylko ślepi lub zwolennicy banderowskiej Ukrainy nie chcą uznać faktów.

Opublikowano za: https://fakty-kontra-news.nowyekran24.com/post/169982,kapitulacja-banderowskiej-ukrainy

Ekonomiczna “pętla zagłady” wyłania się, gdy Moskwa gromadzi milionową siłę roboczą

Opublikowano16 listopada 2022r., autor:State of the Nation

Peoria, AZ
11/15/22

Autor: Rich Scheck
Pilna potrzeba zakończenia wojny na Ukrainie jest oczywista dla wszystkich racjonalnie myślących ludzi, ponieważ zbliża się zima i walki nasilają się.

Potencjał porozumienia Mińsk 3 pozostaje nieuchwytny w obliczu ukraińskiej nieustępliwości. Putin jasno przedstawił temu obserwatorowi swoje twierdzenia, które nadal są ignorowane przez NATO i zachodnich przywódców, pomimo oczywistego potencjału Rosji do zwiększenia liczebności swoich sił zaangażowanych w walkę.

Teraz pojawia się raport, że Putin zgromadził milionowe siły inwazyjne, aby w końcu zostać potraktowanym poważnie, a także szybko zakończyć konflikt. https://www.youtube.com/watch?v=r8EVMSqbvzU

Pomimo sankcji i wysiłków Zachodu, aby wygrać wojnę poprzez wyczerpanie, strategii, która zajęła prawie dekadę, aby zwyciężyć po inwazji Sowietów na Afganistan w 1979 roku, to NATO doświadcza ogromnych problemów gospodarczych, które mogą wywołać “pętlę zagłady”.
https://www.economist.com/the-economist-explains/2022/06/22/what-is-the-doom-loop-in-the-euro-zone

Wyniki wyborów uzupełniających w USA nie dają nadziei na szybkie rozwiązanie konfliktu, ponieważ żadna ze stron nie wystawiła żadnych kandydatów pokojowych, a sukces Demokraty w powstrzymaniu fali populistów stanowi wstępny mandat do utrzymania poparcia dla Zełenskiego.

Podobnie jak klasyczny pijak, który musi “sięgnąć dna”, zanim rzeczywistość zacznie działać, a ścieżka powrotu do zdrowia stanie się dostępna, nadchodzące miesiące prawdopodobnie pokażą Bidenowi, obu partiom i reszcie świata, jak błędne było ich podejście od samego początku.

Można tylko mieć nadzieję, że lekcje, które należy odrobić, nastąpią wkrótce i wielka żarówka uświadomienia sobie, co należy zrobić, nastąpi przy minimalnych dalszych trudnościach dla mieszkańców regionu i reszty świata.
https://www.whatdoesitmean.com/index4093.htm

Wypowiedz się