Ogłupieni i skorumpowani lekarze

 • anthony czwartek, 29 września 2022, 11:46:58

Dlaczego intelektualny kwiat narodu- lekarze, są tak głupi i skorumpowani?

Dlaczego lekarze dali się ogłupić propagandzie kowidowej?

Reports & Publications

Pytanie zawarte w tytule nurtuje mnie od początku tak zwanej „pandemii”.

Próbą odpowiedzi na nie jest wywiad jednym z nich: z dr Paulem Marikiem, jednym z najbardziej znanych lekarzy i naukowców na świecie.

Dr Paul Marik nie jest zwyczajnym lekarzem. Ten były już profesor i były już doktor – o czym za chwilę – zajmował drugie miejsce na świecie wśród cytowanych lekarzy-naukowców w swojej specjalności: intensywnej terapii. Dr Paul Ellis Marik poświęcił całe swoje zawodowe życie ratując ludzi i opracowując materiały dla studentów i lekarzy.

Całość wywiadu tutaj: https://dakowski.pl/dr-paul-marik-wyklety-lekarz-mowi-otwarcie-o-korupcji-swiata-medycznego/

poniżej obszerne fragmenty, oraz komentarz do wywiadu opublikowany na stronie www.bibula.com

A cure for sepsis? | EVMS Magazine 9.4

Oto kilka wybranych wypowiedzi dr. Marik podczas rozmowy ze Stevem Kirsch’em. Dla wygody Czytelnika skracamy niektóre wypowiedzi i w niektórych miejscach stosujemy czytelne, luźne tłumaczenie:

Steve Kirsch (SK): – Dr Marik jest – choć powinienem powiedzieć: był – zwolennikiem szczepień i wierzył w szczepionki; sam zawsze szczepił się przeciwko grypie, no i zaszczepił się w 2020 roku „przeciwko Covid”. Co spowodowało, że zmieniłeś się z „wierzącego” w szczepionki, w krytyka szczepionek?

Paul Marik (PM): Jestem lekarzem praktykującym ponad 30 lat w specjalizacji intensywnej terapii. Gdy pracowałem w ICU (odpowiednik Odziału intensywnej terapii), opracowaliśmy protokól leczenia hospitalizowanych pacjentów chorych na Covod-19, w oparciu o w pełni zaaprobowane przez FDA leki. Wyniki leczenia tym protokołem były lepsze niż pozostałych kolegów-lekarzy. Jednak zarząd szpitali, w których pracowałem wysłał zarządzenie do wszystkich szpitali – choć w rzeczywistości chodziło o wyeliminowanie mojego sposobu leczenia – który zabraniał leczenia tymi lekami,w tym – aż trudno w to uwierzyć – podawania witaminy C. W rezultacie to co nam pozostawiono to podawanie chorym Remdesiviru, który jak wiemy jest lekarstwem wysokotoksycznym. Byłem wtedy naiwny i sądząc że majac rację wygram sprawę, sprzeciwiłem się pozywając zarząd szpitala o hamowanie ratowania chorych, lecz niestety cały system sprawiedliwości jest skorumpowany przez kupionych za duże pieniądze prawników – prawnicy kłamali, przekupieni bądź zastraszeni świadkowie kłamali, itd. W tym systemie nie masz praktycznie żadnych praw ani możliwości obrony. W rezultacie tego [co po angielsku nosi miano Sham peer review, czyli jest atakiem na lekarza w oparciu o najczęściej sfałszowane zarzuty], szpitale, które mają niesamowitę siłę, wstrzymują twoje prawo do wykonywania zawodu w tym szpitalu, podają ciebie do Krajowej Izby Lekarskiej (National Board Review), so skutkuje tym, że praktycznie nie masz prawa być zatrudnionym w żadnym szpitalu czy ośrodku zdrowia na terenie całego kraju. Tak więc wygląda w skrócie historia, to właśnie zrobił szpital, w którym pracowałem i gdzie chciałem leczyć chorych.

SK: Ilu pacjentów skarżyło się na ciebie?

PM: Podczas 30 lat mojej praktyki nie miałem ani jednego, ani jednego przypadku skargi ze strony pacjentów. Wręcz przeciwnie: miałem wiele słów uznania.[..] Niestety, lekarze w szpitalach pozbawieni są praw, są traktowani jak niewolnicy, lekarzom szpitale nakazują jak mają leczyć, czym mają leczyć i jeśli lekarz nie przestrzega ściśle tych zaleceń, to jest eliminowany. I znajdą jakikolwiek powód aby ciebie zwolnić. Powinniśmy też wiedzieć, że są ogromne finansowe zachęty dla szpitali. Np. za przepisywanie tego absurdalnego leku Remdesivir – który zwiększa śmiertelność – szpitale otrzymują 20% bonusy.

SK: Tylko za przepisanie tego lekarstwa?

PM: Tak, za przepisanie Remdesivir, dopisywany jest 20% bonus do całego rachunku leczenia szpitalnego.

SK: Kto płaci za to?

PM: Rząd federalny płaci. Za każdego pacjenta podlegającego Medicare, szpital otrzymuje 20% bonus…

SK: Dopisany do całego rachunku szpitalnego?

PM: Do całego rachunku szpitalnego. I wiesz co, przeciętny rachunek za każdego pojedynczego pacjenta szpitala [„leczonego na Covid’] wynosi 400-500 tysięcy dolarów! Za każdego pacjenta. I dlatego nie lubią oni takich „awanturników”, którzy nie zgadzają się z odmiennym traktowaniem pacjentów i lekarzy. Wyniki leczenia są zupełnie bez znaczenia dla szpitali, liczą się tylko pieniądze i profit za każdego pacjenta. Czy pacjent żyje czy umrze nie ma to dla szpitali żadnego znaczenia. Liczy się tylko zysk i mnożenie pieniędzy.

SK: Wiele osób myśli, że szpitale powinny być promowane, wspierane finansowo gdy ratują życie pacjenta. Powinien być nagradzany wynik leczenia, czyli wyleczenie.

PM: Jest zupełnie odwrotnie, wszystko jest postawione do góry nogami. W rzeczywistości jest całkowicie odwrotnie … my mamy zupełnie odwrotny system, w którym szpitale są nagradzane za podłączenie pacjenta do respiratora, wentylatora i pacjent umiera.

SK: Co zatem spowodowało, że „przebudziłeś” się? Co spowodowało, że szczepionki, które były promowane i które sam z chęcią przyjąłeś … co spowodowało, że zmieniłeś się z „wierzącego” w bezpieczeństwo szczepionek, a teraz opowiadasz się przeciwko szczepieniom? Czy to był jakiś moment, czy też stało się to w wyniku dłuższego procesu?

PM: Tak, gdy szczepionki pojawiły się, zaszczepiłem się, gdyż po pierwsze nie miałem innej opcji, bo byłbym zwolniony z pracy. A po drugie w tym czasie ja wierzyłem w oficjalną narrację. Cóż mogę powiedzieć… Ja, tak samo jak większość lekarzy, byłem ogłupiony i zindoktrynowany i wierzyłem w oficjalną narrację. Pierre [Kory – jeden z pionierskich i odważnych lekarzy, którzy walczyli ze szczepionkami przeciwko Covid], był dużo szybszy, jak byłem wolniejszy, lecz z czasem też powoli dochodziłem do informacji. Wtedy nie mieliśmy pojęcia co zawierają te szczepionki, nie wiedzieliśmy co się dzieje, były niewystarczająco przetestowane i byliśmy okłamywani. Z czasem stało się coraz bardziej klarowne, że to było jedno wielkie wstrętne kłamstwo, że te szczepionki nie są ani bezpieczne, ani skuteczne. I gdy coraz to nowe dane zaczęły napływać i widzieliśmy dane z VAERS i innych systemów, stawało się to coraz bardziej jasne.

SK: Zatem to była kumulacja napływających danych…

PM: Większość lekarzy czyta tylko streszczenia opracowań … A potem było wiele pacjentów, którzy zgłaszali się do mnie i do Pierre [Kory], jako ofiary szczepionek. Wielu z tych pacjentów miało bardzo poważne skutki poszczepionkowe. A jak coś raz zobaczysz – takie straszne skutki – to nie jesteś w stanie już tego odwrócić, zapomnieć.

SK: Jesteś – jako lekarz – wykształcony na podstawie literatury, opisanych przypadków, analizy danych, no i na zawierzeniu CDC. Zatem, musiałeś to wszystko odłożyć na bok, to wykształcenie, które jest wtłoczone w większość lekarzy; musiałeś to odstawić, ponieważ widziałeś przetłaczające dowody. Teraz nie rekomendowałbyś tych szczepionek nikomu?

PM: Ani jednej żyjącej duszy na tej planecie nie rekomendowałbym tych szczepionek. Ani jednej osobie. Jest niemożliwe abym się mylił. Cowid w pełnym świetle pokazał całą korupcję, która miała miejsce wcześniej. Teraz, kiedy powracam myślami do przeszłości i zastanawiam się, to widzę, że większość rzeczy, których się nauczyłem w uczelni medycznej to nieprawda. Ponieważ wierzyłem [ciałom regulacyjnym], które są zwyrodniałe i skorumpowane przez Big Pharma – wielkie korporacje farmaceutyczne. Zatem właściwie to co musiałem zrobić w ciągu ostnich 6 miesięcy, ostatniego roku, to „oduczyć się” wszystkiego czego nauczyłem się na uczelni medycznej, ponieważ Big Pharma kłamie. [Prawda] przeciwstawia się temu co w większości napisane jest w medycznych periodykach. Marcia Angell [była redaktor New England Journal of Medicine], która w 2004 roku napisała klasyczną już książkę o korupcji Big Pharma [chodzi o książkę pt „The Truth About the Drug Companies: How They Deceive Us and What to Do About It”] jako redaktor NEJM, miała ona dostęp do tych wszystkich danych [o których pisze w książce] i wysnuła ona jeden wniosek: właściwie powinieneś przeciwstawić się [odrzucić] wszystkiemu co ONI mówią nam, powinieneś przeciwstawić się wytycznym [agencji i organizacji], powinieneś przeciwstawić się tym komitetom [jak np. komitetom decydującym o dopuszczalności leków i szczepionek], ponieważ są one wszystkie kontrolowane przez Big Pharma. Dr. Marcia Angell jest kobietą o wielkiej uczciwości, była prawdopodobnie zmuszona do rezygnacji z funkcji głównego redaktora NEJM [angielskojęzyczna Wikipedia przedstawia jej sylwetkę, jak zwykle w koślawym świetle, a odnośnika po polsku oczywiście nie ma – po co mają ludzie w Polsce znać takie postacie?], jest ona jedną z najbardziej wpływowych lekarzy na całej planecie i ona przejrzała to, zauważyła niesamowitą korupcję i oszustwo.

SK: Nie jesteś jedynym, który mówi otwarcie o tych rzeczach. Niektórzy myślą, że to tylko Paul Marik, Peter McCullough, Pierre Kory…. ale wy wszyscy byliście przecież perfekcyjnie „normalni” i uznawni, aż do momemtu gdy pojawiła się ta „szczepionka”. I staliście się, zostaliście przesunięci z pozycji „bohaterowie i powszechnie poważani”, na pozycję wykluczonych przez medyczną społeczność. … Czy umawialiście się ze sobą, „konspirowaliście”?

PM: Nie, my wszyscy nie „konspirowaliśmy”, nie „zmawialiśmy się”, lecz niezależnie od siebie doszliśmy do tych samych wniosków. …

SK: Czy możesz dalej wykonywać zawód lekarza?

PM: Mój szpital właściwie zniszczył i zatrzymał moją karierę na zawsze.

SK: Nie możesz iść pracować do innego szpitala?

PM: Oni [mój szpital] zgłosił mnie do głównego rejestru lekarzy [chodzi o National Practitioner Data Bank, nadzorowaną przez Departamant Zdrowia kartotekę oskarżonych lekarzy], zgłosili mnie do Izby Lekarskiej [chodzi o National Board of Physicians and Surgeons], a Izba Lekarska [chodzi tutaj o kolejną organizację Board of Medicine] zmyśliła jeszcze inne zarzuty przeciwko mnie. A z tego wszystkiego nie ma możliwości wyjścia. Zatem, to jest problem jaki będziesz miał jeśli chcesz mówić prawdę.

SK: Czy pokazali ci oni jakiekolwiek dane o pacjentach, którym rzekomo miałeś przepisać iwermektynę?

PM: Nie, oni oskarżają ciebie o przewinienie, lecz nie pokazują żadnych dowodów. Zostałem uznany winnym zarzutów, ale nie miałem żadnych możliwości obrony i w rezultacie wycofali mi prawa do leczenia.

SK: Czy są jakieś dokumenty, z którymi opinia publiczna mogłaby się zapoznać, zobaczyć czy np. dokumenty nie zostały przez nich sfałszowane? Czy też to wszystko miało miejsce za zamkniętymi drzwiami?

PM: Tak, to wszystko było za zamkniętymi drzwiami. Nawet nie otrzymałem nazwiska pacjenta, któremu miałem rzekomo wypisać receptę, ani żadnych danych mogących wskazać o kogo miałoby chodzić. Z kolei inna izba – Board od Medicine przedstawił mi nazwisko pacjenta, ale nazwisko to jest wymyślone, nie miałem takiego pacjenta i nigdy nie było takiego pacjenta w szpitalu. Napisałem więc o tym całym procesie, przedstawiłem go parlamentarzystom ze stanu Wirginia. …

SK: Ilu, myślisz, lekarzy w Stanach Zjednocznych – ilu ich jest razem, milion?  – zdaje sobie sprawę z tego, że te „szczepionki”, jak wmawia się oficjalnie, nie są ani bezpieczne ani skuteczne? Ile procent lekarzy, myślisz, przestawiłoby się z pozycji: rekomenduję szczepionkę, na pozycję choćby „neutralną” – nawet nie negatywną – gdyby nie było żadnych restrykcji względem tych lekarzy, gdyby nie czuli się zagrożeni?

PM: To dobre pytanie. Nie wiem ilu jest takich lekarzy. Problem jest taki, że większość lekarzy czyta oficjalną literaturę medyczną, czyta to co jest publikowane przez CDC i FDA, a jak wiemy ta cała literatura jest całkowicie skorumpowana, fikcyjna, fałszywa. Lekarze szczerze wierzą, że FDA, CDC, NIH autentycznie pragną ochrony zdrowia, dobra pacjenta … Przypuszczam, że może 20-30% lekarzy podejrzewa, że „coś jest nie tak” w niektórych sprawach, że dane, które są publikowane nie jest dokładne, że to co jest mówione nie jest prawodpodobnie prawdą. Ale czują się zbyt zastraszeni aby coś głośniej powiedzieć, bo spotka ich wielka „odpłata” za to co zrobią. … To co zdarzyło się mi, może zdarzyć się i im.

SK: No to ilu lekarzy mówi głośno prawdę? Mniej niż jeden procent?

PM: Głośno mówią tylko ci, którzy już nic nie mają do stracenia, tak jak ja. Nic już więcej nie mogą mi zabrać, zrobić. Ale większość lekarzy się boi, bo staną przeciw nim stanowe izby lekarskie, szpitale zaskarżą ich, amerykańska Izba Lekarzy Ogólnych (American Board of Internal Medicine) zemści się na nich. … Stajesz się „roznosicielem dezinformacji” gdy powiesz cokolwiek co sprzeciwia się oficjalnej narracji.

SK Czy mieliśmy coś takiego w historii medycyny, gdy jeśli nie zgadzasz się z opinią ogółu, to zniszczą cię?

PM: Na takim systemowym i na tak ogromnym poziomie, jest to unikalne i nigdy nie zdarzyło się coś takiego. Ale zdarzało się w historii, gdy pionierzy medycyny byli prześladowani za swoje obserwacje. Jednym z takich przykładów jest dr Ignaz Semmelweis – zauważyl on, że mycie rąk przez lekarza zapobiega rozprzestrzenianiu się chorób. Był za to prześladowany i uważany za chorego psychicznie. … Zatem były jednostkowe przypadki kiedy ludzie odkrywający coś byli prześladowani, jednak teraz mamy do czynienia z systemowym, masowym, propagandowym atakiem i z uciszeniem każdego kto ośmiela się głośno głosić prawdę. […]

Fragment komentarza do wywiadu ze strony www.bibula.com

…dziękując dr. Marik i innym odważnym lekarzom za wypowiedzi, oczekujemy dalszych dociekań naukowych i medycznych. Może pewnego dnia odkryją oni, że oprócz systemowego okłamywania nas w sprawie „bezpiecznych i skutecznych” tzw. kowidowych szczepionek, odkryją że WSZYSTKIE szczepionki są szkodliwe, a w przypadku szczepionek dziecięcych NIE MA ANI JEDNEGO BADANIA W CAŁEJ HISTORII SZCZEPIONEK, które sprawdzane były w oparciu o placebo (czy wiesz, że NIGDY grupa kontrolna nie otrzymała placebo, lecz…. wszystkie otrzymały „jako placebo” poprzednią wersję szczepionki?!)… Może spojrzą też na całą wakcynologię – szamańską pseudo-naukową dziedzinę – i zobaczą, że od samego początku, od samego Jennera przez Pasteura, po najnowsze odmiany szarlatanów, dochodziło do fałszowań wyników i że te wszystkie szczepionki są nie tylko bezużyteczne, ale i groźne dla człowieka, szczególnie dla dzieci. Może przyjrzą się też wirusologii i teorii wirusa, który – jeśli w ogóle istnieje – to jego funkcja jest inna niż to co jest głoszone od stu lat… Pytań jest dużo, bo współczesna, allopatyczna, rockefellerowska medycyna od ponad wieku brnie w ślepą uliczkę niszczenia zdrowia każdego pojedynczego człowieka, całych społeczeństw i ludzkości.

Oprac. www.bibula.com
2022-09-28

anthony

anthony – Tylko prawda jest ciekawa

Wybrane komentarze

Playset czwartek, 29 września 2022, 12:58:01

Ogłupiani i skorumpowani lekarze.

Dr Paul Marik w zamieszczonym wywiadzie, udzielił odpowiedzi – dlaczego środowiska medyczne tak ochoczo przyłączyły się do “hucpy covidowej ” , ogłoszonej przez mainstream i siedzących przy korycie skorumpowanych zbrodniarzy. Wszystkiemu winna jest właśnie korupcja, która jest powszechna nie tylko w tym środowisku, lecz wśród tzw. “klasy politycznej” także. To zjawisko nie zaistniało nagle, gdyż przygotowania trwały latami. Zajmowały się tym rozmaite fundacje, przedstawiciele koncernów i firm farmaceutycznych oraz wytypowane uniwersytety -prowadzące kursy szkoleniowe dla “wybranych”. Aktualnie zleceniodawcy i realizatorzy zaplanowanych programów przystąpili do realizacji wytyczonych celów. Przerwanie tego procesu praktycznie jest już niemożliwe, gdyż zbyt wielu jest w to “umoczonych”. Jedyna nikła szansa, to zmiany polityczne w “kolebce korupcji i zbrodni”, gdyż tam podziały społeczne zaszły już za daleko, a wielu zrozumiało co jest szykowane dla nich i reszty Świata.

KST czwartek, 29 września 2022, 21:50:46

Ogłupiani i skorumpowani lekarze.#Playset

Po mojej ostatniej wizycie u mojej “kardiolog” już 4-krotnie wyszczepionej i nadal obawiającej się niezaszczepionychjak ja co mogą ją zarazić covidem, nie mam najmniejszych złudzeń co do “lekarzy”.
W środowisku REPów czyli przedstawicieli handlowych (“naukowych”) Big Pharmy funkcjonuje powszechne i pogardliwe określenie lekarzy jako “przedłużenie długopisu”, bo ich “lekarzy” zadaniem” jest już właściwie jedynie wypisywanie recept oraz L4.
Na leczeniu ci nieszczęśnicy już kompletnie się nie znają …
KST

Vladimír Vašek czwartek, 29 września 2022, 13:44:00

Polaku lecz się sam!

Kto powiedział, że lekarze to intelektualny kwiat narodu?
Studia medyczne to 6 lat wkuwania na pamięć i 0 lat myślenia.
Idioci w tym zawodzie to smutna powszedniość, lecz nie można powiedzieć, że reguła. Żeby ktoś się nie poczuł dotknięty, znam kilku lekarzy, których lubię a ja mało kogo lubię bo nie lubię kretynów. Jeden chirurg szczękowy (prawdziwa gwiazda, pozdrowienia), jeden specjalista od chorób wewnętrznych (fachowiec) i jeden internista ( rzemiecha ale solidny ).
Spotkałem także z 10 prawdziwych hien zawodu medycznego. Każdy więc może sobie wyliczyć proporcję.

StanW czwartek, 29 września 2022, 16:08:57

Polaku lecz się sam!#Vladimír Vašek

Z lekarzami to jak z rzemieślnikami, to jak mechanik od „mechanizmu ciała”, są dobrzy i partacze.
Partacze jadą na procedurach leczenie i nie myślą.
Lekarz to zawód jak każdy inny i jak każdym zawodzie jest mnóstwo głupków.
Nie naprawi ci mechanik silnika, to mu nie zapłacisz. Natomiast lekarz zawsze dostaje swoją kasę, nawet jak jego metoda leczenia prowadzi do zgonu.

Kris czwartek, 29 września 2022, 20:08:35

Polaku lecz się sam!#Vladimír Vašek

Dokładnie tak jest. Lekarze to żaden tam kwiat narodu, ich całe studia to tylko mechaniczne wkuwanie całych książek czy atlasów. Ich mentalność to przede wszystkim ogromna żądza pieniędzy i gromadzenie nieruchomości. Ktoś taki nie może być autorytetem.
Takie osoby absolutnie nie sprawdzają się potem w polityce.
Przykładem są na przykład Kosiniak-Kamysz czy Urszula vdL w Brukseli. Ta ostatnia, jeżeli ją nie zmienią, to rozwali całą UE.

Playset czwartek, 29 września 2022, 14:28:21

Pacjencie lecz się sam !!!

To nie żart, tyko efekt wieloletnich doświadczeń z lekarzami rodzinnymi. Swego nie widziałem na oczy już od 4, 5 roku. Dlatego szanuję tych, którzy wypisują mi recepty na to co jest mi akuratnie potrzebne. Do diagnoz moich dolegliwości mam literaturę medyczną oraz sieć – zapewniam , że w moim przypadku jest to skuteczne. Nawet badania wzroku przeprowadzam u optyka, dobierając szkła do okularów. Na szczęście żadnych zabiegów specjalistycznych nie potrzebuję, bo należę do osób ogólnie zdrowych z dobrą kondycją fizyczną.

fan64 czwartek, 29 września 2022, 18:26:17

Dlaczego udała śię ta szopka?

Z prostej przyczyny,środowisko lekarskie od wielu lat to jedna wielka patologia,tak zwany system ochrony zdrowia w ostatnich latach został doprowadzony do takiego poziomu biurokracji że lekarz nawet jeśli chce zainteresować śię pacjentem i jego stanem zdrowia to zwyczajnie brak mu czasu.
Jeśli ktoś ma co do tego wątpliwośći to spróbować dostać śię do tzw. poradni specjalistycznej{terminy od kilku mieśięcy do 2 lat} i samemu zobaczyć ile czasu poświeci na badanie a ile na klepanie danych i ich wprowadzenie do systemu.
Co do cvidowej śćiemy to już to pisałem,tylko polanie tego cyrku gigantyczną kasą zatkało usta tym nielicznym mającym resztki sumienia,jak to ktoś powiedział pieniądze nie śmierdzą…
To doprowadziło do sytuacji w której lekarz który oddział covidowy widział tylko przez szybkę w drzwiach też dostawał stosowny dodatek.,tego nikt nie kontrolował tu potężna kasa poszła na lewo.

demonkracja czwartek, 29 września 2022, 18:27:13

Świtem (ludźmi) rządzi za pomocą forsy czarci pomiot, który nadał

tej forsie szatańską moc. Tzw. służba zdrowia – ale nie tylko ona jest dowodem na to, że wszystko można odwrócić o 180 stopni – co jest domeną czarciego pomiotu. Lekarze zamiast nie szkodzić – szkodą z rozmysłem – bo im za to płacą a jednocześnie zapewnia im się bezkarność na niwie ich zawodowej działalności. Dochodzi do tego, że kto chce ludzi leczyć – jest szykanowany.
Wniosek?
Depopulację też czarci pomiot przeprowadza za pomocą forsy – i to działa.

razar czwartek, 29 września 2022, 19:01:17

Mizeria świata naukowego

Covid obnażył nie tylko środowisko lekarzy czy też służby zdrowia. Nastąpiło obnażenie mizerii całego środowiska naukowego. Nie zapominajmy, że żaden z naukowców nie zaprotestował wprowadzaniu niezgodnych z prawem sankcji, procedur powodujących śmierć pacjentów. To co dla przeciętnego człowieka ze średnim wykształceniem było jasne i oczywiste dla środowisk naukowych wyglądało zupełnie inaczej.

Playset czwartek, 29 września 2022, 19:36:12

Mizeria świata naukowego#razar

Nieprawda – byli tacy , łącznie z twórcą testów PCR oraz technologii mRNA Dr Malone, którzy ostrzegali przed nieskutecznością testów i stosowanymi preparatami. W podzięce zostali usunięci z “fauszpedii” i całkowicie zmarginalizowani oraz pozbawieni praw wykonywania zawodu. Takich naukowców i lekarzy /nawet był noblista/ były dziesiątki tysięcy, a durni wierzących w mainstream – nie ubyło.

staszek kieliszek czwartek, 29 września 2022, 20:31:39

Zgadza sie.

Moj bliski znajomy dostal zapalenia pluc. Poszedl do szpitala i stwierdzono covid. Prosil on, prosila corka, prosila zona: nie podlaczac pod respirator. Zaczelo mu sie polepszac i mieli go wypisac. Wieczorem pozegnala sie z nim zona a w nocy przyszli ciapaci lekarze i na sile go skrepowali bo walczyl jak lew. Podlaczyli pod respirator a rano juz byl trup. Opowiadala to z placzem pielegniarka. Ostatnio przyszedl rachunek ze szpitala: ponad $600000.

Zelmer czwartek, 29 września 2022, 21:55:42

@Autor jak zawsze dla mnie 5+ (dzięki za pomoc)

Nie tylko z lekarzami jest problem. W całym narzuconym systemie ( i narzucanym ) jest problem. Prawo i struktura państwowo-bankow-naukowo-prawna, jest tak skonstruowana. Milicyjna i wojskowa i urzędnicza i każda inna.
Myślę, że problemem jest demokracja, czyli jak to korwin ujął “terror większości nad mniejszością”. Idealna struktura dla władzy. Większość społeczeństwa to pożyteczni idioci, ok. 20 % to ludzie najbardziej ogarnięci, ok. kolejne 20% to … hm …. idiocie tylko bardziej inteligentni od kury domowej w zagrodzie.
Struktury są tak zrobione, że każdy każdego się boi. Policjant komendanta, komendant innego naczelnika inny burmistrza, burmistrz szefa parti…. , rządu i całej kliki. Nauczyciel dyrektora, dyrektor w kuratorium, kuratorium u ministra…. i tak ze wszystkim !!! Lekarz jak nie zamknie mordy w kubeł to się specjalizacji nie doczłapie i w koło macieju. Demokracja i wybory są zupełną iluzją dla nas, że mamy wpływ na cokolwiek.
Jako inżynier muszę “słuchać” się inspektorów, oni Inwestora itp…. Bez względu na to, czy mam większą wiedzę czy nie (a mam zdecydowaną …. ot taki inżynierski czerniak jestem hahahah), swój dom zbudowałem tak, że …. w dupie mam ich podwyżki za prąd.
Garstka ludzi ogarniętych bez narzędzi propagandowych …. są bez szans. Zobaczcie, jak nie wielu z nas udało się powstrzymać od szprycy naszych rodzin, przyjaciół, znajomych (no po akcji anty to i przyjaciół się mniej zrobiło) .
Tylko zdecydowane, głośne wyrażanie poglądów i nawoywanie i UCZESTNICZENIE w protestach….. może to nieco poprawić. Salute

KST czwartek, 29 września 2022, 22:16:23

@Autor jak zawsze dla mnie 5+ (dzięki za pomoc)#Zelmer

Już prawie 200 lat temu niejaki Goethe powiedział praktycznie to samo mówiąc w tłumaczeniu – “Ziemia jest padołem płaczu pełnym błaznów i głupców”.
A jest takim padołem, bo jak nas od dawna uświadamia @demonkracja, ten padół został oddany we władani czraciemu pomiotowi, który z ludźmi robii co i jak chce.
Dlatego myśl zawarta w ostatnim zdaniu jest być może jakąś nadzieją, ale tymi metodami nic się “nieco nie poprawi”, bo chwast trzeba wyrwać i wrzucić do ognia.
Innej metody nie ma.
KST

Zelmer czwartek, 29 września 2022, 22:30:43

@Autor jak zawsze dla mnie 5+ (dzięki za pomoc)#Zelmer#KST

Brawo – tak.
Co do chwastów (coś tam wiem o ogrodnictwie), to nawet jak na wiosnę pozbędziesz się chwastów…. to na jesień i tak czeka Ciebie ponowne wyrywanie. Rożnica jest taka … że jest ich mniej i mają słabe korzenie ;). Salute

KST czwartek, 29 września 2022, 22:08:28

“Dlaczego intelektualny kwiat narodu- lekarze, są tak głupi i skorumpowani?”

Drogi Anthony – to tytułowe pytanie jest z gruntu fałszywe, bo jego pierwsza część jest fałszywa, a druga prawdziwa i zgodnie z logiką całość pytania nie ma sensu, bo jest fałszywa.
Lekarze nie są żadnym “intelektualnym kwiatem narodu” bo w “sztuce lekarskiej” nie ma żadnego “intelektu” tylko jest parcie na KASĘ, KASĘ i jeszcze raz KASĘ !
Przez wiele lat broniłem lekarzy , bo w rodzinie mam wujka lekarza, który akurat jako lekarz żadnej kasy się nie dorobił, bo po prostu “nie miał głowy do interesu”.
Za to był (jest nadal pomimo ponad 90 lat) człowiekiem “renesansu” mającym “wyjebane na kasę”, ale mimo to przesiąkniętym medycznym zabobonem, bo się niestety wyszczepił.
Za to taki łeb miała i ma nadal oczywiście moja szwagierka, która z NFZ i pacjenta potrafi wycisnąć ostatni grosz, a i tak ciągle jej mało. Pewnie dlatego lata do kościoła i modli się o “jeszcze więcej kasy, jeszcze więcej kasy” ....
Zapewne jest wielu lekarzy, którzy gdyby nie gorset i terror władz medycznych byliby otwarci na autentyczne leczenie jednak w obecnej rzeczywistości ich wybór sprowadza się jedynie do dylamatu “być albo nie być”, bo albo decydują się być na usługach Bog Pharmy , albo musieliby szukać innej roboty.
Dlatego odpowiedź na tytułowe pytanie brzmi – lekarze są tak głupi i skorumpowani bo są pazernymi do granic ludzkiego pojęcia ŁAJDAKAMI.
KST

kula Lis 70 piątek, 30 września 2022, 07:17:44

Musisz to wiedzieć.. Morawiecki forsuje tzw. “prawo” przymusu leczenia i zabierania własności

 To się Polacy doczekali nowej zmiany. Ten projekt ustawy to jakiś horror, planują wysiedlenia , odebranie własności i obowiązek szczypania. Wygląda na to, że rząd zamierza wprowadzić stan wojenny i zabezpieczyć się przed odpowiedzialnością. Albo nas wykończą albo odpowiedzą za ludobójstwo na Polakach.

Opublikowano za: https://anthony.nowyekran24.com/post/169445,oglupieni-i-skorumpowani-lekarze

Comments

 1. adamd says:

  Wszystko dzieje się zgodnie z ” Zasadą Petera”
  https://oko.press/w-polskim-ladzie-po-cichu-odebrano-wszystkim-medykom-status-wolnego-zawodu/
  “Ponieważ zaczęto przyjmować więcej studentów, a uczelniom nie przekazano na ten cel dodatkowych pieniędzy, jakość kształcenia spadła dramatycznie. Grupy rozrosły się z 10 do 20, a nawet 25 osób. W efekcie studenci nie są przygotowani praktycznie do zawodu i jedynym sposobem, by sprawdzić ich wiedzę praktyczną, podnieść trochę ich umiejętności, jest właśnie staż, który teraz ma zniknąć.”

  Zasadniczo mnie przestaje to już martwić.
  Obecnie definicja “wolnego zawodu” to surrealizm pojęciowy.
  Zawsze wolnymi zawodami byli wszelkich kalibrów artyści, lekarze i prawnicy.
  Dzisiaj należy zerknąć do Wikipedii a definicja tam objawiona przyprawia o mdłości.
  Cechą wolnego zawodu zawsze było samokształcenie i praktyka w swojej branży, która prowadziła do sukcesu.
  O takich sprawach jak etyka zawodowa dzisiaj należy już zapomnieć.
  Ciekaw jestem czy wszystko “pierdyknie” za mojego życia..

 2. adamd says:

  Wszystko już było w bajkach…
  Okrutny władca wydaje edykt że star4zy ludzie nie maja prawa do życia i muszą umrzeć. Syn umieszcza ojca w kryjówce górskiej i opiekuje się nim.
  Władca szaleniec organizuje konkursy dla poddanych typu dostaniesz nagrodę jak twój pies przemówi ludzkim głosem.
  Starzec udziela porad synowi i ten zdobywa kolejne nagrody…
  Była to chyba bajka gruzińska.
  W bajkach ludzie ostrzegali się, że idiota dopuszczony do władzy jest śmiertelnym zagrożeniem dla ludzi nad którymi ma władzę.
  Bajki sa realizowane non stop.. od zarania ludzkości.

  https://stowarzyszenierkw.org/polityka/zagranica/dr-vernon-coleman-wielka-brytania-skonczyles-50-lat-rzad-chce-cie-zabic/

  • krnabrny1 says:

   Są jednak bajki, w których tyran jest postrzegany jako błogosławieństwo dla innych!

   Rzadko trafiającą się możliwość, DOŚWIADCZENIA LEKCJI, na jaką pozwala taka tyraniczna osobowość:-))

   W wielu “bajkach”, na przykład ze wschodu, z Indii, ukazywani są ludzie którzy POSZUKUJĄ TYRANÓW! Z pewnego punktu widzenia jest to absurd, bo większość wyznaje zasadę, nie szukaj kłopotów… one znajdą cię same!:-)

   Jednakże z punktu widzenia tych opowieści, jest to dla bohatera rodzaj wyzwania-sprawdzenia się. Wychodzą z założenia, że poznać tyrana, to uniezależnić się od niego.

   Zatem, możliwe, że w bajkach wszystko było, ale czy Pan, Panie Adamie zna już wszystkie bajki? ..oto jest pytanie:-)))

   • adamd says:

    czy Pan, Panie Adamie zna już wszystkie bajki? ..oto jest pytanie:-)))
    ———————
    Jasne, że nie znam… ale od dziecka byłem ich fanem i biblioteczka była hoho.. to zostało do dzisiaj. Ale już prawie rozdana.
    Cała literatura to są bajki..
    W moim fachu dzieła operowe mają libretta oparte na bajkach.
    Bajki były i są inspiracją dla kompozytorów choćby “Piotruś i Wilk” Sergiusza Prokofiewa, są inspiracją dla filmów przeznaczonych dla każdego, gdzie muzyka jest dorobkiem światowej kultury.
    Każde dzieło literackie jest bajką, która obecnie nosi też określenia SF , Fantazy itp. Jeśli coś jest oparte na faktach (dokument) ma zaznaczenie!
    Historia rodzaju ludzkiego to są właśnie bajki tworzące też katalogi typu mity czy legendy. Bajki były inspiracją do tworzenia nauki .. “buty siedmiomilowe” czy “latające dywany”..
    Marzenia się zrealizowały, mamy samochody, samoloty.
    Będzie “spełniarka życzeń ” jako obiecuje Szwab… i stoliczek z żarełkiem, oczywiści zastawiony zgodnie z myślami, schabowy
    ala-pendrak..
    Obecny dorobek człowieka to realizacja bajek, które służą też polityce wszelkiego formatu od wieków..
    Howgh..
    Pozdrowienia

 3. czystesale says:

  Źródła zbrodni

  PM: „Cowid w pełnym świetle pokazał całą korupcję, która miała miejsce wcześniej. Teraz, kiedy powracam myślami do przeszłości i zastanawiam się, to widzę, że większość rzeczy, których się nauczyłem w uczelni medycznej to nieprawda. Ponieważ wierzyłem [ciałom regulacyjnym], które są zwyrodniałe i skorumpowane przez Big Pharma – wielkie korporacje farmaceutyczne. ”

  Big Pharma są jedynie produktem systemu lichwy, kapitalizmu, który nie potrafi inaczej, bowiem jest on zarzewiem wszelkiej zbrodni, w pierwszym rzędzie rabunku.

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Cel

  nie sądzę, abym tym stwierdzenie zbyt wielu przekonał, którzy od dzieciństwa byli tresowani, że pieniądz „pracuje” i że procenty się zawsze należą, ale oni są wspólnikami zbrodni.

  „może 20-30% lekarzy podejrzewa, że „coś jest nie tak” w niektórych sprawach, że dane, które są publikowane nie jest dokładne, że to co jest mówione nie jest prawodpodobnie prawdą. Ale czują się zbyt zastraszeni”

  To jest terror.

  „współczesna, allopatyczna, rockefellerowska medycyna od ponad wieku brnie w ślepą uliczkę niszczenia zdrowia … ludzkości. ”

  Eutanazja jest głównym programem „leczniczym” medycyny rockefellerowskiej.

  KSR: „korupcja, która jest powszechna nie tylko w tym środowisku, lecz wśród tzw. “klasy politycznej” także. To zjawisko nie zaistniało nagle ”

  To zjawisko było, jest i będzie podstawą dominacji tzw. „elit”, jedynie przez korupcję swych sił przemocy były i są one w stanie dominować represyjnie ludzkość.

 4. adamd says:

  Jan Kochanowski

  NA ZDROWIE

  Ślachetne zdrowie,
  Nikt się nie dowie,
  Jako smakujesz,
  Aż się zepsujesz.
  Tam człowiek prawie
  Widzi na jawie
  I sam to powie,
  Że nic nad zdrowie
  Ani lepszego,
  Ani droższego;
  Bo dobre mienie,
  Perły, kamienie,
  Także wiek młody
  I dar urody,
  Mieśca wysokie,
  Władze szerokie
  Dobre są, ale –
  Gdy zdrowie w cale.
  Gdzie nie masz siły,
  I świat niemiły.
  Klinocie drogi,
  Mój dom ubogi
  Oddany tobie
  Ulubuj sobie!
  ……………………………….
  Jak widać nie jest to problem dnia dzisiejszego.
  Zarobić można na wszystkim a szczególnie na zdrowiu.
  Pacjent wyleczony pieniądz utracony..
  A eutanazja? To zabezpieczenie przed ciąganiem po sądach lekarza…
  Synonimy do słowa lekarz
  1. doktor, terapeuta, medyk, uzdrawiacz, znachor, żart a. pogard łapiduch, lekcew doktorek, pogard konował, † a. żart eskulap, † a. żart konsyliarz

Wypowiedz się