Wojna pogodowa i wojna biologiczna przeciwko Florydzie nasiliły się przed wyborami w połowie kadencji

Opublikowano Wrzesień 13, 2022, autor: State of the Nation


Globaliści NWO atakują czerwone stany
z nieustanną wojną pogodową


Ogromna operacja CHEMTRAIL przeprowadzona tuż nad Kapitolem Stanu Floryda w Tallahassee na Florydzie


Sunshine State został geoinżynieryjny
w “Chemcloud Cover State”


List otwarty do gubernatora Rona DeSantisa

Biuro gubernatora Rona DeSantisa
Stanu Floryda
Kapitol
400 S. Monroe St.
Tallahassee, FL 32399-0001

Szanowny Gubernatorze DeSantis:

Jako mieszkaniec Tallahassee, z pewnością zauważyłeś, że słońce bardzo rzadko świeci już w tym mieście. Zobacz: UMIESZCZAJĄ CHEMTRAILS ROZPYLAJĄCE SUPER STERYDY, SZCZEGÓLNIE NAD TĄ STOLICĄ STANU – DLACZEGO?

To, co kiedyś było znane jako Sunshine State, stało się państwem, które jest stale geoterroryzowane poprzez najbardziej agresywny program geoinżynierii chemicznej w kraju.

Ten ewidentnie bezprawny (i niekonstytucyjny) program kierowany przez wojsko uległ wyraźnej intensyfikacji od dnia inauguracji Joe Bidena, szczególnie tutaj na Florydzie.

Być może zauważyłeś również, że codzienne prognozy pogody transmitowane przez WCTV dla Tallahassee nigdy, przenigdy nie są już poprawne. Ci dość nieszczęśni meteorolodzy nie są w stanie przewidzieć pogody na najbliższe kilka godzin, a tym bardziej na jutro lub w przyszłym tygodniu.

W rzeczywistości ich prognozy pogody są teraz tak niedokładne i często całkowicie błędne, że z pewnością zniszczyły i zrujnowały niejeden piknik, ślub w plenerze, wyprawę łodzią i weekend na plaży.

Jaki jest kluczowy punkt?

Gubernator DeSantis, globaliści NWO, którzy kontrolują pogodę na Florydzie, również niszczą gospodarkę stanu.

Środki, za pomocą których ich geoinżynierowie mogą manipulować zdarzeniami pogodowymi i modyfikować wzorce klimatyczne, stały się dość alarmujące.

Covid i chemtrails

Dla tych z nas, którzy uważnie obserwowali operacje chemtrails na naszym lokalnym niebie, zdecydowanie istnieje bezpośrednia korelacja między różnymi epidemiami COVID-19 i późniejszymi wariantami strachu ORAZ intensywnością opryskiwania smugami chemicznymi w tych samych ramach czasowych.

Nie musimy wam mówić, że Covid Plandemic można łatwo utrwalić tylko dzięki zaawansowanym technologiom wykorzystywanym obecnie w programach geoinżynierii chemicznej i biologicznej rządu USA. I że z powodu waszego odważnie konserwatywnego podejścia do rządzenia, Floryda jest prawdopodobnie największym celem w USA dla tych serii tajnych operacji, które są zasadniczo aktami zarówno geoterroryzmu, jak i bioterroryzmu. Następujący sposób:


List otwarty do gubernatora Rona DeSantisa
w sprawie wojny biologicznej prowadzonej przeciwko Florydzie


Z pewnością zdajesz sobie sprawę, że wielu mieszkańców Florydy przeniosło się tutaj w pierwszej kolejności, aby przejść na emeryturę na słońcu, bawić się na słońcu, leczyć na słońcu i surfować itp., A jednak tutaj wielu z nas ma nadzieję na jeden dzień światła słonecznego bez przeszkód przez tę wysoce toksyczną osłonę chmury chemicznej. Kto nie wie w erze Covid, że bezpośrednie światło słoneczne na ludzkiej skórze stymuluje produkcję witaminy D – naturalnej obrony przed SARS CoV-2.

To dr Marvin Herndon, doktor chemii jądrowej i geofizyk, zidentyfikował wiele składników aerozoli chemtrails, które są systematycznie rozpylane nad Tallahassee, gdy znajdują się na niebie na całej Florydzie.

Dr Herndon opublikował niedawno artykuł naukowy z dr Markiem Whiteside, MD, Ph.D., który jest dyrektorem medycznym Departamentu Zdrowia na Florydzie w hrabstwie Monroe. Ich rygorystyczna analiza składu chemicznego chemtrails wykazała, że aluminium, bar i stront są obecne na znacznych poziomach. Tlenek glinu pochodzi w rzeczywistości z toksycznego produktu odpadowego – POPIOŁU LOTNEGO WĘGLA – który jest ustawowo usuwany ze wszystkich elektrowni węglowych zgodnie z zasadami i przepisami EPA. Następuje ich bardzo pouczający artykuł i pilne ostrzeżenie.


Celowe niszczenie życia na Ziemi


Jednak to nie jest najgorsze, gubernatorze DeSantis.

Niedawno stwierdzono również, że tlenek grafenu jest również składnikiem niektórych preparatów aerozoli chemtrails (patrz te zdjęcia i wideo). Grafen został udowodniony jako składnik niezwykle niebezpiecznych i często śmiertelnych “szczepionek” COVID-19 przez różnych badaczy medycznych i badaczy naukowych na całym świecie.


GRAPHENE JAB ALERT! Włoscy lekarze naukowo identyfikują
cząstki metaliczne we krwi pacjentów z Covid Vaxxed


W swoich niezależnych i zbiorowych poszukiwaniach, aby ustalić, dlaczego tak wielu ludzi na całym świecie umiera z powodu zawałów serca i udarów, umiera z powodu masywnych zakrzepów krwi, a także zaraża się zapaleniem mięśnia sercowego, zapaleniem osierdzia, dławicą piersiową itp., Gdzie wcześniej nie byli obecni, odkryli niezwykle niebezpieczne poziomy grafenu w “szczepionkach” Covid.

Szacunkiem

Zaniepokojeni Florida Patriots

Odniesienie

Tallahassee Florida Chemtrailed jak nigdy dotąd przed wizytą Donalda Trumpa

Opublikowano za: https://stateofthenation.co/?p=133793

Wypowiedz się