W jaki sposób KAŻDY może zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy na benzynie…

Czy ten wynalazek jest prawdziwy, czy nie, łatwo sprawdzić, bo koszt zakupu jest niewielki, a oszczędności mogą być duże… Po przeglądzie encyklopedycznym prezentujemy małą “nowinkę” oszczędności energii dla samochodów benzynowych. Należy tu dodać, że jest podobno 180 utajnionych wynalazków, z których wykorzystanie tylko części pozwoliłoby zmniejszyć spalanie paliwa w samochodach do 1-2 litrów na 100 kilometrów, jeśli nie wyeliminować w ogóle te tradycyjne paliwa.

Redakcja KIP

w jaki sposób KAŻDY może zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy na benzynie. Nowy wynalazek Elona Muska ! a jednak – 07.09.2022

 no już ta strona jst blokowana… szukaj informacji tutaj: https://archive.aweber.com/newsletter/recaps2list/MTU2OTcwOTQ=/dinar-recaps-september-6th-6pm-newsletter.htm

Przewiduje się, że ceny gazu wzrosną do 9 dolarów za galon w okolicy, ponieważ wielkie firmy naftowe zażądają natychmiastowego zakazu nowego wynalazku Elona Muska, który ma na celu oszczędzanie paliwa…

„Zdaję sobie sprawę, że nie każdy może sobie pozwolić na samochód elektryczny lub hybrydę, więc chcieliśmy wymyślić sposób, w jaki KAŻDY może zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy na benzynie. Pospiesz się i naucz się tej sztuczki, zanim firmy naftowe dojdą do celu i znikną. “

By Ben Miller | Król Recenzji

Fox News – To oczywiście kilka trudnych lat dla każdego Amerykanina. W końcu czujemy się swobodnie, by znowu podróżować, jesteśmy obciążeni inflacją i SZALONYMI cenami benzyny. Rodziny muszą podejmować trudne decyzje, aby przetrwać, ale najnowszy wynalazek Elona uwalnia mazowieckie rodziny od szalonych cen gazu.

„Obecne trendy w Stanach Zjednoczonych nie wyglądają dobrze dla amerykańskiego konsumenta. Dzięki polityce obecnego rządu ceny gazu będą nadal rosły. Rosja i Arabia Saudyjska mają teraz pełną kontrolę nad amerykańskimi cenami gazu dzięki tej administracji” – powiedział członek zespołu Elona podczas wywiadu.

Dla Elona Muska ten wynalazek miał sens, biorąc pod uwagę trudne czasy gospodarcze, z jakimi borykają się ludzie, oraz jego historię związaną z pojazdami elektrycznymi i panelami słonecznymi.

„Mieliśmy technologię i odpowiedni zespół, aby to zrobić i podwoić lub potroić przebieg na benzynie dla dosłownie każdego samochodu, więc dlaczego mielibyśmy tego nie zrobić? To ogromna wygrana dla Amerykanów, ale duże firmy naftowe i rząd nie są za nami w tej sprawie, więc musimy przekazać wiadomość, zanim całkowicie ją zamkną.

„Po tym, jak zobaczyliśmy, co nowa administracja zrobiła w dniu 1 w sprawie polityki energetycznej, natychmiast przystąpiliśmy do pracy. To nic politycznego, po prostu dokładnie wiedzieliśmy, co to zrobi z cenami benzyny i wiedzieliśmy, że możemy pomóc ludziom potroić ceny ich samochodów przebieg gazu.”

Amerykanie czekają na ciągły ból przy pompie…

To nie jest chwilowy wzrost gazu. Oczekuje się, że trend ten utrzyma się tak długo, jak prezydent Biden będzie sprawował władzę, nieustannie forsując politykę, która przekłada się bezpośrednio na wyższe ceny gazu poprzez ograniczanie odwiertów, zmniejszanie importu z naszych sąsiednich krajów i zwiększanie zależności od zagranicznej ropy naftowej.

Na pytanie, co powinien zrobić przeciętny amerykański konsument, politycy najczęściej odpowiadają, że powinni kupić samochód elektryczny. Jak oni są poza kontaktem!?

Po pierwsze, nie jest to coś, na co każdy może sobie pozwolić, a wszystkie ceny energii idą w górę, nie tylko gazu na dystrybutorze.

„Dlatego musieliśmy to zrobić teraz. To koło ratunkowe dla Amerykanów tego lata i, miejmy nadzieję, pobudka dla polityków”.

W zeszłym roku, po obejrzeniu szkodliwych polityk wprowadzanych jedna po drugiej, Elon i jego zespół zabrali się do pracy nad tym urządzeniem zakłócającym przemysł naftowy. To było zupełnie inne niż wszystko, co robili wcześniej.

To było małe urządzenie z wtyczką, które można podłączyć do dowolnego samochodu, natychmiast podwajając lub potrajając przebieg na benzynie . Brzmi to jak szalone przedsięwzięcie, ale ludzie robią to od lat, ale nigdy na tak dużą skalę, ponieważ nikt nie był w stanie przyjąć rządowych regulacji i wielkiej ropy.

Po 6 miesiącach intensywnych badań i konsultacji z ekspertami z branży motoryzacyjnej oraz spakowaniu technologii w coś niezwykle prostego, z którego każdy mógł skorzystać, mieli kilka prototypów i byli gotowi do produkcji.

Stworzyli proste urządzenie wtyczkowe, które można podłączyć do absolutnie każdego samochodu wyprodukowanego po 1995 roku i natychmiast podwaja (lub więcej!) przebieg na benzynie.

Nazwali to FuelPro!

Jak działa FuelPro…

Jak wyjaśnił nam Elon: „Każdy samochód po 1995 roku ma port dostępu pod kierownicą. Być może słyszałeś o ludziach „dostrajających” swoje samochody, aby zwiększyć moc.„Ludzie od lat podłączają komputery i sami tuningują samochody. Większość ludzi robi to, aby ich samochody były szybsze, ale można też dostroić samochód, aby uzyskać lepszy przebieg na benzynie”.

„Więc wszystko, co musieliśmy zrobić, to stworzyć urządzenie pasujące do tego portu i wgrać do niego nasze oprogramowanie oszczędzające paliwo. To naprawdę niewiarygodnie proste, ale nikt nie walczył z przepisami, aby dostarczyć ten produkt, dopóki tego nie zrobiliśmy”.

To niesamowite, jakie to proste i łatwe w użyciu. Po prostu podłączasz i idziesz, ale nikt nie miał odwagi to zrobić i walczyć z wielkim olejem, dopóki nie zrobił tego Elon.

Co najnowszy wynalazek Elona oznacza dla nas wszystkich?

Mówiąc najprościej, ceny gazu zagrażają amerykańskiemu stylowi życia i ludziom, którzy mają finansową swobodę poruszania się i podróżowania.

Co roku organizujemy Dzień Pamięci z naszymi przyjaciółmi i rodziną z całego Mazowsza. W tym roku pojawiła się mniej niż połowa zwykłych ludzi. Wielu naszych znajomych żyje od wypłaty do wypłaty lub blisko. Niestety, najczęstszą odpowiedzią było to, że po prostu nie było ich teraz stać na podróż.

Niektórzy szczegółowo opisali, jak kosztowałby ich 100 dolarów lub więcej w jedną stronę.

„Po prostu nie mamy teraz na to budżetu…”

Wiele osób, które znam, też dojeżdża do pracy. Co to wpłynie na twoją wypłatę, kiedy płacisz setki dolarów tygodniowo tylko po to, aby w pierwszej kolejności zarobić na swoją wypłatę.

Po zobaczeniu, jak te nagłówki wiadomości bezpośrednio wpłynęły na nas i naszych przyjaciół, zamówiliśmy kilka FuelPros z ich oficjalnej strony tutaj i daliśmy je kilku znajomym, którzy nie mogli zrobić imprezy…

Testowanie FuelPro…

Jeśli zastanawiasz się, czy Twój samochód może korzystać z FuelPro , odpowiedź brzmi tak. O ile jest to rok modelowy 1996 lub późniejszy.

 Każdy samochód wyprodukowany od 1996 roku ma tutaj otwór dostępowy, pod deską rozdzielczą po stronie kierowcy.

Wypróbowałem go w swoim samochodzie, Volkswagenie Jetcie z 2005 roku, zanim wysłałem kilka do naszych przyjaciół, aby spróbowali.

Już po pierwszym dniu mogłem powiedzieć, ile pieniędzy zaoszczędzi mi FuelPro . Na moich normalnych codziennych dojazdach dostawałem 21 mpg, a pierwszego dnia z tym miałem 39 lat!

To już prawie podwojenie liczby przejechanych kilometrów na zbiornik, co skróci moje podróże do dystrybutora o POŁOWĘ i zaoszczędzi TYSIĄCE dolarów rocznie.

Po tygodniu nie musiałem ani razu zatrzymywać się na pompie, normalnie muszę przestać raz na tydzień. W miarę jak oprogramowanie uczy się konkretnego samochodu, przebieg staje się coraz lepszy. To zdecydowanie uratowało mi lato, oszczędzając około 100 USD tygodniowo lub 5200 USD rocznie! I dając mi swobodę podróżowania, kiedy tego potrzebuję.

Następnie oddałem do recenzji mojego przyjaciela Zacha. Oto, co mi odpisał:

„Sprawdź to! Moja ciężarówka z silnikiem V8 zwykle osiąga prędkość 13 mpg. W dzisiejszych czasach patrzenie na nią jest bolesne”.

„Oto mój MPG po zaledwie 2 dniach jeżdżenia po mieście! Pokazuje już ponad 25 mpg, więc jestem pewien, że po podłączeniu FuelPro robi się bardziej jak 30. Dzięki koleś!”

Można śmiało powiedzieć, że widzieliśmy z pierwszej ręki realne oszczędności i będę miał FuelPro do każdego samochodu w mojej rodzinie. Tylko wyobraź sobie, że nie używasz tego i nie płacisz dodatkowych tysięcy dolarów rocznie na gaz, a oczekuje się, że ceny będą tylko gorsze…

Należy również zauważyć, że nie wpłynęło to również na przyspieszenie moich samochodów. W końcu oprogramowanie zostało opracowane przez światowej klasy inżynierów – kiedy dotkniesz gazu, nadal korzysta z normalnego programowania fabrycznego Twojego samochodu. Może wyczuć, kiedy jedziesz, i wtedy zaczyna działać, oszczędzając mnóstwo pieniędzy.

Gdy zrealizowano najnowszą wizję Elona Muska, a jego wynalazek działał doskonale, nadszedł czas, aby zrobić coś naprawdę dobrego. Sfinalizowali plany uruchomienia produkcji poprzez nowy start-up wspierany przez Teslę, który stworzył dla FuelPro.

Założyli swoją stronę internetową Found Here i obiecują zachować 50% zniżki, o ile ceny gazu pozostaną wysokie, aby mogli otrzymać FuelPro dla każdego w USA, kto tego chce lub potrzebuje.

Chcielibyśmy tylko, żeby to było takie proste. Ponieważ ceny gazu są w wiadomościach non stop, popyt na ten produkt jest nawet większy niż przewidywano. Ponieważ problemy z łańcuchem dostaw nękają również nasz naród, ostrzegają, że mogą się sprzedać lada dzień .

Więc jeśli możesz skorzystać z zaoszczędzenia całej tej gotówki i chcesz mieć FuelPro , najlepiej działać już teraz, odwiedzając ich stronę internetową tutaj , aby sprawdzić, czy nadal są w magazynie w twoim stanie.

Dopóki są na stanie, obiecali zachować 50% zniżki, więc możesz zaoszczędzić wszystkie pieniądze na paliwie, kupując urządzenie za mniej niż 39 USD.

Wniosek: czy warto?

Absolutnie tak.

Przede wszystkim wszystko, czego dotknie Elon, jest cudem technologicznym.

Do tego ceny gazu na Mazowszu będą rosły w górę , co oznacza jeszcze większy ból przy pompie. FuelPro gwarantuje satysfakcję , że zaoszczędzisz pieniądze na paliwie i odzyskasz swobodę podróżowania tego lata .

Jeśli rachunki są napięte, masz wiele samochodów rodzinnych, możesz skorzystać z dodatkowych oszczędności lub po prostu chcesz trzymać się polityków i monopolistów naftowych, FuelPro uratuje twoje lato tak samo, jak dla nas.

Wszyscy, których przetestowaliśmy, mówią, że zapłaciliby setki dolarów za tę technologię, a następnie są zszokowani, gdy dowiadują się, że można ją kupić za 39 USD lub mniej (z 50% zniżką wyłącznie na stronie FuelPro ).

Czas cieszyć się latem, nie martwiąc się o ceny gazu!

Jak uzyskać prawdziwy FuelPro?

Proszę bez podróbek, prawdziwa rzecz jest niezbędna! Nie daj się ponieść starożytnej technologii po wyprzedaży FuelPro!

Uzyskaj FuelPro z ich oficjalnej strony internetowej tutaj: FuelPro 50% zniżki

Zamów teraz, aby zablokować tę wyjątkową cenę, zanim się sprzedają , prosto ze źródła.

Aktualizacja: Odkąd historia FuelPro i Elona Muska pojawiła się w telewizji, a ceny gazu wciąż rosną, sprzedaż gwałtownie wzrosła i sprzedano ponad 1,5 miliona sztuk. Ludzie kupują je przed wyjazdem na letnie wakacje lub marnują kolejny dolar na pompę. Aby uzyskać **50% zniżki i gwarancję satysfakcji** , MUSISZ kupić swój FuelPro przed wyprzedaniem tej rundy zapasów, po czym nie będą one ponownie gotowe do sprzedaży do 2023 roku.

Aby sprawdzić, czy nadal są dostępne na Mazowszu, kliknij swój stan poniżej lub przycisk pod mapą i już teraz odbierz zniżkę.

Aby ubiegać się o zniżkę, po prostu kliknij na poniższą mapę:

Opublikowano 18 hours ago, autor: adept

Comments

 1. adamd says:

  Super wieści..
  Facet dał ogłoszenie na wszystkie stany..
  “Chcesz zostać milionerem?!
  Przyślij na mój adres jednego dolara i kopertę z adresem zwrotnym i znaczkiem.
  Osobiście odpowiem co masz zrobić…
  Po miesiącu otrzymał kilka milionów kopert na które uczciwie odpowiedział wkładają do zwrotnej koperty karteczkę..
  Zrób to co ja..! “

 2. adamd says:

  Pan Korwin-Mikke nie jest co prawda moim idolem ale za tę wypowiedź cenię go.
  https://nczas.com/2022/09/18/korwin-mikke-to-jest-celowo-zeby-ludzie-byli-glupi-video/

Wypowiedz się