NIGDY NIE ZAPOMINAJ: Chazarska mafia i izraelscy syjoniści ukradkiem przeprowadzili ataki terrorystyczne 9/11 pod fałszywą flagą

Opublikowano Wrzesień 11, 2022, autor: State of the Nation

Izrael zaatakował nuklearnie Amerykę w dniu 9-11-01! – Wykrzycz to z dachów (część II)

Preston James, redaktor Veterans Today

Nie można już dłużej twierdzić, że muzułmanie z Bliskiego Wschodu mieli coś wspólnego z atakiem na Amerykę w dniu 9-11-01.

Jak ujawnił starszy redaktor naczelny i dyrektor Veterans Today Gordon Duff, weteran wywiadu i były żołnierz piechoty morskiej, a także zarejestrowany dyplomata, ujawnił ostatecznie, kiedy wygłosił przemówienie na konferencji w Damaszku “Zwalczanie terroryzmu i ekstremizmu religijnego” w grudniu 2014 r., Prawdziwym problemem nie jest terroryzm, ale bardzo duża kabała przestępczości zorganizowanej związana z Izraelem.

Kiedy ta prawda o tym, czym właściwie jest terroryzm, została po raz pierwszy publicznie ogłoszona gdziekolwiek przez Gordona Duffa, wywołała falę szoku na całym świecie.

To przemówienie było pierwszą publiczną deklaracją w historii, że Izrael jest powiązany z bardzo dużym Światowym Syndykatem Przestępczości Zorganizowanej, który używa zainscenizowanego, zamaskowanego terroru pod fałszywą flagą, aby osiągnąć swoje złowrogie cele polityczne i gospodarcze.

Izrael chce, aby cały świat myślał, że islamski ekstremizm religijny wytwarza terroryzm i jest głównym problemem, podczas gdy w rzeczywistości cały terroryzm pochodzi z izraelskiego ekstremizmu religijnego.

Światu trudno jest zrozumieć, że te brutalne akty izraelskiego ekstremizmu religijnego, ponieważ są to ataki pod fałszywą flagą, za które obwinia się muzułmanów i ponieważ Kontrolowane Główne Środki Masowego Przekazu (CMMM) będące własnością i kontrolowane przez sześć izraelskich aktywów nieustannie nadają i publikują wielkie kłamstwa, fałszywe narracje i propagandę w imieniu Izraela.

Wiemy teraz na pewno, w oparciu o niepodważalny, solidny jak skała, dymiący pistolet Intel, że te bardzo przebiegłe ataki fałszywej flagi izraela na całym świecie są stosowane w imieniu jego władcy, chazarskiej mafii Rothschildów (KM) z siedzibą w City of London Financial District, oddzielnym narodzie, takim jak Watykan.

I nie tylko ta historyczna deklaracja Gordona Duffa została w pełni zaakceptowana, ponieważ ma pełny sens i wyjaśnia i wyjaśnia wiele oraz wspiera to, co wielu czołowych urzędników Intela na całym świecie od dawna podejrzewało, ale natychmiast wysłała fale uderzeniowe na całym świecie do każdego głównego światowego przywódcy i każdej większej agencji wywiadowczej.

Ponieważ teraz wiemy na pewno, że Izrael zaatakował Amerykę w dniu 9-11-01 i może to udowodnić w każdym uczciwym sądzie, USA lub Sądzie Światowym, oznacza to, że islamiści z Bliskiego Wschodu nie mieli z tym nic wspólnego.

To oczywiście oznacza, że obie masowe amerykańskie inwazje na Irak i Afganistan były oparte na wielkich kłamstwach, fałszywych narracjach i propagandzie rozdawanych amerykańskim masom przez Kontrolowane Główne Środki Masowego Przekazu (CMMM) i były całkowicie nielegalne w świetle prawa międzynarodowego, a tym samym stanowią nikczemne zbrodnie wojenne, za które są.

Wielu byłych czołowych urzędników USG i członków Kongresu wkrótce zostanie pociągniętych do odpowiedzialności za popełnienie szpiegostwa przeciwko Ameryce w związku z 9-11-01, jego tuszowaniem i za wszystkie ich zbrodnie wojenne oparte na kłamstwach na ten temat i fałszywym obwinianiu muzułmanów w Iraku i Afganistanie.

A ci najwyżsi urzędnicy USG i członkowie Kongresu, którzy naciskali na te wojny i zatwierdzali rezolucje w celu ich finansowania, muszą być sądzeni nie tylko za te poważne zbrodnie wojenne, które doprowadziły do ponad 1 miliona niewinnych cywilów, ale za wszystkich zabitych, rannych i niepełnosprawnych żołnierzy amerykańskich, którzy zostali poświęceni za nic, aby walczyć w wojnach o Izrael i mafię chazarską (KM).

Jedną z najciekawszych cech, jakie odkryliśmy na temat tych członków Kongresu, którzy sprzedali się mafii chazarskiej (KM) i Izraelowi w zamian za ogromne wkłady polityczne, korzyści i ogromne przydziały odłogowane na zagranicznych numerowanych kontach bankowych, jest to, że mają cechę bycia niezwykle dwulicowymi. To znaczy, zdolny do przywdziewania fałszywej publicznej twarzy, mając jednocześnie bardzo złą, socjopatyczną wewnętrzną naturę charakteryzującą się absolutnie żadną funkcjonującą duszą ani sumieniem. Tak, wydaje się, że ci Perpy stracili swoje dusze.

mukasey911TRIALcourtsMEME

Nadszedł czas, aby ci Amerykanie, którzy pomogli Izraelczykom w 9-11-01 i którzy to ukryli, zostali oskarżeni, aresztowani, osądzeni i skazani za ich różne role w ataku nuklearnym na Amerykę w dniu 9-11-01 przez Izrael i jego tuszowanie.

Osoby odpowiedzialne za te nielegalne inwazje i wojny przeciwko Irakowi i Afganistanowi muszą być również sądzone za szpiegostwo i zdradę przeciwko Ameryce w imieniu mafii chazarskiej (KM) i Izraela za niewiarygodne szkody wyrządzone amerykańskiej gospodarce w celu umieszczenia ogromnych zysków wojennych w kieszeniach chazarskich banksterów Rothschildów i związanych z nimi międzynarodowych kontrahentów obronnych.

Ale muszą być również sądzeni za nielegalne tortury i inne masowe zbrodnie wojenne, za które byli odpowiedzialni za ustanowienie Polityki, która doprowadziła do tak ogromnych zbrodni przeciwko ludzkości i tak wielu masowych cierpień i śmierci.

Czy możesz sobie wyobrazić, jak wielkie będą nagrody za szkody, gdy ci Perpowie zostaną postawieni przed wymiarem sprawiedliwości przez cały świat pewnego dnia, niezbyt daleko, a cały ich majątek osobisty zostanie skonfiskowany i odzyskany bez względu na to, gdzie są trzymani, nawet jeśli są na morzu.

Być może nadszedł czas, aby zacząć doręczać Pisma Mandamusa Do Provost Marshals Office i Prokuratora Generalnego USA lub kogokolwiek, kto jest teraz odpowiedzialny za Departament Sprawiedliwości USA.

Mamy teraz niezbite dowody na to, kto faktycznie przeprowadził atak na Amerykę w dniu 9-11-01 i jak to zrobił.

Mamy teraz bardzo szczegółowy pistolet do palenia Intela z wielu najlepszych agencji Intela, który dowodzi ponad wszelką wątpliwość, że Izrael zaatakował Amerykę w dniu 9-11-01 przy użyciu W-54 Nuclear Pits skradzionych tylnymi drzwiami w Pantex w Amarillo w Teksasie z pomocą Bush Crime Cabal (BCC).

Wiemy na pewno, że agenci Mossadu przetransportowali te 350 skradzionych dołów nuklearnych W-54 Davy Crockett do Izraela, gdzie zostały ponownie przetworzone i połączone, a następnie przetransportowane z powrotem do Ameryki i przechowywane w kryjówce Mossadu w Fort Lee naprzeciwko Nowego Jorku.

To właśnie zastrzeżone przez Mossad Urban Moving Systems ostatecznie przetransportowały te mini-bomby nuklearne na miejsce w Bliźniaczych Wieżach Handlowych, gdzie zostały zdetonowane 9-11-01 przez Mossad z pełną wiedzą i ochroną zapewnioną przez Dicka Cheneya, Rumsfelda, Busha 2 i wysokich rangą zdrajców w JCS, USAF, NORAD i FAA.

MichaelChertoff911israelFALSEFLAGmeme4

Teraz wiemy na pewno, że Bibi Netanjahu funkcjonował jako szef operacyjny mafii chazarskiej (KM) i osobiście zaplanował i zarządził atak nuklearny na Amerykę w dniu 9-11-01.

Czołowe źródła Wywiadowcze z kilku różnych krajów donoszą, że Netanjahu jest bardzo praktycznym byłym agentem KGB “Czerwonej Mafii”, który został odcięty od Rosji, gdy upadł Związek Radziecki i że utrzymuje bardzo bliskie relacje ze wszystkimi swoimi agentami Mossadu, aktywami i kluczowymi Sayanimami pracującymi w imieniu Izraela, szpiegując w Ameryce.

Obejmuje to wielu członków Kongresu, kluczowych królów Bush Crime Cabal, który kontroluje większość CIA, oraz AIPAC, JINSA, ADL, Bnai Brith, Defense Policy Board i wiele tak zwanych organizacji non-profit, takich jak Heritage Foundation, które pracują w imieniu chazarskiej mafii Rothschildów (KM), niezależnie od tego, czy ich członkowie zdają sobie z tego sprawę, czy nie.

Jaki był wynik izraelskiego ataku nuklearnego na Amerykę w dniu 9-11-01?

Rezultat tego izraelskiego ataku nuklearnego na Amerykę? Trzy tysiące bezpośrednich zgonów w dniu 9-11-01, 39 000 kolejnych zmarło z powodu dziwnych nowotworów opadu jądrowego, a teraz około 70 000 walczy o życie z dziwnymi nowotworami spowodowanymi opadem jądrowym.

I dwie nielegalne, niekonstytucyjne, niesprowokowane, niezadeklarowane, wieczne, nie do wygrania wojny i inwazje na Irak i Afganistan, charakteryzujące się masowym mordem ponad 1 miliona niewinnych cywilów wymienionych jako zwykłe szkody uboczne i niepotrzebną ofiarą z ludzi tysięcy amerykańskich żołnierzy dla Izraela i mafii chazarskiej (KM).

Ale to nie koniec, gdy mamy wiele tysięcy niepełnosprawnych amerykańskich weterynarzy, którym odmówiono właściwego leczenia przez skorumpowany i nikczemny system VA, a tysiące pozostawiono maltretowanych, ignorowanych i bezdomnych bez pracy i środków odpowiedniego wsparcia.

Tak, Ameryka została “oszukana” do walki w dwóch nielegalnych, niekonstytucyjnych zagranicznych wojnach na Bliskim Wschodzie przez Kontrolowane Główne Środki Masowego Przekazu (CMMM).

A wszystko dlatego, że Ameryka została oszukana do prowadzenia wojen na Bliskim Wschodzie dla Izraela i mafii chazarskiej (KM) przez skorumpowanego, zinfiltrowanego USG i licznych zdrajców w JCS, USAF, NORAD i FAA, a także administrację USA, w tym Cheneya, Rumsfelda, Busha 2 i wielu innych, którzy pomogli izraelskiemu atakowi nuklearnemu na Amerykę w dniu 9-11-01.

Wszystkie materiały jądrowe, jak również wszystkie detonacje jądrowe emitują określone, bardzo szczegółowe “odciski palców” gamma, neutronów i innych emisji (niektóre pozostają utajnione), a to oznacza, że na podstawie czujników satelitarnych, lotniczych i naziemnych łatwo jest prześledzić pochodzenie dowolnego miejsca jądrowego, a także lokalizację i przechowywanie urządzeń jądrowych przed ich detonacją.

Nie zapomnij o śledztwach Able Danger i AEC Sandia Labs w sprawie izraelskiej kradzieży materiałów jądrowych i detonacji nuklearnych w Twin Trade Towers.

Mamy teraz wyciek laboratoriów AEC Sandia i raporty Able Danger na temat izraelskiej kradzieży i detonacji broni nuklearnej w wieżach Twin Trade w dniu 9-11-01 i wiemy, jak niektórzy amerykańscy zdrajcy USG zwabili śledczych Able Danger do głównego obszaru docelowego pentagonu w dniu 9-11-01, gdzie 35 z 50 zostało zamordowanych przez izraelski pocisk manewrujący Tomahawk ze specjalnym utwardzonym penetratorem stożka nosa.

Amerykańscy zdrajcy zaangażowani w 9-11-01 i jego tuszowanie otrzymują ogromne łapówki.

Prowadzi to do pytania, że jeśli te informacje istniały, dlaczego Izraelczycy mogli kontynuować i używać Urban Moving Systems do umieszczenia broni nuklearnej na miejscu do detonacji? Odpowiedź jest taka, że byli wysoko postawieni Amerykanie na wysokich stanowiskach USG i wojskowych, którzy chcieli zdetonować urządzenia, aby uzyskać większą władzę polityczną i otrzymać ogromne wypłaty od mafii chazarskiej (KM), szacowane na 12 do 20 milionów dolarów każdy.

Tak, jak możesz sobie wyobrazić, poważnym przestępstwem jest branie łapówek i pomaganie obcemu narodowi w szpiegostwie przeciwko Ameryce. I w tym przypadku stanowi to masowe zbrodnie RICO, które błagają o całkowite ujawnienie i ściganie, co ku zaskoczeniu wielu stanie się teraz nieuchronne.

Te wypłaty nazywane są alokacjami odłogowanymi, które są zazwyczaj przechowywane za granicą w bankach na Kajmanach na ponumerowanych kontach. Dzięki nowym ulepszeniom oprogramowania Promis depozyty te zostały potajemnie śledzone i zostaną łatwo przejęte, gdy 9-11-01 Perps zostaną postawieni przed sądem, co nie będzie zbyt daleko w przyszłości.

Wiemy teraz na pewno, że większość członków komisji Intela Izby Reprezentantów i Senatu USA otrzymywała te ogromne wypłaty od chazarskiej mafii Rothschildów (KM) za ukrywanie tego, kto faktycznie dokonał ataku na Amerykę i faktu, że była to broń nuklearna.

Ale nie zapominaj, że wiedza o przestępstwie i niezgłaszanie go żadnym urzędnikom USG jest poważnym przestępstwem samym w sobie zwanym Mis-prision of a Felony.

Mamy szczegółowe listy wszystkich nazwisk osób zaangażowanych i dowody na palenie broni z wielu sprawdzonych źródeł Intela, które pokazują, kto to zrobił i jak to zrobił ponad wszelką uzasadnioną wątpliwość.

To tylko kwestia czasu, że te informacje zostaną w pełni ujawnione i rozprzestrzenią się na główny nurt Ameryki, pomimo sześciu amerykańskich zdrajców, którzy pracują dla mafii chazarskiej (KM) i posiadają i kontrolują wszystkie główne środki masowego przekazu w tym, co jest trafnie opisane jako nielegalny kartel informacyjny, który musi zostać rozbity zgodnie z istniejącymi amerykańskimi przepisami antymonopolowymi.

Wkrótce zostanie ostatecznie pokazane, że tych sześciu zdrajców faktycznie szpiegowało Amerykę i naruszało różne amerykańskie prawa bezpieczeństwa narodowego przeciwko szpiegostwu w Ameryce. Ponadto można teraz łatwo wykazać, że ci sześciu mężczyzn naruszyli prawa karne i cywilne RICO oraz przepisy dotyczące służenia jako pomocnicy po przestępstwie. Nawiasem mówiąc, zdrada Ameryki jest przestępstwem zagrożonym karą śmierci po skazaniu.

Kontrolowane Główne Środki Masowego Przekazu (CMMM) funkcjonują jako nielegalny monopol najlepiej postrzegany jako nielegalny kartel informacyjny i robią szpiegostwo przeciwko Ameryce dla chazarskiej mafii Rothschildów (KM) i Izraela.

Przestępstwem federalnym jest świadome nadawanie Wielkich Kłamstw, fałszywych narracji i propagandy w imieniu mafii chazarskiej (KM), zagranicznego wroga Ameryki, który zaatakował Amerykę 9-11-01 przerobiony W-54 Davy Crockett nuklearne doły skradzione z Pantex w Amarillo w Teksasie z pomocą Bush Crime Cabal (BBC), który kontroluje większość CIA i obsługuje ją, aby służyć mafii chazarskiej (KM).

Tak, pogwałceniem prawa federalnego jest świadome rozpowszechnianie kłamstw i propagandy, które szkodzą amerykańskiej opinii publicznej, co jest dokładnie tym, co robi tych sześciu zdrajców, którzy kierują amerykańskimi kontrolowanymi głównymi środkami masowego przekazu (CMMM).

Jest teraz pewne, że te sześć głównych międzynarodowych korporacji informacyjnych, które składają się na Kontrolowane Główne Środki Masowego Przekazu (CMMM), musi zostać całkowicie rozbitych, a wszystkie aktywa przejęte pod zwierzchnictwem tych samych Patriot Acts, które CMMM tak pozytywnie propagowało, aby doprowadzić do jego uchwalenia.

I tych sześciu zdrajców, którzy kierują CMMM, musi zostać aresztowanych za wszystkie swoje zbrodnie przeciwko Ameryce, w tym szpiegostwo na rzecz mafii chazarskiej (KM), służąc jako pomocnicy po poważnych przestępstwach, naruszeniach cywilnych i karnych RICO.

Czy możecie sobie wyobrazić ogromne szkody, które pewnego dnia będą musieli zapłacić ci Sześciu Zdrajców i ich kartel informacyjny za szkody wyrządzone wprowadzającemu w błąd i kontrolującemu umysł narodowi amerykańskiemu w imieniu mafii chazarskiej (KM) i ich głównych agentów akcji, Izraela?

Internet jest Nową Prasą Gutenberga świata i obecnie coraz bardziej niszczy moc i penetrację CMMM.

CMMM jest centralnym narzędziem masowego tuszowania otaczającego 9-11-01, który jest na miejscu, a mimo to Światowy Internet robi koniec wokół niego. A teraz Veterans Today jest liderem publikacji i nadawania poważnej prawdy o ataku nuklearnym na Amerykę w dniu 9-11-01, który został dokonany przez Izrael w imieniu chazarskiej mafii Rothschildów (KM).

Wiemy teraz, jaka jest rzeczywista Agenda dla Amerykanów mafii chazarskiej (KM) i jej głównego agenta akcji Izraela, faktycznie oparta na prawdziwym nagraniu głosu, którego świadkiem był amerykański Intel podczas nagrywania.

Nadszedł czas, aby wszyscy Amerykanie w pełni zrozumieli program mafii chazarskiej (KM) i Izraela, aby zniszczyć Amerykę po całkowitym pozbawieniu jej aktywów wszelkiego bogactwa, własności i przemysłu, produkcji i miejsc pracy.

Mamy teraz prawdziwą Agendę Izraela w imieniu mafii chazarskiej (KM) wobec Ameryki. Amerykanie lepiej się obudzą i zrozumieją, że Izrael jest największym wrogiem Ameryki, a nie naszym przyjacielem. Przyjaciele Ameryki nie atakują Ameryki nuklearnie!

Nigdy nie zapomnij o zapisie nagrania Netanjahu w Fink’s Bar w Jerozolimie, kiedy odważnie wyraził swoją gotowość do zaatakowania Ameryki w nadchodzącym poważnym zainscenizowanym ataku terrorystycznym, aby obwiniać muzułmanów i wciągnąć Amerykę w kolejną wojnę dla Izraela:

Jeśli zostaniemy złapani, po prostu zastąpią nas osobami z tego samego materiału. Więc nie ma znaczenia, co robisz, Ameryka jest Złotym Cielcem, a my będziemy go wysysać, siekać i sprzedawać kawałek po kawałku, aż pozostanie tylko największe na świecie państwo opiekuńcze, które stworzymy i będziemy kontrolować.

Dlaczego? Ponieważ jest to wola Boża, a Ameryka jest wystarczająco duża, aby przyjąć cios, abyśmy mogli to zrobić ponownie, raz za razem. To właśnie robimy krajom, których nienawidzimy. Niszczymy ich bardzo powoli i sprawiamy, że cierpią za to, że nie chcą być naszymi niewolnikami“.

Ważne jest, aby zrozumieć, że kiedy Bibi Netanjahu odnosi się do “boga”, nie odnosi się do tego samego boga, którym jest większość z nas. Ma na myśli boga mafii chazarskiej (KM), którym jest Baal, powszechnie znany jako Lucyfer, Szatan lub Moloch lub Wielka Sowa Czeskiego Gaju. Najwyżsi przywódcy mafii chazarskiej (KM) są znani z tego, że są żarliwymi czcicielami Baala, którzy regularnie składają rytualne ofiary z dzieci i pedofilię. To, co robią, jest najlepiej określane jako kabalizm lucyferiański, satanistyczny lub sabatteański.

Jeśli przez chwilę wątpisz, że Izrael używa ataków fałszywej flagi do tworzenia wojen, które mają być prowadzone w ich imieniu przez Amerykę, lub że Izrael naciska teraz na swoich “własnych” członków Kongresu USA, aby Ameryka zaatakowała Iran, zwróć uwagę na przemówienie lokaja KM Patricka Clawsona. Jest typowym i kwintesencją KM-kisser i pochlebcą, który zrobi wszystko, aby wspiąć się po złej drabinie sukcesu KM na najwyższe pozycje w USG.

Czy naprawdę chcesz, aby osoby takie jak on były pierwszymi Izraelczykami, były twoimi najważniejszymi decydentami politycznymi w Ameryce? Cóż, to jest to, czym wszyscy Amerykanie są teraz nękani. Tak, nadszedł czas, aby wyrzucić ich wszystkich z rządu USA i sprawić, by wszyscy najwyżsi decydenci i urzędnicy USG byli pierwszymi Amerykanami. Nigdy więcej podwójnych obywateli nie powinno być dozwolone na stanowiskach USG lub rządu stanowego! Są zdrajcami, którzy stawiają interesy KM Rotszylda i / lub Izraela na pierwszym miejscu przed interesami amerykańskimi.

Konkluzja:

Bądź na bieżąco i obserwuj, jak rozpada się tuszowanie USG i CMMM 9-11-01, gdy nowe zweryfikowane nagrania głosowe są publikowane z różnych źródeł Intela na całym świecie, które stanowią niepodważalne dowody na palenie broni.

Istnieją tysiące “bardzo interesujących” nagrań głosowych i podsłuchów ukrytych w tylnych plikach amerykańskich i innych agencji Intela, które wkrótce zostaną wydane jeden po drugim.

Wiele z nich obejmuje nagrania tajnej zdrady przez członków Kongresu USA i różnych wysokich urzędników USG na stanowiskach władzy w czasie ataku nuklearnego 9-11-01 na Amerykę przez Izrael.

Jeśli myślisz, że oznacza to, że starszy i emerytowany Intel z całego świata pracuje teraz nad podważeniem i obaleniem mafii chazarskiej (KM) i jej głównego agenta akcji, izraelskich likudystów, a także wszystkich jej wycinanek, w tym Homeland Security, zanim zniszczą Amerykę na całym świecie, co jest ich planem, masz rację.

Ci Chazarska Mafia Rotszylda (KM) są znani jako “niszczyciele wszystkich społeczeństw” i spiskowali, aby przynieść nuklearne zniszczenie całemu światu, podczas gdy ukrywają się w swoich podziemnych bunkrach, mając nadzieję, że wyjdą później i ustanowią jedno-światowe królestwo lucyferiańskie oparte na kulcie Baala, powszechnie znanym jako talmudyzm babiloński, kult Molocha lub Sowy, Satanizm sabbatejski, kabalizm, bolszewizm czy neobolszewizm.

cid_part1_06030604_00040805mounet

Ważne jest, aby zdać sobie sprawę, że nazizm, bolszewizm, neobolszewizm, światowy syjonizm i chazaryzm Rothschildów są tym samym i zostały zapoczątkowane przez chazarską mafię Rothschildów (KM) działającą w City of London Financial District, prywatnym narodzie bankierów z własnym korpusem dyplomatycznym.

Chazarska mafia (KM) w zasadzie prowadzi odwieczną wojnę przeciwko wszystkim społeczeństwom, rządom i narodom świata przez niewiarygodnie złą, szatańską grupę, która cierpi z powodu paranoicznego złudzenia grupowego wyższości rasowej i nienawiści do wszystkich innych ras i ludzi oraz odwiecznego pragnienia i zaangażowania w podporządkowanie, pas aktywów, tyranizują ich, rozbrajają, chwytają, a następnie systematycznie niszczą do ostatniej osoby, co zrobili w Rosji w 1917 roku.

___
Źródło: https://www.veteranstodayarchives.com/2015/04/05/israel-nuked-america-on-9-11-01-shout-it-from-the-rooftops-part-ii/

Opublikowano za: https://stateofthenation.co/?p=133388

Comments

 1. krnabrny1 says:

  _________ INFOMACJA __________

  Znów coś się zbliża, znów coś dużego. Czy czujecie dziwne i niczym nieuzasadnione zmęczenie? Niechęć do pracy, którą jeszcze miesiąc temu wykonywaliście bez problemu? Spadek energii życiowej? Ogólne zniechęcenie przeradzające się w zdenerwowanie?

  Czujecie ciężar , który lokuje się zwykle w okolicach kolan i łydek albo na plecach?

  Ja, właśnie to odczuwam, z doświadczenia wiem, że to znak iż zbiera się jakaś kolejna “fala”. Niebawem nastąpi wyładowanie. Nigdy nie wiadomo w jakie miejsce przywali najmocniej, tak jak nie wiadomo w co trzaśnie błyskawica:-)

  Ale oznaki są oczywiste.

  RADA:

  Jeśli tylko możecie, nie zmuszajcie się do rzeczy, które już Wam nie służą. To wszystko jest między innymi po to, abyście mogli oderwać się od życia jakie pędziliście do tej pory. Abyście mieli możliwość zrezygnowania z czegoś i wybrania czegoś innego. To kolejna zwrotnica na Waszych torach, nie musicie jechać wciąż tym samym torem, wciąż w tym samym kierunku.

  Jest to szczególnie ważna rada dla tych, którzy już widzą dokąd doprowadzi ich obecny tor i kierunek jazdy.

  Podsumowując, jak zwykle nie wiem co się wydarzy, ale energię pęcznieją, bańka pęka, te energie jako muszą się uwolnić.

  Powodzenia kochani!:-)

Wypowiedz się