Dosadne ostrzeżenia z Rosji: ministra spraw zagranicznych Siergieja Ławrowa i zastępcy przewodniczącego Rady Bezpieczeństwa Dymitrija Miedwiediewa: NADCHODZI WOJNA NUKLEARNA

ŚWIATHAL TURNER 13 WRZEŚNIA 2022 R. LICZBA WYŚWIETLEŃ: 12939

Sponsorzy Ukrainy otrzymali DWA twarde ultimatum. Jedno od rosyjskiego ministra spraw zagranicznych Siergieja Ławrowa, drugie od rosyjskiego wiceprzewodniczącego Rady Bezpieczeństwa Dmitrija Miedwiediewa.

“Jednorazowy sukces na froncie [w zeszłym tygodniu] jest pięknie pokazany tylko w prasie. Liczba ofiar śmiertelnych na całej linii starć przekroczyła dziesięć tysięcy [Ukraińców], ranni wypełniają wszystkie szpitale, brakuje karetek pogotowia. [Rosyjskie] siły alianckie wystawiły nazistów w jednej walce setkami. A potem sytuacja polityczna się pogorszyła. Na Ukrainie krążyły pogłoski, że to Rosja “wycofała się”, aby wykonać manewr kamuflażu przed czymś wielkim.

Podczas gdy “patrioci” czekali na wytchnienie, Rosja uderzyła w obiekty energetyczne. Wcześniej naczelny wódz Zaluzhny poinformował Zełenskiego o utworzeniu dużej grupy morskiej rosyjskiej marynarki wojennej na Morzu Czarnym, w tym okrętów desantowych.

Zachód obawia się, że winna jest porażka oszustwa zbożowego.

Po pierwsze, Putin zwrócił uwagę na WEF, że Rosja i biedne kraje zostały oszukane w umowie zbożowej. Potem Erdogan to przyznał. Sekretarz Generalny ONZ również musiał się do tego przyznać, chociaż podjęto próbę wykręcenia się. W USA mówili, że wszystko jest w porządku, ale wkrótce ich eksperci nadal dostrzegali brak odpowiedniego efektu wzrostu zboża na rynku.

Ukraina i inni jej sponsorzy najwyraźniej otrzymali twarde ultimatum: albo zboże trafi do Afryki, a Rosja otworzy międzynarodowy rynek żywności, albo rosyjska marynarka wojenna ponownie zablokuje ukraińskie porty, ale tym razem wraz z lądowaniem wojsk [rosyjskich] ze zniszczeniem całej infrastruktury portowej. . Równolegle cała ukraińska infrastruktura “położy się”. Jak to się w przybliżeniu stanie, zostało już pokazane. Można powiedzieć, że była to wskazówka co do konsekwencji ignorowania interesów Rosji”.

— Siergiej Ławrow

Podczas gdy minister spraw zagranicznych Ławrow skupił się na oszustwie zbożowym, gdzie z 87 statków towarowych wypełnionych ukraińskim zbożem, tylko DWA statki trafiły do “potrzebujących” krajów – reszta trafiła do Europy – poniżej znajduje się znacznie bardziej dosadne ostrzeżenie byłego prezydenta Rosji Dmitrija Miedwiediewa.

Jak przeczytacie, Miedwiediew otwarcie ostrzega NATO, że jeśli nadal będą dolewać broni na Ukrainę, by zabijać Rosjan, to granice państw NATO “znikną” i rosyjska armia rozpocznie operacje!

Oto oświadczenie Miedwiediewa:

Kijowska camarilla dała początek projektowi “gwarancji bezpieczeństwa”, które w rzeczywistości są prologiem do III wojny światowej. Oczywiście nikt nie da żadnych “gwarancji” ukraińskim nazistom. W końcu jest to prawie to samo, co zastosowanie art. 5 Paktu Północnoatlantyckiego (Traktatu Waszyngtońskiego) do Ukrainy. Dla NATO jest to ten sam, tylko boczny widok. Dlatego jest to przerażające.

Nasi zaprzysiężeni przyjaciele – zachodni bossowie różnej kalibru, do których skierowany jest ten histeryczny apel – muszą wreszcie zrozumieć jedną prostą rzecz. Dotyczy to bezpośrednio wojny hybrydowej między NATO a Rosją. Jeśli ci będą kontynuować niepohamowane pompowanie reżimu w Kijowie najbardziej niebezpiecznymi rodzajami broni, to prędzej czy później kampania wojskowa przeniesie się na inny poziom. Znikną z niego widoczne granice i potencjalna przewidywalność działań stron konfliktu. Będzie realizować swój własny scenariusz militarny, angażując w niego nowych uczestników. Zawsze tak było. (Podkreślenie dodane przez HTRS)

A wtedy kraje zachodnie nie będą mogły siedzieć w swoich czystych domach i mieszkaniach, śmiejąc się z tego, jak ostrożnie osłabiają Rosję cudzymi rękami. Wszystko zapali się wokół nich. Ich ludzie wezmą smutek w całości. Dosłownie będą mieli płonącą ziemię i topniejący. Dostaniemy też dużo. To będzie bardzo, bardzo złe dla wszystkich. Mówi się przecież: «Z tych trzech plag, od ognia, dymu i siarki wydobywających się z ich ust, umarła trzecia część ludu» (Ap 9, 18).

Ale podczas gdy ograniczeni politycy i ich przyćmione think tanki, z rozwagą kręcąc kieliszkiem wina w rękach, mówią o tym, jak mogą sobie z nami poradzić bez wchodzenia w bezpośrednią wojnę. z klasycznym wykształceniem.

— Dmitrij Miedwiediew

ANALIZA HALA TURNERA I OPINIA REDAKCYJNA

Miedwiediew nie ukrywa swojego zagrożenia NUKLEARNEGO. Kiedy napisał:”Wszystko zapali się wokół nich” i “Dosłownie będą mieli płonącą ziemię i topniejący”, jasno i jednoznacznie odnosi się do tego, co dokładnie dzieje się po wybuchu NUKLEARNYM.

My na Zachodzie jesteśmy ostrzegani, po raz kolejny, że działania, które podejmujemy, spowodują, że USA zostaną uderzone rosyjską bronią nuklearną!  

O ile bardziej szczerzy mogą być Rosjanie? Mówią nam, co się stanie. Ostrzegali nas w kółko, i znowu, odkąd ich specjalne operacje wojskowe rozpoczęły się w lutym, ale nasi urzędnicy państwowi w rządzie wydają się śmiać z tego wszystkiego jako z pewnego rodzaju “pozowania”.

W mojej ocenie nie jest to pozowanie – w ogóle.

Wydaje mi się, że urzędnicy państwowi tutaj w USA i w Europie nie uwierzą, że powodują nam wszystkim możliwość nuklearnej zagłady, dopóki prawdziwa bomba nuklearna nie przeleci przez ich okno i nie wysadzi ich tyłków do Kingdom Come!

Kontynuując dostarczanie coraz bardziej śmiercionośnej broni na Ukrainę, urzędnicy państwowi w rządzie, zarówno tutaj, w USA, jak i w Europie, zabiją wielu z nas. Powinni przestać robić to, co robią i pozwolić Ukrainie upaść.

Opublikowano za: https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/blunt-warnings-from-russia-foreign-minister-and-federation-council-nuclear-war-coming

Comments

 1. marcuspaulus7 says:

  Naziści w końcu doigrali się, myśleli ze mają do czynienia z naiwnymi rosyjskimi czynownikami partyjnymi ZSRR, a nie z twardym ruskim biznesem, jaki prezentują Putin, Miedwiediew i inni z jego “drużyny”, nie darmo stare porzekadło mówi, że “nowego ruskiego” możesz oszukać, ale nie daj Boże jak on się o tym dowie……no i dowiedział się, a teraz będzie się działo, ciekawe jak ci euro złodzieje i naziole się z tego wyłabudają, bo stanęli pod ściana płaczu :))

  • krnabrny1 says:

   Dopiero stają przed ścianą płaczu, kilka nagłówków z ostatnich minut:

   “Rosja uderza w zaporę Reservoir; Wysyła wodę w dół strumienia
   ŚWIAT
   HAL TURNER
   14 WRZEŚNIA 2022
   TRAFIENIA: 2113

   Armia rosyjska przeprowadziła atak rakietowy na Krzywy Róg, rodzinne miasto prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego. Doszło do dwóch ataków, miejscowa administracja nie ogłosiła, w których częściach miasta doszło do klęsk.

   Obserwatorzy wojskowi napisali na Twitterze, że strategiczne (i nuklearne) bombowce Tu-95MS zaatakowały tamy i zbiorniki na Ukrainie pociskami Kh-101, które mają zasięg 5500 km i przenoszą 500 kg wybuchowych głowic. Wiceszef administracji prezydenta w Kijowie Kiril Tymoszenko poinformował, że na Krzywy Róg wystrzelono łącznie 8 rakiet.

   Niektóre pociski trafiły poniżej linii wodnej tamy na rzece Ingulets. Uderzenie poważnie uszkodziło zaporę, a poziom wody w rzece Ingulets teraz gwałtownie rośnie
   Prąd i świeża woda są teraz w Krzywym Rogu odcięte.
   To już druga wielka demonstracja tego, co Rosja jest w stanie zrobić z ukraińską infrastrukturą; pierwszy to ataki rakietowe na stacje elektryczne kilka dni temu.”

   ..i dalej

   “Pole naftowe w Al-Omar Syria zostało wysadzone w powietrze i jest obecnie w ogniu.

   To jedno z pól naftowych, z których Stany Zjednoczone kradną syryjską ropę.

   Nie jest jeszcze jasne, co spowodowało serię wybuchów, ale wstępne I NIEZWERYFIKOWANE raporty mówią, że były to pociski rosyjskich sił powietrznych.

   Zarówno Syria, jak i Rosja wielokrotnie ostrzegały Stany Zjednoczone, że nie są upoważnione do przebywania w Syrii i powinny opuścić. Ponadto zarówno Syria, jak i Rosja powiedziały USA, Izraelowi i Turcji, że kradzież syryjskiej ropy musi zostać zatrzymana.
   Stany Zjednoczone, Izrael i Turcja zignorowały te ostrzeżenia.
   Teraz pole naftowe, z którego kradli, zostało wysadzone w powietrze.”

 2. pepe says:

  Dla kawałka ziemi z ludźmi którzy nie chcą żyć w banderolandzie napędzanym przez pasożyta kołomojskiego, europejczycy mają cierpieć?

Wypowiedz się