Kłamstwo ma krótkie nogi czyli USA/NATO pod ścianą

Administracja Bidena, zachodnie media głównego ścieku i oś wojskowa USA/NATO zderzyły się z rzeczywistością.

Pierwszym sygnałem jest złagodzenie agresywnego stanowiska a ich “pupil” czyli kijowska junta została postawiona do pionu i wezwana do zmniejszenia strat i zawarcia układu z Rosją.

W ciągu ostatnich czterech miesięcy od rozpoczęcia przez Rosję specjalnej operacji wojskowej na Ukrainie, zachodnia opinia publiczna karmiona była pełna potokiem nieprzerwanych kłamstw o ​​„nielegalnej agresji” Moskwy, o tym, jak Rosja przegrywa wojnę z „bohaterskimi obrońcami” i jak NATO utrzymuje nienaruszalność ukraińskiej suwerenności, co w jakiś sposób usprawiedliwiało napływ broni do tego kraju.
Teraz Jens Stoltenberg, cywilny przywódca kierowanego przez USA sojuszu transatlantyckiego, niepewnie macha białą flagą w reakcji na nieuniknioną rzeczywistość. Przemawiając na konferencji w Finlandii w miniony weekend, Stoltenberg wezwał reżim kijowski do „zapłacenia ceny pokoju” poprzez zrzeczenie się roszczeń terytorialnych na rzecz Rosji. Były premier Norwegii, niczym komiczny kogucik na dachu, którym jest, jest niewątpliwie używany jako rzecznik bardziej strategicznych planistów w transatlantyckim establishmencie.

„Cena pokoju” wiązałaby się niewątpliwie z uznaniem Półwyspu Krymskiego za część Federacji Rosyjskiej przez władze ukraińskie oraz niepodległość republik Donbasu. 
 Rosyjska inwazja na Ukrainę, która rozpoczęła się 24 lutego, miała na celu właśnie obronę tych rosyjskojęzycznych terytoriów przed ofensywą wspieranego przez NATO reżimu kijowskiego i jego nazistowskich batalionów.
To plan minimum bo jeszcze została otwarta kwestia Odessy. Zresztą nie sądzę, żeby Putin chciał w ogóle siadać do stołu rozmów przed osiągnięciem tych strategicznych celów. I to on będzie decydował jakie terytoria zostaną włączone do FR (Krym już jest) a jakie utworzą swoje własne państwa. Oczywiście pod protektoratem Moskwy.
Wbrew temu co opowiadają “kanapowi stratedzy” (nawet  z generalskimi lampasami) Rosja nie miała nigdy na myśli opanowanie całej Ukrainy czy choćby zdobycia Kijowa. Ciekawe czy kiedyś ci “stratedzy” zadali sobie pytanie dlaczego w Kijowie nie wyleciał w powietrze żaden rządowy budynek? Dlaczego do Kijowa mogą pielgrzymować i promować się różnej maści kreatury polityczne z całej Europy?
Agresor, który ma zamiar zająć całe państwo zaczyna od stolicy paraliżując (czytaj – niszcząc) najważniejsze ośrodki władzy. Tak zrobili Amerykanie w Iraku, bombardując przez ponad miesiąc Bagdad aż zamienili go w kupę gruzów. 
Rosja ma na to siły i środki, starczyłoby kilka naddźwiękowych Kindżałów jak ten w Jaworowie. Nic takiego jednak się nie stało a wojsko, które pomaszerowało na Kijów miało za zadanie związanie dużych sił ukraińskich, żeby nie mogły pobiec na pomoc w Donbasie.
Oczywiście na początku Operacji wielu myślało o Kijowie jako pierwszym i logicznym celu ale okazało się, jak to teraz dokładnie widać, że strategia była od początku inna. Putin wyprowadził w pole nawet uznanych strategów z wojennym doświadczeniem. 
Działa transport, komunikacja, media, na przeważającej części Ukrainy nie widać żadnej “wojny”. Tak postępuje agresor, który chce zniszczyć i opanować napadnięty kraj i wyrżnąć ich mieszkańców?
A taka jest właśnie kłamliwa narracja zachodnich mediów.

Wydarzenia ostatnich dni pokazują zaskakujący zwrot w bloku USA/NATO. Od czasu sponsorowanego przez CIA zamachu stanu w Kijowie w 2014 r. i secesji Krymu w celu przyłączenia się do Federacji Rosyjskiej, Moskwa była nieustannie oczerniana za rzekomą aneksję półwyspu, gdy Stany Zjednoczone i ich sojusznicy z Unii Europejskiej przygotowywali Ukrainę do wojny przeciwko Rosji w charakterze mięsa armatniego.
Rzekome przywrócenie „integralności terytorialnej” Ukrainy było powracającym powodem rosnącej wrogości kierowanej przez USA/NATO wobec Rosji. Teraz jednak szef bloku NATO mówi kijowskiemu reżimowi, żeby lepiej przygotował się do oddania terytorium “w imię pokoju”. Tyle jeśli chodzi o zasadę! A jaki był cel wszystkich prowokacji przez osiem lat? Jaki był cel mordowania kilkunastu tysięcy mieszkańców Donbasu?

Cel był jeden – sprowokować Rosję do interwencji w obronie rosyjskojęzycznej ludności Ukrainy, której zanegowano wszelkie prawa obywatelskie – od prawa do posługiwania się ojczystym językiem do emerytur a nawet wody. To wszystko spowodowało “niczym niesprowokowaną inwazję Rosji na suwerrnne państwo”. 
Najgorsze, jest to, że ogromna większość idiotów (zwanych co jakiś czas “wyborcami” albo nawet “suwerenami”) dała sobie skutecznie wyprać mózgi i powtarza tę kłamliwą mantrę zachodniej propagandy.

Zmiana myślenia odzwierciedla rodzącą się rzeczywistość, że rosyjska interwencja wojskowa na Ukrainie rzeczywiście okazuje się sukcesem. Moskwa zabezpieczyła rosyjskojęzyczne regiony i poważnie uszkodziła opanowaną przez nazistów armię ukraińską. Nie wchodzi też w rachubę pomysł przystąpienia Ukrainy do NATO.

Zaledwie kilka tygodni temu zachodnie rządy i ich szanujące się media były przepełnione twierdzeniami, że Rosja stoi w obliczu strategicznej porażki ze strony uzbrojonych w NATO sił ukraińskich. Prezydent Stanów Zjednoczonych Joe Biden i jego sekretarz stanu Antony Blinken byli tego pewni.
Tak samo mówił wiecznie rozczochrany brytyjski premier Boris Johnson i jego pierwsza dyplomatołka Liz Truss. Co teraz powiedzą?

Nazistowski charakter sił ukraińskich pokrywały opowieści o „bohaterskich obrońcach”. Kiedy Rosja skonsolidowała swoją siłę bojową na wschodniej Ukrainie, by zdobyć Donbas, zachodnie media z radością poinformowały o tym jako o odwrocie. W przeciwieństwie do tego, kilku niezależnych analityków wojskowych i źródeł w terenie przedstawiało przeciwny i dokładniejszy punkt widzenia, argumentując, że siły rosyjskie i ich sojusznicy z Donbasu robili dokładnie to, co zamierzali: wyzwolić terytorium rosyjskojęzyczne.

Teraz, gdy Rosja jest na dobrej drodze do osiągnięcia swoich celów, zachodnia narracja propagandowa rozpada się z powodu kłamstw, na których zawsze była budowana.
Będzie dużo zgrzytania zębami z powodu niepowodzenia ostatecznej propagandy. Klęska i ucieczka ciemną nocą z Afganistanu będzie wyglądać przy tym jak nic nie znaczący epizod. Setki miliardów dolarów i euro z broni USA i NATO wysłanej na Ukrainę nie zrobiły nic, aby „obronić” ten “miłujący pokój” kraj. Był to jedynie dobrodziejstwo dla kompleksu wojskowo-przemysłowego i jego politycznych najemników.

Globalne ekonomiczne reperkusje konfliktu – których można by całkowicie uniknąć, gdyby Stany Zjednoczone i ich wasale z NATO zaangażowali się dyplomatycznie z Rosją w celu rozwiązania długotrwałych problemów Moskwy w zakresie bezpieczeństwa – uderzyły jak bumerang w państwa zachodnie. Rosnące ceny i rachunki za energię poważnie szkodzą milionom obywateli, którzy zaczną w końcu postrzegać katastrofę gospodarczą nie jako winę Rosji (tzw.”Putinflację”), ale jako rezultat geopolitycznych rozgrywek Waszyngtonu i Brukseli oraz obojętności elit wobec problemów własnych społeczeńst. W Uni tylko jeden jedyny Orban pokazał, że jest prawdziwym Mężem Sanatu dbającym o własny naród. Na określenie reszty brak słów w języku kulturalnego człowieka. 
To tylko jednak kolejny aspekt rzeczywistości – jeden z ogromnych implikacji bezprecedensowego przewrotu społecznego – który zmusza zachodnią klasę rządzącą do ratowania się z katastrofy Ukrainy.

Czołowe zderzenie z rzeczywistością wywoła reakcje wybuchowe. Zachodnie mocarstwa już teraz skłaniają Kijów do zaakceptowania swojego losu jako zbędnego pionka. Rada Stoltenberga, aby „zapłacić cenę za pokój” jest uwerturą dla Kijowa, do której ma się dostosować i zmniejszyć straty zachodnich elit. Zachodnia opinia publiczna słusznie obejrzy tę farsę i zupełny brak skrupułów i będzie się zastanawiać, o co naprawdę chodziło w tym całym fałszywym dramacie i absurdalnych wydatkach finansowanych pokrywanych przez podatników. Dla politycznych sługusów nadchodzą ciężkie czasy. 
Możemy się spodziewać, że zachodnie media zaczną szukać kozłów ofiarnych, aby „wytłumaczyć” i “usprawiedliwić sukces Rosji. Wskazują na to doniesienia, takie jak ten niedawny „New York Times”, obwiniający ukraińskiego prezydenta Władimira Zełenskiego za “błędy taktyczne”. Ale klaun, który został prezydentem, bez wątpienia wścieknie się i podwoi niemożliwe do spełnienia żądaniami „obrony” wobec USA i NATO. Zełenski ma do tego niezwykły talen. Został przygotowany do tego, by funkcjonować w ten sposób, a status zachodniego celebryty, którym jeszcze się cieszy daje mu fałszywe poczucie ważności.

Historia jest zaśmiecona marionetkami sponsorowanymi przez CIA, które kończą swój “termin przydatności” i dlatego są wyrzucane jak śmieci. Jeśli Zełenski i jego klika wpadną w złość, nie tańcząc tak jak zagrają USA i ich wasale z NATO próbując ukryć stos kłamstw, to znaczy nie akceptując roli kozła ofiarnego, wtedy Zełenski stanie przed prawdziwym dylematem. Tym razem osobistym. 
Ale ostatecznie trwałym zniszczeniem tych rozpadających się kłamstw jest erozja rzekomego światowego przywództwa Stanów Zjednoczonych i wspólników NATO. Prezydent Rosji Władimir Putin kpił z amerykańskich roszczeń, nazywając je „imperium kłamstwa”. Okazuje się, że to trafne określenie.

SpiritoLibero Jarek Ruszkiewicz SL

Jarek Ruszkiewicz SL – Blog tylko dla nie wyszczepionych. Szczepany muszą składać podanie o przepustkę.

Wybrane komentarze

Monaco niedziela, 19 czerwca 2022, 17:35:08

Natomiast ten sam gnom i pronazista stolteberg powiedział dla Bild an Sonntag coś zupełnie innego.

””””’
“” Teraz jednak szef bloku NATO mówi kijowskiemu reżimowi, żeby lepiej przygotował się do oddania terytorium “w imię pokoju”. Tyle jeśli chodzi o zasadę! A jaki był cel wszystkich prowokacji przez osiem lat? Jaki był cel mordowania kilkunastu tysięcy mieszkańców Donbasu? “”

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

Ten sam psychol Stoltenberg dla niemieckiego Bild am Sonntag !!!

” Wojna na Ukrainie może trwać latami” sekretarz generalny NATO Stoltenberg powiedział niemieckiemu tygodnikowi↔ Bild am Sonntag.↔

Dodał, że “dostarczenie wojskom ukraińskim nowoczesnej broni zwiększa szanse na wyzwolenie Donbasu z rąk Rosjan”.

–” Musimy się przygotować, że może to potrwać lata. Nie możemy rezygnować z naszego wsparcia dla Ukrainy” – mówi.

↕↔„Nawet gdy koszty wzrosną, nie tylko koszty wsparcia wojskowego, ale także rosnące ceny żywności i energii”.↔↕

Jednym słowem ten bydlak mający uposażenie € 35.000 miesięcznie ma gdzieś mieszkańców Unii Europejskiej którzy żyją na skraju nędzy.

Taki bydlak, bezczelnie robi sobie kpiny, że dla widzimisię gnomów psycholi u władzy w USA i UE, zwykli ludzie ponoszą konsekwencje prowadzonej pronazistowskiej polityce grandziarzy w USA i w Unii Europejskiej.

↔Ludzie będą mieli chłodno i głodno , byleby ta nazistowska junta i te suk’ syny mogły mordować ludzi na Ukrainie. ↔

KST niedziela, 19 czerwca 2022, 17:37:17

Polska czyli idealny kandydat na “kozła ofiarnego” ….

Z całą pewnością nie budzącą najmniejszej wątpliwości tym “kozłem ofiarnym” zostanie Polska wraz z jej durnowatymi władzami i równie durnowatym społeczeństwem.
NATO w końcu zostawi UPAdlinę na pastwę losu, bo przecież NIKT zdrowy jako tako na łepetynę nie pójdzie na całego walczyć o jakiegoś faszystowskiego klauna, gdy nawet ślepy widzi jego porażkę.

NATO musiałoby ukrom oddać całą swoją broń, którą za chwil parę mogłoby odkupić na jakiś jarmarkach na całym świecie, a i tak UPAdlina wojnę z Ruskimi przegra.
Jedynym skończonym frajerem jaki zawsze był na świecie gotów walczyć o “waszą wolność” kosztem własnego państwa i narodu była doszczętnie debilna Polska z jej “elitami” na poziomie intelektualnym jakiegoś folwarcznego parobka.
Dlatego Zachodowi przyjdzie zrobić łatwo i gładko z Polski tego “kozła ofiarnego”, bo on sam wręcz prosi się wszystkich, żeby tym kozłem go zrobili !

A w jaki sposób i kiedy to się stanie to prawdopodobnie wszyscy będziemy tego bezsilnymi świadkami …
KST

Tiamat niedziela, 19 czerwca 2022, 18:51:21

Kłamstwo ma krótkie nogi czyli USA/NATO pod ścianą#Playset

Kłamstwem od samego początku było opowiadanie, ze Rosja napadła na Ukrainę i że ta wojna jest pomiędzy Ukrami a Rosją.
Bzdura.

Na Ukrainie jest klasyczna wojna domowa, która zaczęła w 2014 Viktoria Nuland z kanapkami, ciasteczkami , karabinami i dolarami na majdanie.
Poroszenko wysłał wojsko na Donbas, żeby ukarać obywateli Ukrainy, którzy ośmielili sie mówić po rosyjsku..

W końcu Ukraina – to nie Szwajcaria, żeby każdy sobie gadał w swoim języku.
I na Donbasie akurat zbrojny zamach stanu nie był mile widziany.
Wiec Ukry wysłały wojsko do Donbasu a odebrały wszystkie świadczenia i zobowiązania finansowe czym wyraźnie zrzekły się do swoich zobowiązań wobec Wschodniej Ukrainy.
Całkiem jednoznacznie brutalnie odtrąciły Donbas i zrzekły się całego terytorium.
Ameryka przyszła z pomocą , żeby poprzeć Kijów.
W 2022 po latach prześladowań i bombardowań Wschodniej Ukrainy, przy wydatnej pomocy militarnej USA, Donbas zwrócił się o pomoc do Rosji.
Rosja nie napadła na Ukrainę. Przyszła z pomocą dla Donbasu.

Wiec jest to klasyczny przykład wojny domowej gdzie jedna część kraju napada na drugą
.
Obie strony poprosiły o pomoc z zewnątrz.

Opublikowano za: https://spiritolibero.neon24.info/post/168351,klamstwo-ma-krotkie-nogi-czyli-usa-nato-pod-sciana

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Ciekawy artykuł pewnego Niemca, o tym co dzieje się w tym kraju.

  https://www.sott.net/article/468977-The-Federal-Republic-of-New-Normal-Germany

  ______________________________________
  Republika Federalna Nowych Normalnych Niemiec

  CJ Hopkins, wt., 21 cze 2022 18:46 UTC

  Zamaskowany mężczyzna

  Tak więc rząd Nowych Normalnych Niemiec rozważa zmuszenie wszystkich do stałego noszenia medycznych masek od października do Wielkanocy.

  Poważnie, fanatyczni faszyści Nowej Normalności, którzy obecnie zarządzają niemieckim rządem – głównie SPD i Zieloni – dyskutują o zrewidowaniu „Ustawy o ochronie przed infekcjami” w celu przyznania sobie prawa do dalszego rządzenia krajem na mocy dekretu, tak jak dotychczas robi to od jesieni 2020 r., ustanawiając tym samym „stały stan wyjątkowy”, który bezterminowo unieważnia niemiecką konstytucję.

  Śmiało, przeczytaj ten akapit jeszcze raz.

  Zrób sobie przerwę od rzezi na nienazistowskiej Ukrainie , pokazowych procesów w kongresie USA ,małpopoxmania , syndrom nagłej śmierci dorosłych , syndrom nagłej śmierci bydła , zorientowane na rodzinę drag queens , paraliż twarzy niezwiązany ze szczepionkami , i Biden spadający z roweru i zastanów się, co to może zapowiadać, dominujący kraj Unii Europejskiej rezygnując z wszelkich pozorów demokracji i przekształcając się w faszystowskie państwo policyjne ds. bezpieczeństwa biologicznego.

  OK, spróbuję być bardziej precyzyjny, ponieważ nie chcę być aresztowany za „rozpowszechnianie dezinformacji” lub „delegitymizację państwa”.

  Niemcy nie rezygnują z pozorówdemokracji. Nie, niemiecka konstytucja pozostanie w mocy.

  Chodzi o to, że zmieniona ustawa o ochronie przed infekcjami — taka jak „Ustawa upoważniająca z 1933 r.”, która przyznała rządowi nazistowskiemu prawo do wydawania wszelkich edyktów, jakich chciał pod pozorem „naprawiania cierpienia ludzi” — nada nowemu Normalnemu Niemcowi rząd upoważniony do dalszego zastępowania konstytucji i wydawania wszelkich edyktów pod pozorem „ochrony zdrowia publicznego” … na przykład zmuszanie niemieckich mas do wykazywania ich zgodności z nową oficjalną ideologią poprzez noszenie masek wyglądających na medyczne na ich twarzach przez sześć lub siedem miesięcy każdego roku.

  Oprócz zrytualizowanej masowej demonstracji bezmyślnie faszystowskiego konformizmu ideologicznego (standardowa cecha wszystkich systemów totalitarnych), ten coroczny nakaz maski od października do Wielkanocy, poprzez symulację nowej paranoidalnej „rzeczywistości”, w której ludzkość jest nieustannie atakowana przez śmiertelne wirusy i inne „zagrożenia dla zdrowia publicznego” utrwalą ideologię Nowej Normalności.

  Jeśli się nie sprzeciwi i nie zatrzyma się tutaj, w Niemczech, rozprzestrzeni się na inne kraje europejskie, a także na Kanadę, Australię i nowe normalne stany USA. Jeśli myślisz, że to, co dzieje się w Niemczech, nie ma znaczenia, ponieważ mieszkasz na Florydzie, w Szwecji lub w Wielkiej Brytanii, ostatnio nie zwracałeś na to uwagi.

  Wprowadzenie New Normal to projekt globalny… wieloetapowy, wieloaspektowy projekt.

  Niemcy to tylko obecny „czubek włóczni”.

  Niestety, większość niemieckich mas będzie bezmyślnie klikać obcasami i wykonywać rozkazy, tak jak ma to miejsce od wiosny 2020 roku. W tej chwili wszyscy cieszą się „letnią przerwą”, ale w październiku założą maski, zaczną segregować i prześladowanie „nieszczepionych”, a poza tym znowu zachowywanie się jak faszyści.

  Waham się, czy winić za to Niemca, ponieważ przez ostatnie dwa lata byliśmy świadkami tego samego bezmyślnie faszystowskiego zachowania na całym świecie, ale muszę przyznać, że jest coś szczególnie przerażającego w tym, jak robią to Niemcy.

  Tymczasem niemieckie FBI ( der Bundesverfassungsschutz lub BfV) ciężko pracuje nad egzekwowaniem nowego Gleichschaltung . Według raportu w Die Welt , BfV nie tylko inwigiluje ludzi, którzy używają terminów takich jak „dyktatura korony” (i przypuszczalnie długą listę innych „błędnych” słów), ale także „bada ludzi i grupy, które rozpowszechniają teorie spiskowe”. lub kwestionować demokratyczny charakter państwa”. Politycy nalegają, aby BfV „zaostrzyło klasyfikację przestępstw politycznych, zwłaszcza w odniesieniu do negujących koronę”.

  Tak, zgadza się, publiczne kwestionowanie oficjalnej narracji Covid-19 lub protestowanie przeciwko oficjalnej ideologii Nowych Normalnych jest przestępstwem politycznym w Nowych Normalnych Niemczech. Od maja 2021 r. Bundesverfassungsschutz ustanowił nową oficjalną kategorię ekstremizmu krajowego… „Antydemokratyczna lub zagrażająca bezpieczeństwu delegitymizacja państwa”.

  Omówiłem to w jednym z moich felietonów w tamtym czasie ( „Kryminalizacja sprzeciwu” ), podobnie jak niektóre prasy korporacyjne, takie jak The New York Times ( „Niemiecki wywiad stawia pod nadzorem osoby zaprzeczające koronawirusowi” ), ale z jakiegoś powodu historia nie miał dobrej przyczepności.

  „Delegitymizacja państwa”… niech na chwilę zapadnie ten język.

  Oznacza to, że każdy, kogo władze New Normal uznają za „delegitymizację państwa”, może zostać aresztowany i oskarżony jako „przestępca polityczny”.

  Nie byłem do końca jasny, co oznacza „delegitymizacja”, więc sprawdziłem to słowo i znalazłem definicję „zmniejszenie lub zniszczenie legitymacji, prestiżu lub autorytetu” czegoś lub kogoś, kto… Nie wiem, brzmi trochę zbyt obszernie i podlega arbitralnej interpretacji.

  Na przykład, gdybym tu, w tej rubryce, zasugerował, że rząd niemiecki nie miał żadnych uzasadnionych powodów do zamykania całej populacji, zmuszania wszystkich do noszenia masek o wyglądzie medycznym oraz demonizowania i segregowania „nieszczepionych”, to może zrobić ze mnie „przestępcę politycznego”.

  Podobnie, gdybym miał opisać Karla Lauterbacha, ministra zdrowia Nowych Normalnych Niemiec, jako fanatycznego faszystę i socjopatycznego kłamcę, mógłbym uczynić ze mnie „przestępcę politycznego”. Albo, gdybym miał wskazać, w jaki sposób niemieckie media państwowe oszukiwały i oświetlały niemiecką opinię publiczną przez ponad dwa lata, jak przysłowiowy instrument klawiszowy Goebbelsa, mógłbym zrobić ze mnie „przestępcę politycznego”.

  Lub,Powstanie Nowej Normalnej Rzeszy , w tym eseje o Nowych Normalnych Niemczech, może również uczynić ze mnie „przestępcę politycznego”.

  Oczywiście jestem trochę niespokojny, mieszkając w byłym kraju nazistowskim, gdzie mógłbym zostać sklasyfikowany jako „przestępca polityczny” za moją działalność jako autor i satyryk polityczny… o co oczywiście chodzi w nowym Klasyfikacja. Ma to zastraszyć dysydentów takich jak ja, by zamilkli.

  Albo… OK, to nie jest dla mnie. Jest przeznaczony dla niemieckich dysydentów takich jak ja. Jestem Amerykaninem, nie obywatelem Niemiec.

  Tak więc szanse na to, że ciężko uzbrojony zespół „Specjalnych Komandosów” zaatakuje moje mieszkanie we wczesnych godzinach porannych i aresztuje mnie pod zarzutem zmyślonej broni — tak jak ostatnio zrobili to dr., zagorzały przeciwnik Nowej Normalnej Rzeszy — są prawdopodobnie (miejmy nadzieję) dość odległe.

  W każdym razie nigdy bym tego nie zrobił, tj. nie próbowałby umniejszać prestiżu lub autorytetu Republiki Federalnej Nowych Normalnych Niemiec ani w jakikolwiek sposób porównywać jej z Niemcami nazistowskimi lub jakimkolwiek innym systemem totalitarnym, ani też opisywać go jako rodzącego się systemu. państwo policyjne bezpieczeństwa biologicznego, w którym rządy prawa zostały zastąpione przez arbitralne edykty faszystowskich fanatyków, ponieważ byłoby to tylko proszeniem o kłopoty.

  W końcu, jeśli nauczyliśmy się czegoś z historii, mądrą rzeczą w takich czasach jest trzymać gębę na kłódkę i wykonywać rozkazy, a jeśli usłyszycie nadjeżdżający pociąg… cóż, po prostu spójrz w drugą stronę.

 2. krnabrny1 says:

  Przypomnę jeden cytat z materiałów Ra, z 1981 roku.

  Pytanie brzmiało jak wygrać w tę grę zwaną życie??

  _____________________________________________________
  Jak wygrać tę grę?

  RA: Rozważ przykład człowieka, który widzi wszystkie ręce przy pokerze. Poza tym on zna grę. To hazardowanie jest zaledwie dziecinną grą, ponieważ nie ma żadnego ryzyka. W czasie/przestrzeni i w gęstości prawdziwego koloru zieleni, ręce wszystkich są otwarte dla oczu. Myśli, uczucia, problemy (trudności), wszystkie one mogą być ujrzane. Nie ma żadnego oszustwa ani pragnienia oszukiwania. Zatem wiele może być dokonane w harmonii, ale umysł/ciało/duch zyskuje małą polarność z tego współdziałania. W czasie życia karty są miłością, niechęcią, ograniczeniem, nieszczęściem, przyjemnością, itd. Możesz, w czasie tego wcielenia, rozpocząć poznawanie swych własnych kart. Możesz zacząć odnajdywać miłość wewnątrz siebie. Możesz zacząć równoważyć swą przyjemność (rozkosz), swe ograniczenia, itd. Jednak twoją jedyną wskazówką dotyczącą kart innych jaźni jest zaglądanie w oczy. Nie możesz pamiętać swej dłoni, ich rąk, może nawet reguł gry. Ta gra może zostać wygrana tylko przez tych, którzy tracą swe karty w roztapiającym oddziaływaniu miłości. Ona może być wygrana tylko przez tych, którzy kładą swe przyjemności, swe ograniczenia, wszystko, co swoje na stół przodem w dół i w duchu stwierdzają: „Was wszystkich, wszystkich z graczy, każdą poszczególną jaźń, czego byście nie trzymali w rękach, miłuję.” To jest ta gra: wiedzieć, akceptować, wybaczać, równoważyć i otwierać siebie na miłość. To nie może zajść bez zapomnienia, ponieważ to nie wniosłoby żadnego znaczenia w życie umysłu/ciała/duszy przylądka istnienia całości. (K2, 133)

Wypowiedz się