Rozdział o tyranii medycznej w podręczniku Advanced Battlefield Tactics Handbook

20LUT

Autor: A. Freeman, współautor

Dwa lata. Minęły dwa lata od rozpoczęcia tej bitwy i dla większości wciąż nie w pełni zarejestrowała to, z czym mamy do czynienia.

“Dwa tygodnie na spłaszczenie krzywej. To dla twojego bezpieczeństwa”.

“Noś maski. Dwie maski są lepsze niż jedna. To dla twojego bezpieczeństwa”.

“Dwa metry (anty)społecznego dystansu” powstrzymają rozprzestrzenianie się magicznego wirusa. A ponieważ jesteś zbyt głupi, aby wiedzieć, ile to jest (a tym bardziej, do czego to naprawdę służy), umieścimy naklejki na podłodze w każdym sklepie, aby Cię przeszkolić. ► “To dla twojego bezpieczeństwa.”

► “Jeszcze tylko kilka miesięcy.” To powinno to zrobić. ► “To dla twojego bezpieczeństwa.”

“Jeśli dostaniesz tylko te dwa strzały, będziesz w pełni chroniony. Wtedy wszystko może wrócić do “normalności”. I nie zapominaj, że nasze eksperymentalne zastrzyki mają “94,5% skuteczności”.

Dwa kolejne boostery? Jeszcze dwa “warianty”? Kiedy to się kończy? Czy kiedykolwiek?

Czy to możliwe, że ludzie nadal nie wiedzą, że ci dwulicowi, rozwidleni politycy są WSZYSCY zawodowymi kłamcami, opłacanymi za oszukiwanie ludzi do robienia rzeczy, których normalnie by nie robili, i powstrzymywanie ludzi od robienia tego, co powinni robić?

Czy to możliwe, nawet o tak późnej porze, że ludzie nadal nie rozumieją podręcznika Rockefellera nauczanego i wyszkolonego szamanów są niczym więcej niż gloryfikowanymi / czczonymi dziwkami popychającymi narkotyki dla przemysłu farmaceutycznego (napar czarownicy)? Czyż nie jest czerwoną flagą, którą przemysł medyczno-farmaceutyczny jest wypełniony i symbolizowany przez węże, które reprezentują oszustwo i śmierća NIE uzdrowienie*?

Czy nadal nie jest oczywiste, co tak naprawdę się tutaj dzieje?

TO JEST WOJNA.

Pochodzi prosto ze strategicznego podręcznika “wywiadu wojskowego” Sun Tzu: The Art of War, napisanego przez jezuitów, grupę krypto-fałszywych Żydów, którzy od wieków kierują Watykanem od środka. “Najwyższą sztuką wojny jest pokonanie wroga bez walki”.

Jeśli zastanawiasz się, dlaczego jezuici mieliby udawać starożytnych chińskich strategów wojskowych, to również jest wyjaśnione w podręczniku: “WSZYSTKIE działania wojenne opierają się na oszustwie”. Aluzja służy również jako forma samoogłoszenia, aby świat wiedział, że komunistyczny chiński system wszechobecnej inwigilacji i totalitarnej kontroli (prawdziwy chiński wirus) został wybrany jako nowy, jeden model rządu światowego.

Dlatego ten wyprodukowany dla telewizji dramat rozpoczął się w Wuhan, gdzie odbył się finansowany przez USA eksperyment laboratoryjny z bronią biologiczną BSL-4. Jak inaczej rzekomy kryzys zdrowia publicznego mógł zostać tak szybko przekształcony w ćwiczenie wskazujące palcem między USA i Chinami, w tym samym czasie, gdy wdrażały system broni 5G? Czy naprawdę tak trudno jest rozpoznać, że oszustwo “CovID-19” jest po prostu najnowszą ofensywą, zaprojektowaną i wykorzystaną do osłabienia i ostatecznie doprowadzenia do porażki USA i Wielkiej Brytanii podczas następnej fazy WW3?

Sun Tzu: “W środku chaosu jest też szansa.”

Krypto-fałszywy Żyd Winston Churchill“Nigdy nie pozwól, aby dobry kryzys poszedł na marne”.

Fałszywy żydowski bankier David Rockefeller“Jesteśmy na skraju globalnej transformacji. Wszystko, czego potrzebujemy, to właściwy poważny kryzys”.

Sun Tzu: Angażuj ludzi w to, czego oczekują*; to jest to, co są w stanie rozpoznać i potwierdzić swoje projekcje. Osadza ich w przewidywalnych wzorcach reakcji, zajmując ich umysły, podczas gdy ty czekasz na niezwykły moment – to, czego nie mogą przewidzieć.

*poprzez programowanie predykcyjne, które samo w sobie jest operacją psychologiczną (psyop)

Jeśli uda ci się zmusić wroga do zniszczenia się od wewnątrz, to wygrałeś bitwę, zanim jeszcze się stoczy. Wejdź w fałszywą pandemię z jej fałszywym zagrożeniem wirusowym, początkowo rozprzestrzenianym przez fałszywe statystyki i fałszywe wiadomości, promowanym w fałszywych, korporacyjnych fikcyjnych mediach i fałszywych, korporacyjnych fikcyjnych rządach tego świata, a masz prawdziwą wojnę przeciwko nam, ludziom na wielu frontach. Po dziesięcioleciach satanistycznego programowania – poprzez publiczny system błędnej edukacji i codzienny medialny blitzkrieg – łatwowierna publiczność jest tak ogłupiona i pozbawiona kontaktu z naszym Stwórcą i ze sobą nawzajem, że większość straciła swoje umiejętności krytycznego myślenia. Pozbawione rozsądku i zdrowego rozsądku ciało polityczne jest łatwo i bardzo przewidywalnie zarażone i pochłonięte irracjonalnym strachem.

Przechodząc do Protokołów Mędrców Syjonu, podręcznika używanego przez Aszkenazyjczyków / fałszywych Żydów do prowadzenia tej wojny, znajdujemy następujące:

PROTOKÓŁ 10

PRZYGOTOWANIE DO WŁADZY

Zakamuflowana wolność polityczna – Powszechne prawo wyborcze – Powstanie republik – Przejście do masońskiego despotyzmu – Proklamacja “Pana całego świata” – Zaszczepienie chorób

… ludzie są zadowoleni, polityczni, z zewnętrznymi pozorami…”

Tłum pielęgnuje szczególną sympatię i szacunek dla geniuszy władzy politycznej i akceptuje wszystkie ich akty przemocy z podziwem: “rasly, cóż, tak, to jest rasly, ale to sprytne!… sztuczka, jeśli chcesz, ale jak sprytnie zagrana, jak wspaniale zrobiona, jak bezczelna zuchwałość!”. …

9. Kiedy wprowadziliśmy do organizmu państwowego truciznę liberalizmu, zmieniła się cała jego polityczna cera. Państwa zostały dotknięte śmiertelną chorobą – zatruciem krwi. Pozostaje tylko czekać na koniec ich agonii śmierci.

10. Liberalizm wytworzył państwa konstytucyjne, które zajęły miejsce jedynego zabezpieczenia gojów, a mianowicie despotyzmu; a CONstitution, jak dobrze wiecie, to nic innego jak szkoła niezgody, nieporozumień, kłótni, nieporozumień, bezowocnych agitacji partyjnych, partyjnych kaprysów – jednym słowem, szkoła wszystkiego, co służy zniszczeniu osobowości działalności państwa. Trybuna “talkeries” ma; nie mniej skutecznie niż prasa; skazał władców na bezczynność i bezsilność, a tym samym uczynił ich bezużytecznymi i zbędnymi, z tego powodu zostali w wielu krajach usunięci. Potem epoka republik stała się możliwością, którą można było zrealizować, a potem zastąpiliśmy władcę karykaturą rządu – prezydenta, zabranego motłochowi, spośród naszych marionetkowych stworzeń lub niewolników. To był fundament kopalni, który położyliśmy pod gojami, powiedziałbym raczej, pod gojami.

________

Jesteśmy wdzięczni Washington Post, The New York Times, Time Magazine i innym wspaniałym publikacjom, których dyrektorzy uczestniczyli w naszych spotkaniach i szanowali ich obietnice dyskrecji przez prawie czterdzieści lat.

Nie bylibyśmy w stanie opracować naszego planu dla świata, gdybyśmy w tamtych latach byli poddawani światłu rozgłosu.

Ale świat jest teraz bardziej wyrafinowany i przygotowany do marszu w kierunku rządu światowego.

Ponadnarodowa suwerenność elity intelektualnej i światowych bankierów jest z pewnością lepsza od narodowego autostanowienia praktykowanego w minionych stuleciach. – David Rockefeller, 1991

Przemówienie JFK do Amerykańskiego Stowarzyszenia Wydawców Gazet w dniu 27 kwietnia 1961 r. ostrzegało nas przed tajnymi stowarzyszeniami, które prowadzą wojnę przeciwko ludziom i jak to robią:

Ta odważna salwa została wystrzelona ponad 60 lat temu, kilka miesięcy po słynnym pożegnalnym przemówieniu Eisenhowera ostrzegającym nas przed stale rozwijającym się wojskowym kompleksem przemysłowym. JFK ostatecznie stał się ofiarą wojny za ujawnianie i grożenie złu, któremu pozwoliliśmy dorastać pośród nas.

Naród może przetrwać swoich, a nawet ambitnych. Ale nie może przetrwać zdrady od wewnątrz. Wróg u bram jest mniej groźny, ponieważ jest znany i nosi swój sztandar otwarcie. Ale zdrajca swobodnie porusza się między tymi, którzy znajdują się w bramie, a jego przebiegłe szepty szeleszczą przez wszystkie zaułki, słyszane w samych salach rządu. Albowiem zdrajca nie jawi się jako zdrajca; mówi z akcentem znanym jego ofiarom, nosi ich twarz i argumenty, odwołuje się do podłości, która leży głęboko w sercach wszystkich ludzi. Gnije duszę narodu, pracuje potajemnie i nieznanie w nocy, aby podważyć filary miasta, zaraża ciało polityczne, aby nie mogło się już oprzeć. Mordercy mniej się boi. Zdrajca JEST plagą.  – Marek Tullius Cyceron, w przemówieniu wygłoszonym do senatu rzymskiego, ok. 58 r. p.n.e.C.

Również od Marka Tulliusza Cycerona, o zdradzieckich twórcach reguł i “znakach czasu“:

Im bliżej upadku imperium, tym bardziej szalone są jego prawa.”

Sprawdzenie rzeczywistości: jesteśmy w stanie wojny od bardzo dawna. W rzeczywistości nigdy nie było takiego czasu w historii ludzkości, kiedy nie bylibyśmy w stanie wojny, jeśli nasza prawdziwa historia jest właściwie zrozumiana.

Czy naprawdę wierzysz, że demencja Joe Biden wygrał wybory prezydenckie w USA w 2020 roku? Albo że Trump kiedykolwiek naprawdę zamierzał “osuszyć bagno”? Nawet gdyby Trump szczerze chciał osuszyć bagno – co jest wątpliwe, biorąc pod uwagę jego pochodzenie i poparcie dla zabójstwa Sulejmaniego zleconego przez fałszywe żydowskie państwo Izrael i program śmiertelnych zastrzyków prędkości osnowy – okopani agenci głębokiego państwa nigdy nie pozwoliliby na to na ich oczach. Praktycznie wszystko na froncie politycznym ma na celu dalsze osłabienie USA od wewnątrz, sparaliżowanie ich wojska.

W polityce nic nie dzieje się przypadkowo. Jeśli tak się stanie, możesz się założyć, że zostało to zaplanowane w ten sposób. “ – Franklin D. Roosevelt

A co z Brexitem? Jak to możliwe, że brytyjscy politycy potrzebowali prawie 4 lat, aby załatać dziurę w publicznym korycie o wartości 60 000 000 funtów dziennie, po tym, jak ludzie jasno dali do zrozumienia, że nie będą dłużej tolerować inwazji migrantów i / lub rządzenia z Brukseli? Ludzie zagłosowali za natychmiastowym odejściem. Nie głosowali za tym, aby zajęło to 4 lata “negocjacji”, a jednocześnie musiało zapłacić VAT i oddać go pasożytom z Brukseli. Referendum było prostym głosowaniem, a nie 4 latami “negocjowania” pozwolenia na wyjście. Jak ktokolwiek może uwierzyć, że to tylko zbieg okoliczności, że oficjalne wyjście Wielkiej Brytanii z sojuszu handlowego UE nastąpiło dokładnie w tym samym czasie, w którym zaczęło się oszustwo związane z wirusem w Europie, i że nadal nie ma ulgi od nałożonego przez UE podatku VAT?

Czy naprawdę nie widzisz, że ci tak zwani urzędnicy państwowi są czymś innym niż tym? Czy naprawdę nie widzisz, że politycy i biurokraci są niczym więcej niż zdradzieckimi wężami, które zgłaszają się do międzynarodowego kartelu bankowego i najwyraźniej nie pracują dla ludzi? Czy my, ludzie, zapomnieliśmy, jaka jest słuszna kara za zdradę?

Częścią celowego masowego programowania kontroli umysłu jest wykorzystywanie marionetkowych polityków i księży (pastorów, rabinów, imamów itp.), tj. kościoła i państwa, do prowadzenia ludzi do własnej destrukcji, jednocześnie nakłaniając ludzi do dobrowolnego finansowania wojskowego kompleksu przemysłowego, a tym samym własnego upadku poprzez podatki, licencje i opłaty. . Stwórz problem i percepcję, która wywołuje przewidywalną reakcję wśród ludzi, a następnie zaoferuj “rozwiązanie”, które było już zablokowane i załadowane, zanim problem został strategicznie wyprodukowany.

Tak samo jest w każdym kraju. Johnson, Putin, Xi JinPing, Macron, Merkel itp. Czy wierzysz, że są to przywódcy krajowi? Nie ma już narodów, a tym bardziej przywódców. Istnieją tylko korporacyjne fikcje, stworzone z wyobraźni ludzi i obsadzone wyznaczonymi poplecznikami, wykorzystywane przez ich zarząd do ciągłego prowadzenia wojny przeciwko nam, ludziom. Wybory odbywają się wyłącznie dla publicznej rozrywki, aby zapewnić ludziom iluzję wyboru.

Przemówienie Jensena do pana Beale’a z filmu Network (1976): Arthur Jensen Przedstawia Howardowi Nowy Porządek Świata Determinizmu Ekonomicznego.

Pierwszym krokiem do przezwyciężenia ataku jest rozpoznanie, że ktoś jest atakowany. Każdy, kto nie postrzega WSZYSTKIEGO, co obecnie się dzieje, jako serii taktycznych operacji wojskowych, po prostu nie widzi sytuacji poprawnie.

Sfabrykowane zagrożenie pandemią samo w sobie jest taktyką dywersyjną, aby umożliwić wrogowi niezauważone otoczenie nas. Podobnie jak sztuczka maga, podczas gdy my skupiamy uwagę z jednej strony, z drugiej wyciągamy królika z kapelusza. W tym scenariuszu magiczne oszustwo wirusowe służy jako odwrócenie uwagi, podczas gdy ofensywa wojskowa mająca na celu doprowadzenie do finansowych i ekonomicznych zniszczeń oraz miękkiej formy “stanu” wojennego (na razie) jest wyciągana z kapelusza. Jeśli nie widzisz celowych i nieodwracalnych szkód wyrządzanych łańcuchom dostaw, które ostatecznie spowodują masowy głód i niedobory wody, to nadal jesteś zahipnotyzowany magicznym pokazem.

Wpływ nieuniknionych skutków finansowych i gospodarczych jest nie do przecenienia. Przez prawie dwa stulecia Brytyjczycy, a następnie Amerykanie byli w stanie eksportować swój dług na cały świat za pośrednictwem sfałszowanego systemu monetarnego i światowej waluty rezerwowej, co pozwoliło im budować swoje siły zbrojne znacznie ponad stan. Jest to jeden z powodów, dla których Stany Zjednoczone i Wielka Brytania tak długo paradowały jako światowa żandarmeria wojskowa, kontrolując każdą bramę morską, przeprowadzając wojskowe zamachy stanu, aby zainstalować nowe rządy i urzędników, gdziekolwiek i kiedykolwiek chcieli, aby utrzymać swoje obecnie szybko tonące imperia na powierzchni.

Te “zmiany reżimu” zostały przeprowadzone kosztem nas, ludzi, których konta bankowe były plądrowane przez dziesięciolecia, aby nieustannie finansować tę niekończącą się wojnę. Jednak z założenia nigdy nie wystarczyło sfinansowanie wszystkich czarnych operacji i smarowania dłoni, które odbywają się za liniami wroga, aby utrzymać machinę wojenną dobrze naoliwioną. Wojna jest biznesem i zawsze była, a kiedy jest finansowana długiem w setki bilionów dolarów, funtów, euro, szekli itp., Rachunek w końcu staje się wymagalny, a piramida załamuje się pod własnym ciężarem.

Oszustwo związane z wirusem magicznym i fizyczna globalna wojna, którą ono wywoła, mają na celu zapewnienie wymaganej taktyki dywersyjnej, aby osłabić wroga i ukryć fakt, że nie mamy pieniędzy na spłatę tego wyimaginowanego długu w tej pokręconej grze monopolu, ani nigdy nie było to możliwe. Oczywiście bardzo niewielu, jeśli w ogóle, zadaje sobie trud, aby zapytać, komu rzekomo sfabrykowany dług jest rzekomo należny w tej sfałszowanej grze banksterów- weź wszystko. Zamiast tego większość przesuwa ręce tam iz powrotem, od zakrywania oczu do zakrywania uszu, aby nie widzieć ani nie słyszeć zła, które faktycznie się dzieje i szybko rozszerza się wokół nas “dla naszego własnego bezpieczeństwa”.

Rząd wystarczająco duży, aby dać ci wszystko, czego chcesz, jest rządem wystarczająco dużym, aby zabrać ci wszystko, co masz.” – Gerald R. Ford

Nic nie będziesz posiadał i będziesz z tego zadowolony.” – Światowe Forum Ekonomiczne, 2016

Prawdziwym powodem, dla którego społeczeństwo zostało poinstruowane, aby nosić maski / kagańce, jest to, że maski nie tylko pozbawiają ludzi życiodajnego tlenu, ale są splecione z trującymi “środkami dezynfekującymi”. Oczywiście ostry krótkotrwały brak tlenu może prowadzić do śmierci, ale udowodniono, że nawet stopniowa redukcja tlenu przez dłuższy czas powoduje trwałe uszkodzenie mózgu i inne choroby, szczególnie w połączeniu z punktowym wdychaniem trujących chemikaliów.

Mniej tlenu = upośledzone zdrowie = zmniejszona naturalna obrona = zwiększona szansa na chorobę i śmierć. Okres.

Wojna chemiczna / zatrucie = zagrożone zdrowie = zmniejszone naturalne mechanizmy obronne = zwiększona szansa na chorobę i śmierć. Okres.

Czyż nie jest imponujące, w chory, pokręcony sposób, jak łatwo “wróg” (my, ludzie) może zostać oszukany, aby się zabić (siebie)?

Maski służą również jako psychologiczne przypomnienie, że jesteś niewolnikiem, aby cię zdemoralizować. Fizyczny i metaforyczny znak, aby trzymać usta zamknięte na temat niesprawiedliwości i ucisku, które dzieją się wokół ciebie. Utrzymuje również wolne ręce, aby nadal zakrywać oczy i uszy.

“Blokady” podobnie pozbawiają organizm świeżego powietrza i naturalnych ćwiczeń, więziąc ludzi w zwarciu przez dłuższy czas, doprowadzając niektórych do szaleństwa i dramatycznie eskalując przemoc domową. Sam termin “lockdown” jest celowo zapożyczony z terminologii więziennej, która pokazuje, jak społeczeństwo jest postrzegane przez decydentów: jako jeńcy wojenni.

Naprzemienne okresy blokady i ograniczonych swobód służą również konkretnym celom wojskowym, ponieważ jazda na rowerze i zamieszanie trenują ludzi do wykonywania rozkazów i okazały się znacznie bardziej skuteczne niż niekończące się blokady, aby stłumić zbiorową wolę ludu do buntu przeciwko tak oczywistej tyranii. Zwłaszcza, że ludzie stają się mniej psychicznie i fizycznie zdolni do walki.

Rzekomy środek do dezynfekcji rąk, który nagle pojawił się na niemal każdym stoisku sklepu w pozornie nieograniczonych ilościach, z instrukcjami do częstego i obfitego stosowania, zawiera również trujące chemikalia, np. triklosan (trucizna na szczury), aby dodatkowo osłabić organizm i jego naturalne mechanizmy obronne.

Dwumetrowy “dystans społeczny” ma na celu nie tylko ograniczenie interakcji społecznych [powstrzymanie wrogów (nas) przed spiskowaniem ze sobą], ale także ułatwienie wojskowego celowania w satelity GPS, podobno z dokładnością do ±1 metra. Po oznakowaniu (za pomocą zastrzyków) i przeszkoleniu w celu utrzymania odległości 2 m, powinno być możliwe śledzenie i eliminowanie ocalałych “wrogich bojowników” za naciśnięciem przycisku, przy minimalnych obrażeniach ubocznych, nawet w zatłoczonym obszarze.

I w jaki sposób wszystkie naklejki na podłogi i okna, znaki, broszury, osłony przed kichaniem itp. zostały zaprojektowane, zbudowane i wdrożone tak szybko po tym, jak zostały upoważnione przez rządy korporacyjne, praktycznie w każdym kraju jednocześnie, chyba że były już w stanie gotowości? Podobnie jak w przypadku wszystkich tych środków, prowadzona jest również operacja wojny psychologicznej, która polega nie tylko na zaprogramowaniu ludzi, aby przechodzili przez pewne ruchy, ale także na nakłanianiu ludzi do tego bez kwestionowania tak zwanych autorytetów.

Dla każdego, kto może się zastanawiać, dlaczego polityka publiczna, wydawana przez korporacje farmaceutyczne udające agencje regulacyjne (np. CDC i WHO), wydaje się regularnie przerzucać klapki, podobnie jak blokady, to również jest częścią psyop, ponieważ celowo tworzy stan określany jako “dysonans poznawczy”. Dyskomfort psychiczny, jaki powoduje to zamieszanie, jest dobrze udokumentowanym środkiem kontroli umysłu, co jest sposobem i powodem, dla którego wcześniej zaplanowane reakcje na te sfabrykowane problemy (np. wcześniej zaplanowane zagrożenie fałszywą pandemią), doprowadziły nas do wcześniej zaplanowanego “rozwiązania”:

“Szczepionka”.

Nawet jeśli przez chwilę cała nieudana historia szczepionek zostanie zignorowana, a fakt, że to, co jest obecnie podawane jako “szczepionka” covid-19, nie jest szczepionką, ale co prawda eksperymentem terapii genowej (przez prezesa działu farmaceutycznego Bayera nie mniej), czy cokolwiek z tego ma sens nawet na powierzchownym poziomie?

Mówi się o zachodniej medycynie w ogóle, a w szczególności o przemyśle farmaceutycznym, że choć hipnotyzujące mogą być niektóre z ich postrzeganych postępów technologicznych, nie mogą nawet wyleczyć przeziębienia (aka “koronawirusa”).

Tak więc, po tysiącach lat niemożności znalezienia lekarstwa na przeziębienie – JEŚLI nawet powinniśmy próbować “wyleczyć” ten naturalny proces detoksykacji – czy naprawdę mamy wierzyć, że magiczne lekarstwo na magicznego wirusa zostało magicznie znalezione w ciągu zaledwie 9 miesięcy? A jednak jest to dokładnie to, co większość ludzi wierzy w zastrzyki, które już podjęli i ustawiają się w kolejce do podjęcia. Wszystko to w oparciu o błędne przekonanie utrzymywane w całkowitej ciemności, tj. bez wykazu składników, bez dowodu, ani gwarancji skuteczności zastrzyków jako lekarstwa (NIE jego “wskaźnika skuteczności”), oraz bez uciekania się do obrażeń i zgonów jakie zastrzyki te powodują.

Jak oczywiste musi być, że cała ta farsa jest strategiczną operacją wojskową, rozpoczętą na wielu frontach jednocześnie, aby oszukać “wroga” (nas) do zniszczenia siebie (nas) od wewnątrz? Czy stanie się oczywiste, że jest to zaplanowana hybrydowa wojna na wyczerpanie, gdy liczba ofiar śmiertelnych sięgnie miliardów? A nawet wtedy, czy zostanie uznany za taki?

Czy nie jest już oczywiste, że planowanym, wojskowym celem jest obwinianie za rosnące liczby ofiar śmiertelnych SPOWODOWANYCH zastrzykami samego magicznego wirusa? Czy ludzie naprawdę nie zauważyli, że pierwszy tak zwany wariant magicznie pojawił się tego samego dnia, w którym zastrzyki zostały wprowadzone w listopadzie 2020 roku? Całkiem wygodny kozioł ofiarny, nie zgodzisz się?

Programowanie predykcyjne było bardzo skutecznym środkiem do zmiękczenia podbrzusza łatwo zahipnotyzowanej opinii publicznej, poprzez różne organy propagandowe, które od dziesięcioleci są obsługiwane przez wojsko i ich agencje “wywiadowcze”. Terminy takie jak “zwolennicy teorii spiskowych” i “prawdomówni” zostały dawno temu uzbrojone przez CIA i ich odpowiedniki, więc ci, którzy nie są całkowicie zasymilowani z maszynerią systemową, mogą być przedstawiani jako szaleńcy, a ostatecznie jako wrogowie państwa. Fluor i inne trujące chemikalia zostały dodane do wody publicznej, aby uspokoić więźniów. Zmilitaryzowane państwo policyjne zostało znacznie rozszerzone, z planowanymi falami przemocy i płatnymi najemnikami / agentami prowokatorami, aby nakłonić ludzi (“wroga”) do błagania o większą obecność wojska / policji na ulicach. Utrzymywanie ludzi w niemal ciągłym stanie strachu i zamieszania jest kluczem do kontrolowania “wroga” (nas).

Jesteśmy nieustannie atakowani z każdej strony, z wewnątrz i na zewnątrz naszych krajów, naszych własnych państw i prowincji, naszych własnych wspólnot i rodzin, a nawet z wewnątrz naszych własnych “jaźni”. Jak ktoś może tego nie widzieć, jeśli po prostu nie chce tego widzieć?

Być może najbardziej zdumiewającym aspektem tej wojny jest to, jak niewielu zdaje sobie sprawę, kto dokładnie za nią stoi, lub że oni również są wykorzystywani jako broń, aby doprowadzić do naszej mutualnie zabezpieczonej-destrukcji. Totalne szaleństwo.

Wkroczyliśmy w końcową fazę planowanego ludobójstwa całej ludności. Podczas gdy to szaleństwo stale się pogarszało w ciągu ostatnich dwóch tysięcy lat, w ciągu ostatnich dwóch dekad od 9/11 nasiliło się wykładniczo, doprowadzając nas do tych ostatnich dwóch lat. Większość z nich rażąco nie doceniła ogromu zła, z którym mamy do czynienia, i wydaje się, że ma bardzo selektywne wspomnienia, więc być może ten podstawowy punkt wymaga powtórzenia:

Ostatecznym celem obecnego i bardzo tymczasowego światowego przywództwa jest całkowite unicestwienie całego ludzkiego życia na planecie Ziemia.

Proszę, pozwól temu wsiąknąć. Prawdopodobnie czytałeś ostrzeżenie, napisane w kamieniu w Gruzji, że populacja świata zostanie uśmiercona o ponad 90% poprzez wojny i szczepionki. Ale nawet to jest celowym oszustwem. “WSZYSTKIE działania wojenne opierają się na oszustwie.”

Pasożytnicza rządząca klasa przestępcza, która wyszkoliła ludzi, aby nazywali ich globalną “elitą”, sami są tylko narzędziami używanymi do doprowadzenia nie tylko do naszego zniszczenia, ale także do ich zniszczenia. Po prostu nie ma sposobu, aby kontrolować ofensywę na taką skalę, mającą na celu zniszczenie przytłaczającej większości populacji, i mieć nadzieję, że niewielka część pozostała, nie będzie kontynuować eksterminacji, dopóki nie pozostanie nikt. Ale T.H.E.Y. działa od tak dawna w błędnym przekonaniu, że w końcu zatopią zęby w tej przysłowiowej marchwi totalnej globalnej dominacji zwisającej przed nimi, że nie są w stanie zobaczyć niczego innego. Łącznie z tym, że one również są używane.

Chociaż może być wygodnie obwiniać złych przywódców, którzy ostatecznie zostaną pociągnięci do odpowiedzialności za swoje czyny, “do tanga potrzeba dwojga”. Wszyscy zbyt długo byliśmy chętnymi uczestnikami tej farsy. To uczestnictwo MUSI się skończyć TERAZ, dla dobra wszystkich.

Kto tak naprawdę stoi za tą wojną? Znany jest pod wieloma imionami, w tym Lucyferem, Iblisem, diabłem (kłamcą), niszczycielem, księciem ciemności, czerwonym smokiem i wężem / wężem. W języku hebrajskim ma na imię Szatan, co oznacza po prostu “Przeciwnik”. Zdradziecki wróg wewnątrz.

Ponad 6000 lat temu szatan zebrał armię w próbie zamachu stanu i rozpoczął wojnę, która trwa tutaj na Ziemi do dziś (Ap 12:7-9). Dlatego wszystko na tej planecie dotyczy wojny, w takiej czy innej formie, i dlatego widzimy takie desperackie ruchy na tym etapie w każdym teatrze, gdy ta wojna zmierza w kierunku Armagedonu.

To szatan dostarczył złej inspiracji dla Sun Tzu: Sztuka Wojny i Protokoły Mędrców Syjonu. Jezuici i inni fałszywi Żydzi byli jedynie narzędziami masowego oszustwa, których szatan używał do fizycznego pisania. Lalki naprawdę.

To zły wpływ szatana zrodził światowe systemy korporacyjnych fikcji (w tym rządów i mediów), międzynarodowe finanse z walutami fiducjarnymi długu, farmację, kontrolę umysłu i jego zorganizowane religie, z których wszystkie niszczą tę planetę. I, co najważniejsze, to szatan karmi zło z wnętrza każdego z nas, poprzez nasze własne ego i emocje.

To przez ego szatan nakłania ludzi do uwierzenia, że nie istnieje, lub że jest w jakiś sposób “nosicielem światła”, a nie księciem ciemności, lub że nie stoi za CAŁYM złem, bólem i cierpieniem na tej planecie. I niestety, większość z nich jest już tak daleko w jego uścisku, że nawet gdy przedstawi się im kuloodporne dowody złego, ogólnoświatowego spisku przenikającego każdy pojedynczy system stworzony przez człowieka tutaj na Ziemi i oczywiste zniszczenia, jakie powoduje, nadal w to nie wierzą.

To właśnie w ten sposób i poprzez te (bestie) systemy szatan może zarazić cały świat prawdziwą plagą: SZALEŃSTWEM. Szatan jest całkowicie szalony, wierząc, że nadal może wygrać tę wojnę przeciwko Królowi Władcy Wszechświata, który stworzył wszystko, nawet jeśli on (Lucyfer / Szatan / Iblis) jest więziony wbrew własnej samolubnej woli przez naszego Stwórcę, przynajmniej do Dnia Ostatecznego, kiedy wszyscy mamy zostać osądzeni.

Na naszej obecnej trajektorii są tylko dwa możliwe rezultaty, z którymi każdy z nas będzie musiał się zmierzyć, w oparciu o decyzje, które zdecydujemy się podjąć z własnej wolnej woli. Możemy albo nauczyć się walczyć i wygrać tę wojnę, która jest również Drogą do domu – gdzie jest wieczna prawda, wolność, bezpieczeństwo i POKÓJ – albo staniemy w obliczu śmierci i zniszczenia w WW3 w krótkim okresie, aw dłuższej perspektywie ostatecznej kary gorszej niż śmierć za nasze ciągłe wspieranie największego szaleńca wszechświata w tym skazanym na porażkę wysiłku wojennym przeciwko naszemu Stwórcy: Ogień.

Siły skierowane przeciwko nam mogą wydawać się przytłaczające, ale moc zniszczenia całej planety jest nieznaczna w stosunku do mocy MOCY. Naucz się sięgać do Siły Wyższej, która jest JEDYNĄ Osobą, która może pomóc ci wygrać wojnę toczącą się w tobie i bez ciebie, i przynieść ci POKÓJ.

Ks. Izajasza 2:4 I będzie sądził między narodami (Henoch 59:9Jana 5:22Sura 43:61) i zgani wielu ludzi, i będą bić miecze swe w lemiesze, a włócznie w haczyki przycinania: naród nie podniesie miecza przeciwko narodowi, ani nie nauczy się już wojny.

Pokój niech będzie z wami i w was.

*Uwaga końcowa: Prawda o Kaduceuszu

Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego dwugłowy / dwulicowy wąż spleciony wokół laski, który jest oczywistym symbolem oszustwa, śmierci i zniszczenia, jest rzekomo “ironicznym” światowym chorągiewą dla lekarzy i uzdrowienia?

Twierdzi się, że ten symbol może prześledzić swoje korzenie 3500 lat wstecz do Mojżesza, który wzniósł słup / krzyż, który podtrzymywał mosiężnego węża, aby ludzie mogli na niego patrzeć i zostać uzdrowieni. Ale czy był to sam symbol, któremu należało zaufać, czy JEDYNY z udowodnionymi, prawdziwymi mocami leczniczymi?

Liczb 21:5-9

21:5 A lud przemawiał przeciwko Bogu i przeciwko Mojżeszowi: Dlaczego wy wyprowadziliście nas z Egiptu, abyśmy umarli na pustyni? bo [nie ma] chleba, ani [nie ma] wody; a nasza dusza nienawidzi tego lekkiego chleba.
21:6 I “JA JESTEM” posłał ogniste węże między lud i oni ugryzli lud; i wielu ludzi Izraela zginęło.
21:7 Dlatego lud przyszedł do Mojżesza i rzekł: Zgrzeszyliśmy, bo mówiliśmy przeciwko “JA JESTEM” i przeciwko tobie; Módlcie się do “JA JESTEM”, aby zabrał nam węże. I Mojżesz modlił się za lud.
21:8 A “JA JESTEM” rzekł do Mojżesza: Uczyń cię ognistym wężem i połóż go na słupie, a stanie się tak, że każdy, kto zostanie ugryziony, gdy na niego spojrzy, będzie żył.
21:9 I Mojżesz uczynił węża z mosiądzu i położył go na słupie, i stało się tak, że jeśli wąż ugryzł jakiegokolwiek człowieka, kiedy zobaczył węża z mosiądzu, żył.

Chociaż powyższa historia jest absolutnie prawdziwa, jej zamierzone znaczenie, podobnie jak węże wokół bieguna, zostało celowo przekręcone. “WSZYSTKIE działania wojenne opierają się na oszustwie.”

Ogniste węże zostały wysłane między ludzi, ponieważ zgrzeszyli. Kiedy jad ognistych węży wszedł w te ugryzione, których było wiele, spowodował ŚMIERĆ.

Grzech = Satan withIN

Zbawienie od jadu węża zostało wtedy miłosiernie zapewnione, ale wymagało jednego kluczowego elementu: WIARY w Uzdrowiciela. A jaki był symbol tej wiary? Słup/krzyż, na którym ognisty wąż został UKRZYŻOWANY. Ognisty wąż reprezentuje zarówno szatana (OGNISTY Wąż – Obj. 12:7-9), jak i nasze własne ego, ponieważ jad / kłamstwa szatana zatruły nas poprzez “ja”, dlatego “wróg wewnątrz” musi być codziennie krzyżowany.

Wąż/wąż NIGDY NIE był więc symbolem uzdrowienia; został przedstawiony, aby pokazać, w jaki sposób można stawić czoła i przezwyciężyć samą śmierć poprzez wiarę w naszego Stwórcę / Uzdrowiciela, który przychodzi do nas z Uzdrowieniem w Swoich Skrzydłach i Zwycięstwem dla tych, którzy SZUKAJĄ, wierzą i SĄ POSŁUSZNI.

Bezpośredni link do tego artykułu:

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Wczoraj zaliczyliśmy datę 22 02 20 22.
  Jak zauważycie po rozbiciu, tak jak to przedstawiłem, nie może bīć w kalendarzu bardziej symetrycznej daty! A to oznacza, że znów przychodzą energie zmian.

  Z tego co wiem licząc od wczoraj wzmożone energie będą płynęły przynajmniej przez kilka dni.

  OBJAWY:
  Jak zwykle rozmaite.
  Najczęściej rozkojarzenie, uczucie “pływania”, zwolniony refleks, senność.
  lub odwrotnie, nadpobudliwość, nadwrażliwość, przypływy złości lub agresji, to u tych którzy tych rzeczy się pozbywają.

  CEL:

  Celem jest przebudzenie kolejnej partii ludzi na Ziemi. Ja już nie pamiętam, który to cykl, tyle ich było przez te lata:-)

  Z okazji tego zdarzenia wybrałem najważniejsze przekazy, z którymi każdy powinien się zaznajomić, aby nie być zaskoczonym.

  Zaczynamy od przekazu OGÓLNEGO, o co w tym biega?

  Jest to przekaz z 18 lutego, opisujący w jakich aspektach będą dotykały ludzi te energie. Metaforycznie, spokojnie ale uczciwie:-)

  18 LUTEGO 2022
  Boska Matka: Wielki Restart

  Moje boskie, drogie dzieci, jestem tutaj, aby zwrócić waszą uwagę na wielkie zmiany, które mają nastąpić w waszej ukochanej Gai.

  Nie potrzebujesz resetu; to tylko „przestawiłoby leżaki na Titanicu”. Potrzebujesz istotnej zmiany, która całkowicie zmieni nie tylko sposób funkcjonowania twojego świata, ale sposób, w jaki każdy z was postrzega siebie i siebie nawzajem. Potrzebujesz głębokiego doświadczenia ponownego połączenia z twoimi Boskimi Jaźniami Stwórcy.

  To jest to, co nazwalibyście Otwarciem Serca, Wzniesieniem, Oświeceniem… ale tak naprawdę ten termin nie ma znaczenia, ponieważ można spierać się ze znaczeniem każdego z tych terminów. Liczy się to, że „śmieciowe programowanie” zostanie usunięte, „debugowane”, że tak powiem, i nastąpi masowe ponowne uruchomienie.

  Wkrótce ten dar będzie twój, dar mojej miłości dla ciebie. Stopi zasłony oddzielenia, które chroniły cię przed poznaniem twojej prawdziwej jaźni, twojej Boskiej Jaźni Stwórcy. Zwracam do Ciebie to, co zawsze było Twoje, ale było ukryte głęboko w środku.

  Kiedy to przeżycie topi serce, nigdy więcej nie będziesz dla siebie okrutny, ponieważ rozumiesz swoją prawdziwą Jaźń, swoją prawdziwą naturę, swoją Prawdę.

  Ani nigdy nie skrzywdzisz innego, ponieważ widzisz głębokie połączenie Wszystkiego, Co Jest. Natychmiast staniesz się świadomy, że Wszystko, co jest, opisuje Boskiego Ojca, a Wszystko, co się dzieje, opisuje twórczą siłę energii Boskiej Matki. Masz jedno i drugie – byt i działanie. Kiedy są zestrojone z twoją prawdziwą, boską naturą, twoim nieskończenie kochającym sercem, jesteś w swoim Wniebowstąpionym Mistrzostwo.

  W jednej chwili Twój świat zmieni się na zawsze na lepsze. Nie oznacza to, że działanie nie jest konieczne: oczywiście, że tak! Boskie energie męskie i boskie żeńskie muszą istnieć razem, w harmonii, w tańcu, w zjednoczeniu.

  Oznacza to, że będziesz miał głęboką wiedzę o tym, jaki jest właściwy kierunek działania dla ciebie, w każdym momencie, w każdych okolicznościach. Dowiesz się, po co tu przybyłeś i jak najlepiej możesz dzielić się swoją radością, prezentami, aby stworzyć trwałe dziedzictwo na Gai. Twój wkład w Złoty Wiek Gai stanie się jasny, łatwy i przyjemny.

  Więc jak się do tego przygotowujesz? Co musisz zrobić? Być? Przenieś się do twojego serca, nie do emocjonalnego serca „podoba mi się to, nie podoba mi się tamto”, ale do mądrego serca, które bije na dźwięk twojej Duszy, twojego Wyższego Ja. Ma mądrość, którą można usłyszeć, jeśli poświęcisz czas na przejście w ciszę.

  Każdy czas spędzony w ciszy, spokoju, medytacji lub modlitwie pozwoli ci wczuć się w swoje wyższe serce, usłyszeć jego delikatne bodźce prowadzące do najlepszych działań, myśli, słów, a nawet zaniechania działania na ten dzień .

  Krok po kroku, dzień po dniu. Do świadomości najlepiej podchodzić powoli, delikatną ręką ciekawości. W ten sposób się otworzy; jego zachęty i podpowiedzi staną się wyraźniejsze, a twoje życie nabierze większej swobody i łaski, gdy zestroisz się z boskim przepływem swojego życia: twoje życie stanie się przejściem ekspansji poprzez radość, a nie wyzwania.

  To może nie zawsze być łatwe, ale będzie dla ciebie jasne, co robić, a ta wiedza sprawi, że nawet trudniejsze działania będą wydawały się wykonalne, ponieważ są zgodne z boskim przepływem twojego życia.

  Tak więc, moje ukochane dzieci, miejcie serce. Wiedz, że jestem z tobą stale, w każdym uderzeniu serca, Jestem tutaj, w tobie, czekając na odkrycie przez ciebie. I w każdym uderzeniu serca zbliżasz się do rozpoznania Mnie i połączenia się w mojej nieskończonej miłości do ciebie.

  c) 2022 Jennifer Crokaert www. jennifercrokaert .com na YouTube

  ____________________________________________________

  Powyższy przekaz był bardzo ładny, czysty…kobiecy.
  Poniżej natomiast przekaz nawiązujący do tego samego, ale bardziej konkretnymi słowami ujęty, trochę bardziej “po męsku”:-)

  [Daniel Scranton] Energie 22 lutego (22-2-22) ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada
  Posted on 2022-02-22 by galacticjoel

  “Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

  Jesteśmy bardzo podekscytowani aby zobaczyć co zrobicie z energiami 22 lutego 2022, które są już nad wami i które będą napływać w ciągu najbliższych kilku dni. Macie zmienić świat, w którym teraz żyjecie, a te energie mają wam pomóc. Będą one przede wszystkim dotyczyły ustabilizowaniu i wyrównywaniu was, tak aby następnie mogły zainicjować zmiany wewnątrz was, które muszą nastąpić zanim zmiany na zewnątrz was będą mogły. Wielu ludzi na Ziemi czeka najpierw na zmiany w społeczeństwie aby mogli odetchnąć z ulgą.

  Energie te polegają na inicjowaniu zmian w jednostce, abyście mogli wtedy doświadczać świata w taki sposób w jaki chcecie go doświadczać. To znaczy, że jesteście dokonującymi zmian. Jesteście tymi, którzy najpierw zmienią siebie, a potem zobaczycie zmiany w świecie poza wami. To piękny czas aby skupić się na tym, które aspekty świata chcecie zobaczyć zmienione.

  To jest dobry czas abyście skupili się na zmianach, które chcielibyście zobaczyć wewnątrz siebie, ponieważ jest to czas, który daje wam możliwość uwolnienia tak wielu rzeczy, porzucenia tego co już wam nie służy. Jest to czas aby otworzyć się na to co nowe, ekscytujące i co ostatecznie doprowadzi was do dostrojenia się do tej wersji siebie, którą chcielibyście być przez cały czas.

  Zmiany, które nadchodzą, nadchodzą ponieważ jesteście na nie gotowi i ponieważ jest to data w kalendarzu gdy ma miejsce wiele koniunkcji, nie tylko z liczbami. Możecie odpoczywać spokojnie i wiedzieć, że wykonaliście już pracę nad sobą aby być na dobrej pozycji do radzenia sobie z energiami i pozwalania im przepływać przez was. Możecie kontynuować tę pracę poprzez skupienie, relaks, medytację, nawodnienie i uziemienie.

  Zawsze będziecie chcieli być najlepszym możliwym pojazdem dla energii o najwyższej częstotliwości, które są dostępne dla was, a te energie 22 lutego 2022 są rzeczywiście bardzo wysokie. Są one gotowe na was, a wy jesteście gotowi na nie. Jesteście gotowi aby być dokonującymi zmianę, a świat jest gotowy na zmiany. Jest to doskonałe i święte wyrównanie, jeśli o nas chodzi.

  Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami.”
  ____________________________________________________

  Powyższe przekazy były dla tych co będą się “budzi”.
  Zacytowałem aż dwa ponieważ pokazują to samo z różnej perspektywy, zawsze jeden z nich bardziej trafi właśnie do Ciebie.

  A na koniec ostatni z przekazów, opisujący po co to wszystko w większym detalu, ale również odnoszący się do tych co już dawno się przebudzili i żyją w tym świecie.
  Dla nich bowiem też potrzebne są czasami rady.

  Przekaz stawia pytanie, czy łatwiej jest przejść przez to będąc przebudzonym czy raczej nie przebudzonym. Odpowiedź jest taka, że BYŁO BY łatwiej przejść będąc przebudzonym, gdyby nie kilka drobiazgów.

  A teraz już przekaz.

  [Daniel Scranton]
  Czy lepiej jest być przebudzonym? ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

  “Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

  Byliśmy bardzo zainteresowani tym jak poradzicie sobie z przejściem od bycia istotami trzeciego wymiaru do bycia istotami piątego wymiaru. Wiedzieliśmy, że wielu z was zda sobie sprawę z tej zmiany świadomości, której wszyscy doświadczamy, ale nie wiedzieliśmy czy bycie przytomnym przyniesie wam korzyść, czy też pozostawanie we śnie będzie łatwiejszą drogą.

  A teraz, kiedy obserwujemy tych z Was, którzy są obudzeni wystarczająco długo, możemy powiedzieć, że to bardzo wąski margines ma to, że przeżywacie łatwiejszy i bardziej radosny czas z tą zmianą. Powodem, dla którego jest to tylko bardzo wąski margines, jest odpowiedzialność, którą czujecie i role, które przyjęliście.

  Jako empaci i uzdrowiciele często podejmujecie problemy i energie tych, którym służycie. Jako przebudzone istoty, które rozumieją, że zmieniacie swoją świadomość, mniej prawdopodobne jest, że utopicie swoje emocje narkotykami i alkoholem. Będąc istotami służącymi, często czujecie, że powinniście robić więcej aby pomagać w przesunięciu zbiorowej świadomości.

  Jednak to co sprawia, że podróż jest bardziej radosna i łatwiejsza dla was, to to, że macie znacznie mniej wątpliwości i znacznie więcej tego poczucia wiedzy o tym dokąd zmierzacie i co robicie w tym czasie. Jesteście mniej zmartwieni śmiercią niż przeciętny człowiek, który jest nieprzebudzony.

  Wybraliście więc nieco bardziej radosną i łatwiejszą drogę niż większość ludzi, i moglibyście uczynić ją o wiele bardziej radosną i łatwiejszą gdybyście mogli odpuścić poczucie winy, które często odczuwacie za to, że nie jesteście lepsi w tym co robicie. Jeśli moglibyście odciążyć się od nacisku, mielibyście dużo więcej zabawy po drodze. Gdybyście mogli częściej praktykować mantrę: ‘Robię co mogę’, moglibyście uwolnić część ciężaru z ramion.

  Jesteście tam po to aby poprowadzić resztę ludzkości w tej zmianie świadomości, ale jesteście też po to aby cieszyć się podróżą. Tak więc, czasami oznacza to poczucie bycia mniej odpowiedzialnym i szukanie sposobów w jakie możecie doświadczyć więcej radości, więcej ekscytacji i więcej uznania dla tej pięknej podróży, na której wszyscy jesteście razem. Wiemy, że czasami chcecie pochylić głowy i posunąć się do przodu, dlatego będziemy zachęcać was do siedzenia, relaksu, podnoszenia stóp i pozwalania aby niektórzy z waszych pomocników wykonywali ciężkie prace.

  Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami.”

  • marusia says:

   Wczoraj rano myslalam o dacie 22 022022 to byl dzien moich urodzin i nawet byl wtorek. Pojawilam sie na Swiecie przed 2 w nocy. Poczulam sie jakos tak specjalnie,jakby ten Swiat swietowal te narodziny ze mna….dziadek mowil, ze to Anielskie liczby. Jak to jest niewiem. Nie potrzebuje sie budzic w tej rzeczywistosci, bo ja sie czuje wokolo. Jedyne,co wyczuwam silnie,to ze czas mi przyspieszyl..Czas pedzi,umyka mi…czuje sie,ze musze cos zrobic..nie wiem co

   • krnabrny1 says:

    Kochana Marusiu, wszystkiego najlepszego!:-)
    Ja daleko od siebie jesteś w stanie wyczuć to “czuję się wokoło”?

    • marusia says:

     Serdecznie dziekuje!
     Nie posiadam klawiatury z polskimi znakami,co moze wprowadzic zamieszanie. Napisalam,ze odczuwam te rzeczywistosc wokol mnie…Jesli mialabym odpowiedziec na pytanie. Myslalam o tym przez dluzszy czas i nagle zdalam sobie sprawe z tego, ze nie chodzi o dystans \pomiar przestrzeni. To w ogole nie ma znaczenia. To sa energie,dzwieki,czasem zapachy,flashbacki. Nagle swiadome obrazy czegos, co moze sie wydarzyc.Do tego dochodza sny. Wiem brzmi to dziwnie i zabawnie…Trudno mi to opisac. Nie chce tez tworzyc tu laboratu,gdyz mocno bym sie ,,odslonila,, z moja osoba.

     • krnabrny1 says:

      Rozumiem, nie można dopuścić do odsłonięcia, zatem już o nic nie pytam:-)

 2. krnabrny1 says:

  WYJAŚNIENIE:

  Na zakończenie pewne wyjaśnienie, które może zainteresować ciekawskich.
  Dlaczego goście z nieba przywiązują taką wagę do dat? Wysyłają te energie w nawiązaniu do liczb kalendarza, czyżby to jakaś numerologia?:-)

  Nie, tutaj odpowiedź jest znacznie bardziej prozaiczna.
  Oni to robią ponieważ nas obserwują i widzą, że TO MY JESTEŚMY PRZYWIĄZANI Do DAT!

  Zobaczcie sami, obchodzimy urodziny, imieniny związane z konkretną datą na kalendarzu. Obchodzimy święto zmarłych BO JEST 1 LISTOPADA. Wszelkie wydarzenia w naszym życiu, święta, rocznice są ZWIĄZANE Z KALENDARZEM.

  Żyjemy według kalendarza!

  Oni to wiedzą i po prostu starają się do tego dopasować. Gdybyśmy bardziej zwracali uwagę na pory roku jak kiedyś, to wiązali by bardziej nadchodzące energie z przełomami, co zresztą robią ale wiedzą, że większość ukochała elektroniczne wyświetlacze i automatyczne przypominajki z facebooka o wszelkich możliwych “okazjach” swoich i swoich znajomych:-)

  Mało kto już na tej planecie robi coś w momencie kiedy TO CZUJE, zwykle powstrzymujemy się do momentu, aż ….. NADEJDZIE KALENDARZOWY CZAS, na określoną czynność, nawet okazywanie miłości jest przywiązywane do dnia walentynek:-)

  Inna sprawa, że to była piękna i mocna data. Mocniejsza czeka nas dopiero za 200 lat. 22 02 2222…ot i cała tajemnica.

Wypowiedz się