Reżim fałszywego Bidena błaga Chiny o pieniądze, jako że zbliża się termin płatności 9/30

Posted on 

Fałszywy amerykański reżim oszusta “prezydenta” Joe Bidena jest w poważnych tarapatach. Nie mogą dotrzymać terminu płatności do 30 września. Ponieważ istnieje dwutygodniowy okres karencji po domyślnych ustawieniach amerykańskiej korporacji, oznacza to powtórzenie implozji rynku z 16 lutego 2020 około 14 października. Dlatego Sekretarz Skarbu USA Janet Yellen publicznie ostrzega, że w październiku Stany Zjednoczone nie spłacą długu krajowego, podają źródła MI6.

https://thehill.com/policy/finance/571237-yellen-us-on-track-to-default-on-national-debt-in-october

Dlatego też “Biden” zadzwonił w zeszłym tygodniu do chińskiego prezydenta Xi Jinpinga. Kiedy nie udało mu się zdobyć obietnic dotyczących nowych funduszy, jego szefowa, Angela Hitler, zadzwoniła i powiedziano mu, że pieniądze przyjdą tylko wtedy gdy przysięgnie całkowite posłuszeństwo Chinom, mówią źródła azjatyckiego tajnego stowarzyszenia. Oto jak chiński oficjalny rzecznik Global Times chwalił się rozmową:

“Pierwsza rozmowa telefoniczna między dwoma przywódcami w ciągu siedmiu miesięcy, w obliczu narastających napięć…, która odbyła się na prośbę USA, podkreśliła rosnący niepokój Waszyngtonu i potrzebę współpracy Chin w kluczowych globalnych kwestiach.”

Chiny powiedziały “Bidenowi“, “USA powinny podjąć działania aby uszanować podstawowe interesy Chin, odrzucić iluzje tłumienia Chin“, a Xi Jinping “wezwał Waszyngton do wzięcia na siebie odpowiedzialności, aby skierować więzi z powrotem na właściwą drogę“, plus “USA powinny podjąć więcej działań w celu skorygowania wcześniejszych złych uczynków i poszanowania podstawowych interesów Chin i nie oczekiwać, że Chiny będą współpracować podczas gdy uważa się je za przeciwnika.”  Zauważono również, że “administracja Bidena stoi w obliczu ogromnej presji w kraju“, więc nie może “kwestionować, oczerniać, a nawet próbować obalić ścieżkę i system socjalizmu o chińskich cechach.”

The Global Times” odnotował ponadto ,że “kilka godzin po rozmowie Xi-Biden, Xi rozmawiał również z kanclerz Niemiec Angelą Merkel” i nakazał jej “zaapelować do UE o przestrzeganie właściwej polityki wobec Chin.”

https://www.globaltimes.cn/page/202109/1233921.shtml

Biały Dom” zareagował wydając następujące zawoalowane groźby:

“Obaj przywódcy omówili odpowiedzialność obu narodów za zapewnienie, że konkurencja nie doprowadzi do konfliktu.”

https://www.whitehouse.gov/briefing-room/statements-releases/2021/09/09/readout-of-president-joseph-r-biden-jr-call-with-president-xi-jinping-of-the-peoples-republic-of-china/

Chiny odpowiedziały później, sugerując, że terroryzm jest ponadnarodowym zagrożeniem i “wspólnym wrogiem ludzkości.”

Stowarzyszenie Białego Smoka ze swojej strony negocjuje alternatywę dla reżimu “Bidena” z azjatycką Rodziną Smoka, która używa awatara Xi Jinping. Omawiany wniosek wzywa do zakończenie “terroryzmu” poprzez wyciągnięcie wtyczki i pozwolenie na implozję całego fałszywego reżimu USA. Rozmowy będą kontynuowane w tym tygodniu, po tym jak negocjatorzy Rodziny Smoka skonsultują się ze starszymi w sprawie następnego ruchu, mówią źródła Rodziny Smoka i WDS .

W każdym razie, patrioci na Zachodzie muszą zdać sobie sprawę z tego, że ważne jest obalenie mafii chazarskiej zanim sprzedadzą ludzi Zachodu w chińską niewolę.

Jak powiedział w zeszłym tygodniu amerykański generał Michael Flynn: Jesteśmy w walce naszego życia.” Zauważa, że w Białym Domu nikogo nie ma, a mówienie o takich rzeczach jak Donald Trump w 2024 roku” jest nonsensem, ponieważ nie będzie kolejnych uczciwych wyborów, dopóki nie rozstrzygniemy wyborów w 2020 roku.” Flynn zauważył również, że trwa akcja operacji psychologicznych przeciwko narodowi amerykańskiemu. Zaapelował do patriotów aby powstali, zauważając, że podczas wojen rewolucyjnych tylko 3% 4-milionowej populacji USA walczyło.

Mamy masę krytyczną w armii USA, agencjach wywiadowczych, milicjach itp. by walczyć w nowej wojnie rewolucyjnej. Aby wygrać należy zidentyfikować prawdziwego wroga. Przede wszystkim spójrzmy na działania prezydenta Donalda Trumpa i zastanówmy się czy kawaleria wciąż nadchodzi. Zagorzali zwolennicy Trumpa muszą zapytać, dlaczego odrzucił amerykańską armię gdy zaoferowali mu szansę obalenia fałszerstwa wyborczego w 2020 roku. Po drugie, muszą wyjaśnić, dlaczego wzywa wszystkich do szczepienia, chociaż, jak zauważa Flynn, z “99,5% wskaźnikiem powracania do zdrowia, dlaczego przechodzimy przez to szaleństwo.” Pamiętajmy, że Trump nie ujawnił prawdy o 9.11. Innymi słowy, amerykańscy patrioci muszą zjednoczyć się za Flynnem a nie Trumpem.

Więc kim jest wróg, którego musimy namierzyć? Szlak śledczy, jak zwykle, wskazuje na Szwajcarię i Grupę Oktagon. Ci ludzie, za pośrednictwem około 700 agentów wysokiego szczebla, kontrolują 90% międzynarodowych korporacji. Wiemy, że Klaus Schwab (którego matka była z Rothschildów) z “Wielkiego Resetu” Światowego Forum Ekonomicznego jest podwładnym Carla von Habsburga.

https://en.wikipedia.org/wiki/Karl_von_Habsburg

Wiemy również, że bracia Agnelli, którzy są właścicielami The Economist razem z Rothschildami, są podwładnymi Vittorio Emanuele. To są ludzie, którzy kontrolują gumową maskę zastępczą papieża Franciszka, który teraz chce aby wszyscy ludzie byli szczepieni miksturami zmieniającymi DNA.

https://en.wikipedia.org/wiki/Vittorio_Emanuele,_Prince_of_Naples

Wiemy również, że szefowa Bidena Angela Hitler z Niemiec, jest kolejnym członkiem biura politycznego grupy Oktagon (prawdziwego widma sławy Jamesa Bonda).

Ci ludzie robią wszystko by pozostać przy władzy. Dlatego ich sługa, sekretarz generalny ONZ Antonio Guterres (pamiętajcie, że nikt go nie wybrał), w zeszłym tygodniu wydał straszliwe ostrzeżenie, że świat stoi przed “przełomowym momentem.” Guterres ostrzega, że teorie spiskowe i kłamstwa [orwellowskie mówiące o prawdzie] podsycają głębokie podziały w społeczeństwach.Wzywa do natychmiastowego globalnego planu szczepień wdrożonego przez nadzwyczajną grupę zadaniową, aby zainwestować “teraz 50 miliardów dolarów w szczepienia” i “wzmocnić globalne zarządzanie technologią cyfrową [tj. cenzurę]. Guterres ujawnia również, że jego mistrzowie kontrolują G20, Radę Ekonomiczno-Społeczną ONZ i szefów międzynarodowych instytucji finansowych, w tym Międzynarodowego Funduszu Walutowego i Banku Światowego.

Na znak tego jak odważnymi hipokrytami są ci ludzie, zaproponował również “globalne działanie na rzecz walki z dezinformacją i teoriami spiskowymi oraz promowanie faktów, nauki i uczciwości w publicznym dyskursie.” Ok Guterres dlaczego nie zacząć od dostarczenia dowodów naukowych, że SARS-Cov-2 i Covid-19 naprawdę istnieją, coś czego jeszcze nikt nie zrobił: co udowodniono wieloma orzeczeniami sądowymi.

https://apnews.com/article/technology-health-coronavirus-pandemic-united-nations-covid-19-pandemic-dcabfc7526f46940dc5a992d52737c8b

W każdym razie, jeśli jesteś patriotą i chcesz chronić ludzi, strzelaj na widok każdego kto wciska szczepionkę zmieniającą DNA pod pretekstem tej fałszywej pandemii.

Zauważamy, że we wszystkich krajach zachodnich trwa masowy bunt przeciwko pandemii i przestępcom wprowadzającym szczepionki. Przyjrzyjcie się ogromnej publiczności na meczach piłki nożnej skandujących “fuck Joe Biden” (pieprzyć Bidena), w jedności.

https://www.zerohedge.com/political/fk-joe-biden-chants-heard-across-us-college-football-stadiums

Inni fałszywi przywódcy, jak Justin Castro z Kanady i Emanuelle Macron z Francji, nie mogą pojawić się publicznie w obawie przed ośmieszeniem lub nawet powieszeniem na miejscu. Istnieją również strajki kierowców ciężarówek w Wielkiej Brytanii, Australii, USA i gdzie indziej, mające na celu wymuszenie zmiany reżimu.

https://www.rt.com/news/534591-paris-clashes-health-pass-protests/

W Wielkiej Brytanii Minister Zdrowia Sajid Javid powiedział, że paszporty szczepionkowe Covid nie zostaną wprowadzony i że nie spodziewa się, że kraj zobaczy więcej kwarantanny.

https://news.trust.org/item/20210912090529-5m6aq

Również wiele spraw sądowych przeciwko fałszywej pandemii i sprzedawcom szczepionek zaczyna mieć wpływ. Na przykład, sąd w Berlinie orzekł na korzyść dyskoteki, która pozwała miasto o zakaz tańca w pomieszczeniach, zmuszając Senat Berlina aby pozwolił na ponowne otwarcie klubów. “The New York Times” próbował to ująć jako dotyczące tylko “zaszczepionych“, ale było to kłamstwo z łysą twarzą.

https://www.nytimes.com/2021/09/11/style/berlin-clubs-reopening.html

Jeszcze bardziej dramatycznie niemieccy prokuratorzy przeprowadzili nalot zarówno na Ministerstwa Sprawiedliwości jak i Finansów w związku z “praniem brudnych pieniędzy.” To znak, że powojenna okupacja Niemiec kończy się, obiecują niemieccy patrioci.

https://www.reuters.com/world/europe/german-prosecutors-search-ministries-over-money-laundering-probe-2021-09-09/?utm_source=reddit.com

W Japonii, bary i restauracje otwarcie przeciwstawiają się rządowym rozkazom by nie podawać alkoholu i zamykać przed 20:00. Japońscy gangsterzy otrzymali szczegółowe informacje o tym jak ich fałszywy rząd próbował zabić własnych ludzi za pomocą skażonych szczepionek Moderna i obiecali podjąć działania. Niedługo pośrednicy chazarskiej mafii, tacy jak David Atkinson, Michael Greenberg, Kurt Campbell, będą zmuszeni do ucieczki z kraju, obiecuje japońska prawica.

Są też znaki chazarskich szczurów próbujących opuścić statek. Było to widoczne gdy od dawna nieżyjący George Soros (pełnomocnik Rothschildów) potępił przeniesienie funduszu BlackRock do Chin jako “tragiczny błąd“, który “zaszkodzi interesom bezpieczeństwa narodowego USA i innych demokracji.”

Rzecznik BlackRock odpowiedział na komentarze Sorosa, mówiąc CNBC: “Stany Zjednoczone i Chiny mają duże i złożone stosunki gospodarcze“, dodając, że “całkowity handel towarami i usługami między tymi dwoma krajami przekroczył 600 miliardów dolarów w 2020 roku“.

https://www.zerohedge.com/markets/blackrock-responds-soros-scathing-op-ed-ray-dalio-also-chimes

Środek masowego przekazu chińskiego rządu Global Times odpowiedział, nazywając Sorosa “globalnym ekonomicznym terrorystą“, odkąd Chińczycy nazywają “terroryzm” wrogiem wszystkich ludzi, można się domyślić co będzie dalej.

MI6 mówi: “Wszyscy zostali odkryci i walczą z tym między sobą” i dodaje: “Rothschildowie są powszechnym brudem i jest to znane na całym świecie.

Oczywiście, ci przestępcy nie planują odejść bez walki. Próbują zaaranżować niedobory żywności, rozpocząć wojnę z Iranem, i Bóg wie co jeszcze, aby spróbować pozostać przy władzy.

Aby powstrzymać próby rozpoczęcia III wojny światowej, wielokrotnie ostrzegamy starszyznę azjatycką, że irańskie przywództwo pracuje dla tych samych ludzi co izraelskie przywództwo:

Prezydent Rouhani i Minister Spraw Zagranicznych Zarif są szczurami, wykonującymi polecenia chłopców Rothschildów z Chatham House i Królewskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych.

Rouhani spędził 6 lat w Szkocji, uzyskując doktorat z Prawa Szariatu ( ze wszystkich rzeczy), spotykając się z Jackiem Strawem i Lordem Levym, jeden szczebel od Rothschilda.

Zarif był 20 lat w Ameryce i bardzo blisko z globalistą Johnem Kerrym. Mówią, że połowa irańskiego Parlamentu (piramida z 33 oknami) ma zieloną kartę USA.”

https://www.rumormillnews.com/cgi-bin/forum.cgi?read=182314

Coraz bardziej prawdopodobne jest również, że chazarska mafia wyłączy internet, w próżnej próbie powstrzymania trwającego globalnego przebudzenia. Dlatego mówią o “mającej miejsce raz na stulecie super burzy, która może powalić internet.”

https://ktvz.com/cnn-regional/2021/09/10/growing-risk-of-once-in-a-century-solar-superstorm-that-could-knock-out-internet-study-says/

Na koniec tego tygodnia, chcielibyśmy podzielić się następującą wymianą, którą mieliśmy z Seanem Stone’em, synem reżysera filmowego Olivera Stone’a, na temat śmierci Roberta Davida Steele’a:

“Dochodzenie w sprawie śmierci Roberta Davida Steele’a ujawniło, że został zamordowany przez zastrzyk, ponieważ prowadził dochodzenie w sprawie defraudacji 300000 dolarów swoich funduszy. Pojawiłeś się jako podejrzany. Co ty o tym wiesz?”

To był jego brak odpowiedzi:

“Pracujesz z Gordonem Duffem? Jeśli tak, poproś go aby Jack Heart skontaktował się ze mną, ponieważ chcę z nim porozmawiać o jego pracy…”

Jeśli ktoś wplątałby mnie w morderstwo, możecie być pewni, że odpowiedziałbym. Pamiętajcie, Oliver Stone udowodnił, że jest kontrolowaną opozycją kiedy zrobił film mówiący, że prawie wszyscy byli zaangażowani w zabójstwo prezydenta Johna F. Kennedy’ego, a jednak nie powiedział nic gdy opublikowane dokumenty pokazały, że prezydent Izraela Dawid Ben Gurion nakazał zamach.

Podsumowując, dosyć tego ludzie, czas na rozmowę już dawno minął, to jest wojna. To znaczy zabić lub zostać zabitym.

13 września 2021

Autor: Benjamin Fulford, Stowarzyszenie Białego Smoka

Źródło: https://benjaminfulford.net/2021/09/13/fake-biden-regime-begs-china-for-money-as-9-30-payments-deadline-looms/

Opublikowano za: https://meditation539.com/2021/09/16/benjamin-fulford-rezim-falszywego-bidena-blaga-chiny-o-pieniadze-jako-ze-zbliza-sie-termin-platnosci-9-30/

Wypowiedz się