WSTRZĄSAJĄCY I PRZERAŻAJĄCY APEL JERZEGO ZIĘBY DO RADIA MARYJA, TV „TRWAM” I HIERARCHII KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO

Polecamy gorąco ten przeczytany przez Jerzego Ziębę dramatyczny list kobiety i jego osobistą odezwę ( jedną z wielu)  do Telewizji TRWAM, Radia Maryja i hierarchów Kościoła Katolickiego w Polsce na poniższym linku. Ponadto pod nagraniem z odezwą na linku jest zamieszczony komentarz jac505 do kapłanów.

Redakcja KIP

https://gloria.tv/post/EU4JettgeYS33kzBcq8pnvhgg  

Komentarz jac505
do Odezwy Jerzego Zięby do tv Trwam i radia Maryja opublikowana na jego profilu vk
434
.
„KAPŁANI !
Milczenie wobec zła jest zgodą, przyzwoleniem na nie. Pan Jezus powiedział aby nie stawiać oporu złu. Czy odnosiło to się nie tylko do przemocy fizycznej, ale i prawnej, finansowej ?
Jednak w obliczu odkrycia planu ludobójstwa w białych rękawiczkach oznacza to, że według tych Słów Zbawiciela mamy ten plan radośnie przyjąć, milczeć i na takie zło pozwalać ?

Święty Paweł w jednym ze swoich listów wzywał do posłuszeństwa władzy. Czy jednak dzisiaj też tak by uczynił ?

Kapłani ! Odpowiecie na Sądzie Bożym za zniszczenie Kościoła, za śmierć i pośmiertne życie milionów Polaków !

Mordem założycielskim III RP było zamordowanie ks. Jerzego Popiełuszki i kilku innych kapłanów głoszących prawdę, wzywających do prawdy w życiu.

Obecne milczenie hierarchów wobec ukrytego zła jest mordem założycielskim nowego, diabelskiego porządku świata.

Gdy na początku 1990 roku zaczęły się w Polsce zmiany polityczno-gospodarcze, ludzie masowo tracili pracę i dochody bo ludzie socjalizmu, tzw. „komuchy” zawłaszczały po kolei socjalistyczne zakłady pracy, restrukturyzowali je masowo zwalniając pracowników, wtedy hierarchowie i kapłani milczeli w swoich kazaniach, przyzwalając na zło, gdy ludzie odbierali sobie życie z biedy, nędzy, albo dopuszczali się ogromnego bezprawia aby ratować życie swoje, swoich bliskich za wszelką cenę.

Teraz mamy to samo !

Ludzie, włączając w to kapłanów (poza nielicznymi wyjątkami) masowo „ratują” „szczepionkami” życie swoje i swoich bliskich, przy całkowitym braku sprzeciwu naszych kapłanów, biskupów wobec chociażby sposobu produkcji „szczepionek”z tkanek zabitych dzieci ! Bo mówią, że nie ma innej drogi pokonania wirusa.
To kłamstwo ! Jest wiele innych dróg !
Jest kilka skutecznych leków a przede wszystkim podnoszenie odporności przez witaminy C i D.
Mało tego kapłani milczą wobec wciągnięcia Franciszka w plany NWO, nowego anty-chrześcijańskiego porządku świata, dla ratowania planety !

Jaki mamy Kościół ?

Podziwiam walkę Jerzego Zięby. Jego słowa do tv Trwam, radia Maryja wydają się być jak mówienie do głuchej, niemej ściany, bez serca.

Czy tak zachował by się Pan Jezus ?

Te chrześcijańskie środki przekazu informacji starają się poruszyć temat pandemii, szczepień ale widać u nich wyraźną postawę – chcielibyśmy ale boimy się.

Rozmawiałem ostatnio z pewnym księdzem proboszczem z podkarpackiej średniej miejscowości (z tzw. bogatej parafii) o szczepieniach. 

Zacytowałem fragmenty z ulotek tzw. szczepionek, gdzie mowa jest o nie zbadanych skutkach.
Odpowiedział, że w to nie wierzy i nie chce tego słuchać, bo to jest z internetu, bo nie wiadomo czy to jest prawda, że jest to pseudo prawda. Powiedział, że słucha się papieża Franciszka, który powiedział, że kto nie chce wziąć udziału w szczepieniach wykracza przeciwko 5-mu przykazaniu.
Odpowiedziałem, że z czystym sumieniem odradzam ludziom szczepienia a według tych słów jestem przeciwko 5-mu przykazaniu i poleceniom Franciszka.
Przemilczał to. Powiedział, że zaszczepił się, czuje się dobrze i nie boi się śmierci.
A ja mu na to, że jak zaczną umierać kapłani, to kto nas będzie spowiadał ?
Sam przekona się na sobie, zobaczy na przykładzie innych, czy to o czym mówiłem jest, czy nie jest prawdą.
Na moje pytanie czy wsiadłby do samolotu zaprojektowanego w tydzień i zrobionego w tydzień, który ledwo co lata i poleciał w lot przez Atlantyk,
odpowiedział że z Bożą pomocą – TAK !
Podziwiam jego wiarę i ufność. Niestety ogromna większość ludzi takiej wiary i ufności nie ma.
Spokojna, bardzo rzeczowa rozmowa trwała niemal godzinę i nic a nic nie przyniosła.
Myślałem, że uchodzący za inteligentnego, mądrego kapłan na
poważnie przyjmie moje wiadomości. Niestety, wyszedłem z tej rozmowy wstrząśnięty lekceważeniem, ignorancją, zamkniętym umysłem, sercem tego bardzo miłego, pozytywnie myślącego duszpasterza, który stracił czujność.Ten podstępny, przebiegły plan szczepień jest także uderzeniem w Kościół, jest planem uśmiercenia kapłanów.
Pan Jezus zapowiedział, że bramy piekielne nie przemogą go. Mamy obecnie człowieka o nazwie Gates, czyli bramy.

Bardzo wiele wskazuje na to, że to przy pomocy jego pomysłów o zagrożeniu pandemią, wirusami o których mówił wiele lat temu, szatan chce zniszczyć Kościół.

Matka Boża prosiła i nadal prosi o codzienną modlitwę różańcową za kapłanów.
Panie Jezu przyjdź ! „

Dla uzupełnienia i pojaśnienia prezentujemy nadesłany do Redakcji KIP komentarz:
Jeżeli ktoś nie wie o prawdzie, co to jest za medium Radio Maryja i do czego było zainstalowane w Polsce, proszę się dowiedzieć teraz.
Lech Kaczyński sprowadził do Polski Lożę o wielkiej mocy globalnej B’nai B’right i pozwolił na jej nieograniczoną działalność w Polsce, Lożę należącą do NWO!!! To był 2007 r. Za parę lat ta Loża przejęła to „medium.”
Dzisiaj już wszystko zostało odkryte, nie ma żadnych tajemnic i to, że dzięki „dwom braciom” rozgościł się Soros w Polsce i to już 1988 r. w Fundacji Stefana Batorego. Znana Fundacja prawda???
Gdyby Polacy interesowali się, co dzieje się w ich kraju, wtedy Polska należałaby dla Narodu Polskiego.
Niestety, nie było najmniejszego zainteresowania polityką i co „obcy”
robią w polskim Rządzie.
Była tylko wielka ufność w to, co UNY mówią, obiecują w czasie kampanii wyborczej. A potem oszuści dodatkowo zostali umocowani, kiedy brali udział w pielgrzymkach na Jasnej Górze, oczywiście zawsze z medium RM!
Polacy mają zakodowane chyba na wieczność to iż „dobry człowiek to tylko praktykujący”.
A więc szczęście niesamowite mieć „Rząd składający się z prawdziwych katolików!!!”
I to nieszczęsne medium robiące kampanie od 2005 r. do dzisiaj PiSraelitom, partii służącej, jak reszta innych – NWO!!!
Opisana rozmowa powyżej z Polakiem przekonanym o dobroci szczepionek, znaczy zahipnotyzowanie.
Prawdopodobnie słucha medium RM, ogląda TV-Trwam i pozostałe telewizyjne media, które dopuszczają się strasznych kłamstw pod przymusem i na rozkaz odgórny.
Dzisiaj po tak ogromnym doświadczeniu już wiemy, że nie można wierzyć rządzącym, można ufać, kiedy znamy i wybieramy rdzennych Polaków, którzy w swej szlachetności pragną dobra wspólnego!
Tymczasem, co widzimy na obecnej scenie politycznej??? 
Nikt tam prawie nie dba o problemy rdzennych Polaków! Dbają tylko o swoje finansowe sukcesy, według ostatniego kursu:

ZOSTAĆ MILIONEREM NAWET PO RDZENNEGO NARODU TRUPACH!!!

Od Redakcji KIP:

W uzupełnieniu do powyższej tematyki polecamy tekst sprzed 2,5 roku na Linku:

Obiektywna analiza publicystyki politycznej Radia Maryja sprzed 5-12 lat.

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Hal Turner na swojej radiowej stronie umieścił właśnie dramatyczny komunikat.
  Nie wiem co to oznacza i czy to prawda, ale gość gotuje się na serio.

  https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/news-nation/urgent-tonight-at-9-00-pm-eastern-u-s-time-lockdown-confirmed

  PILNE: DZIŚ O 21:00 CZASU WSCHODNIEGO USA:
  ZABLOKOWANIE POTWIERDZONE

  HAL TURNER
  02 SIERPNIA 2021

  Dzisiejszego wieczoru o 21:00 Hal Turner Radio Show wyemituje szczegóły na temat DRUGIEJ poważnej próby blokady, która ma zostać rozpoczęta przez nielegalny reżim Bidena. Ogólnokrajowy ! ! ! ! !

  Czy ta ujawniła w zeszłym tygodniu do abonentów do tej strony internetowej, jak „Covert INTEL” i jako takie, że mieliśmy kilka dni więcej, aby przygotować się, niż ogół społeczeństwa.

  Gdybyś był subskrybentem, wiedziałbyś, więc może powinieneś zasubskrybować, aby być na bieżąco z informacjami? To tylko dolar tygodniowo, rozliczana kwartalnie (13 USD). Możesz zarejestrować się tutaj , a jeśli nie jesteś subskrybentem, pozostań w ciemności jak masy. Twój wybór!

  Ustaw przypomnienie w telefonie, aby Dostroić się dziś wieczorem o 21:00 czasu wschodnioamerykańskiego (czasu nowojorskiego) w następujący sposób:

  WBCQ na 7,490 lub 6,160 (oba 50 000 watów)

  WRMI na 5.950 (100 000 watów)

  lub na zwykłej stacji AM:

  KYAH 540-AM Utah

  lub;

  Tutaj w Internecie pod adresem : http://stream.halturnerradioshow.com:8000/ Należy pamiętać, że ten link internetowy NIE URUCHAMIA SIĘ NA ŻYWO do około godziny przed rozpoczęciem programu . W ciągu tej godziny niesie muzykę wolną od reklam, aż do rozpoczęcia koncertu.

 2. krnabrny1 says:

  Pan Turner, dopisał dalszą cześć do powyższego artykułu, już po audycji. Tak to wyglądać będzie według niego:

  „Więc . . . . wszyscy powinniśmy wyrzucić nasze firmy do finansowych koszy na śmieci. . . ponownie.

  Powinniśmy trzymać dzieci w domu ze szkoły . . . . ponownie.

  Nie powinniśmy odwiedzać przyjaciół ani rodziny . . . ponownie.

  Powinniśmy unikać podróży . . . . ponownie.

  Pomimo tego, że wszystkie testy RT-PCR, z których korzystali od ponad roku, NIE MOGŁY ROZRÓŻNIĆ MIĘDZY ZARODKĄ A GRYPA CZY ZWYKLE PRZEZIĘBIENIEM.

  Testy są tak całkowicie bezużyteczne, że CDC ogłosiło, że są wstrzymane, ponieważ nie nadają się do diagnozowania COVID.

  Jednak to właśnie te testy zgłaszają wzrost liczby COVID. . . ponownie . . . . i wszyscy powinniśmy kupować w tym gównie za . . . jak długo?

  Pokochasz to: „Tylko przez dwa tygodnie, żeby spłaszczyć krzywą”. Ojej, gdzie wcześniej to słyszeliśmy. . . . o tak, ostatnim razem, a skończyło się na 8 miesiącach!

  Nie, dziękuję.

  Cała ta sprawa z COVID nie była nawet „pandemią”. Ma współczynnik przeżycia 99,8%. TO nie jest niebezpieczna, śmiertelna pandemia.

  Czy niektórzy ludzie umierają? TAk. Tak jak co roku z grypą. . . które magicznie spadły o 95% w zeszłym roku, ponieważ NAZYWAJĄ to wszystko „COVID”.

  To nic innego jak kolejna runda wysiłków zmierzających do zniszczenia oszczędności życia ludzi, zniszczenia małych firm i doprowadzenia ludzi do nędzy, aby głupkowate maniaki mogły wprowadzić swój „Wielki Reset”.

  Słyszałeś o tym, prawda?

  To tam cały twój dług zostanie spłacony i nie będziesz nikomu nic winien. . . ORAZ otrzymasz 2000 USD miesięcznie Universal Basic Income . . . pod warunkiem, że zrezygnujesz na zawsze z prawa do posiadania lub posiadania własności prywatnej.

  Oczywiście nie będziesz też właścicielem tego domu, na spłatę którego pracowałeś trzydzieści lat. Nie będziesz też właścicielem samochodu ani ciężarówki. Nie. Wszyscy zostaną przydzieleni innym w oparciu o ich większe potrzeby. Pamiętaj, że nie będziesz posiadać nic, więc nie masz nic do powiedzenia.

  To cena, jaką za nie zapłacisz, spłacając wszystkie swoje długi.

  Wielki reset: nic nie będziesz posiadać i będziesz szczęśliwy. To motto.

  Jest na to inny termin: ogólnoświatowy komunizm.

  Nie, dziękuję.

  Nie zastosuję się.

  W tym kraju żadna osoba nie może być pozbawiona życia, wolności ani własności bez odpowiedniego procesu prawnego.

  Możemy wychodzić, robić zakupy, odwiedzać kogo chcemy, podróżować, pracować, angażować się w handel w pracy lub firmie. Nie potrzebujemy zgody moich urzędników państwowych, aby zrobić którąkolwiek z tych rzeczy. Rząd pracuje dla nas, my nie pracujemy dla rządu.

  Nie możemy zostać pozbawieni żadnej z tych rzeczy bez należytego procesu. Jeśli rząd chce nas pozbawić, musi Udowodnić, że jesteśmy albo OSOBIŚCIE ZAKAŻONE, albo skrzywdziliśmy kogoś przez zachorowanie. To na nich spoczywa ciężar dowodu, nie na nas.

  Jeśli rząd chce zamknąć firmę, musi Udowodnić, że firma jest zarażona lub faktycznie rozprzestrzeniła na kogoś chorobę.

  Nie mogą jednak powiedzieć: „Istnieje duże prawdopodobieństwo, że biznes się rozprzestrzeni”. To nie jest dowód, to spekulacje .

  Rząd nie może pozbawić kogoś wolności spekulacji , muszą istnieć rzeczywiste dowody; dowód szkody.

  Więc idź do pracy. Otwórz swój biznes i zarabiaj na życie. Wychodź na zakupy, podróżuj, odwiedzaj przyjaciół, rodzinę lub klientów.

  Jeśli rządowi się to nie podoba, trudno.

  Pracują dla nas, my nie pracujemy dla nich.

  Nasza wolność jest zapisana w naszych konstytucjach stanowych i federalnych i nie mogą nas jej pozbawić bez należytego procesu sądowego, gdzie ciężar dowodu spoczywa na ICH i muszą przedstawić rzeczywiste dowody, a nie spekulacje.”

Wypowiedz się