Ekspert Pfizera potwierdza: SZCZEPIONKA TO ZASTRZYK ŚMIERCI !!!

W cytowanym wywiadzie Kingston ustosunkowuje także do powszechnego wśród społeczeństwa syndromu odrzucenia PRAWDY O NAJSTRASZLIWSZEJ W DZIEJACH LUDZKOŚCI ZBRODNI.

W tym video: https://www.bitchute.com/video/aLlcbtmt1VHm/ , ekspert branży i była pracownica Pfizera, Karen Kingston, omawia szczegóły składu i działania tzw. „covodowych szczepionek”.
Kingston charakteryzuje omawiane zastrzyki wszystkich producentów, jako „broń biologiczną”.  W badaniach nad myszami,  80% zdychało w ciągu doby, a pozostałe w okresie kilku dni.
Wszystkie marki zawierają tlenek grafenu, który jest oficjalnie klasyfikowany jako trucizna. Dlatego też w urzędowo podawanym składzie nie figuruje. 
Tlenek grafenu spełnia dwie funkcje:
*chroni mRNA, który jest bardzo niestabilny, do momentu dostarczenia go do komórek delikwenta,
*dzięki magnetycznym właściwościom i doskonałemu przewodnictwu elektrycznemu może być użyty do stworzenia  powierzchni kontaktowej pomiędzy ludzkim mózgiem i komputerem, a więc umożliwić produkcję „cyborgów” na potrzeby „elit”.
Pozostawienie ludzi przy życiu nie jest planowane, ale Kingston uważa, że do pełnego wymordowania całej Ludzkości potrzeba będzie więcej niż trzech doz.
Obecna „kampania szczepień”, jest w jej mniemaniu „studium doboru dozy”. „Elity” chcą poznać jak wielkie dawki są niezbędne do zabicia człowieka. 
Dopiero po rozeznaniu tego rozpocznie się zorganizowana kampania iniekcji nakierowana na ostateczną likwidację populacji i „przerobienie” garstki najbardziej kwalifikowanych egzemplarzy na cyborgi.
W cytowanym wywiadzie Kingston ustosunkowuje się także do powszechnego wśród społeczeństwa syndromu odrzucenia PRAWDY O NAJSTRASZLIWSZEJ W DZIEJACH LUDZKOŚCI ZBRODNI. Porównuje to do zachowania kochającej małżonki, która nigdy nie zaakceptuje informacji rodziny i przyjaciół o zdradach męża.
No cóż, Ludzkość czuje się tak komfortowo w objęciach globalistów, że za nic nie zaakceptuje PRAWDY. Co najwyżej znienawidzi tych, którzy jej tą PRAWDĘ natrętniej podsuwają!
Natomiast pozostały Jej do rzezi czas, w najlepszym wypadku,  wykorzystuje na nieistotne dyskusyjki na tematy polityczne, gospodarcze, czy kulturowe, usiłując tym zamaskować swą bezczynność. Jak widać, nawet w drodze do rzeźni dobre samopoczucie nie powinno nas opuszczać.

https://wordpress.com/view/drnowopolskipolskapanorama.home.blog

Wybrane komentarze

5*
„Wraz z rosnącą liczbą osób, które dowiadują się, że tlenek grafenu jest wykrywany w szczepionkach firmy o nazwie INBRAIN, Neuroelectronics pokazuje, że technologia „neuromodulacji” oparta na grafenie wykorzystująca neuroelektronikę – opartą na sztucznej inteligencji jest bardzo realna.

Komunikat prasowy z 30 marca 2021 opublikowany przez BusinessWire.com ujawnia tę historię:

INBRAIN Neuroelectronics pozyskuje 17 milionów dolarów z serii A na pierwszy interfejs grafen-mózg oparty na sztucznej inteligencji

[…]

Jesteśmy naukowcami, lekarzami, technikami i miłośnikami ludzkości, których misją jest budowanie interfejsów neuroelektronicznych do leczenia zaburzeń mózgu.
Używamy GRAPHENU, najcieńszego materiału znanego człowiekowi do budowy nowej generacji interfejsów neuronowych – do odbudowy mózgu, aby pomóc pacjentom na całym świecie.

[…]

Dofinansowanie umożliwia firmie prowadzenie pierwszych badań na ludziach, dotyczących jej flagowego produktu, mniej inwazyjnego urządzenia neuromodulacyjnego – do leczenia schorzeń neurologicznych, przy użyciu sztucznej inteligencji i elektrod grafenowych

[…]

W rzeczywistości, jak mówi INBRAIN we własnym komunikacie prasowym, „dążą do ustanowienia bezpieczeństwa grafenu – jako nowego standardu opieki nad urządzeniami neurotechnologicznymi”.

Opisują również bioobwody grafenowe jako rodzaj platformy, którą można ulepszyć:

Mniej inwazyjne i bardziej inteligentne technologie neuroelektroniczne, – takie jak nasza, mogą zapewnić bezpieczniejsze terapie, które można aktualizować i adaptować w czasie rzeczywistym…

Jeśli brzmi to znajomo, to prawdopodobnie dlatego, że Moderna, twórca szczepionki przeciw covid mRNA, opisała swoją technologię jako „system operacyjny”, który można aktualizować i przeprogramowywać w dowolnym momencie.”

Całość tu:
http://zaprasza.net/a.php?article_id=37091

Brawo za ten link 5*
Założę się że nikt z zamieszanych w operację covid19 światowych naukowców czy naganiaczy nie ośmieli zmierzyć się z Karen Kingston w merytorycznej debacie na argumenty, gdyż polegnie w pierwszej minucie.
W tym wywiadzie Kingston nawet nie odnosi się do aspektu niebezpieczeństwa dla organizmu białka kolca jaki do tej pory był dominujący w przestrzeganiu przed „wyszczepianiem”.
Najwidoczniej docelowo pełni ono rolę drugorzędną.
Autor 5*
DK
@Nibiru 15:12:00
Dokładnie tak. Również zakrzepica nie jest tu poruszana.
Brawo! 5*
Ten ich domek z kart ma bardzo słabe fundamenty,
to tylko Wiara i Strach. Ludzie przestają wierzyć w dobre intencje globalistów, jak przestaną się bać, TO ZWYCIĘŻYMY!
Nas są miliardy, ich co najwyżej miliony ze wszystkimi sajanami.

Opublikowano za: https://drnowopolskiblog.neon24.pl/post/162938,ekspert-pfizera-potwierdza-szczepionka-to-zastrzyk-smierci

Wypowiedz się