Kontakt z istotami pozaziemskimi – nadchodzi

Contact With Extraterrestrials -It’s Coming

Niezależnie od tego, czy wiesz, czy nie, jesteś przygotowany na kontakt z istotami pozaziemskimi
Tematy, UFO stały się głównym nurtem w 2019 roku, następne pytanie brzmi, kto je obsługuje? Media głównego nurtu i agencje, które nimi kierują, ukrywały prawdę o UFO przez dziesięciolecia i ostatecznie zmieniły swoją historię na ten temat w tym roku. Biorąc pod uwagę, że od wielu dziesięcioleci wiedzieliśmy, że UFO są prawdziwe, i że wiemy również, że ET są zaangażowane w to całe zjawisko, czy naprawdę będziemy czekać jeszcze wiele dziesięcioleci, aż główny nurt przyzna, że ​​ET też są prawdziwe? A może zaczniemy słuchać tego, co od dziesięcioleci mówią niezależne media?
Ludzkość przygotowuje się do masowego kontaktu. To dosadna prawda, ale niezaprzeczalna, gdy spojrzy się na to, jak bardzo zainteresowane i głodne są masy na treści związane z tym tematem. Niektóre z najczęściej oglądanych, czytanych i wyszukiwanych treści w Internecie, Netflix i YouTube odnoszą się do ET i UFO. Jasne, niektórzy mogą nadal o tym myśleć, ale to się zmienia SZYBKO!
Ale dlaczego tak długo było to tajemnicą? Prawda jest taka, że ​​największym sekretem ukrywania ujawnienia ET i UFO jest coś, o czym nie mówi się zbyt wiele. Zazwyczaj słyszymy o takich rzeczach jak tłumienie technologii, w szczególności systemów energetycznych. Jak to rzemiosło się tutaj dostało? Jakich systemów napędowych używają? Te pytania prowadzą ludzi do rzeczywistości, że technologie statków UFO ostatecznie tak bardzo zakłócą naszą oligarchię energetyczną paliw kopalnych, że w pewien sposób załamią również nasze gospodarki.
Oczywiście nie byłoby to takie złe. Dlaczego? Ponieważ jeśli weźmiesz pod uwagę, że oznaczałoby to posiadanie nieskończonej i „darmowej” energii, koszt towarów drastycznie spadłby. Nie tylko to, ale kiedy zaczniesz badać łatwość tworzenia systemów opartych na obfitości, niewiarygodne staje się rozważenie, co jest naprawdę możliwe.
Nieskończona ilość żywności uprawianej lokalnie, wszędzie! Niekończąca się energia, zainstalowana wszędzie! Samochody i obiekty budowlane nie powodują zanieczyszczeń. Moglibyśmy zasadniczo żyć w społeczeństwie zbudowanym w taki sposób, że nie musielibyśmy być zniewoleni pieniędzmi lub długami, ponieważ dostatek stałby się po prostu naturalnym wydarzeniem społeczeństwa zbudowanego z wykorzystaniem obfitej technologii, która jest harmonijna, na miejscu.
Wszyscy widzimy wartość takich ujawnień i powód, dla którego miałoby to być objęte, ale. Ale jest coś jeszcze głębszego.
Największy sekret
Pytanie brzmi, czy wiemy, że te technologie istnieją i są one tłumione. A jeśli wiemy, że demaskatorzy i ludzie już dokonali inżynierii wstecznej lub zbudowali te rzeczy i nie wszyscy zostali zabici lub zagrożeni, jaki jest powód, dla którego te rzeczy są powstrzymywane? Dlaczego wciąż masowo zaprzeczamy tej rzeczywistości?
Prawda jest taka, że ​​sprowadza się to do świadomości. Mówimy to od początku CE w 2009 roku: rozwiązania są, ale nie nadejdą, dopóki ludzkość nie będzie gotowa. Co to WŁAŚCIWIE oznacza być gotowym? Oznacza to dorastanie jako rasa na tyle, że możemy być odpowiedzialni za to, do czego będziemy mieli dostęp. Nie tylko to, ale żeby móc powiedzieć, że w pewnym sensie „przeszliśmy szkołę”, powiedzieć, że jesteśmy poza naszymi starymi drogami.
Choć brzmi to jak kilka załadowanych zdań i są one w pewnym sensie, tak naprawdę mówi się tutaj tylko o tym, że ludzkość utknęła w cyklu doświadczeń, w którym nieustannie postrzegamy wszystko i wszystkich jako oddzielone od nas. Jesteśmy jednostkami, żyjącymi naszą tożsamością i życiem i po prostu jesteśmy tu po to, by przetrwać. Wierzymy w ograniczające wyobrażenia o tym, jaka jest i powinna być nasza rzeczywistość, dlatego świadomie tę rzeczywistość tworzymy. Nasze zbiorowe przekonanie o tym, jak powinien wyglądać nasz świat, jest bezpośrednio związane z tym, co faktycznie się dzieje.
Ale jest to uczucie głęboko w nas w tym czasie i wiem, że je odczuwasz, kiedy zaczynamy głęboko kwestionować nasze sposoby. Jak traktujemy siebie nawzajem, nasze systemy polityczne, istniejącą manipulację i kontrolę elit, egzystencjalną rzeczywistość tego, kim jesteśmy i jak naprawdę jesteśmy tylko świadomością, wszystko połączone. Te głębokie pytania proszą nas o zbadanie, kim naprawdę jesteśmy i dlaczego naprawdę tu jesteśmy. I wielu z nas to robi. To zaczyna tworzyć niestabilność i zmiany w naszym systemie, ponieważ świadomość, która podtrzymuje nasz stary świat, zaczyna pękać i pojawia się nowy.
Kontakt: To na nas.
Przygotowujemy się do kontaktu. To nie dzieje się za sprawą kogoś innego, to zbiorowe zjawisko, które jest po prostu kolejnym etapem podróży ludzkości. W miarę jak nasza świadomość będzie się zmieniać, dzięki temu, że naprawdę będziemy zadawać sobie pytania, zmieniać nasze własne wzorce, nawyki, myśli i działania, zaczniemy naprawdę tworzyć rozwiązania niezbędne do stworzenia świata, w którym będziemy mogli się rozwijać. I ujawnienie technologii pojawi się. Sprowadza się to do tego, że to my musimy wykonać tę pracę, nie rządy, nie ktoś inny, kto przyjdzie nas uratować. Chodzi o stworzenie całej populacji z mentalnością prawdziwego bycia uprawnionym i samoodpowiedzialnym, w przeciwieństwie do potrzebnego zarządzania i poczucia bezradności.
Dlatego właśnie największy powód, dla którego rzeczywistość ET jest tak tłumiona, sprowadza się do świadomości, ponieważ wraz z wprowadzeniem do życia ET, przychodzi cała miriada doświadczeń, na które nie byliśmy wystawieni.
Autor: Joe Martino
Kredyt fotograficzny obecnie nieznany dla tego znakomitego twórcy i wizjonera.

Comments

 1. piechota says:

  Kiedy wyjdzie technika czystej i nieograniczonej energii to zapewne rezultat będzie taki (nawet pomimo „przebudzenia” milionów ludzi) że świat zostanie jeszcze silniej zchierarchizowany i jeszcze mniejsza garstka ludzi znajdzie się na szczycie piramidy i będzie dzierżyła jeszcze potężniejszą władzę trzymając w swoich łapach całą tę technikę ET.

  • krnabrny1 says:

   Kolega dobrze kombinuje, tylko czasu kolega użył nieprawidłowego. To o czym mówi kolega nie jest przyszłością, a teraźniejszością:-)

   Proponuje prześledzić choćby kilka wątków rozmaitych odkryć i ich następstw.
   Zauważy kolega, że nie ma konsekwencji przyczynowo skutkowej.
   Wiele tego co jest w domach nie jest wymysłem człowieka, jeszcze więcej, tych najbardziej lukratywnych odkryć jest wykorzystywane przez garstkę ludzi.:-)

Wypowiedz się