Czy Izrael wymrze z powodu szczepień przeciw Covid-19?

Izraelski rząd potwierdził, że 50% zainfekowanych było zaszczepionych dwoma dawkami szczepionki.

 Oznacza to, że szczepionka mRNA od Pfizera prowadzi do wzrostu przypadków pozytywnych wyników testów na covid. Oznacza to dalej, że szczepienia sprzyjają rozszerzaniu się wirusa na tych, którzy mRNA nie dostali!

„Izraelska kampania na rzecz szczepionki antywirusowej – teraz wymierzona w młodych dorastających – idzie pełną parą wbrew temu co pokazują statystyki: połowa osób niedawno zainfekowanych wirusem covid-19 była w pełni zaszczepiona.”

Według informacji na kanale 12, w przeciągu kilku miesięcy po przyjęciu 2 dawek szczepionki koronawirem zaraziło się 6765 osób, a dalszych 3133 zaraziło się od zaszczepionych. Pytanie można zadać takie: ile osób może zarazić koronawirem 5 100 000 osób?

Izraelscy uczeni we współpracy z oddziałem hematologii w Shamir Medical Center zanotowali pojawienie się zakrzepowej plamicy małopłytkowej (trombotik trombocytopenic purpura – TTP) w Izraelu w czasie jednego miesiąca i zanotowali, że przypadki te pokazały się u osób, które dostały szczepionkę Pfizer miesiąc wcześniej.

Wedle amerykańskich źródeł TTP jest „rzadkim zachorowaniem, które tworzy krwawe zakrzepy (trombow) w małych naczyniach krwionośnych. Może to prowadzić do zdrowotnych problemów, jak blokady naczyń ograniczające przepływ krwi do organów jak mózg, serce, nerki.

„ Wśród komplikacji płynących z tych zrazenín są neurologiczne problemy (bóle głowy, zmiany osobowości, zamieszanie), gorączka, dysfunkcja nerek, bóle brzucha i problemy sercowe.”

W informacji ministerstwa zdrowia upublicznionej na początku czerwca okazało się, że setki przypadków zapalenie mięśnia sercowego (myocarditis ) spowodowała prawdopodobnie szczepionka antywirusowa podana w ramach masowej kampanii w Izraelu.

Większość przypadków odnotowano u młodych mężczyzn w wieku 16-30 lat, przy czym największy udział w tej grupie mieli młodzi w wieku od 16-19 lat. 20% wszystkich przypadków myocarditis związanych ze szczepionkami dotyczyło mężczyzn.

Oczywistym jest, że urzędnicy byli świadomi, że szczepionka nie daje dostatecznej ochrony, ponieważ przepisy kwarantanny dla wracających z zagranicy z określonych państw niedawno się zmieniły i żąda się od nich, aby się izolowali, mimo pełnego zaczepienia.

Mimo tych danych rząd pod dowództwem Naftali Bennetta, zobowiązał się do pełnego wyszczepienia jako środka przeciwko „śmiertelnemu wirusowi”.

Dane w UE potwierdzają, że eksperymentalna szczepionka mRNA (Pfizer, Moderna, AstraZeneca) to śmiertelna szczepionka: 15 472 martwych i 1,5 miliona poszczepiennych komplikacji zdrowotnych (z czego 50% poważnych).

Jeśli idzie o szczepionkę Pfizer (którą się aplikuje w Izraelu), to stan na 19. 06.2021 wynosi: 7420 zmarłych i 560 256 chorych.

Wszystko to wskazuje na to, że eksperymentalne i śmiertelne szczepionki z wymienionych firm farmaceutycznych mają przynieść zyski liczone w setkach bilionów USD, przy czym zdrowie zaszczepionych zupełnie się nie liczy.

Netanjahowy następca, ultraprawicowy Bennett, również idzie drogą eksterminacji społeczeństwa podawaniem śmiercionośnych szczepionek. Jak ta dalej pójdzie, nie ma co się dziwić, jeśli ludzie zaczną kupować broń, aby użyć jej przeciwko rządom.

Źródła:

Prof. Michel Chossudovsky: Israel’s “Killer Vaccine”: 50% of Those Infected Were Fully Vaccinated (2 Jabs)

Government admits that half of new Covid-19 cases in last month were fully vaccinated

Wybrane komentarze
Izrael przestanie istnieć!
Problem Izraela może rozwiązać ostatecznie…żydowska oligarchia finansowa, przy pomocy masowych szczepień. Jeśli przyjmiemy, że celem światowego „szprycowania” jest depopulacja ludności ziemi, to albo masowe szczepienia w Izraelu są „podpuchą” marketingową skierowaną do goi by skłonić ich do szczepień (zaś sami Izraelici szczepieni są solą fizjologiczna), albo też szczepią Izraelitów takim samym „zajzajerem” jak inne nacje w celu ich zdepopulowania!

Dlaczego światowa żydowska oligarchia finansowa poprzez „szprycowanie” chciałaby zniszczyć państwo Izrael? Otóż mieszkańcy Izraela to w 98%…goje, nie mają oni nic wspólnego z etnicznymi żydami. Są potomkami Chazarów, zaś ci są pochodzenia tureckiego.

Shlomo Sand, profesor uniwersytetu w Tel Awiwie, w książce „Naród wymyślony” udowadnia to w sposób nie budzący wątpliwości. Ostatnie badania genetyczne przeprowadzone w Izraelu potwierdzają tą tezę. Jeśli współcześni Izraelici to etniczni …goje , to po co utrzymywać ich państwo przy życiu? Takie pytanie mogli zadać sobie żydowscy oligarchowie, kalkulując, że taniej wyjdzie im „wyszczepić” Izraelitów” niż ich w nieskończoność utrzymywać w sytuacji gdy z każdym rokiem koszty te lawinowo rosną!

Jaki jest cel szczepień w Izraelu dowiemy się już niebawem. Jeśli w następnych latach śmiertelność „wyszczepionej” populacji Izraela będzie gwałtownie rosnąć, to będzie oznaczać, że projekt państwa Izrael dobiega końca!
Więcej:
http://pospoliteruszenie.org/izraelska%20depopulacja.htm

“Czy Izrael wymrze z powodu szczepieniom przeciw Covid-19?”
———————
To abstrakcyjne pytanie – bo skoro Izrael nie wymrze – to i goje nie wymrą – zgodnie zresztą z logiką.
Wniosek?
Światowy, czarci pomiot przed odpaleniem globalnej hucpy świrusowej – dokładnie wszystko przemyślał. Ponadto na ewentualnej likwidacji Izraela – światowy, czarci pomiot musi zarobić i stworzyć nowe przedsiębiorstwo typu Holocaust – lub wzmocni już istniejące. Dlatego ewentualna likwidacja Izraela będzie z wielkim przytupem w blasku fleszy.

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Coś się dzisiaj wydarzy na giełdzie USA!
  Na otwarciu Dow Jones spada jak szalony od samego rana!

  34 012,03
  −675,82 (-1,95%)dzisiaj

  U nich dopiero 10 rano, wydaje się że to początek upadku, jakby ktoś utracił już kontrolę nad tym!

 2. niepostepowyoszolom says:

  jest wielce prawdopodobne ze Zydzi z Izraela padna kolejni raz, ofiara swoich młodszych braci w wierze:)porzyczkodawcow:). skoro juz nic nie można wyciagnac z korporacji ,zgłębia Holokaustu ? to i Zydzi stana IM nie nie potrzebni

 3. Szanowni Państwo, – zjednoczeni, możemy więcej..
  Prosimy podpisać petycję
  W linku jest lista tych Placówek medycznych https://gloria.tv/Stowarzyszenie%20RPP

Wypowiedz się